کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به گرجستان
سلام من یه جوون 24 سالم که میخوام به گرجستان مهاجرت کنم از طریق سرمایه گذاری حدود 70 م تومن دارم.
میخواستم ببینم با این مبلغ میتونم کاری کنم؟ چه کارایی پیشنهاد میدید؟
اگه میشه بهم بگید از کجا باید شروع کنم؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-02-09 ساعت 19:55)pavir نوشته:  سلام من یه جوون 24 سالم که میخوام به گرجستان مهاجرت کنم از طریق سرمایه گذاری حدود 70 م تومن دارم.
میخواستم ببینم با این مبلغ میتونم کاری کنم؟ چه کارایی پیشنهاد میدید؟
اگه میشه بهم بگید از کجا باید شروع کنم؟ ممنون

دوست من پستهاي قبلي همين فروم رو مطالعه بفرماييد . در حال حاظر مهاجرت به گرجستان با ريسك بسيار بسيار بسيار بالايي كه داره اصلا توصيه نميشه . هدف مهاجرت ارتقاي شغلي و پارامترهاي زندگيه . تو گرجستان در حال حاظر اين شرايط با اين رقمها مهيا نيست .
پاسخ
تشکر کنندگان:
من اشتباه منظورمو رسوندم و نباید از کلمه سرمایه گذاری استفاده میکردم چون هدف من کسب و کار بود به نوعی میشه گفت هدفم ثبت شرکت هستش.
اگه امکانش هست یه شماره تماسی برام میل کنید که باهاتون بتونم در ارتباط باشم ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-02-10 ساعت 16:32)pavir نوشته:  من اشتباه منظورمو رسوندم و نباید از کلمه سرمایه گذاری استفاده میکردم چون هدف من کسب و کار بود به نوعی میشه گفت هدفم ثبت شرکت هستش.
اگه امکانش هست یه شماره تماسی برام میل کنید که باهاتون بتونم در ارتباط باشم ممنون

درخواست شما خلاف قوانين سايته . در اين فروم اطلاعات ارزشمندي نهفته با مطالعه مطالب فروم تصميم گيري بفرماييد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خسته نباشید...سوال من دررابطه باحرفه ارایشگری هست...ایامیشود یکسال اجازه اقامت گرفت بدون سرمایه گذاری و مشغول کار شد؟ایامدارک فنی وحرفه ای ایران قبول دارند؟ایا در گرجستان شغل طلافروشی به مانندایران رونق کسب وکاردارد؟اگردارد مجوزداشتن مغازه به چه صورت هست؟وشغل ارایشگری برای خودم......میدونم سوالاتم خیلی جزییات داره ولی ممنون میشم جواب بدید.تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
با تشکر......
پاسخ
تشکر کنندگان:
شرایط من با بقیه متفاوت است که توضیح میدهم ممنون میشوم دوستان راهنمایی کنن چه گزینه ها و کشورهای برای مهاجرت من دارم.

بدلیل نوع کارم بنده میتوانم هر نقطه از دنیا کارم رو انجام بدم و از روز اول کار و درآمد خودم رو داشته باشم و نیازی به کار در کشوری ندارم و درآمدم اوکی هست ماهی ۱۵۰۰ دلار رو در میارم فعلا

سرمایه زیادی ندارم در حد ۱۰۰ میلیون و ۲۸ سالمه و تازه قراره ازدواج کنم

میخواستم ببینم به کدوم کشورها میتونم برم عملا من فعلا نیاز به ویزا برای موندن دارم حالا چه به اسم دانشجویی باشه چه کار و چه سرمایه گذاری چون عملا کارم به شکل دیگری هست و نیازی به کار کردن در اون کشور ندارم

اگر کمک میکند ما دارای یک شرکت ثبت شده در ایران هستم + برادرم در امارات شرکت دارد و شاید بتواند اسم من به عنوان شریک اضافه کند و گردش مالی حسابم هم بد نیست.

راهنمایی کنید به چه روش و به چه اسم و کشوری میتوانم برم ممنون میشوم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من چند وقت خانه ام رو در ایران فروختم میخواستم یه کاری تو ایران راه بندازم ولی خیلی به مهاجرت به گرجستا ن فکر میکنم حدود 130000 دلار دارم (مرداد 94)میخوا م ببینم تو گرجستان میشه کاری راه انداخت که پیشرفت کنم من خودم هستم و همسرم و سوالاتی داشتم (1) آیا کسی خانه بخره و بعد بفروشه باید 2 بار مالیات بده یعنی یه 18% برا خرید بعد یه 18% برا فروش (2) آیا بیمه ای مثل تامین اجتماعی خودمون اونجا هست و اگر هست اگر کسی که ستیزن شیپ رو نگرفته میتونه بیمه بشه (مثلا در 5 ساله اقامت موقتش)
(3) من شنیدم که هر کی سالانه 6000 لاری مالیات بده اقامتشو تمدید مکنن آیا درسته یا نه؟ (4) میدونم ما ایرانی ها اگه هر ظلم و نا حقی سرمون بیارن تو یه کشور خارجی نمیتونیم کاری کنیم چون دولتمون ازمون حمایت نمیکنه ولی اگه یه نفر مالیات رو کاملو بدون نقص پرداخت کنه جرم مرتکب نشه درآمدشم در حد معقول باشه بعد از 6 یا 7 سال اقامتش میدن ؟ یا بازم بستگی داره به .....(5) مالیات سالانه 6000 لاری یعنی درآمد 30000 لاری در سال و این یعنی درآمد 2500 لاری در ماه آیا این حساب من درسته ؟ (مالیاتو 20% سالیانه حساب کردم )(6) اگر کسی یه نفرو سراغ داره که منو راهنمایی کنه ممنون میشم برام پم بذاره که باش تلفنی صحبت کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-28 ساعت 18:59)farokh_safa نوشته:  سلام من چند وقت خانه ام رو در ایران فروختم میخواستم یه کاری تو ایران راه بندازم ولی خیلی به مهاجرت به گرجستا ن فکر میکنم حدود 130000 دلار دارم (مرداد 94)میخوا م ببینم تو گرجستان میشه کاری راه انداخت که پیشرفت کنم من خودم هستم و همسرم و سوالاتی داشتم (۱) آیا کسی خانه بخره و بعد بفروشه باید ۲ بار مالیات بده یعنی یه 18% برا خرید بعد یه 18% برا فروش (۲) آیا بیمه ای مثل تامین اجتماعی خودمون اونجا هست و اگر هست اگر کسی که ستیزن شیپ رو نگرفته میتونه بیمه بشه (مثلا در ۵ ساله اقامت موقتش)
(۳) من شنیدم که هر کی سالانه 6000 لاری مالیات بده اقامتشو تمدید مکنن آیا درسته یا نه؟ (۴) میدونم ما ایرانی ها اگه هر ظلم و نا حقی سرمون بیارن تو یه کشور خارجی نمیتونیم کاری کنیم چون دولتمون ازمون حمایت نمیکنه ولی اگه یه نفر مالیات رو کاملو بدون نقص پرداخت کنه جرم مرتکب نشه درآمدشم در حد معقول باشه بعد از ۶ یا ۷ سال اقامتش میدن ؟ یا بازم بستگی داره به .....(۵) مالیات سالانه 6000 لاری یعنی درآمد 30000 لاری در سال و این یعنی درآمد 2500 لاری در ماه آیا این حساب من درسته ؟ (مالیاتو 20% سالیانه حساب کردم )(۶) اگر کسی یه نفرو سراغ داره که منو راهنمایی کنه ممنون میشم برام پم بذاره که باش تلفنی صحبت کنم

سلام دوست عزیز تا جایی که بتونم جواب سوالاتتون را میدم بیمه برای گرجی ها داره شما تا وقتی که 5 سال از اقامتتون نگذشته باشه نمیتونید داشته باشید . باید شرکت ثبت کنید و کسب و کار داشته باشید و هر سال مالیات بدید تا اقامت بگیرید. دوست عزیز این تجربه خود من هست بهترین کاری که میتونید بکنید اینه که یک سفر 1 ماهه داشته باشید و خودتون سرج کنید تا همه چیز دستتون بیاد چون سفر یک هفته با یک ماهه خیلی تفاوتی از نظر هزینه نداره البته اگه خونه مناسب اجاره کنید هزینه ثبت شرکت خیلی خیلی ارزونه پس مراقب باشید گول هموطن های گرامی را نخورید و پول زیاد ندید موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، farokh_safa
[quote='minanew' pid='609683' dateline='1431299924']
سلام خسته نباشید...سوال من دررابطه باحرفه ارایشگری هست...ایامیشود یکسال اجازه اقامت گرفت بدون سرمایه گذاری و مشغول کار شد؟ایا.....

دوست گرامی شما یک شرکت ثبت میکنید و هر حرفه ایی را که دوست دارید راه اندازی میکنید . اصلا نه مدرکی از شما میبینن و نه کسی از شما سوال میپرسه اگر زبانشون را بدونید هر کاری میتونید انجام بدید به طور مثال مغازه لباس فروشی میزنید کنارش میوه هم بفروشید . چیزی به اسم تداخل شغلی یا اماکن انجا وجود نداره اما در کل کشور فقیر اما رو به رشدی هست موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
سلام دوستان اگه کسی جواب سوالاته منو میدونه برام پم بزاره
سلام من چند وقت خانه ام رو در ایران فروختم میخواستم یه کاری تو ایران راه بندازم ولی خیلی به مهاجرت به گرجستا ن فکر میکنم حدود 130000 دلار دارم (مرداد 94)میخوا م ببینم تو گرجستان میشه کاری راه انداخت که پیشرفت کنم من خودم هستم و همسرم و سوالاتی داشتم (۱) آیا کسی خانه بخره و بعد بفروشه باید ۲ بار مالیات بده یعنی یه 18% برا خرید بعد یه 18% برا فروش (۳) من شنیدم که هر کی سالانه 6000 لاری مالیات بده اقامتشو تمدید مکنن آیا درسته یا نه؟ (۴) میدونم ما ایرانی ها اگه هر ظلم و نا حقی سرمون بیارن تو یه کشور خارجی نمیتونیم کاری کنیم چون دولتمون ازمون حمایت نمیکنه ولی اگه یه نفر مالیات رو کاملو بدون نقص پرداخت کنه جرم مرتکب نشه درآمدشم در حد معقول باشه بعد از ۶ یا ۷ سال اقامتش میدن ؟ یا بازم بستگی داره به .....(۵) مالیات سالانه 6000 لاری یعنی درآمد 30000 لاری در سال و این یعنی درآمد 2500 لاری در ماه آیا این حساب من درسته ؟ (مالیاتو 20% سالیانه حساب کردم )(۶) اگر کسی یه نفرو سراغ داره که منو راهنمایی کنه ممنون میشم برام پم بذاره که باش تلفنی صحبت کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خسته نباشی میخواستم بدونم کشور گرجستان پناهنده هم قبول میکنه؟ شرایط پناهندگی چطوریه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
lladsdfdfgfdgfhgfhgfhgf

سلام خسته نباشی پنهند/ی در گرجستان چطوریه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
پنا هند گی
پاسخ
تشکر کنندگان:
لطفا منو راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان