کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به استرالیا
(2012-08-06 ساعت 23:46)afrodit نوشته:  من رشته ام نرم افزاره می خواستم برای اسپانسرشیپ ایالتی اقدام کنم اما لیست مشاغل اونا رو که دیدم اکثرا آیلتس 7 در هر 4 باند می خواد .مثل ایالت ویکتوریا. می خواستم بپرسم با ایلتس 6 می شه اقدام کرد واسه شروع ؟ یا اینکه باید 7 باشه ؟؟ چرا تا قبل جولای همه ایالتها 6 بود بعد اکثرا کردن 7 Sad(
سلام
برای اسسمنت کردن شغل و رشته تحصیلی داشتن ایلتس 6 در هر 4 قسمت کافی است . اما برای لاج کردن پرونده باید ایلتس 7 در هر 4 باند داشته باشید .

(2012-08-07 ساعت 10:14)ZOHREH78 نوشته:  سلام من یک خانم مجرد 35 ساله دارای مدرک فوق دیپلم کامپیوتر ولیسانس حسابداری هستم واصلا نمیدونم برای گرفتن اقامت استرالیا باید از کجا شروع کنم -چه مدارکی نیاز است چه حرفه ای برای پیداکردن کار وغیره لطفا من را راهنمایی کنید.
سلام
شما حتما باید مدرک ایلتس 7 در هر 4 باند داشته باشید تا بتوانید برای استرالیا اقدام کنید .
با ارزوی موفقیت برای همه

آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من فارغ التحصیل فوق لیسانس صنایع از دانشگاه شریفم.شش سال سابقه کار بیمه ای دارم(خودروسازی) ولی سه سال هم غیربیمه دارم و از همه اش هم گواهی کار دارم.چکار کنم که سابقه غیر بیمه ایم که پرینت حساب هم ازش ندارم به حساب بیاد؟
مهر اون شرکت ها رو دارم فقط یه فرمت می خوام تا درستش کنم.
ضمنا لیسانس من تحقیق در عملیات (ریاضی کاربردی) از دانشگاه تهران است.آیا تو اسسمنت به مشکل برنمی خوره؟
مرسی از همتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
با این ایلتس خیر هیچ وقت نمی تونید برای استرالیا اقدام کنید .
برای استرالیا حداقل به ایلتس 6 در هر 4 قسمت احتیاج دارید تا بتونید برای ویزای موقت 3 ساله اقدام کنید.که البته بعد از 2 سال تبدیل به اقامت دائم میشه
برای گرفتن اقامت دائم از ایران به ایلتس 7 در هر قسمت دارید .
...
اگر ایلتس 7 در هر 4 قسمت را بتوانید بگیرید شرایط مهاجرت دائم برای استرالیا را به دست می اورید .
با ارزوی موفقیت برای همه

[/quote]
من تو این سایت که مربوط به استرالیا هست امتیازها رو حساب کردم وبدون امتیاز زبان(یعنی نمره6) 70 امتیاز اوردم ....یعنی میتونم برای ویزای 176 اقدام کنم
http://www.workpermit.com/australia/poin...ulator.htm
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-08-13 ساعت 09:42)nemo62 نوشته:  سلام
با این ایلتس خیر هیچ وقت نمی تونید برای استرالیا اقدام کنید .
برای استرالیا حداقل به ایلتس 6 در هر 4 قسمت احتیاج دارید تا بتونید برای ویزای موقت 3 ساله اقدام کنید.که البته بعد از 2 سال تبدیل به اقامت دائم میشه
برای گرفتن اقامت دائم از ایران به ایلتس 7 در هر قسمت دارید .
...
اگر ایلتس 7 در هر 4 قسمت را بتوانید بگیرید شرایط مهاجرت دائم برای استرالیا را به دست می اورید .
با ارزوی موفقیت برای همه
من تو این سایت که مربوط به استرالیا هست امتیازها رو حساب کردم وبدون امتیاز زبان(یعنی نمره6) 70 امتیاز اوردم ....یعنی میتونم برای ویزای 176 اقدام کنم
http://www.workpermit.com/australia/poin...ulator.htm
[/quote]
سلام
شما با ایلتس 6 از کدام ایالت می خواهید اسپانسری بگیرید ؟
لطفا لینک زیر را مطالعه نمایید .
http://mohajersara.com/thread-5431.html
با ارزوی موفقیت برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان: ابی22
لطفا خبره های کار جوابمو بدن
سلام
من محمد 31 سالمه متاهلم و ی دختر دارم و 9 ساله که قطع نخاع شدم و رو ویلچرم
شرایط ایران برام سخته همه چیش ازز پیاده رو های خیابون بگیر تا برخورد و نگاه مردم به ما معلولین
با تحقیقاتی که من داشتم و شرایط اب و هوایی اونجا. استرالیا برام خیلی خوبه
حالا منو راهنمایی کنین چجوری میتونم برم
ایا از طریق پزشکی میتونم برم
بهم اقامت دائم میدن یا نه
لطفا راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-08-13 ساعت 14:33)ParsTrader نوشته:  [quote='nemo62' pid='201875' dateline='1344834736']

سلام
با ارزوی موفقیت برای همه
از بریزبین یا پرث با مهندسی شیمی(10 سال سابقه در پتروشیمی)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-08-13 ساعت 18:13)mamad dadash نوشته:  لطفا خبره های کار جوابمو بدن
سلام
من محمد 31 سالمه متاهلم و ی دختر دارم و 9 ساله که قطع نخاع شدم و رو ویلچرم
شرایط ایران برام سخته همه چیش ازز پیاده رو های خیابون بگیر تا برخورد و نگاه مردم به ما معلولین
با تحقیقاتی که من داشتم و شرایط اب و هوایی اونجا. استرالیا برام خیلی خوبه
حالا منو راهنمایی کنین چجوری میتونم برم
ایا از طریق پزشکی میتونم برم
بهم اقامت دائم میدن یا نه
لطفا راهنماییم کنید
اطلاعات کامل و تکمیلی رو از سفارت استرالیا بپرسی بهتره تا اونجا که من میدونم اقامت یا از طریق تحصیلی یا کاری هست اما شاید به معلولین هم خدمات خاصی بدن مثلا از طریق پزشکی و درمانی با وکلا مهاجرتی هم میتونی مشورت کنی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-08-13 ساعت 18:38)nemo62 نوشته:  
(2012-08-13 ساعت 14:33)ParsTrader نوشته:  [quote='nemo62' pid='201875' dateline='1344834736']

سلام
با ارزوی موفقیت برای همه
از بریزبین یا پرث با مهندسی شیمی(10 سال سابقه در پتروشیمی)
سلام
اول از همه که الان ویزای 176 برداشته شده و به جای ان ویزای 190 امده است .
برای بریزبین برای گرفتن اسپانسری اقامت دائم نیاز به ایلتس 7 در هر 4 قسمت را دارید .
مگر اینکه برای مناطق کم جمعیت hبرای استان کوینزلند ویزای موقت سه ساله کاری اقدام کنید که نیاز به ایلتس اورال هفت دارید که البته هیچ فسمت نباید کمتر از 6 باشد .
برای استرالیای غربی و شهر پرث هم همین شرایط حاکم است .
فعلا پیشنهادم این است که زبان خود را ارتقا دهید و نمره بهتری در ایلتس کسب نمایید بعد با مطالعه سایت خود اداره مهاجرت و ایالتهای استرالیا می توانید راه مناسب را پیدا نمایید .
با ارزوی موفقیت برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، nemo62 ، ابی22
سلام
اول از همه که الان ویزای 176 برداشته شده و به جای ان ویزای 190 امده است .
برای بریزبین برای گرفتن اسپانسری اقامت دائم نیاز به ایلتس 7 در هر 4 قسمت را دارید .
مگر اینکه برای مناطق کم جمعیت hبرای استان کوینزلند ویزای موقت سه ساله کاری اقدام کنید که نیاز به ایلتس اورال هفت دارید که البته هیچ فسمت نباید کمتر از 6 باشد .
برای استرالیای غربی و شهر پرث هم همین شرایط حاکم است .
فعلا پیشنهادم این است که زبان خود را ارتقا دهید و نمره بهتری در ایلتس کسب نمایید بعد با مطالعه سایت خود اداره مهاجرت و ایالتهای استرالیا می توانید راه مناسب را پیدا نمایید .
با ارزوی موفقیت برای همه
[/quote]

شما در ست میگین برای بریزبین آیلتس 7 میخوان ولی برای پرث شما مطمئنی 7 لازمه من تو سایتش ندیدم ...اگه شما دیدن لطفا لینکشو بذارین
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،
تا الان تو فرومی سوال نذاشته بودم، امیدوارم این سایت کمک کنه.
من فوق دیپلم از دانشکده فنی منتظری مشهد دارم، دو تا مدرک MCTS هم از مایکروسافت دارم. حالا هم می تونم با MCTS اقدام کنم هم با فوق دیپلم، که 100% MCTS راحت تره چون مسخره بازی های دانشگاه رو نداره.
1.آیا می تونم از هر دوتاش استفاده کنم یا فقط باید رو امتیاز یکیش حساب کنم؟
2.من کارشناسیم رو هم تا وسطاش رفتم و بعد ترک تحصیل کردم (چون هم دانشگاهامون مزخرفن هم تجربه کاری واجب تر بود) حالا این ترک تحصیل که بعدا برام مشکلی به وجود نمیاره نه؟ آخه نرفتم کارای دانشگاهیم و انجام بدم، یه روز اومدم بیرون دیگه نرفتم، از اون روز یک سال می گذره
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
احتمالا رشته شما کامپیوتر است بدون لیسانس به دست اوردن امتیاز لازم برای استرالیا خیلی سخت می شود . چون اکثر ایالتها با لیسانس اسپانسر می کنند . مدرک MCTS هم امتیازی در حال حاضر ندارد.
تنها راه شما گرفتن ایلتس 7 در هر 4 قسمت است که در ان حالت می توانید با داشتن 5 سال سابقه کار امتیاز لازم را کسب کنید .
با ارزوی موفقیت برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان: tahsildari
سلام،
چجوری میشه اسپانسر ایالتی گرفت؟ من دارم اطلاعاتم رو تو EOI میذارم ولی هنوز submit نکردم، فقط میخواستم بدونم این اسپانسر ایالتی یا به قول خودشون State/Territory government nomination subclass 489 رو چطوری میشه گرفت؟ اگه بتونم اینو بگیرم خیالم راحت میشه و با خیال راحت میرم پی IELTS Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-27 ساعت 15:48)online27H نوشته:  دوست عزیز من جواب سوالتو نمیدونم فقط یه عرضی دارم برای شرکت در MCPD
مدارکی رو که وزارت علوم میده و یک سری از مجتمع های فنی ایران خیلیاشون مورد تایید شرکت مایکروسافت نیست ، برای همین هم اعتبار برون مرزی هم نداره و اگه شبیه مدرک مایکروسافتم باشه ممکنه برات دردسر ساز شه ... من انگیلیسیم خوب نیست ولی برای تایید اصل بودن مدرکت میتونی به سایت مایکروسافت سر یزنی...
این سایتم یه نگاه بنداز http://www.ehow.com/how_6875343_check-mc...ation.html
اگه دوستان جواب سوالو میدونن راهنمایی کنن ... امیدوارم پستم اسپم نبوده باشه Big Grin

سلام دوست عزیز ببخشید من دیر به دیر چک میکنم، مدرکم رو که شکی توش ندارم، پا شدم 5000 کیلومتر راه رفتم اونور کلی هزینه کردم که خیالم راحت باشه Smile خیال شما هم راحت اصله، ما مایکروسافتی هستیم Smile آخه تو خود www.immi.gov.au دیدم که میشه MCTS رو به عنوان مدرک تحصیلی Assess کرد. واسه همین پرسیدم

بازم سوال Smile
من در حین تحصیلم مشغول به کار بودم، امتیاز داره؟ ضمنا در حال حاضر هم در دو شغل کاملا مرتبط به رشتم مشغولم، یه جا برنامه نویس هستم، یه جا هم تدریس برنامه نویسی می کنم، تو این حالت اگه 2 سال کار کرده باشم، چجوری حساب میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، Tomas ، mhsenpc
سلام
من به تازگی عضو سایت شدم اما مدتیه که از سایت خوبتون استفاده میکنم!
میخواستم بپرسم فرده زیر 18 سالی که با ویزای دانش آموزی به استرالیا محاجرت کند و سال 11 و 12 را در مدرسه های استرالیا بگذراند(با توجه به اینکه ایم ویزا 2 سال هست تا گرفتن دیپلم) ، برای گرفتن اقامت چه شرایطی باید داشته باشد، مانند چند سال ماندن و قبولی دانشگاه و ... ؟

ممنون میشم راهنمای کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-09-21 ساعت 20:32)danial-kh نوشته:  سلام
من به تازگی عضو سایت شدم اما مدتیه که از سایت خوبتون استفاده میکنم!
میخواستم بپرسم فرده زیر 18 سالی که با ویزای دانش آموزی به استرالیا محاجرت کند و سال 11 و 12 را در مدرسه های استرالیا بگذراند(با توجه به اینکه ایم ویزا 2 سال هست تا گرفتن دیپلم) ، برای گرفتن اقامت چه شرایطی باید داشته باشد، مانند چند سال ماندن و قبولی دانشگاه و ... ؟

ممنون میشم راهنمای کنید
متاسفانه تا لیسانس از دانشگاههای استرالیا نگیرید و کار پیدا نکنید نمی توانید اقامت این کشور را بگیرید. پیشنهادم این است که برای کانادا اقدام کنید و یک فوق دیپلم از دانشگاههای استان مانیتوبا بگیرید در این حالت به شما اقامت دائم می دهند . ضمن اینکه شهریه تحصیل هم بسیار کمتر از استرالیاست .
با ارزوی موفقیت برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان: ابی22 ، danial-kh ، dreamer60 ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان