کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به گرجستان
با سلام
من چند سالی هست مشتاق مهاجرت به گرجستانم هستم .
من در ایران کار پرورش زنبور عسل را بسیار علاقه مند هستم و تعدادی کندو دارم البته به صورت محدود
ولی شغل اصلیم طراحی تبلیغاتی فتوشاپ است
میخواستم بدونم در زمینه های بالا کشور گرجستان برای سرمایه گذاری چجوره اگر اطلاعاتی در این دو زمینه دارید به من بدهید
از زحمات شما بسیار ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام من چند سالی هست که قصد مهاجرت به گرجستان را دارم و شغل اصلی من تبلیغات و طراحی فتوشاپ است و کار پرورش زنبور عسل را هم انجام می دهم . میخواستم بدونم برای این زمینه ها اونجا می شه کار کرد و موفق بود.
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من سالهاست به فکر مهاجرت به گرجستانم
و حرفه من در ایران تبلیغات و طراحی فتوشاپ است
و حرفه پرورش زنبور عسل را نیز به خوبی واردم چون چند کندوی عسل هم درارم و جند سالی است به این کار مشغولم
میخواستم بدونم با این دو حرفه میشه در گرجستان موفق بود و دولت از این حرفه ها حمایت میکنه مخصوصا زنبورداری
تشکر کنندگان:
سلام و درود
آدرس بازارهای تجهیزات ساختمانی تفلیس رو می خواستم
میتونید به من کمک کنید؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان عزیز .
نیاز به راهنمایی دارم

بنده متاهلم
صاحب یک رستوران تو اصفهانم
دیپلم کامپیوترم
و
حدوود 100 تومان هم می تونم برای مهاجرت هزینه کنم .

دوستان می تونن راهنمایی کنن بنده رو کجا برم ی کار کنم که بکنم از این کشور ..... ؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خسته نباشید چند سوال داشتم اگر جواب بدید ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خسته نباشید چند سوال داشتم اگر جواب بدید ممنون میشم ..... اسم خیابان خای خوب برای سکونت ومحله ها رو بگین و این که توریستی ترین خیابان ها کدام هستن ..... خرید ملک یا مغازه به صورت اقساط وجود داره...... اگر جواب بدبد ممنون میشم ... اگر سوال هام تکراریه عذر میخوام احتمال میدم تو ابن یه مدت یه تغیری کرده باشه قوانینشون برای خارجی ها
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-10-02 ساعت 00:07)andrewlachina نوشته:  
(2011-10-01 ساعت 16:15)AMIR57K نوشته:  ممنون از پاسختون. ما یک آشنای گرجی داریم که نزدیک تفلیس یه خونه ویلایی داره و علاقه منده که برگرده و اونجا یه مجموعه توریستی راه بندازه و شاید من هم بخوام باهاش شریک بشم. به نظر شما یه متل کوچیک درآمدزا خواهد بود؟ میشه وام گرفت برای اینکار؟ و چه نوع شرکتی باید ثبت کنیم که من هم بتونم اقامت بگیرم؟ و سوال آخر اینکه با کارت اقامت من خانمم هم می تونه اقامت بگیره یا حتما باید جزو شرکای شرکت باشه؟

خب این پلن خیلی بهتر و عاقلانه تری است . متل هم بد نیست در امد قابل قبولی دارد . وام را به شما به سختی میدهند ولی دوست گرجیتان راحت میتواند بگیرد. در مورد نوع شرکت این جزو ریزه کاری های اقامت و مسایل حقوقی است که در تخصص من نیست باید با کسانی که کار اقامت انجام میدهند مشورت کنید ( برای بار صدم توی این فروم و جا های دیگر میگویم به ایرانی به هیچ عنوان اعتماد نکنید ادم مورد اعتماد گرجی اگر خواستید معرفی میکنم ) با اقامت گرفتن شما همسر و فرندان زیر 18 سال شما هم میتوانند اقامت بگیرند و نیاز به شراکت و.... نیست .
اسم دوست گرجیتان را برایم پیام خصوصی کنید شاید اشنا از اب در امدیم .

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و وقت بخیر. بنده با یک اشنای اییرانی که در گرجستان زندگی میکند و کارهای اقامت را انجام میدهد در حال مذاکره برای اقامت هستم. میخواستم نظر مدیریت را بدانم و چنانچه وکیل گرجی دارید به بنده معرفی بفرمایید. ضمنا هزینه ی اجاره ی یک منزل در این کشور و بهترین شهر برای زندگی را میخواستم که ارام باشد . مساله ی بعد من ارشد زبان دارم و برای کار میتوانم روی تدریس حساب کنم ؟ تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-13 ساعت 13:37)am7950 نوشته:  
(2017-02-11 ساعت 18:24)Englishteacher نوشته:  
(2017-02-10 ساعت 12:47)Fitenglish نوشته:  سلام ما هم شرایط شما را  داریم امکان داره شماره تماستان را بدهید؟سپاس

به شما مسیج خصوصی خواهم داد بزرگوار. ممنون از شما
سلام
بنده سابقه زیادی در اداره آموزشگاه و تدریس دارم و در نظر دارم تیر ماه سفری به ترکیه و گرجستان برای مهاجرت کاری داشته باشم چنانچه مایل باشید میتونم  با شما همکاری کنم

با سلام بنده 5سال سابقه تدریس زبان انگلیسی و دانشجوی ترم آخر ارشد آموزش زبان انگلیسی هستم و مایل به مهاجرت به کشور گرجستان می باشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ما یه کارخانه کوچیک تولیدی با تکنولوژی نانو در ایران داریم می خوام بدونم اگر بخوایم کارخونه رو به گرجستان انتقال بدیم دولت گرجستان امکاناتی به ما میده و اینکه اصلا اینکار شدنی هست یا نه و با این تغییر میشه اقامت دائم گرفت؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و تشکر
من تایپیک را از ابتدا تا اخر خوندم .ولی ندیدم که کسی در رابطه با رشته پزشکی نظری بده .
آیا برای این رشته (پزشک عمومی) گرجستان کار هست ؟
با توجه به ندانستن زبان گرجی .مطبی فقط برای ایرانی ها .
لطفا نظرتون را بگید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-07 ساعت 15:53)bo50870 نوشته:  سلام به دوستان عزیز .
نیاز به راهنمایی دارم

بنده  متاهلم
صاحب یک رستوران تو اصفهانم
دیپلم کامپیوترم
و
حدوود 100 تومان هم می تونم برای مهاجرت هزینه کنم .

دوستان می تونن راهنمایی کنن بنده رو کجا برم ی کار کنم که بکنم از این کشور ..... ؟؟؟؟

سلام دوست عزيز.
براي شما كه تجربه كار رستوران رو داريد يه پيشنهاد عالي دارم
بنده قصد دارم رستوران و ديسكو و بار فعال خودم رو تو بهترين منطقه تفليس با تمامي وسايل و تجهيزات واگذار كنم . (به دلايل شخصي ) .
امتيازات :‌ شركت بسيار معتبر ،‌ مشتري هاي اكتيو . موقعيت مكاني بسيار عالي ، امكان دريافت اقامت ،‌ رستوران و بار و ديسكو در دو طبقه به همراه تجهيزات مربوطه و...
اگه علاقه مند هستيد ميتونيد اعلام كنيد تا ادامه بدم .
00995555694990 آرمان هستم و رو اين شماره اكثر شبكه هاي اجتماعي رو دارم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
گرجستان کشور فقیر اقتصادی هستش ( میانگین درامد بین 700 الی 1200 دلار در ماه )
مثلا پلیس ماهی 800 دلار و ...
تقریبا درجه 3 اروپایی محسوب میشه
بسیار مردم با فرهنگ و مهربان و مردم نوازی داره ( زیاد پنیر میخورن )
قیمت ها هم تقریبا مناسب هستش - شهر تفلیس بازارهای مختلفی داره و همینطور خیابان های زیبایی
مهمتر از همه اینکه اهل چونه زدن هستن برای خرید و فروش ( خوتی لاری ) یادتون باشه - 5 لاری
برای تردد در شهر هم میتونید یاندکس استفاده کنید - ون های زرد سوار بشید - و مترو
متروهای شهر تفلیس بسیار قدمت زیادی دارن و اصالتا روسی - کلیه خطوط ریلی راه اهن نیز برقی هستش
شما با پول بسیار کمی میتونید از تفلیس با قطار به ایروان سفر کنید - انشالله امسال خودم سفرنامشو هم میزارم

هر اطلاعاتی هم خواستید میتونم ارائه بدم - از پذیرش تحصیلی تا ...
Tampa.Floorida.Usa
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-12-15 ساعت 22:33)fahimeh88 نوشته:  با سلام و تشکر
من تایپیک را از ابتدا تا اخر خوندم .ولی ندیدم که کسی در رابطه با رشته پزشکی نظری بده .
آیا برای این رشته (پزشک عمومی) گرجستان کار هست ؟
با توجه به ندانستن زبان گرجی .مطبی فقط برای ایرانی ها .
لطفا نظرتون را بگید.

سلام
اصلا مناسب نیست ( نظر من )
گرجی ها 99 درصدشون حتی زبان انگلیسی در حد اماتور هم بلد نیستن ! حتی ماموران چک گذرنامه و یا تحویلدارن داروخانه !
زبان نوشتاری گرجی هم بسیار سخت هستش و معروفه به ماکارونی Wink
البته در حال حاضر چندین مدرسه و دانشگاه انگلیسی زبان در تفلیس هم تاسیس شده که در اینده انشالله وضعیت بهتر میشه
پزشکی که فقط در روز 2 تا مریض بیاد پیشش تا ویزیت کنن دیگه فایده ای نداره ! البته گرجی ها هم که بیان نمیتونید با ایما و اشاره همدیگه رو درمان کنید
Tampa.Floorida.Usa
پاسخ
تشکر کنندگان: fahimeh88

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان