کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ها
(2011-07-14 ساعت 00:30)bahar1981 نوشته:  سلام دوستان
من از بانك تجارت يك گواهي با موجودي 30 ميليوني گرفتم ولي average balanceرو 2 ميليون نوشته چون يك شبه 29 ميليون به حسابم اومده. مشكلي پيش نمياد؟ در ضمن يك گواهي 20 ميليوني دارم كه مال 3 ماه پيش هست از بانك مسكن كه فقط موجودي رو نشون مي ده.
متاسفانه الان كمتر از يك هفته به مصاحبه من مونده. كدوم اين گواهي ها رو ارايه بدم؟

شما اگر میتونید یک گواهی جدید بگیرید که فقط موجودی حساب داشته باشه . من هم گرفتم فقط موجودی رو زده بود .امکانش هست که مشگل ساز بشه .ولی مطمئن نیستم .
تشکر کنندگان: yousef156 ، tamanna ، najibi
سلام دوستان
اسپانسر من متاهل می باشد
آیا باید هر دو امضا کنند (زن و شوهر )با اینکه یک جادر فرم i-134 برای امضا بیشتر ندارد.؟
و باید جمع در آمد شان را وارد کنند ؟. یا فقط یک نفر با توجه به بالاتر بودن از خط فقر می تواند بنویسد . ممنون میشم دوستان جوابم رو بگن.
تشکر کنندگان: yousef156 ، tamanna
من از بانك تجارت يك گواهي با موجودي 30 ميليوني گرفتم ولي average balanceرو 2 ميليون نوشته چون يك شبه 29 ميليون به حسابم اومده. مشكلي پيش نمياد؟ در ضمن يك گواهي 20 ميليوني دارم كه مال 3 ماه پيش هست از بانك مسكن كه فقط موجودي رو نشون مي ده.
متاسفانه الان كمتر از يك هفته به مصاحبه من مونده. كدوم اين گواهي ها رو ارايه بدم؟
گواهی موجودی کفایت میکند و گردش حساب و این موارد نیازی نیست
جفت گواهی هایی که دارید خوب است هر دو را همراه ببرید البته اگر به روزتر باشد بهتر است

(2011-07-14 ساعت 01:56)reza12 نوشته:  سلام دوستان
اسپانسر من متاهل می باشد
آیا باید هر دو امضا کنند (زن و شوهر )با اینکه یک جادر فرم i-134 برای امضا بیشتر ندارد.؟
و باید جمع در آمد شان را وارد کنند ؟. یا فقط یک نفر با توجه به بالاتر بودن از خط فقر می تواند بنویسد . ممنون میشم دوستان جوابم رو بگن.
خیر امضای یکیشان کافی است
هم میتوانند جمع درآمد و هم درآمد تک نفره را وارد کنند البته به شرط بالاتر از 125 درصد خط فقر بودن
هستم اگر می روم گر نروم نیستم
زندگي مثل دوچرخه سواري مي مونه واسه حفظ تعادلت هميشه بايد در حركت باشي …. آلبرت انيشتين

شکل جدید گرین کارتهای واقعی از سال 2010 به بعد
تشکر کنندگان: tamanna ، najibi
سوال من اينه كه آيا براي بچه 8 ساله هم مدارك ساپورت مالي لازم هست ؟ يا گواهي حساب و سند ؟
شماره كيس AS2011000034xxx
تاريخ نامه اول : مي 2010
ارسال مدارك : 1 جون 2010
دريافت نامه دوم : جون 2011
تاريخ مصاحبه : 9 / 8/ 2011
تشکر کنندگان:
(2011-07-14 ساعت 09:19)tajvidi نوشته:  سوال من اينه كه آيا براي بچه 8 ساله هم مدارك ساپورت مالي لازم هست ؟ يا گواهي حساب و سند ؟
شماره كيس AS2011000034xxx
تاريخ نامه اول : مي 2010
ارسال مدارك : 1 جون 2010
دريافت نامه دوم : جون 2011
تاريخ مصاحبه : 9 / 8/ 2011

مدارک مالی برای تک تک افراد نیاز نیست . یک اسپانسر و یا موجودی حساب باید با اندازه ای باشه که برای همه افراد کافی باشه. یعنی اگر برنده اصلی یک موجودی داشته باشه دیگران نیازی ندارند که اونها هم موجودی بگیرند.
تشکر کنندگان: tajvidi ، tamanna ، najibi

دوست عزیز من بهتون پیشنهاد می کنم هر دوتا رو داشته باشید یک نامه فقط موجودی حساب و توی یک نامه جداگانه گردش حساب رو همراه داشته باشید . اول فقط آخرین موجودی تون رو نشون بدید اگه آفیسر ازتون خواست گردش حسابتون رو نشون بدید ! ما جزو کیس هایی بودیم که آفیسر علاوه بر آخرین موجودی گردش حساب هم ازمون خواست ! ( نگران این هم نباشید که یک شبه 29 میلیون ریختین توی حساب ! )( البته توی پرانتز بگم که همه این موارد بسته به آفیسیری هست که با شما مصاحبه می کنه )
به امید موفقیت
شماره کیس: 10XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun .2009
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,2009
تاریخ کارنت شدن کیس : Jan-2010
تاریخ ورود به آمریکا :8 نوامبر 2010

مالکیت آسمان را به نام کسانی نوشته اند که به زمین دل نبسته اند!
(2011-07-14 ساعت 12:42)arshiya نوشته:  

دوست عزیز من بهتون پیشنهاد می کنم هر دوتا رو داشته باشید یک نامه فقط موجودی حساب و توی یک نامه جداگانه گردش حساب رو همراه داشته باشید . اول فقط آخرین موجودی تون رو نشون بدید اگه آفیسر ازتون خواست گردش حسابتون رو نشون بدید ! ما جزو کیس هایی بودیم که آفیسر علاوه بر آخرین موجودی گردش حساب هم ازمون خواست ! ( نگران این هم نباشید که یک شبه 29 میلیون ریختین توی حساب ! )( البته توی پرانتز بگم که همه این موارد بسته به آفیسیری هست که با شما مصاحبه می کنه )
به امید موفقیت

ارشياي عزيز
خيلي سپاسگزارم از پاسختون. دو تا نامه جدا نيست كه يكي موجودي باشه و يكي هم گردش. بانك تجارت توي همون نامه موجودي گردش رو هم مي نويسه ولي گواهي بانك مسكن صرفا موجودي. نمي دونم كدوم رو اول ارايه كنم.
ش کیس : 2011AS0025XXX
دریافت نامه قبولی: may 24 2010
کنسولگری: ابو ظبي
ارسال فرمها: 2010 ,Jun 6
کارنت شدن: Jun 2011
دریافت نامه دوم: 15 Jun
مصاحبه:19 July
دریافت ویزا: 19 July
هزینه ها: 1500$
ورود به آمریکا:
تشکر کنندگان: tamanna
دوستان عزیز،
من هفته پیش آنکارا مصاحبه داشتم، باید عرض کنم که آفیسر جدیدی که تازه اومده و مصاحبه می کنه شدیدا" روی بحث تمکن مالی مکث می کنه، خودتون رو آماده کنید که پاسخ این سوالات رو داشته باشید، امریکا کجا میری؟ می خوای چیکار کنی؟ موجودی حساب رو از کجا آوردی؟ انگلیسی بلدی؟

موفق باشید.
تشکر کنندگان: nastaran86 ، tamanna ، nil2011 ، Linspire ، satusa ، najibi
(2011-07-16 ساعت 10:35)alirezagh نوشته:  دوستان عزیز،
من هفته پیش آنکارا مصاحبه داشتم، باید عرض کنم که آفیسر جدیدی که تازه اومده و مصاحبه می کنه شدیدا" روی بحث تمکن مالی مکث می کنه، خودتون رو آماده کنید که پاسخ این سوالات رو داشته باشید، امریکا کجا میری؟ می خوای چیکار کنی؟ موجودی حساب رو از کجا آوردی؟ انگلیسی بلدی؟

موفق باشید.

اين آفيسر كي هست؟ مرد يا زن؟ جوان يا مسن؟ چه شكلي ؟ لطفا معرفي اش كنيد.
تشکر کنندگان: alirezagh ، najibi
(2011-07-16 ساعت 12:17)satusa نوشته:  

موفق باشید.

ایشان مرد هستند، موهای خیلی کوتاه با ته ریش، بور، جوان و خیلی خوش اخلاق و خوش برخورد.
همونی که به فری فری هم بابت اسپانسر گیر داده بود، به منم داشت گیر میداد که خدا رو شکر به خیر گذشت. البته نکته مثبتش هم اینه که به فری فری ویزای یکضرب داد.
تشکر کنندگان: satusa ، tamanna ، mohammadm64
(2011-07-16 ساعت 12:33)alirezagh نوشته:  
(2011-07-16 ساعت 12:17)satusa نوشته:  

موفق باشید.

ایشان مرد هستند، موهای خیلی کوتاه با ته ریش، بور، جوان و خیلی خوش اخلاق و خوش برخورد.
همونی که به فری فری هم بابت اسپانسر گیر داده بود، به منم داشت گیر میداد که خدا رو شکر به خیر گذشت. البته نکته مثبتش هم اینه که به فری فری ویزای یکضرب داد.

خوب ايشان از قبل هم بودند و كلا خيلي حرف ميزنه و ميپرسه.

ممنون
تشکر کنندگان: alirezagh ، tamanna ، najibi ، mohammadm64
(2011-07-16 ساعت 12:48)satusa نوشته:  خوب ايشان از قبل هم بودند و كلا خيلي حرف ميزنه و ميپرسه.

ممنون

برای شما هم همین بود و همین سوالها رو پرسید؟
(2011-07-16 ساعت 12:51)alirezagh نوشته:  
(2011-07-16 ساعت 12:48)satusa نوشته:  خوب ايشان از قبل هم بودند و كلا خيلي حرف ميزنه و ميپرسه.

ممنون

برای شما هم همین بود و همین سوالها رو پرسید؟

بله. هم راجع به حساب بانكي و سند ملكي و ... كلي پرس و جو كرد و هم راجع به محل خدمت سربازي و شغل. راجع به كلير هم به ما گفت پروسه خيلي خيلي خيلي ساده است ولي 4 ماه طول كشيد تازه بعدش فقط به يكيمون دادند و هنوز واسه اون يكي منتظريم كه الان 5.5 ماه شده.
تشکر کنندگان: alirezagh ، tamanna ، najibi ، zohreh36
(2011-07-14 ساعت 19:07)bahar1981 نوشته:  

به امید موفقیت

ارشياي عزيز
خيلي سپاسگزارم از پاسختون. دو تا نامه جدا نيست كه يكي موجودي باشه و يكي هم گردش. بانك تجارت توي همون نامه موجودي گردش رو هم مي نويسه ولي گواهي بانك مسكن صرفا موجودي. نمي دونم كدوم رو اول ارايه كنم.
دوست عزیز ! البته حساب من بانک دولتی نبود ولی من هر دوتاش رو گرفتم یه موجودی و یه گردش حساب ، شما از بانکتون بخواهید فکر میکنم گرفتن دوتاش هیچ مشکلی نداشته باشه
با توجه به وضعیت اقتصادی فعلی آمریکا مطمئنا آفیسر روی بحث تمکن مالی یا اسپانسر دقت بیشتری می کنه و احتمال اینکه کنکاش بیشتری صورت بگیره خیلی بیشتره ، اگه اسپانسر ندارید سعی کنید هنگام مصاحبه شهرهای گران و بزرگ رو برای زندگی معرفی نکنید ، و حتما انگلیسی تون رو به حد قابل قبولی برسونید ، این دو در هنگام مصاحبه بی تاثیر نیست ! البته باز هم تکرار کنم که اینها همه بسته به نظر آفیسیری هست که با شما مصاحبه می کنه ،
امید که موفق و شاد باشید .
شماره کیس: 10XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun .2009
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,2009
تاریخ کارنت شدن کیس : Jan-2010
تاریخ ورود به آمریکا :8 نوامبر 2010

مالکیت آسمان را به نام کسانی نوشته اند که به زمین دل نبسته اند!
(2011-07-16 ساعت 14:41)arshiya نوشته:  
(2011-07-14 ساعت 19:07)bahar1981 نوشته:  

به امید موفقیت

ارشياي عزيز
دوست عزیز ! البته حساب من بانک دولتی نبود ولی من هر دوتاش رو گرفتم یه موجودی و یه گردش حساب ، شما از بانکتون بخواهید فکر میکنم گرفتن دوتاش هیچ مشکلی نداشته باشه
با توجه به وضعیت اقتصادی فعلی آمریکا مطمئنا آفیسر روی بحث تمکن مالی یا اسپانسر دقت بیشتری می کنه و احتمال اینکه کنکاش بیشتری صورت بگیره خیلی بیشتره ، اگه اسپانسر ندارید سعی کنید هنگام مصاحبه شهرهای گران و بزرگ رو برای زندگی معرفی نکنید ، و حتما انگلیسی تون رو به حد قابل قبولی برسونید ، این دو در هنگام مصاحبه بی تاثیر نیست ! البته باز هم تکرار کنم که اینها همه بسته به نظر آفیسیری هست که با شما مصاحبه می کنه ،
امید که موفق و شاد باشید .

سلام
چیزای که من تا الان خوندم و از دیگران پرسیدم گردش حساب نمی خوان! فکر می کنید این قانون جدیده؟؟؟؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان