کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط زایمان در آمریکا
جاش مهم نيست، فقط ايرانى باشه، براى بيمه هم كه گفتيد من بيمه ندارم ميخوام براى يك ماه بيمه بگيرم و در طول اين يك ماه كاراى پزشكيم رو انجام بدم، كه گفتن براى يك ماه300$هستSmile
ممنون از اينكه جواب داديد

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-03-02 ساعت 05:41)SORAYA1368 نوشته:  سلام بچه ها، كسى يه دكتر متخصص زنان ميشناسه تو ال اى كه ايرانى باشه؟
ممنون ميشم بگيدSmile

Dr micheal eshaghian, encino hastan, kareshun kheyli khube, man pishe ishin c section kardam

(2015-03-03 ساعت 09:53)SORAYA1368 نوشته:  جاش مهم نيست، فقط ايرانى باشه، براى بيمه هم كه گفتيد من بيمه ندارم ميخوام براى يك ماه بيمه بگيرم و در طول اين يك ماه كاراى پزشكيم رو انجام بدم، كه گفتن براى يك ماه300$هستSmile
ممنون از اينكه جواب داديد

Shoma behtar hast az bime raygan estefade konid, bime khososi ham hazine dare va ham inke baraye ashkhas bardar nist
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ما اردیبهشت وارد امریکا میشیم برای تولد فرزندم خواستم ببینم به محض ورود چه کارهایی رو باید برای بیمه خانومم انجام بدم ما هم گرین کارت داریم هم سوشیال هم آی دی کالفرنیا فقط کردیت کارت نداریم فکر کنم بشه از مدیکل استفاده کرد ممنون میشم راهنمایی کنید
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-24 ساعت 14:07)daffodil1820 نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 20:06)vistac نوشته:  سلام به همه دوستان

یه سوال من و همسرم اگه ماه آخر بارداری خانومم وارد آمریکا بشیم حتما میتونیم از بیمه رایگان یا همون چیزی که دوستان در بالا گفتند استفاده کنیم؟ما هم گرین کارت داریم هم سوشیال هم آی دی کارت کالیفرنیا

سلام. اگه جواب گرفتیب اینحه بگین لطفا.من هم سوال مشابه دارم.ممنون

نمی دونم جوابتون رو گرفتین یا نه ولی خطوط هوایی بالای 7 ماه رو اگه متوجه بشن اجازه پرواز نمیدن
برنده 2012-اولین ورود: ژانویه 2013- دریافت پاس سفید اوت 2013- ورود مجدد سپتامبر 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: vistac
(2015-04-06 ساعت 18:15)vistac نوشته:  سلام ما اردیبهشت وارد آمریکا میشیم برای تولد فرزندم خواستم ببینم به محض ورود چه کارهایی رو باید برای بیمه خانومم انجام بدم ما هم گرین کارت داریم هم سوشیال هم آی دی کالفرنیا فقط کردیت کارت نداریم فکر کنم بشه از مدیکل استفاده کرد ممنون میشم راهنمایی کنید
ممنون میشم تجربیاتتون رو در اختیار ماهم بذارید
چون من مرداد میام و شرایط مشابه با شما دارم

در ضمن دریافت کردیت کارت با مدارکی که شما دارین تو یک روز انجام میشه (البته با باز کردن حساب و گذاشتن وجه چون از اول کردیت نداریم) اول یه کارت موقت بدون نام میاد براتون تا 25 روز الی 30 روز بعدش با نام خودون براتون پست میشه به آدرسی که میدین
برنده 2012-اولین ورود: ژانویه 2013- دریافت پاس سفید اوت 2013- ورود مجدد سپتامبر 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: vistac
سلام به همه
کسی می دونه بچه ای که در خاک آمریکا متولد میشه برای ورودش به ایران چه باید کرد؟
باید اول پاسپورت و شناسنامه ار حافظ منافع بگیریم یا چون زیر 2 ساله تو فرودگاه مشکلی ایجاد نمی کنه
لطفا اگه لینکی دارین بذارین
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-04-07 ساعت 13:24)frz61 نوشته:  سلام به همه
باید اول پاسپورت و شناسنامه ار حافظ منافع بگیریم یا چون زیر 2 ساله تو فرودگاه مشکلی ایجاد نمی کنه
ممنونم
با دفتر حافظ منافع تماس بگيريد، مدارك ارسال ميكنيد شناسنامه و پاسپورت به ادرستون ارسال ميشه، خيلي هم راحت هست فقظ زمان ميبره، در غير اين صورت نميتونه وارد فرودگاه بشه،
پاسخ
تشکر کنندگان: frz61 ، SAAM_60
(2015-04-07 ساعت 15:54)Mandm نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 13:24)frz61 نوشته:  سلام به همه
ممنونم
با دفتر حافظ منافع تماس بگيريد، مدارك ارسال ميكنيد شناسنامه و پاسپورت به ادرستون ارسال ميشه، خيلي هم راحت هست فقظ زمان ميبره، در غير اين صورت نميتونه وارد فرودگاه بشه،

به نظرم نیازی به این کار نیست با پاسپورت امریکایی وارد ایرانش میکنی بعد میری دنبال شناسنامش اینجا
پاسخ
تشکر کنندگان: frz61
١- هيچ كس نمي تواند با پاس امريكايي وارد ايران شود
٢-ايران براي شناسنامه ازمايش غربالگري مي خواهد كه در امريكا جواب رو دست شما نم دهند پس اينجا به مشكل مي خوريد
٣-اگه پاس ايراني نگيريد برگه عبور بايد بگيريد كه هزينه اش تقريبا مثل پاس هست و همان مدت طول مي كشه پس پاس به نفع هست
٤-شناسنامه صادره از واشينگتن مي شه كه قشنكتر هست
٤-اسمي كهه من مي خواستم توي ليست ثبت احوال نبود ولي اونجا قبول كردن
٥-در كل خيلي برخوردشون خوب هست در مقايسه با ايران
اصلا اين ريسك رو نكنيد با مدارك كامل و خيال راحت برگرديد
پاسخ
تشکر کنندگان: frz61 ، pari pariaaa ، SAAM_60 ، شوشینا ، mona80
(2015-04-07 ساعت 21:19)Mandm نوشته:  ١- هيچ كس نمي تواند با پاس امريكايي وارد ايران شود
٢-ايران براي شناسنامه ازمايش غربالگري مي خواهد كه در امريكا جواب رو دست شما نم دهند پس اينجا به مشكل مي خوريد
٣-اگه پاس ايراني نگيريد برگه عبور بايد بگيريد كه هزينه اش تقريبا مثل پاس هست و همان مدت طول مي كشه پس پاس به نفع هست
٤-شناسنامه صادره از واشينگتن مي شه كه قشنكتر هست
٤-اسمي كهه من مي خواستم توي ليست ثبت احوال نبود ولي اونجا قبول كردن
٥-در كل خيلي برخوردشون خوب هست در مقايسه با ايران
اصلا اين ريسك رو نكنيد با مدارك كامل و خيال راحت برگرديد

ممنون از پاسختون ما باید مدارک رو برای دفتر حافظ منافع ایران پست کنیم؟
هزینه و مدت زمانی که طول میکشه شناسنامه ایرانی در اونجا صادر بشه چقدره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: frz61 ، Mandm
براي من يك ماه طول كشيد، به محض اينكه شناسنامه امريكايي بياد،موتونيد شناشنامه، شناسنامه خود و همسر، عكس پاسپورتي فرزند، و فرمها كه در سايت موجود هستند و هزينه كه در اداره پست money order ميكيريد را براي دفتر پست كنيد، حتما به سايت دفتر سر بزنيد كه هزينه شناسنامه و پاس رو بدونيد و فرمها رو پرينت بگيريد، ممكن هست من چيزي رو از قلم انداخته باشم حتما سايت رو مطاله كنيد مدارك رو اماده كنيد و تماس بگيريد كه از همه چيز مطمئن بشيد قبل ار پست كردن،،،،راستي پاس پدر و مادر هم مي خواهد،، پول پست برگشت هم مي خواهد كه بايد توي سايت چك كنيد،،،همه با هم در يك money order
پاسخ
تشکر کنندگان: frz61 ، شوشینا ، vistac ، pari pariaaa
همه مدارک رو اصلش رو چطور بفرستیم گم بشه چیکار کنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با پست يك روزه با بيمه بفرستيد گم نمي شه ، من با پست يك روزه فرستادم ولي دو روزه رسيد پول پستش كه ٢٤$ بود بهم پس دادند، بگيد مدارك هست با پست مطمئن براتون مي فرستند
پاسخ
اگر هم عجله داريد و هزينه براتون مهم نيست خودتون بريد واشينگتن سه روزه بهتون ميدن همه چيز رو،،،،
پاسخ
(2015-04-07 ساعت 13:10)frz61 نوشته:  [quote='vistac' pid='591553' dateline='1428327901']
سلام ما اردیبهشت وارد آمریکا میشیم برای تولد فرزندم خواستم ببینم به محض ورود چه کارهایی رو باید برای بیمه خانومم انجام بدم ما هم گرین کارت داریم هم سوشیال هم آی دی کالفرنیا فقط کردیت کارت نداریم فکر کنم بشه از مدیکل استفاده کرد ممنون میشم راهنمایی کنید
ممنون میشم تجربیاتتون رو در اختیار ماهم بذارید
چون من مرداد میام و شرایط مشابه با شما دارم

در ضمن دریافت کردیت کارت با مدارکی که شما دارین تو یک روز انجام میشه (البته با باز کردن حساب و گذاشتن وجه چون از اول کردیت نداریم) اول یه کارت موقت بدون نام میاد براتون تا 25 روز الی 30 روز بعدش با نام خودون براتون پست میشه به آدرسی که میدین
[/quoteمنم وضعيت مشابه دارم گرين كارت دارم و در ٧ ماهگي ٢ هفته ديگه تنهايي دارم ميرم فلوريدا لطفا اگر از شرايط بيمه شدن و نام بيمه اطلاعاتي بدست أورديد من هم در جريان بگذاريد ممنون]
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان