کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط زایمان در آمریکا
سلام یه سوال برا بچه ای که ایران به دنیا اومده ساختن آیدی و دادن اون 165 دلار هنگام ورود به امریکا الزامیه؟یا فقط نامه از دفتر حافظ منافع ببریم کفایت میکنه؟
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-14 ساعت 10:03)hassan1358arab نوشته:  
(2015-08-07 ساعت 04:30)Mobina72 نوشته:  سلام من با ويزاي توريستي ميخوام بيام لس أنجلس براي زايمان ان شاالله

چند تا سوْال داشتم اينكه أيا با ويزا توريستي بيمه ميديكال تعلق ميگيره بهم فقط براي زايمان

يا نه؟ اگر نه أيا بيمه اي هست كه بشه هزينه هاي سزارين رو كم كرد؟

اونجا خونه يك ماهه ميشه رنت كرد؟ چه جوري و چه مداركي لازمه واسه رنت؟ مبله هست؟

خدمت شما عرض کنم بیمه به شما نمیدن ولی از طریق های دیگه میتونین بیمه خریداری کنین مثل بیمه هایی که به توریست میفروشن.این سایت رو ببینید حتما.

www.visitorscoverage.com
سلام دوست عزیزم بله انشالله میتونید بیمه بشید ایمیل من 2000hra2000@GMAIL.COM
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-05 ساعت 09:09)hamidazimi نوشته:  
(2015-08-14 ساعت 10:03)hassan1358arab نوشته:  
(2015-08-07 ساعت 04:30)Mobina72 نوشته:  سلام من با ويزاي توريستي ميخوام بيام لس أنجلس براي زايمان ان شاالله

چند تا سوْال داشتم اينكه أيا با ويزا توريستي بيمه ميديكال تعلق ميگيره بهم فقط براي زايمان

يا نه؟ اگر نه أيا بيمه اي هست كه بشه هزينه هاي سزارين رو كم كرد؟

اونجا خونه يك ماهه ميشه رنت كرد؟ چه جوري و چه مداركي لازمه واسه رنت؟ مبله هست؟

خدمت شما عرض کنم بیمه به شما نمیدن ولی از طریق های دیگه میتونین بیمه خریداری کنین مثل بیمه هایی که به توریست میفروشن.این سایت رو ببینید حتما.

www.visitorscoverage.com
سلام دوست عزیزم بله انشالله میتونید بیمه بشید ایمیل من 2000hra2000@GMAIL.COM
بيمه رايگان به شما ميدهند، بيخود پولتون رو هدر ندهيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من و همسرم قصد داریم که با ویزایه توریستی به امریکا بریم و اونجا زایمان کنم البته هنوز باردار نیستم و میخام با برنامه ریزی پیش برم، یک وکیل گفته با 20000 دلار واستون ویزایه توریستی میگیرم، ایا میتونم اعتماد کنم و اینکه توریست میتونه بیمه دولتی بشه و هزینه زایمان چقدر میشه،
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-01 ساعت 12:02)farnoosh * نوشته:  سلام دوستان من و همسرم قصد داریم که با ویزایه توریستی به آمریکا بریم و اونجا زایمان کنم البته هنوز باردار نیستم و میخام با برنامه ریزی پیش برم، یک وکیل گفته با 20000 دلار واستون ویزایه توریستی میگیرم، ایا میتونم اعتماد کنم و اینکه توریست میتونه بیمه دولتی بشه و هزینه زایمان چقدر میشه،

20.000 $ نفری یا دو نفر ؟......اگر نفری باشه بد نیست ..... البته اعتماد صد درصد اگر دارید حتی 99.99% هم نه.......
البته اگر شرایطتون خوب باشه چرا خودتون اقدام نمی کنید؟....شینگن دارید؟....
پاسخ
تشکر کنندگان:
نفری 20000 دلار، شرایطمون بد نیست ولی ما کارمند وزارت نفت هستیم و جز موارد تحریم محسئوب میشیم به همین دلیل اگر خودمون بخایم اقدام کنیم ریسکش بالاست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-02 ساعت 14:22)farnoosh * نوشته:  نفری 20000 دلار، شرایطمون بد نیست ولی ما کارمند وزارت نفت هستیم و جز موارد تحریم محسئوب میشیم به همین دلیل اگر خودمون بخایم اقدام کنیم ریسکش بالاست

خب وکیل براتون دقیقا چه کاری انجام میده که این ریسک رو کم کنه؟
بهتون پیشنهاد میکنم حتما برنامه های دکتر کاملی رو تماشا کنید
راهنماییهاش خیلی مفیده و یا ازشون مشاوره بگیرید
در ضمن تولد فرزندتون تاثیری در اقامت خودتون نخواهد داشت

Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
وکیل میگه با این هزینه تضمینی 99% هستش ولی میترسم اگر خودم اقدام کنم ریجکتی تو پروندمون ثبت شه و کارو مشکلتر کنه و اینکه برام مهمه که فرزندم اقامت امریکا رو داشته باشه بخاطر اینده خودش، من و همسرم فعلا قصد دریافت اقامت برایه خودمونو نداریم و الویت اینده فرزندمونه دوست عزیز

به نظر شما من میتونم شخصا اقدام کنم و در امریکا زایمان کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی نیست کمکم کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-03 ساعت 15:19)farnoosh * نوشته:  دوستان کسی نیست کمکم کنه؟

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر ایمیل تون رو بدید تا شما رو راهنمایی کنم....
پاسخ
تشکر کنندگان:
Exclamation 
دوست عزیز ممنون در توجهتون، در خصوصی نمیتونم واستون ارسال کنم بدلیل اینکه پستهام کمتر از 25 تاست ، اینجا واستون میذارم لطفا کمکم کنید farnoosh.hashempoor@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
بهتر نیست هر اطلاعاتی هست رو در همین فروم بگذارید شاید به کار کسی بیاد؟
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: sepandarA
دوستان سلام اگه زن و شوهر هر دو گرين كارت داشته باشن ولي شوهر بعلت چند بار نرفتن گرين كارت باطل ايا بچه بعد از به دنيا امدن در امريكا باز پاسپورت مي گيرد ؟و چطور مي شه از بيمه استفاده كرد براي ما كه در رفتو امد هستيم به امريكا نه موندگار ؟و كلا چه راهي هست براي حد اقل هزينه هاي زايمان ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-29 ساعت 23:15)termeh_med نوشته:  دوستان سلام اگه زن و شوهر هر دو گرين كارت داشته باشن ولي شوهر بعلت چند بار نرفتن گرين كارت باطل ايا بچه بعد از به دنيا امدن در امريكا باز پاسپورت مي گيرد ؟و چطور مي شه از بيمه استفاده كرد براي ما كه در رفتو امد هستيم به امريكا نه موندگار ؟و كلا چه راهي هست براي حد اقل هزينه هاي زايمان ؟

سلام
فقط قسمت اول پرسش شما رو میدونم

هر کودکی که داخل مرزهای ایالات متحده به دنیا بیاد میتونه در آینده شهروندی بگیره
اگر هم کودک پدر یا مادرش گرین کارت داشته باشه و خارج از مرزهای ایالات متحده به دنیا بیاد هم باز میتون به سفارت مراجعه کنند و براش درخاست ویزاکنند
اتفاقن همین امسال توی یکی از تاپیک ها یک زوج نوشته بودن که بعد از اینکه بچه شون تو ایران به دنیا اومده رفتن سفارت سوییس و از اونجا پیگیری کردن و در آخر هم گفته بودن که به نتیجه رسیدن
فکر نمیکنم از این بابت مشکلی وجود نداره .. همفرومی های دیگه هم اگر راهنمایی کنند خیلی خوب میشه

موفق باشید

----------------------

ویرایش: بر اساس گفته های سفارت ایالات متحده در آنکارا هر کودکی که از والدین دارای گرین کارت خارج از مرزهای ایالات متحده به دنیا بیاد بدون ویزا میتونه به همراه پدر و مادرش به ایالات متحده وارد بشه ( پرسش 71)- البته همون اول هم نوشته باید به سفارت سوییس خبر بدید.
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
پاسخ
تشکر کنندگان: termeh_med
سلام دوستان كسي بوده كه فرزندش ايران به دنيا اومده باشه و بخواد براي اولين بار ببرتش امريكا؟؟ من و همسرم گرين كارت داريم، و نمي دونيم براي ورود فرزندمون چيكار بايد بكنيم؟ از طرفي هم هر چه زودتر بايد وارد بشيم، ممنون ميشم اگه تاپيك يا فرومي يا كسي رو با اين شرايط ميشناسين معرفي كنين به ما. خيلي نگرانيم
looking forward to move US
wife and mommy
traveled to florida/ california and texas Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: bahar23

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان