کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیاتل، ایالت واشنگتن
(2016-06-06 ساعت 05:22)vania77 نوشته:  دوستان عزيز سلام ، من الان چند ماهي هست كه تو كاليفرنيا هستم ولي احتمال داره بنا به دلايلي به سياتل نقل مكان كنم ، كسي خبر از اوضاع كالج هاي اونجا داره كه ايا بايد يك سال براي اين استيت شدن صبر كرد يا قوانينش با كاليفرنيا فرق داره؟( منظورم كالج كرديتي هست)
سوال ديگه اينكه ايا با گواهينامه كاليفرنيا ميشه اونجا هم رانندگي كرد يا بايد باز امتحان بدم؟

برای شروع کالج نیازی نیست صبر کنید تا این استیت بشید ، این استیت شدن فقط برای گرفتن تخفیف هست اگه قصدتون خوندن هست ارزش نداره برای دو یا سه هزار دلار یک سال صبر کنید چون با گرفتن مدرک این مبلغ رو توی یکیا دوماه کار کردن در میارید .
گواهینامه صرفا نیازی به تغییردادنش ندارید فقط در صورتی که بخواید جایی کار کنید و اونها گواهینامه واشینگتن رو بخوان میرید و تغییرش میدید ، معاینه چشم هم ازت میپرسن اگه فقط در صورتی معینه چشم میدید که بگید نمیدونم .
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
پاسخ
تشکر کنندگان: vania77 ، قصه گو ، roeentan ، golia ، ali.b ، Reza Smart
(2016-06-24 ساعت 21:47)reza.aa نوشته:  
(2016-06-06 ساعت 05:22)vania77 نوشته:  دوستان عزيز سلام ، من الان چند ماهي هست كه تو كاليفرنيا هستم ولي احتمال داره بنا به دلايلي به سياتل نقل مكان كنم ، كسي خبر از اوضاع كالج هاي اونجا داره كه ايا بايد يك سال براي اين استيت شدن صبر كرد يا قوانينش با كاليفرنيا فرق داره؟( منظورم كالج كرديتي هست)
سوال ديگه اينكه ايا با گواهينامه كاليفرنيا ميشه اونجا هم رانندگي كرد يا بايد باز امتحان بدم؟

برای شروع کالج نیازی نیست صبر کنید تا این استیت بشید ، این استیت شدن فقط برای گرفتن تخفیف هست اگه قصدتون خوندن هست ارزش نداره برای دو یا سه هزار دلار یک سال صبر کنید چون با گرفتن مدرک این مبلغ رو توی یکیا دوماه کار کردن در میارید .
گواهینامه صرفا نیازی به تغییردادنش ندارید فقط در صورتی که بخواید جایی کار کنید و اونها گواهینامه واشینگتن رو بخوان میرید و تغییرش میدید ، معاینه چشم هم ازت میپرسن اگه فقط در صورتی معینه چشم میدید که بگید نمیدونم .

ممنونم از پاسختون ، اقا رضا عزيز فقط يك سوال ديگه اينه كه ايا هزينه ثبت نام توي كالج قبل از اين استيت شدن خيلي نيست؟
راستش تو مدتي كه اينجا هستم به دلايلي نتونستم خودم تحقيق كنم و اطرافيانم هم اطلاعات درست بهم نميدن ! اگر تا همين امروز هم نرفتم كالج چون اولش گفتن بايد يك سال شه بعد هم كه خودم ماجراي نانكرديت رو فهميدم بهم گفتن هزينه اش بالا هست !
توي سايت كالج نزدك خونمون هم هزينه ها رو نسبتا زياد ديدم البته اگر درست برسي كرده باشم
F2A# ارسال اوليه مدارك  Nov.25.2013 #اپرو feb.12.2014 #ارسال مدارك به nvc و تكميل فرمها may.13.2015 #دريافت نقص مدرك و فرستادن دوباره مدارك July.27.2015 #تكميل پرونده AUG.21.2015 #مصاحبه اواخر سپتامبر- ابوظبی
ويزاي يك ضربsep.20.2015Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
هزينه تقريباً دو برابره، اينو ميگم چون ترم بهار كلاس گرفتم.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: vania77 ، nora ، shahin61
(2016-06-29 ساعت 11:00)قصه گو نوشته:  هزينه تقريباً دو برابره، اينو ميگم چون ترم بهار كلاس گرفتم.

ممنونم بانوي قصه گوي عزيز ،ايا اين هزينه رو بايد خودتون پرداخت كنيد يا هرگونه وام يا چيز ديگه اي هست كه بتونه پوشش بده هزينه ها تون رو؟ Big Grin
F2A# ارسال اوليه مدارك  Nov.25.2013 #اپرو feb.12.2014 #ارسال مدارك به nvc و تكميل فرمها may.13.2015 #دريافت نقص مدرك و فرستادن دوباره مدارك July.27.2015 #تكميل پرونده AUG.21.2015 #مصاحبه اواخر سپتامبر- ابوظبی
ويزاي يك ضربsep.20.2015Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو
سلام دوستان سیاتلی
من دنبال همخونه میگردم اگر کسی میخواد پیام بده
پاسخ
تشکر کنندگان:
اجاره کوتاه مدت واحد یک خوابه - ایالت واشنگتن

یک واحد یک خوابه واقع در شهر ردموند ایالت واشنگتن، مبله ، فول امکانات برای ماه‌های اکتبر و نوامبر موجود است.

در صورت تمایل از طریق پیام خصوصی پاسخگوی عزیزان هستیم

با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-03 ساعت 01:11)maryseattle نوشته:  سلام
دوستان سیاتلی من دنبال همخونه میگردم اگر کسی میخواد پیام بده.
سلام
منم برای دوره مستر عازم سیاتل هستم البته اگه ایشالا ویزا بیاد. برنامم هست برای آگست اونجا باشم .
پاسخ
تشکر کنندگان: maryseattle
سلام دوستان
من برای 20 آگوست میخوام بیام سیاتل . دنبال خونه برای موندن هستم . کسی میتونه منو کمک کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-30 ساعت 07:23)vania77 نوشته:  
(2016-06-29 ساعت 11:00)قصه گو نوشته:  هزينه تقريباً دو برابره، اينو ميگم چون ترم بهار كلاس گرفتم.

ممنونم بانوي قصه گوي عزيز ،ايا اين هزينه رو بايد خودتون پرداخت كنيد يا هرگونه وام يا چيز ديگه اي هست كه بتونه پوشش بده هزينه ها تون رو؟  Big Grin

بله خودم پرداخت كردم. براي ففسا اقدام كردم كه گفتن چون ليسانسه هستي، فرقي نمي كنه از كجا، بهت تعلق نمي گيره ولي ميتونيم بهت لون يا قرض بديم بدون سود تا سقف سه هزار و پانصد دلار كه تا ده سال فرصت داري پرداخت كني. هنوز توي مراحل اداريش گير كردم!!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: roeentan ، nora ، taherifar ، golia ، barfi1 ، shahin61
سلام به همه ی دوستان عزیز
میخواستم ببینم کسی از دوستان در مورد کالج هایی ک رشته سونوگرافی دارن در شهرهایی مثل بلویو یا ردموند ... خبر داره؟ هزینه ی هرترم چقدره؟ قبلش باید حتما باید کالج های زبان برم؟ زبانم متوسط رو به بالا هست
ببخشید خیلی سوال شد Shy
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان - من برای اواسط سپتامبر وارد سیاتل میشم - خوشحال میشم بتونم با یه نفر همخونه بشیم . اگه کسی دنبال همخونه میگرده لطفا بهم پیام بده
{وضعیت: AP } ---{مصاحبه:هفته دوم نوامبر}--- {شماره کیس: 2016AS-04xx} --- {کنسولگری: ایروان} --- {تعداد افراد : ۱} --- {ارسال فرمهای سری اول: 3 June} ---
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، براي پولمن دنبال اتاق ميگرديم، براي سه ماه ( سپتامبر و اكتبر و نوامبر) نياز داريم، كسي ميتونه به ما كمك كنه ؟ و اينكه قرارداد كوتاه مدت سه ماه ميخوايم ببنديم به نظرتون ميشه اتاق پيدا كرد ؟
شماره کیس: 2016AS0***
تاریخ رویت قبولی: 17 September
کنسولگری:Sydney
تعداد افراد منظور در کیس :۲
ارسال فرمهای سری اول:30 September
کارنت شدن کیس: August
نامه دوم: 25 January
مصاحبه: 8 March
وضعیت: AP
آپدیت ها: 10 March هر دو کیس، 27 April هر دو کیس، 29 April کیس اصلی، 2 May هر دو کیس، 3 May هر دو كيس، 4 May هر دو كيس ( كيس اصلي or شد )، 5 May هر دو کیس، 6 May
دریافت ویزا: 6 May
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:
پاسخ
تشکر کنندگان:
اجاره کوتاه مدت واحد یک خوابه - ایالت واشنگتن

یک واحد یک خوابه واقع در شهر ردموند ایالت واشنگتن، مبله ، فول امکانات برای ماه‌های اکتبر و نوامبر و احتمالا مدت بیشتر موجود است.

در صورت تمایل از طریق پیام خصوصی پاسخگوی عزیزان هستیم

با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-04 ساعت 17:49)mazar نوشته:  
(2016-07-03 ساعت 01:11)maryseattle نوشته:  سلام
دوستان سیاتلی من دنبال همخونه میگردم اگر کسی میخواد پیام بده.
سلام
منم برای دوره مستر عازم سیاتل هستم البته اگه ایشالا ویزا بیاد. برنامم هست برای آگست اونجا باشم .

سلام میشه شرایط رو بگید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ..
ما توی ایالت تگزاس زندگی میکنیم و قصد اومدن به سیاتل و داریم .. میخوام بدونم که در شروع زندگی با یک شیفت کار کردن در شغل های ساده مثل cashier میشه زندگی کرد و حداقل حقوق برای همچین شغلایی ساعتی چند دلاره ؟ دخل و خرج درست درمیاد یا نه ؟؟
چون در تگزاس به راحتی میشه .. ممنوم میشم جواب بدید ..
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان