کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط زایمان در آمریکا
سلام من با ويزاي توريستي ميخوام بيام لس أنجلس براي زايمان ان شاالله

چند تا سوْال داشتم اينكه أيا با ويزا توريستي بيمه ميديكال تعلق ميگيره بهم فقط براي زايمان

يا نه؟ اگر نه أيا بيمه اي هست كه بشه هزينه هاي سزارين رو كم كرد؟

اونجا خونه يك ماهه ميشه رنت كرد؟ چه جوري و چه مداركي لازمه واسه رنت؟ مبله هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-07 ساعت 04:30)Mobina72 نوشته:  سلام من با ويزاي توريستي ميخوام بيام لس أنجلس براي زايمان ان شاالله

چند تا سوْال داشتم اينكه أيا با ويزا توريستي بيمه ميديكال تعلق ميگيره بهم فقط براي زايمان

خدمت شما عرض کنم بیمه به شما نمیدن ولی از طریق های دیگه میتونین بیمه خریداری کنین مثل بیمه هایی که به توریست میفروشن.این سایت رو ببینید حتما.

www.visitorscoverage.com
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
پاسخ
تشکر کنندگان: frz61 ، j@vad
سلام
من با ویزای f2 مدت یکسال هست که در آمریکا زندگی میکنم برای بیمه مدیکیت جهت بارداری و زایمان اقدام کردم و دیناید شدم
میخاستم ببینم آیا میتونم این بیمه رو بگیرم و چه مدارکی رو باید ارایه بدم
و اگر نمیشه چه بیمه ای رو پیشنهاد میکنید که هزینه ها رو کاور کنه؟
قبلن تویسایت خونده بودم که در صورت دیناید خودشون بیمه ارزون قیمت معرفی میکنند در صورتیکه بیمه هایی رو که معرفی میکنن چون ssn ندارم و مالیات پرداخت نمیکنم (به دلیل اینکه قرارداد همسرم با دانشگاه به ضورت سیگله و قبول نمیکنه جوینت باشه) همه 300 به بالاست.
لطفن راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
یه کمک میخواستم
شرایطم یکم پیچیدست اگر کسی میتونه لطفا راهنماییم کنه
من و همسرم برنده لاتاری هستیم دو سال پیش امریکا بودیم و پاس سفید گرفتیم
اکنون باردار هستم و اواخر ابان برمیگریم امریکا
با توجه به شرایطی که داریم همسرم باید اردیبهشت بر گردن و دوباره به علت شرایط موجودمون باید پاس سفید بگیریم
حالا سوال من اینجاست که با وجود اینکه فرزندم 29 فروردین به دنیا میاد و همسرم اردیبهشت برمیگردن ایران من بدون داشتن پاس همسرم میتونم برای شناسنامه و پاس فرزندم اقدام کنم که بتونم 3/4 ماه دیگه برگردم ایران؟

و سوال بعدیم اینه که چقدر امکان داره به مادرم ویزا بدن که تو این شرایط همراهم باشه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: frz61
(2015-08-14 ساعت 10:03)hassan1358arab نوشته:  
(2015-08-07 ساعت 04:30)Mobina72 نوشته:  سلام من با ويزاي توريستي ميخوام بيام لس أنجلس براي زايمان ان شاالله

خدمت شما عرض کنم بیمه به شما نمیدن ولی از طریق های دیگه میتونین بیمه خریداری کنین مثل بیمه هایی که به توریست میفروشن.این سایت رو ببینید حتما.

www.visitorscoverage.com
سلام، به شما بيمه كاملا رايگان مي دهند،، لطفا پيام خصوصي بدهيد كه راهنماي كنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-10 ساعت 14:58)Haghighat نوشته:  دوستان درسته که در آمریکا نمیشه درخواست سزارین داشت و حتما باید طبیعی دنیا آورد؟

اگر پزشك ايراني انتخاب كنيد قبول مي كنند
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام همسر من برای یک دوره آموزشی باید در تاریخ 7 دسامبر در امریکا حاضر بشه.با توجه به اینکه ایشون دعوتنامه قوی از سازمان معتبر در امریکا داره آیا میتونیم من هم با دخترم برای ویزا B1با ایشون اقدام کنم؟احتمال گرفتن ویزا چقدر هست با توجه به اینکه سال 2009 همه باهم اقدام کردیم برای توریستی و ریجکت شدیم.؟
سئوال بعدی من در زمینه بارداری هست با توجه به اینکه 2 ماهه باردار هستم آیا باید این مسئله رو در سفارت مطرح کنم؟اگر نگم آیا احتمالش هست که بفهمن خودشون؟دستگاه هایی که از داخلش باید عبور بکنیم برای جنین خطرناک نیست؟ممنون میشم اگه جواب سئوالاتم رو بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-29 ساعت 14:41)Mandm نوشته:  
(2015-08-14 ساعت 10:03)hassan1358arab نوشته:  

www.visitorscoverage.com
سلام، به شما بيمه كاملا رايگان مي دهند،، لطفا پيام خصوصي بدهيد كه راهنماي كنم
لطفن اگه میتونید منو هم راهنمایی کنید چون تعداد پست های بیشتر از 25 تا میتونن خصوصی بفرستن
پاسخ
تشکر کنندگان:
شما به نزديكترين social service مراجعه مي كنيد و بدون نشان دادن پاسپورت خود تقاضاي بيمه مديكل مي كنيد فقط بايد يك كارت شناسايي عكس دار داشته باشيد،كه تاييد كنه اسم و فاميل تون را، مثل گواهينامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بر دوستان،
من به همراه شوهرم در آلمان با ویزای دانشجویی زندگی میکنیم. با توجه به اینکه بستگان ما در شیکاگو زندگی میکنند من در حال حاضر ویزای توریستی امریکا را با دعوتنامه انها گرفته ام و همچنین در ماه 4 بارداری هستم سوال من این هست که ایا من می توانم فرزندم را در امریکا با بیمه دولتی در ایالت شیکاگو بدنیا بیاورم؟ و اینکه ایا این که بستگان من را دعوت کرده اند هزینه ای تحمیل انها از بابت بیمه و یا هر چیز دیگر می شود؟ هزینه های زایمان طبیعی و سزارین با بیمه در شیکاگو چقدر است؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام.
همسر من گرین کارت داره و الان بارداره. قصد داره که در لس آنجلس زایمان کنه.
در چه صورت هزینه زایمان مجانی میشه؟ آیا باید بیمه بشه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-21 ساعت 18:38)sjv نوشته:  سلام دوستان
یه کمک میخواستم
من و همسرم برنده لاتاری هستیم دو سال پیش آمریکا بودیم و پاس سفید گرفتیم
اکنون باردار هستم و اواخر ابان برمیگریم آمریکا
با توجه به شرایطی که داریم همسرم باید اردیبهشت بر گردن و دوباره به علت شرایط موجودمون باید پاس سفید بگیریم
حالا سوال من اینجاست که با وجود اینکه فرزندم 29 فروردین به دنیا میاد و همسرم اردیبهشت برمیگردن ایران من بدون داشتن پاس همسرم میتونم برای شناسنامه و پاس فرزندم اقدام کنم که بتونم ۳/۴ ماه دیگه برگردم ایران؟

و سوال بعدیم اینه که چقدر امکان داره به مادرم ویزا بدن که تو این شرایط همراهم باشه ؟
شناسنامه و پاس همسرتون برای صدور شناسنامه واجبه
من خودم با سفارت مکاتبه کردم
چون شرایطم مثل شماست
بخاطر همین شناسنامه همسرم رو تو ایران چند نسخه کپی برابر اصل کردیم و من اصل رو با خودم اینجا دارم
و برای پاسپورت ، همسرم موقع گرفتن شناسنامه احتمالا اینجاست (هرچند که فعلا پیشم نیست و تنهام) ولی فک کنم همسرتون بعد رفتن به ایران بتونن با پستی مثل DHL براتون برستن
ولی بازم منطقی ترین حالت فک کنم اینه که از سفارت سوال کنید تا جواب قطعی تر بگیرین
برنده 2012-اولین ورود: ژانویه 2013- دریافت پاس سفید اوت 2013- ورود مجدد سپتامبر 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، م.صاد ، sjv
(2015-09-16 ساعت 11:32)ehsan baba نوشته:  با سلام.
همسر من گرین کارت داره و الان بارداره. قصد داره که در لس آنجلس زایمان کنه.
در چه صورت هزینه زایمان مجانی میشه؟ آیا باید بیمه بشه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

به نزديكترين سوشال سرويس مراجعه كنيد و بگيد درامد نداريد بيمه رايگان بهتون مي دن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-18 ساعت 04:28)frz61 نوشته:  
(2015-08-21 ساعت 18:38)sjv نوشته:  سلام دوستان
یه کمک میخواستم
من و همسرم برنده لاتاری هستیم دو سال پیش آمریکا بودیم و پاس سفید گرفتیم
اکنون باردار هستم و اواخر ابان برمیگریم آمریکا
حالا سوال من اینجاست که با وجود اینکه فرزندم 29 فروردین به دنیا میاد و همسرم اردیبهشت برمیگردن ایران من بدون داشتن پاس همسرم میتونم برای شناسنامه و پاس فرزندم اقدام کنم که بتونم ۳/۴ ماه دیگه برگردم ایران؟

شناسنامه و پاس همسرتون برای صدور شناسنامه واجبه
من خودم با سفارت مکاتبه کردم
چون شرایطم مثل شماست
بخاطر همین شناسنامه همسرم رو تو ایران چند نسخه کپی برابر اصل کردیم و من اصل رو با خودم اینجا دارم
و برای پاسپورت ، همسرم موقع گرفتن شناسنامه احتمالا اینجاست (هرچند که فعلا پیشم نیست و تنهام) ولی فک کنم همسرتون بعد رفتن به ایران بتونن با پستی مثل DHL براتون برستن
ولی بازم منطقی ترین حالت فک کنم اینه که از سفارت سوال کنید تا جواب قطعی تر بگیرین
منظورتون شناسنامه ايراني هست؟ شناسنامه همسرتون را پيش خدتون نگه داريد پاسپورت لازم نيست فقط يه وكالت بگيريد كه بجاي همسرتون مي توانيد كارهاي اداري مربوط را انجام بديد،، من خودم همين كار را كردم خيلي هم راحت بود،در ضمن هيچ پستي شناسنامه و پاسپورت را پست نميكنه
پاسخ
تشکر کنندگان: frz61 ، sjv
دوستان هزینه زایمان سزارین در آمریکاچقدراست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: zmaslehat

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان