کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
برای من در آمریکا چه شغلی هست؟
سلا دوستان.من 2تا دیپلم فنی حرفهای دارم که از آموزشگاه آزاد بیرون گرفتم.یکیش مکانیکی اتومبیل هست اون یکی هم حسابداریه.من نمیدونم شغل حسابداری رو چطوری سرچ کنم.یعنی نمیدونم که به حسابدار چی میگن.اگه کسی اطلاعی داره بی زحمت منو یه راهنمایی بکنه.در ضمن اگه کسی راجع به این شغل و حقوقش تو آمریکا اطلاعاتی داره بی زحمت منو بی نصیب نزاره.ممنون از همه.
در جوانی گفتم شیر شیر است اگرچه پیر است،چون به پیری رسیدم دریافتم پیر پیر است اگرچه شیر بود ...
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، msar
(2010-09-23 ساعت 16:11)امیر حسن نوشته:  سلا دوستان.من 2تا دیپلم فنی حرفهای دارم که از آموزشگاه آزاد بیرون گرفتم.یکیش مکانیکی اتومبیل هست اون یکی هم حسابداریه.من نمیدونم شغل حسابداری رو چطوری سرچ کنم.یعنی نمیدونم که به حسابدار چی میگن.اگه کسی اطلاعی داره بی زحمت منو یه راهنمایی بکنه.در ضمن اگه کسی راجع به این شغل و حقوقش تو آمریکا اطلاعاتی داره بی زحمت منو بی نصیب نزاره.ممنون از همه.

به حسابداری در انگلیسی accounting میگن! و جزو بیشترین مشاغل مورد نیاز در اکثر دنیا و همینطور امریکاست، شما در هر سایتی به قسمت مربوط به مشاغل "jobs" که برید معمولا اولین گزینه "accounting" هست,از نظر درامد هم بستگی به سطح معلومات شما در این رشته داره.

پاسخ
تشکر کنندگان: fairwall ، مریم رف ، msar
کیانوش جان مرسی که منو راهنمایی کردی.من همین الان رفتن بعضی سایت های کاریابی رو چک کردم دیدم وقتی روی این گزینه کلیک میکنم کلی عناوین مختلف میاد.میشه بگی به یه حسابدار ساده چی میگن؟من وقتی این همه عنوان دیدم گیج شدم.خیلی ازت ممنونم.
در جوانی گفتم شیر شیر است اگرچه پیر است،چون به پیری رسیدم دریافتم پیر پیر است اگرچه شیر بود ...
پاسخ
تشکر کنندگان: msar

(2010-09-23 ساعت 13:21)maryam_goli نوشته:  سلام دوستان,
من قبلا این پست تو یکی از تاپیک ها گذاشته بودم ولی جوابی نگرفتم...
برای مدرک MBA(کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی) و همچنین SCM(مدیریت زنجیره تامین) در بدو ورود میشه کاری پیدا کرد!!! بدلیل اینکه بنده نمی خوام از بودجه ای که همراهم بیارم زیاد استفاده کنم ...غیر موارد ضروری

چه فرصت های شغلی برای این رشته ها هست

متاسفانه سابقه کار من مریوط میشه به زمانی که من دانشجو بودم ,و دانشجو اجازه کار نداشت مگر اینکه به عنوان مشاور برای شرکت ها کار کنه که اون هم پاره وقت بود,در نتیجه هیچ letter یا نامه ار اون شرکت نمیشه گرفت..

لطفا راهنمایی کنید
سلام
دوست من همین مدرک را از دانشگاه بریتیش کلمبیا گرفته و الان تو کانادا صندوق دار هستش شما که مدرکتون را از این جا گرفتید

[/quote]

سلام ,
ممنونم از پاسختون...

من از هند گرفتم گرایش بازاریابی و سیستم ,مشکل من هم که نوشته بودن دانشجو بودم سابقه کارم هم مشاور در زمینه بازرگانی ,حالا نمیدونم تو امریکا در بدو ورود چه کارهایی بم پیشنهاد میشه یا دنبال کار مورد نظرم بگردم,...................تا سابقه کاریم بیشتر بشه خدا بزرگه.....

شماره کیس : 2011AS000000xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may19
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 26,2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep. 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 ,September 4
تاریخ مصاحبه: october 04, 2010
تاریخ دریافت ویزا:october 04,2010
پاسخ
سلام به همه دوستان
می خوام بدونم من اگر از سال دوم دانشگاه بخوام برم امریکا تطبیق واحد میدن
رشتم صنایع است دانشگاه آزاد
گرین کارد هم دارم
پاسخ
با سلام وارادت
ضمن تبریک ویژه به تمامی پذیرفته شدگان لاتاری 2011 وآرزوی پذیرفته شدن کلیه دوستان در سال های آتی
از دوستانی که در ایران در حرفه پزشکی مشغول بوده ودر لاتاری 2011 ویا قبل از آن قبول شده اند خواهشمندم جهت هماهنگی بیشتر در ارتباط با امتحانات usmle وکار در آمریکا در رشته های مرتبط پیام های خود را ارسال نمایند

شماره کیس همسرم 2011as000024xx
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، msar
با سلام و عرض تشکر از زحمات همگی
من فوق لیسانس اتوماسیون ازار دقیق در صنایع نفت دارو و لیسانسم مهندسی برق قدرته و 5 سال در وزارت نفت با سمت ناظر ارشد برق مشغول به کارم و ناظر نصب تجهیزات الکتریکی در پالایشگاه هستم اما فکر کنم وزارت نفت سابقه کار نمیده ولی تو سایت خود وزارت سوابقم هست فکر میکنید میشه در بدو ورود کار پیدا کرد و کجاها برای این رده شغلی بهتره؟
با تشکر که وقت میگذارید
پاسخ
تشکر کنندگان: bahraam ، maaref ، msar
سلام اونورا کار واسه زمین شناسی چطوره
2.چه گرایشی بهتره
3.کدوم ایالت
4.اگه سایت های مناسب کاریابی میدونید راهنمایی کنید مرسی
5.
سلام اونورا کار واسه زمین شناسی چطوره
2.چه گرایشی بهتره
3.کدوم ایالت
4.اگه سایت های مناسب کاریابی میدونید راهنمایی کنید مرسی
5.
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، msar
سلام من فارغ التحصیل دندانپزشکی هستم. زبانم در سطح متوسطه. گرین کارد دارم. تا اماده شدن مراحل برای دانشگاه چه کاری می تونم انجام بدم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، mehrdad pharm ، msar
با سلام
تراشکار یا فرز کار یا کاردان ماشین ابزار و ساخت وتولید نداریم تو سایت یا اونور آب ؟

« نهنگ در دریاست.برای شکار نهنگ باید به دریا بروید.»Big Grin
پاسخ
سلام/من 27 سالم هست/مجرد-مکانیک خوندم-در زمینه کامپیوتر (نرم افزار و سخت افزار کار کردم-نرم افزار فول هستم-شیراز زندگی می کنم
پاسخ
ُسلام..من تکنسین برق و الکترونیک هواپیما (اویونیک) یا به انگلیسی avionic هستم..ایا توی امریکا میذارن من توی همین شغل فعالیت کنم؟؟
پاسخ
سلام، من دارم دکترا میگیرم در رشته زیست شناسی‌ سلولی و در زمینه سرطان کار تزم هست. یکی‌ دو ماه دیگه دکترام در آلمان تموم می‌شه و خیلی‌ مایلم برم آمریکا برای کار. اگه می‌شه راهنمایی کنید که آیا این رشته در آمریکا بازار کار خوبی‌ داره؟ کدوم ایالت آمریکا رو پیشنهاد می‌کنید؟ نقش ملیت و شرایط سنی در گرفتن کار چگونه هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: bahraam ، maaref ، SH1A2R3 ، nahali ، msar
(2010-10-25 ساعت 03:45)Sahar-Germany نوشته:  سلام، من دارم دکترا میگیرم در رشته زیست شناسی‌ سلولی و در زمینه سرطان کار تزم هست. یکی‌ دو ماه دیگه دکترام در آلمان تموم می‌شه و خیلی‌ مایلم برم آمریکا برای کار. اگه می‌شه راهنمایی کنید که آیا این رشته در آمریکا بازار کار خوبی‌ داره؟ کدوم ایالت آمریکا رو پیشنهاد می‌کنید؟ نقش ملیت و شرایط سنی در گرفتن کار چگونه هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

در مورد بازار کار کسی نمیتونه بهتون حرفی بزنه میتونید از توی سایتهای کاریابی اقدام کنید و یه تخمینی در مورد رشته تون بزنید .
اما در مورد شرایط سن و ملیت میتونم بهتون بگم اینجا بر عکس آلمان به تنها فاکتوری که اهمیت نمیدند ملیته ..........
البته آمریکا در خیلی موارد مدرک آلمان رو قبول نداره و باید یه دوره ی تقریبا دو ساله بگذرونید تا بتونید تائیدیه ی مدرک بگیرید.
این دوره رو هم میتونید توی آلمان و به صورت آنلاین با دانشگاههای امریکائی بگذرونید.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Sahar-Germany ، mavarfan ، maaref ، amir0_0amir ، kaziar ، msar
(2010-10-24 ساعت 21:41)aminiani نوشته:  ُسلام..من تکنسین برق و الکترونیک هواپیما (اویونیک) یا به انگلیسی avionic هستم..ایا توی امریکا میذارن من توی همین شغل فعالیت کنم؟؟

چرا نه؟؟؟؟؟ http://www.payscale.com/Job_Description/...echnicians
(2010-09-23 ساعت 16:11)امیر حسن نوشته:  سلا دوستان.من 2تا دیپلم فنی حرفهای دارم که از آموزشگاه آزاد بیرون گرفتم.یکیش مکانیکی اتومبیل هست اون یکی هم حسابداریه.من نمیدونم شغل حسابداری رو چطوری سرچ کنم.یعنی نمیدونم که به حسابدار چی میگن.اگه کسی اطلاعی داره بی زحمت منو یه راهنمایی بکنه.در ضمن اگه کسی راجع به این شغل و حقوقش تو آمریکا اطلاعاتی داره بی زحمت منو بی نصیب نزاره.ممنون از همه.

http://www.payscale.com/Job_Description/Accountants
این سایت معتبرترین سایت جستجوی شرائط شغلی در آمریکا است...
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، behzadb57 ، maaref ، SH1A2R3 ، Lemony ، حاجی واشنگتن ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان