کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سن دیگو، ایالت کالیفرنیا
سلام خدمت همه دوستان
بنده از روز يکم آگوست وارد سن ديگو ميشم
لطفا اگر ميتوانيد براى سکونت کوتاه مدت يا بلندمدت بنده را راهنمايى و يارى فرماييد
همچنين اگر به دنبال همخانه هستيد (پسر مجرد) براى بنده پيغام بگذاريد
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام دوستان
ما هم در حال تحقيق براي انتخاب ايالت و شهر براي زندگي هستيم. من مدرك تحصيليم مهندسي محيط زيسته (ارشد) و نزديك 8 سال سابقه كار در زمينه (HSE (Health & Safety & Environment در حوزه نفت و گاز در خشكي و فراساحل دارم. تمركز فعليم روي هيوستون هستش ولي دارم بقيه گزينه ها رو هم بررسي ميكنم. كسي اگه اطلاعاتي درمورد وضع كارهاي مرتبط با اين رشته كاري داره ممنون ميشم اطلاعات بده. ضمنا كسي ميدونه كلا آيا تمركزي از فعاليت هاي حوزه نفت و گاز در اين ايالت هست يا نه؟
با تشكر فراوان Wink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، msar
سلام دوستان ما در حال تحقیق برای مهاجرت به امریکا هستیم میخواستم بدونم برای رشته مهندسی کشاورزی و اصلاح نباتات و نیز در زمینه بذر کدوم شهر آمریکا از نظر پیدا کردن کار بهتره؟ قبلا از لطف شما ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، taherifar ، msar
این تایپیک خابیده ؟

دیدنی های ساندیگو

1: Broken Hill, Torrey Pines State Reserve
2:The White Ghost Deer of Presidio Park
3:The Borrego Sandman of Ranchita
4: The Secret Sea Cave of Cabrillo National Monument
5: Black Mountain’s Glider Port
.....,
کالج زبان انگلیسی برای آنانی که دوست دارند در سن دیگو زبان یاد بگیرند
http://www.els.edu/en?bnr=2
و سایر کالجهای دیگر
پاسخ
تشکر کنندگان: radman87 ، behfaza ، msar ، Memolk
سلام دوستان

لطفا راهنمائی کنین و منطق خوب سن دیگو رو که برای زندگی‌ مناسب هستن بگین؟؟

ممنون

پاسخ
(2015-01-28 ساعت 05:47)hamid_nazanin نوشته:  سلام دوستان

لطفا راهنمائی کنین و منطق خوب سن دیگو رو که برای زندگی‌ مناسب هستن بگین؟؟

ممنون

بفرمایید

http://sandiego.about.com/od/livinginsan...uburbs.htm

http://www.sandiegomagazine.com/San-Dieg...hborhoods/
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid_nazanin ، a_ad ، behfaza ، tabim4 ، radman87 ، msar ، copol ، sweethome
سلام دوستان
اتاق یا همخونه برای San Diego کسی سراغ داره؟
مسیج بدید لطفا
پاسخ
سلام
لطف میکنید چند تا محله خوب رو معرفی کنید که خودتون زندگی کردین و تجربه دارین؟
ممنون
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: tabim4 ، msar ، hassan8ir ، jadooo
اقا میشه یه نقد همه جانبه از این شهر بزارید من خوندم خیلی از صفحات تاپیک رو ولی یه چیز جامع کلی پیدا نکردم اگه ممکنه یه متنی که تقریبا همه چیو توش گفته باشه ممنون میشم حالا خیلی طولانی نباشه هم مهم نیس یا اگه لینکی دارید که توش توضیح داده باشه هم خوبه ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: tabim4 ، msar
با سلام
رشته من مهندسی شیلات هستش و در رابطه به پرورش ماهی و میگو و مثل این ها هستش راستش شنیدم سن دیگو شهر دریایی و دانشگاهی خوبی در این رشته داره اگه کسی هست کمک کنه ممنون میشم و در مورد هزینه زندگی و خانه هم بگید ممنون میشم.
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
پاسخ
تشکر کنندگان: tabim4 ، msar
RE: کالیفرنیا
سلام دوستان من براى دكترى فيزيك اقدام كردم و طبق مكاتبات با استاد اونجا قرار شده فاند ٢٥٠٠دلارى در ماه بم تعلق بگيره به اضافه ra، اما هنوز جواب از دانشگاه نيومده و مسائل ديگه اى هم هستند كه برام مهم هستند در انتخاب شهر و دانشگاه مثل وجود مراكز تفريحى و پرجنب و جوش شهرى و رويدادهاى فرهنگى و پاكى هوا از نظر آلاينده ها و مسئله مهم ديگه تهيه خونه مناسب براى چهار نفر كه حتما مولتى فميلى باشه و آموزش بچه ها و.... با اين اوصاف من ايالت كاليفرنيا رو هم در نظر داشتم لطفا اگه ميشه مقايسه اى بين كاليفرنيا و تگزاس، شهر آستين و به طور مشخص سن ديگو براى شخصى با شرايط من داشته باشيد.
با تشكر.
پاسخ
تشکر کنندگان: radman87 ، msar
(2014-09-16 ساعت 14:48)Mahboy نوشته:  سلام دوستان
ما هم در حال تحقيق براي انتخاب ايالت و شهر براي زندگي هستيم. من مدرك تحصيليم مهندسي محيط زيسته (ارشد) و نزديك ۸ سال سابقه كار در زمينه (HSE (Health & Safety & Environment در حوزه نفت و گاز در خشكي و فراساحل دارم. تمركز فعليم روي هيوستون هستش ولي دارم بقيه گزينه ها رو هم بررسي ميكنم. كسي اگه اطلاعاتي درمورد وضع كارهاي مرتبط با اين رشته كاري داره ممنون ميشم اطلاعات بده. ضمنا كسي ميدونه كلا آيا تمركزي از فعاليت هاي حوزه نفت و گاز در اين ايالت هست يا نه؟
با تشكر فراوان Wink
سلام
من هم مثل شما دنبال اطلاعات برای انتخاب شهر هستم ولی تا جایی که اطلاعات کسب کردم بهترین انتخاب برای حوزه نفت ایالت تگزاس و شهرهیوستن که در اکثر موارد برتری داره به بقیه
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من اواسط ماه اکتبر 2015 برای اقامت به سن دیگو میروم . دوستانی که قصد دارند همسفر شویم پیام بدهند. لطفا از شرایط زندگی و کار درانجا هم اگر اطلاعاتی دارند بگویند
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-08 ساعت 20:08)پانیسا نوشته:  دوستان من اواسط ماه اکتبر ۲۰۱۵ برای اقامت به سن دیگو میروم . دوستانی که قصد دارند همسفر شویم پیام بدهند. لطفا از شرایط زندگی و کار درانجا هم اگر اطلاعاتی دارند بگویند

چه اطلاعاتی لازم دارید ، بفرمایید تا در حد امکان کمک شود
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora ، hassan8ir ، copol
سلام .در بدو ورودکجا و کدوم منطقه میتوانم ساکن شوم که هم امنیت داشته باشد هم کم هزینه باشد. شرایط کاری به چه صورت میباشد ؟برای کار آرایشگری .
باتشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان