کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به استرالیا
(2012-05-26 ساعت 06:43)jahanifar نوشته:  احتمال اینکه یک ویزای دیدار از آشنایان رو بشه به یک ویزای دایم تبدیل کرد و برای همیشه استرالیا موند چه قدر هست؟ ممنون

خیلی کم. و با استفاده از راه های غیر اصولی - غیر قانونیShy
واقعا برای چی اونوقت؟
و هزاران مشکل برای اون آشناتون ممکنه! پیش بیاد.
خب اونوقت برای چی اونوقت؟؟!!!!
یعنی شما نمیخوای دیگه خانوادتون رو تو ایران ببینید؟
خب اونوقت برای چی اونوقت؟؟!!!!
تازه فکر کنم تو صحن علنی انجمن راجع به این مسایل حرف زدن مجاز نیست.
همانا قوانین انجمن رو بعدا باید بخونم دوباره.
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60
سلام
کسی که مدیریت بازرگانی خونده واسه کدوم یک از لیست مشاغل (SQL) می تونه اقدام کنه؟
مثلا واسه حسابداری می تونه؟
بعد سابقه ی کاری که در دوران دانشجویی هست (با بیمه) هم حساب میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.
طی پروسه مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص، اگه مجرد باشی امتیاز بهت تعلق می گیره یا اگر متاهل باشی؟ آیا اصلا امتیازی داره و اگر داره چند امتیاز ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان بنده متاهل و دارای 200 میلیون پول نقد هستم خواستم بدونم برای سرمایه گذاری در استرالیا مناسبه . چه مشاغلی میشه با این مبلغ زد . با تشکر ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shahyad
سلام
برای سرمایه گذاری در استرالیا حداقل می بایست 300.000 دلار استرالیا سرمایه داشته باشید . با این سرمایه کاری از پیش نمی برید
اما می توانید اگر مدرک لیسانس دارید برای دوره های دوساله فوق لیسانس در این کشور اقدام کنید و بعد از 2 سال اقامت این کشور را بگیرید که البته در این حالت حداقل بالای 120 میلیون تومان هزینه تحصیل شما می شود
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: shahyad ، ابی22 ، babakfx ، mhsenpc
مثلا من 2 تا MCTS دارم و در حال حاضر دارم میخونم که MCPD بگیرم.
می خوام بدونم مدارک به این معتبری امتیازی به همراه نداره واسه ویزا؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز من جواب سوالتو نمیدونم فقط یه عرضی دارم برای شرکت در MCPD
مدارکی رو که وزارت علوم میده و یک سری از مجتمع های فنی ایران خیلیاشون مورد تایید شرکت مایکروسافت نیست ، برای همین هم اعتبار برون مرزی هم نداره و اگه شبیه مدرک مایکروسافتم باشه ممکنه برات دردسر ساز شه ... من انگیلیسیم خوب نیست ولی برای تایید اصل بودن مدرکت میتونی به سایت مایکروسافت سر یزنی...
این سایتم یه نگاه بنداز http://www.ehow.com/how_6875343_check-mc...ation.html
اگه دوستان جواب سوالو میدونن راهنمایی کنن ... امیدوارم پستم اسپم نبوده باشه Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: mhsenpc
سلام من40سالمه درحد دیپلم هستم 27ساله خیاطم بهترین لباسهارو برش میدم ومیدوزم میخوام باپسرم که 22سالشه برم نیوزلند یا استرالیا به نظرتون میتونم کار پیدا کنم؟لطفا" منو راهنمایی کنید.
پاسخ
(2012-07-22 ساعت 20:52)na@ نوشته:  سلام من40سالمه درحد دیپلم هستم 27ساله خیاطم بهترین لباسهارو برش میدم ومیدوزم میخوام باپسرم که 22سالشه برم نیوزلند یا استرالیا به نظرتون میتونم کار پیدا کنم؟لطفا" منو راهنمایی کنید.

درود بر شما ...
بايستي سابقه كار داشته باشي كه خيلي خيلي بهتره ( يعني مدركي كه نشون بده چه مدت زمامي و در چه رشته اي مشغول به كار بوده اي )
مدرك زبان آيلتس و يا زبان انگليسيتون قوي باشه ...
از مركز مورد نظري در استراليا يا نيوزيلند استخدام بشي كه بتوني ويزا دريافت كنيد و بريد ...
يا اينكه وضع ماليتون خيلي خوب باشه و بريد ساكن استراليا يا نيوزيلند بشين و اونجا بتونيد كار خياطي كنيد كه بشه منبع درآمدتون .
در مورد پسرتون كه 22 سالشه فكر كنم حسابش جدا باشه چون به سن بلوغ رسيده و بايد يا ويزاي كار بگيرند يا ويزاي دانشجويي... اگر غير از اين باشه بايد تحقيق بيشتري كنيد در مورد پسرتون .
بايد امتيازاتي كسب كنيد براي مهاجرت ، كه در همين انجمن استراليا اگر جستجو كنيد پيدا خواهيد كرد كه بايد چه شرايطي داشته باشيد براي ويزاي كار .( به عنوان مثال سن شما براي مهاجرت از طريق ويزاي كار تاثير گذار خواهد بود و شرايط ديگر ....)
اگر مدرك تحصيلي در مورد شغلتون داشته باشيد خيلي بهتره %..
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: online27H ، storagemeter ، mdtrmd ، mhsenpc
ویزای 176 استرالیا رو میتونم بگیرم؟
35 ساله فوق لیسانس مهندسی شیمی 10 سال سابقه کار
فعلا آیلتس 5/5 دارم ولی دارم میخونم برای 6
متاهل (همسر :لیسانس فلسفه بیکار)
پاسخ
(2012-08-05 ساعت 10:58)nemo62 نوشته:  ویزای 176 استرالیا رو میتونم بگیرم؟
35 ساله فوق لیسانس مهندسی شیمی 10 سال سابقه کار
فعلا آیلتس 5/5 دارم ولی دارم میخونم برای 6
متاهل (همسر :لیسانس فلسفه بیکار)
سلام
با این ایلتس خیر هیچ وقت نمی تونید برای استرالیا اقدام کنید .
برای استرالیا حداقل به ایلتس 6 در هر 4 قسمت احتیاج دارید تا بتونید برای ویزای موقت 3 ساله اقدام کنید.که البته بعد از 2 سال تبدیل به اقامت دائم میشه
برای گرفتن اقامت دائم از ایران به ایلتس 7 در هر قسمت دارید .
...
اگر ایلتس 7 در هر 4 قسمت را بتوانید بگیرید شرایط مهاجرت دائم برای استرالیا را به دست می اورید .
با ارزوی موفقیت برای همه

آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: nemo62 ، storagemeter ، babakfx ، ابی22 ، mdtrmd ، mhsenpc
من رشته ام نرم افزاره می خواستم برای اسپانسرشیپ ایالتی اقدام کنم اما لیست مشاغل اونا رو که دیدم اکثرا آیلتس 7 در هر 4 باند می خواد .مثل ایالت ویکتوریا. می خواستم بپرسم با ایلتس 6 می شه اقدام کرد واسه شروع ؟ یا اینکه باید 7 باشه ؟؟ چرا تا قبل جولای همه ایالتها 6 بود بعد اکثرا کردن 7 Sad(
کافی است اولین قدم را با ایمان بردارید .
پاسخ
سلام من یک خانم مجرد 35 ساله دارای مدرک فوق دیپلم کامپیوتر ولیسانس حسابداری هستم واصلا نمیدونم برای گرفتن اقامت استرالیا باید از کجا شروع کنم -چه مدارکی نیاز است چه حرفه ای برای پیداکردن کار وغیره لطفا من را راهنمایی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز.امیدوارم دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارن بیان و ما رو هم راهنمایی کنن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام برای گرفتن ویزا برای دعوت والدین چه کار باید انجام دهیم ؟

ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان