کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
برای من در آمریکا چه شغلی هست؟
(2011-03-08 ساعت 21:29)anab نوشته:  علیرغم اینکه قبلا سوالمو پرسیدم و کسی جواب نداد دوباره میپرسم بچه های مهاجرسرا میدونندبرای تبدیل رشته پرستاری یا مامایی در امریکا چه مراحلی رو طی کرد. هیچ دوست یا آشنایی در این رشته ندارید ؟ مگه میشه ؟ حتما کسی باید باشه . لطفا کمی فکر کنید یادتون میاد!
فکر کنم این بحث قبلا شده بود شاید در تاپیک دیگه
ولی میدونم تو هر ایالت فرق داره در تکزاس باید بورد سرتیفیکت بگیرید
برای امادگی امتحانش هم دوره وجود داره که تحت برنامه workforce
هست در کالجها برگزار میشه.
موفق باشید.

آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: anab ، maaref
من هم اطلاعات اینقدر کلی دارم منظورم کمی ریز تر و مراحل دقیق بود . به هر حال ممنون از پاسخ شما
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref
سلام

لیسانس حسابداری - مدرک icdl

25 سال - متاهل (ترجیهن ایالت میشیگان)

بدون سابقه کاری

مرسی

پاسخ
من لیسانس ریاضی محض- ارشد اقتصاد از دانشگاه خوب
دارم برای دکترا هم اقدام میکنم
زبان انگلیسیم خوبه
فرانسه هم خوبه
سابقه تدریسم زیاده
کارای هنری زیاد بلدم مثل بافتنی قلاب بافی گلدوزی و ...
خطم هم خوبه
اشپزیم هم عالیه
عاشق گل کاریم
دیگه؟
متاهلم
تا یک سال دیگه کاملا امریکا مستقر میشم
حالا چه کاری برای من هست؟
پاسخ
(2011-03-12 ساعت 13:58)boshra نوشته:  من لیسانس ریاضی محض- ارشد اقتصاد از دانشگاه خوب
زبان انگلیسیم خوبه
فرانسه هم خوبه
سابقه تدریسم زیاده
خطم هم خوبه
اشپزیم هم عالیه
عاشق گل کاریم
دیگه؟
متاهلم

تبریک میگم. به نظرم تصمیم بسیار خوبیه اگه بخواین برای دکترای اینجا اقدام کنین. تا وقتی ایران هستین سعی کنین مقدمات این کار رو فراهم کنین. منظورم گرفتن تافل یا جی آر ای و گرفتن رکامندیشن و مدارک لازم هست.
سعی کنین روی توانمندی هاتون بیشتر کار کنین و در یک زمینه خاص خودتون رو بیشتر تقویت کنین. مهمتر از همه زبان انگلیسی هست. هرچقدر که وقت بزارین برای این کار کمه.
موفق باشید
Impossible n'est pas français!
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، kaziar
(2011-03-12 ساعت 13:58)boshra نوشته:  من لیسانس ریاضی محض- ارشد اقتصاد از دانشگاه خوب
زبان انگلیسیم خوبه
فرانسه هم خوبه
سابقه تدریسم زیاده
خطم هم خوبه
اشپزیم هم عالیه
عاشق گل کاریم
دیگه؟
متاهلم

ماشا ا... شما که همه چی تمومی.غیر از تدریس ریاضی یا انگلیسی و یا فرانسه و... میتونی کلی کار های هنری کنی و چیز میز درست کنی و بفروشی.یکی از دوستان من که الان دانشگاه هاروارده کلی کار های هنری میکنه مثلا دسبند و گردنبند میسازه و درامدش هم خوبه.
من میدونم شما با این تجربیاتی که داری میتونی تو امریکا راحت زندگی کنیSmile
تونل ها نشان می دهند در دل سنگ ها هم میتوان راه ساخت.....

"اینجآ بجز دوری تــو چیزی به مــن نزدیک نیست"
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، maaref ، SEPIDEHHHH
من لیسانس بیولوژی دارم برا من چه کارایی وجود داره؟اگه بخوام در رابطه با رشتم برم سر کار باید چیکار کنم؟من تو کالیفرنیا زندگی‌ می‌کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، mitr.p
سلام
سال نوی همگی مبارک
دائیم فوق لیسانس کامپیوتره و دانشجوی دکترای روانپزشکی هم هست
انگلیسی، اسپانیائی، فرانسوی، عربی رو مسلطه
مجرده
29 سالشه
و قصد داره بعد از ورود به آمریکا در رشته کارگردانی سینما به تحصیل بپردازه
میخواد بره لس آنجلس

لطفا مثل همیشه کامل راهنمائی کنید
از یکایک شما عزیزان سپاسگذارم
از بلندای صخره به ژرفنای پرواز کن! در بین راه بال‌هایت را بساز!

_ ری برد بری
پاسخ
[ماشا ا... شما که همه چی تمومی.غیر از تدریس ریاضی یا انگلیسی و یا فرانسه و... میتونی کلی کار های هنری کنی و چیز میز درست کنی و بفروشی.یکی از دوستان من که الان دانشگاه هاروارده کلی کار های هنری میکنه مثلا دسبند و گردنبند میسازه و درامدش هم خوبه.
[/quote]

سلام.این کار‌های هنری رو که میگید کجا و به چه صورت می‌شه فروخت.من هم کلی‌ کار هنری انجام میدم ولی‌ نمیدونم چطور می‌شه فروخت
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: AvRiMcM ، maaref
دوستان قصد جواب دادن ندارن!
از بلندای صخره به ژرفنای پرواز کن! در بین راه بال‌هایت را بساز!

_ ری برد بری
پاسخ
(2011-04-01 ساعت 13:27)AvRiMcM نوشته:  دوستان قصد جواب دادن ندارن!

اینجا همه شغل و رشته شونو می نویسند و منتظر می مونند. خیلی وقتا خبری از جواب نیست. چون اولا که بچه های قدیمی مهاجرسرا که الان ساکن امریکا هستند و در واقع جواب اونها مورد نظر هست خیلی کم به مهاجرسرا سر میزنند و تعداد انگشت شماری که فعالند خوب در زمینه همه رشته ها اطلاعات ندارند. بنا به همین دلایل .....
پاسخ
تشکر کنندگان: AvRiMcM ، frozen mind ، maaref ، mitr.p ، SEPIDEHHHH
[براي من با مدرك ديپلم و 900 ساعت دوره برق صنعتي و 10 سال سابقه كار در زمينه راه اندازي خطوط توليد خودرو همراه با شركت تام ايران خودرو كار پيدا ميشه؟

پاسخ
(2011-03-31 ساعت 09:21)sib 24 نوشته:  [ماشا ا... شما که همه چی تمومی.غیر از تدریس ریاضی یا انگلیسی و یا فرانسه و... میتونی کلی کار های هنری کنی و چیز میز درست کنی و بفروشی.یکی از دوستان من که الان دانشگاه هاروارده کلی کار های هنری میکنه مثلا دسبند و گردنبند میسازه و درامدش هم خوبه.

سلام.این کار‌های هنری رو که میگید کجا و به چه صورت می‌شه فروخت.من هم کلی‌ کار هنری انجام میدم ولی‌ نمیدونم چطور می‌شه فروخت
[/quote]

میتونی یه سایت برا ی خودت درست کنی و محصولاتت رو اونجا بذاری و بفروشی.بعد از یه مدت هم طرفدار ممکنه زیاد پیدا کنی
تونل ها نشان می دهند در دل سنگ ها هم میتوان راه ساخت.....

"اینجآ بجز دوری تــو چیزی به مــن نزدیک نیست"
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، sib 24
(2011-04-11 ساعت 22:08)ebi1384 نوشته:  [براي من با مدرك ديپلم و 900 ساعت دوره برق صنعتي و 10 سال سابقه كار در زمينه راه اندازي خطوط توليد خودرو همراه با شركت تام ايران خودرو كار پيدا ميشه؟

برق از رشته های بشدت پرطرفدار هست اگر بتونید certificate بشید و دوره و امتحان مربوطه رو پاس کنید (بسته به سطح زبان شما داره) فکر کنم به سادگی جذب میشید
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
باسلام
بنده مهندس مكانيك و داراي13 سال سابقه كار در خسارت بيمه هاي مهندسي مي باشم.
آيا كسي اطلاعاتي در مورد شركت هاي بيمه اي تجاري در آمريكا دارد؟
ايا با اين سوابق مي توان در بيمه مشغول كار شد يا بايد دوره اي را گذراند.
با تشكر .
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان