کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط زایمان در آمریکا
برای دوستانی که باردار هستند و میخوان از کمکهای دولتی استفاده کنند فکر میکنم این سایت بتونه بهشون کمک کنه .
http://www.fns.usda.gov/wic/women-infant...ildren-wic
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: eybaba ، ParsTrader ، Saeedv13 ، m.mina ، sepideh IR ، goliii
سلام دوستان
من مطالبی که تا اینجا در این تاپیک نوشته شده بود رو خوندم
من هم دارم ماه ژوئن با ویزای توریستی میام لس آنجلس
باردارم الان و اون موقع 6.5 ماهم میشه
می خواستم بدونم نکته دیگه ای در مورد شرایط بیمه برای زنان باردار توریست جدیدا اضافه نشده؟ البته خوندم که باید برم مراکز parenthood و گواهی بارداری بگیرم و برم مراکز بیمه دولتی، کدوم بیمه ها هستن اینا؟ آیا میشه برای من که توریستم روش حساب کرد؟ اگه نتونم استفاده کنم از بیمه آیا بیمارستان یا کلینیک دولتی در لس آنجلس میشناسید که هزینه اش کمتر باشه از بقیه؟ آخه هم مراقبت های قبل زایمان هست هم بعدش. خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR
یه سوال دیگه: اگه بیمه دولتی نشد، آیا بیمه خصوصی هست که توریستها رو بابت زایمان بیمه کنه؟ لطفا اگه برام سوال کنید و بگید خیلی ممنون میشم. آخه خیلی استرس دارم و نگرانم، غیر از تنهایی تو کشور دیگه این نگرانی ها در مورد مراقبتهای قبل و بعد زایمان و بیمارستان و ... هم منو خیلی میترسونه
پاسخ
...سلام....

اگر خانومی ( دارای ویزای توریستی ) به محض رسیدن به خاک آمریکا باردار شود ، بچه ایشان آمریکایی حساب میشه ؟( شناسنامه، گرین کارت، اقامت و . . . ) یا خیر؟

با تشکر
پاسخ
(2014-05-04 ساعت 14:21)sepandarA نوشته:  ...سلام....

اگر خانومی ( دارای ویزای توریستی ) به محض رسیدن به خاک آمریکا باردار شود ، بچه ایشان آمریکایی حساب میشه ؟( شناسنامه، گرین کارت، اقامت و . . . ) یا خیر؟

با تشکر

سلام
اگر بچه شما اونجا بدنیا بیاد سیتیزن میشه و با گرفتن گواهی تولد از بیمارستان و ... می تونید براش پاسپورت بگیرید ولی امتیازی برای شما و همسرتون نداره، تا 21 سالگی نمی تونه برای شما اقدام کنه
پاسخ
تشکر کنندگان: sepandarA ، sepideh IR
سلام دوستان.
اگر پدر و مادر گرین کارت داشته باشن ولی پاس سفید گرفته باشن و ایران زندگی کنن و ایران باردار بشن و بچشون ایران به دنیا بیاد، وقتی دوباره به آمریکا برگردن، شرایط بچه چطوری میشه؟ بچه مثل پدر و مادر، گرین کارت میگیره؟ اصلا میتونن بچه رو هم ببرن آمریکا، یا باید براش ویزا بگیرن؟؟؟
سوال مشابهی در همین تاپیک مطرح شد که پاسخ روشنی به اون داده نشده بود.
سپاسگزارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: sepandarA ، sepideh IR ، maryam.azad
(2014-04-28 ساعت 20:45)sara-f نوشته:  یه سوال دیگه: اگه بیمه دولتی نشد، آیا بیمه خصوصی هست که توریستها رو بابت زایمان بیمه کنه؟ لطفا اگه برام سوال کنید و بگید خیلی ممنون میشم. آخه خیلی استرس دارم و نگرانم، غیر از تنهایی تو کشور دیگه این نگرانی ها در مورد مراقبتهای قبل و بعد زایمان و بیمارستان و ... هم منو خیلی میترسونه

Salam ,shoma zayman kardid? Man javabe soalatuno daram vali fekr konam dir omadam too site
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من و همسرم گرین کارت داریم و پاس سفید هم گرفتیم باضافه آیدی کالیفرنیا و الان حدود 4 ماهه که از آمریکا خارج شدیم و همسرم الان بارداره میخواستم بدونم 1- هزینه زایمان در کالیفرنیا چطوره؟
2-بیمه ای هست که هزینه های بیمارستان و زایمان رو بده؟
3-اگه چنین بیمه ای هست میشه قبل از اومدن از ایران اقدام کرد؟چقدر از هزینه رو تقبل میکنند؟
4- اگه بچه ایران متولد بشه برای ورود به امریکا چکار باید بکنیم؟
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، maryam.azad
(2014-10-30 ساعت 10:50)vistac نوشته:  سلام دوستان من و همسرم گرین کارت داریم و پاس سفید هم گرفتیم باضافه آیدی کالیفرنیا و الان حدود 4 ماهه که از آمریکا خارج شدیم و همسرم الان بارداره میخواستم بدونم 1- هزینه زایمان در کالیفرنیا چطوره؟
3-اگه چنین بیمه ای هست میشه قبل از اومدن از ایران اقدام کرد؟چقدر از هزینه رو تقبل میکنند؟
4- اگه بچه ایران متولد بشه برای ورود به آمریکا چکار باید بکنیم؟

سوال اخرتون رو فقط میدونم اگر فرزندتون در ایران متولد بشه شما باید برای فرزندتون اقدام کنید برای گرین کارت که هم طول میکشه هم اینکه گرین کارته دیگه بالاخره اما اگر اینجا متولد بشه بهش پاسپورت امریکا رو میدن و رسما سیتیزن امریکا میشه پس بهتره هر چقدر هم که خرجش میشه بیاید همینجا برای زایمان.
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: vistac ، sepideh IR
(2014-10-30 ساعت 10:50)vistac نوشته:  سلام دوستان من و همسرم گرین کارت داریم و پاس سفید هم گرفتیم باضافه آیدی کالیفرنیا و الان حدود 4 ماهه که از آمریکا خارج شدیم و همسرم الان بارداره میخواستم بدونم 1- هزینه زایمان در کالیفرنیا چطوره؟
4- اگه بچه ایران متولد بشه برای ورود به آمریکا چکار باید بکنیم؟
فکر کنم تو تمام ایالتها واسه بچه ها و زنان باردار بیمه رایگان وجود داره. در مورد ایالت واشنگتن و کارولینای شمالی که مطمئنم چنین چیزی وجود داره.
در مورد اینکه فرزند تو ایران بدنیا بیاد قبلا کلی تحقیق کردم،قانون اینه:
فرزند باید تا "قبل از دوسالگی" و "در اولین سفر مادر به آمریکا" وارد بشه. در این صورت نیازی به ویزا نداره و داخل فرودگاه پرونده مهاجرتیش تشکیل میشه و گرین کارتش میاد به ادرسی که بهشون میدید.

اگر عبارت child born outside usa for green card holders رو سرچ کنيد منابع زيادي پيدا ميکنيد که معتبرترينش اينه:
http://sweden.usembassy.gov/lprs.html#8
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
پاسخ
تشکر کنندگان: vistac ، sepideh IR ، pari pariaaa ، maryam.azad
میشه در مورد بیمه راهنمایی کنید؟ ار ایران میشه اقدام کرد اگه فرمی چیزی داره بفرستیم تا خود شخص وارد امریکا بشه؟
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-28 ساعت 20:17)sara-f نوشته:  سلام دوستان
من مطالبی که تا اینجا در این تاپیک نوشته شده بود رو خوندم
من هم دارم ماه ژوئن با ویزای توریستی میام لس آنجلس
باردارم الان و اون موقع 6.5 ماهم میشه
می خواستم بدونم نکته دیگه ای در مورد شرایط بیمه برای زنان باردار توریست جدیدا اضافه نشده؟ البته خوندم که باید برم مراکز parenthood و گواهی بارداری بگیرم و برم مراکز بیمه دولتی، کدوم بیمه ها هستن اینا؟ آیا میشه برای من که توریستم روش حساب کرد؟ اگه نتونم استفاده کنم از بیمه آیا بیمارستان یا کلینیک دولتی در لس آنجلس میشناسید که هزینه اش کمتر باشه از بقیه؟ آخه هم مراقبت های قبل زایمان هست هم بعدش. خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

خانم سارا حتما تا بحال زایمانتون انجام شده، امیدوارم همه چیز خوب پیش رفته باشه!
آیا در نهایت هزینه هاتون توسط بیمه پوشش داده شد؟
چون من هم شرایطم مشابه شماست و همین سؤالات رو دارم
پاسخ
سلام .لطفا راهنمایی کنید .اگه کسی از بیمه chip parental استفاده کرده می شه بگه بهترین plan و دکتر چیه ؟؟من باید امروز این دو تا رو انتخاب کنم بفرستم .
ღ 2013ASxxxx آنکارا 2 نفر ღ تاریخ مصاحبه اواخر ژوئنღبرگه صورتی ღ کلیرنس33 روزღ Smile صدور ویزا 25 AUG Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
اینجا کلا کسی چیزی هم بدونه تنبلیش میاد جواب بده.یه زمانی مهاجر سرا خوب بود ویه کسایی بودن رسیدگی می کردن به این سوالها حد اقل یه راهنمایی می کردن...
ღ 2013ASxxxx آنکارا 2 نفر ღ تاریخ مصاحبه اواخر ژوئنღبرگه صورتی ღ کلیرنس33 روزღ Smile صدور ویزا 25 AUG Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: frz61 ، maryam.azad
(2014-11-22 ساعت 21:40)sol.sol نوشته:  اینجا کلا کسی چیزی هم بدونه تنبلیش میاد جواب بده.یه زمانی مهاجر سرا خوب بود ویه کسایی بودن رسیدگی می کردن به این سوالها حد اقل یه راهنمایی می کردن...

شما دوست من سوالت رو باید کامل کنی اونموقع شاید کسی باشه اطلاع داشته باشه
1-گدوم ایالت تشریف دارین ؟
2- چه پلنهایی یا اچ ام اوهایی بهتون ارائه دادن ؟
3- ایا کو پیمنت دارن هر کدوم یا نه ؟
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، frz61 ، maryam.azad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان