کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط زایمان در آمریکا
..........
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
(2014-11-23 ساعت 14:55)leilav_1984 نوشته:  من با ویزای توریستی می خوام برم برای زایمان کردن
کسی می تونه راهنماییم کنه که از چه راهی اقدام کنم که هزینه هام کم بشه؟
ضمناً میرم به ایالت کنتاکی، و اولین سفرم هم هست...

سلام
آفیسر پس از فهمیدن باردار بودنتون, شما رو ریجکت میکنن
مورد مشابه برای همسر دوستم بود که البته دوستم ویزای دانشجویی گرفت ولی به همسرش به دلیل باردار بودن ویزا ندادن و گفتن پس از زایمان میتونه بیاد و ویزا بگیره
(بارداری در آزمایشات مدیکال مشخص میشه)

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، sepideh IR
اما برای ویزای توریستی که آزمایشات مدیکال انجام نمیشه!
پاسخ
لطفا اطلاعات اشتباه نديد، براي ويزاي توريستي مديكال انجام نمي شه، من خودم دو ماهه رفتم سفارت ويزا گرفتم
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، sepideh IR ، frz61
من درباره بیمه های دولتی چیزی نمیدونم اما میدونم که شما در صورتی میتونید درخواست بیمه دولتی یا همون CHIP را بکنید که اولا درآمد پایینی داشته باشید و دوما اینکه ساکن اون ایالت باشید که اون ساکن بودن اما داره. با توجه به شرایط شما بدترین شرایط این هست که شما باید بیمه individual بخرید که به لطف اوباما کر دیگه بیمه ها اجازه ندارن کسی را بخاطر existing condition اضافه شارژ یا deny کنند.
یک پلن پلاتینیوم یا گلد از مارکت پلیس انتخاب کن که هم deductible پایین داشته باشه هم out of packet کم باشه تا خیالت راحت باشه.
یه همچین پلنی سال 2014 برای یک نفر حدود 410 دلار در ماه برای فلوردیدا هزینه داشت که کلا هزینه زایمان حدود 3500 دلار از جیب میشد.

(2014-10-30 ساعت 10:50)vistac نوشته:  سلام دوستان من و همسرم گرین کارت داریم و پاس سفید هم گرفتیم باضافه آیدی کالیفرنیا و الان حدود 4 ماهه که از آمریکا خارج شدیم و همسرم الان بارداره میخواستم بدونم 1- هزینه زایمان در کالیفرنیا چطوره؟
2-بیمه ای هست که هزینه های بیمارستان و زایمان رو بده؟
3-اگه چنین بیمه ای هست میشه قبل از اومدن از ایران اقدام کرد؟چقدر از هزینه رو تقبل میکنند؟
4- اگه بچه ایران متولد بشه برای ورود به آمریکا چکار باید بکنیم؟

پاسخ
تشکر کنندگان: vistac ، taherifar ، شوشینا
سلام دوستان. همسر بنده الان دانشجو هستند، من خودم بنا به دلايل مالى از دانشگاه خارج شدم و الان ديگه بيمه منو پوشش نميده، و الان نياز به دكتر رفتن دارم ، كسى ميدونه چه بيمه اى مناسبه برام،
مرسىSmile

سلام دوستان. همسر بنده الان دانشجو هستند، من خودم بنا به دلايل مالى از دانشگاه خارج شدم و الان ديگه بيمه منو پوشش نميده، و الان نياز به دكتر رفتن دارم ، كسى ميدونه چه بيمه اى مناسبه برام،
مرسىSmile
پاسخ
اول از دفاتر بیمه دولتی شروع کنید ببینید چه امکاناتی بهتون تعلق میگیره. بسته به ایالت متفاوت هست!

(2014-11-28 ساعت 07:52)SORAYA1368 نوشته:  سلام دوستان. همسر بنده الان دانشجو هستند، من خودم بنا به دلايل مالى از دانشگاه خارج شدم و الان ديگه بيمه منو پوشش نميده، و الان نياز به دكتر رفتن دارم ، كسى ميدونه چه بيمه اى مناسبه برام،
مرسىSmile

مرسىSmile

پاسخ
من تو ايالت New Hampshire هستم،
مرسى از جوابتون

من تو ايالت New Hampshire هستم،
مرسى از جوابتون
پاسخ
کسی دکتر ایرانی زنان و زایمان تو هیوستون به غیر مریم برد می شناسه؟لطفا اگه می شناسین فقط یه کلمه اسمش رو بنویسید چون من هر چی سرچ می کنم پیدا نمی کنم.
ღ 2013ASxxxx آنکارا 2 نفر ღ تاریخ مصاحبه اواخر ژوئنღبرگه صورتی ღ کلیرنس33 روزღ Smile صدور ویزا 25 AUG Smile
پاسخ
سلام به همه دوستان

یه سوال من و همسرم اگه ماه آخر بارداری خانومم وارد امریکا بشیم حتما میتونیم از بیمه رایگان یا همون چیزی که دوستان در بالا گفتند استفاده کنیم؟ما هم گرین کارت داریم هم سوشیال هم آی دی کارت کالیفرنیا
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
سلام كسى بيمه دولتى هزينه اش چقده؟؟؟ هزينه رو بايد ماهيانه داد يا ساليانه؟؟؟ مرسى
پاسخ
(2014-12-18 ساعت 20:06)vistac نوشته:  سلام به همه دوستان

یه سوال من و همسرم اگه ماه آخر بارداری خانومم وارد آمریکا بشیم حتما میتونیم از بیمه رایگان یا همون چیزی که دوستان در بالا گفتند استفاده کنیم؟ما هم گرین کارت داریم هم سوشیال هم آی دی کارت کالیفرنیا

سلام. اگه جواب گرفتیب اینحه بگین لطفا.من هم سوال مشابه دارم.ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود

اگه كسى كه گرين كارت نداره و اصلا هم تا به حال آمريكا نرفته و بخواد با ويزاى توريستى ماه آخر بارداريشو بره اونجا و زايمانشم اونجا انجام بده آيا چنين چيزى امكان داره؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها، كسى يه دكتر متخصص زنان ميشناسه تو ال اى كه ايرانى باشه؟
ممنون ميشم بگيدSmile
پاسخ
تشکر کنندگان:
بهتره مشخص کنید که کجای ال ای منظورتون هست و این که چه بیمه نوع بیمه ای دارید. در ال ای دکتر ایرانی متخصص زنان خیلی زیاد هست. اگر عضو هلث نت باشید میتونید از این سایت پیدا کنید:
https://www.healthnet.com
من این دکترو میشناسم، جنتلمن ۷۵ ساله
Dr. Alex M. Abbassi, MD
18370 Burbank Boulevard #309, Tarzana, CA ‎
8183457707
(2015-03-02 ساعت 05:41)SORAYA1368 نوشته:  سلام بچه ها، كسى يه دكتر متخصص زنان ميشناسه تو ال اى كه ايرانى باشه؟
ممنون ميشم بگيدSmile

میدهم من مالیات به اوباما   -----   با لبی خندان، نه با افسوس و آه
مالیات بر درآمد، مالیات مستقیم  ----  تا دهد پاسپورت آبی او به ما

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان