کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سن دیگو، ایالت کالیفرنیا
امروز من هر چي ميخوام با اين گوشي زياد ننويسم نميشه ، يه چيزي رو دوستان من از اين دوستتون يادگار داشته باشيد و روش فكر كنيد و البته نظر من هست و لزوما شايد از تظر بقيه صحيح به نظر نرسد، مسئله اين است كه قبل از ورود به امريكا يا هر جاي ديگر من و شما از اين و اون و اين سايت و اون سايت تحقيق ميكنيم ، اما احتمالا به حرف كساني كه مستقيما باهاشون حرف ميزنيم چه دوست ، چه فانيل و چه دوستان سايت بيشتر اهميت ميدهيم و بعضا بر روي آن برنامه ريزي و شايد حساب ميكنيم اما بدانيد كه بسياري از چون مني كه در اينجا ساكن هستم و دوستان ديگر دوست دارند خواسته يا ناخواسته دوستان رو با هر زباني به اين سمت بكشانند كه خوب جاي زندگي اونها خوب هست و عالي و شما زندگي خوبي در آنجا خواهيد داشت و چه بسا برويد و اينطور هم بشود ولي بدانيد كه ما ايروني هستيم و درست است كه بچه هاي خوبي عستيم اما خوب ظاهرا بغل هم نميتونيم خيلي خوب زندگي كنيم و متحد ، اما بدانيد آمدن هر كدام از شما به يك شهر به نفع ما هم تمام ميشود چون در اين مملكت هر كس جمعيتش بيشتر باشد ميتواند گروه هاي منسجم تري تشكيل دهد مثلا فردا يك مهندس و يا يك آشپز و يا اقلا يك دوست اضافه تر دارد ، البته اين چيز بدي نيست وليكن چون سود قضيه دو طرفه است شما فقط و فقط به صحبت با يك نفر بسنده نكنيد ، با چندين نفر صحبت كنيد و بعد تصميم به انتخاب محل زندگي بگيريد ، مطمئنا انتخاب اول مخصوصا براي خانواده ها ميتواند آنها را تا ساليان سال جايي ماندگار كند و براي تغيير محل سكونت همت والا لازم است ، لذا اين مطلب اينجا و در بين دوستان سنديگو كه شايد مثل دوستان قبل كه با من ارتباط داشتند و به اينجا آمدند باقي بماند كه ما به حرفهايي يك شخص ، يك فاميل ، يك دوست ، يك همشهري فقط بسنده نكنيم. سربلند باشيد
2013AS45xx ღ دیدن قبولی: 07 نوامبر ۲۰۱۲ ღ ارسال فرم‌ها: 23نوامبر ۲۰۱۲ با ایمیل ღ مصاحبه: 20 مارچ ۲۰۱۳، آنکارا، برگهٔ صورتی ღ سفرنامه ღ مقصد:  *San diego *California  Smile ، کلیر:16 سپتامبر(180 روز انتظار)، تاریخ issued : سپتامبر 19، دریافت ویزا: 20 سپتامبر *آنکارا* تاریخ ورود به امریکا: 23 نوامبر(قطر ایرلاین)
پاسخ
تشکر کنندگان: hassan8ir ، meri2400 ، پدی ، shadi79 ، nora-nora ، Alisalimi ، asher ، bozorg ، golia ، Ccroperator ، copol ، شوشینا
(2015-07-28 ساعت 16:55)shatsi نوشته:  امروز من هر چي ميخوام با اين گوشي زياد ننويسم نميشه ، يه چيزي رو دوستان من از اين دوستتون يادگار داشته باشيد و روش فكر كنيد و البته نظر من هست و لزوما شايد از تظر بقيه صحيح به نظر نرسد، مسئله اين است كه قبل از ورود به امريكا يا هر جاي ديگر من و شما از اين و اون و اين سايت و اون سايت تحقيق ميكنيم ، اما احتمالا به حرف كساني كه مستقيما باهاشون حرف ميزنيم چه دوست ، چه فانيل و چه دوستان سايت بيشتر اهميت ميدهيم و بعضا بر روي آن برنامه ريزي و شايد حساب ميكنيم اما بدانيد كه بسياري از چون مني كه در اينجا ساكن هستم و دوستان ديگر دوست دارند خواسته يا ناخواسته دوستان رو با هر زباني به اين سمت بكشانند كه خوب جاي زندگي اونها خوب هست و عالي و شما زندگي خوبي در آنجا خواهيد داشت و چه بسا برويد و اينطور هم بشود ولي بدانيد كه ما ايروني هستيم و درست است كه بچه هاي خوبي عستيم اما خوب ظاهرا بغل هم نميتونيم خيلي خوب زندگي كنيم و متحد ، اما بدانيد آمدن هر كدام از شما به يك شهر به نفع ما هم تمام ميشود چون در اين مملكت هر كس جمعيتش بيشتر باشد ميتواند گروه هاي منسجم تري تشكيل دهد مثلا فردا يك مهندس و يا يك آشپز و يا اقلا يك دوست اضافه تر دارد ، البته اين چيز بدي نيست وليكن چون سود قضيه دو طرفه است شما فقط و فقط به صحبت با يك نفر بسنده نكنيد ، با چندين نفر صحبت كنيد و بعد تصميم به انتخاب محل زندگي بگيريد ، مطمئنا انتخاب اول مخصوصا براي خانواده ها ميتواند آنها را تا ساليان سال جايي ماندگار كند و براي تغيير محل سكونت همت والا لازم است ، لذا اين مطلب اينجا و در بين دوستان سنديگو كه شايد مثل دوستان قبل كه با من ارتباط داشتند و به اينجا آمدند باقي بماند كه ما به حرفهايي يك شخص ، يك فاميل ، يك دوست ، يك همشهري فقط بسنده نكنيم. سربلند باشيد

سلام دوست عزیز
چقدر خوب شد که بالاخره این تاپیک هم به لطف وجود شما فعال شد
مقصد نهایی بنده هم سن دیگو است و طبعا مثل خیلی ها در این خصوص تحقیقات زیادی کردم ، هر چند که اعتقاد دارم یک پست دو خطی شما به ساعتها مطالعه می ارزد
کمتر از یک ماه دیگر مسافر شهرتان هستم
طبیعی است که اگر اجازه دهید من بعد بیشتر مزاحمتان خواهم شد
ولی فعلا برای اولین سوال میشه بفرمایید مدارس دقیقا در چه روزی باز خواهد شد ؟
ممنونم
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
پاسخ
تشکر کنندگان: shatsi ، AliReza.Sh ، nora-nora ، jadooo ، golia
(2015-07-28 ساعت 17:31)Aghaman نوشته:  
(2015-07-28 ساعت 16:55)shatsi نوشته:  امروز من هر چي ميخوام با اين گوشي زياد ننويسم نميشه ، يه چيزي رو دوستان من از اين دوستتون يادگار داشته باشيد و روش فكر كنيد و البته نظر من هست و لزوما شايد از تظر بقيه صحيح به نظر نرسد، مسئله اين است كه قبل از ورود به امريكا يا هر جاي ديگر من و شما از اين و اون و اين سايت و اون سايت تحقيق ميكنيم ، اما احتمالا به حرف كساني كه مستقيما باهاشون حرف ميزنيم چه دوست ، چه فانيل و چه دوستان سايت بيشتر اهميت ميدهيم و بعضا بر روي آن برنامه ريزي و شايد حساب ميكنيم اما بدانيد كه بسياري از چون مني كه در اينجا ساكن هستم و دوستان ديگر دوست دارند خواسته يا ناخواسته دوستان رو با هر زباني به اين سمت بكشانند كه خوب جاي زندگي اونها خوب هست و عالي و شما زندگي خوبي در آنجا خواهيد داشت و چه بسا برويد و اينطور هم بشود ولي بدانيد كه ما ايروني هستيم و درست است كه بچه هاي خوبي عستيم اما خوب ظاهرا بغل هم نميتونيم خيلي خوب زندگي كنيم و متحد ، اما بدانيد آمدن هر كدام از شما به يك شهر به نفع ما هم تمام ميشود چون در اين مملكت هر كس جمعيتش بيشتر باشد ميتواند گروه هاي منسجم تري تشكيل دهد مثلا فردا يك مهندس و يا يك آشپز و يا اقلا يك دوست اضافه تر دارد ، البته اين چيز بدي نيست وليكن چون سود قضيه دو طرفه است شما فقط و فقط به صحبت با يك نفر بسنده نكنيد ، با چندين نفر صحبت كنيد و بعد تصميم به انتخاب محل زندگي بگيريد ، مطمئنا انتخاب اول مخصوصا براي خانواده ها ميتواند آنها را تا ساليان سال جايي ماندگار كند و براي تغيير محل سكونت همت والا لازم است ، لذا اين مطلب اينجا و در بين دوستان سنديگو كه شايد مثل دوستان قبل كه با من ارتباط داشتند و به اينجا آمدند باقي بماند كه ما به حرفهايي يك شخص ، يك فاميل ، يك دوست ، يك همشهري فقط بسنده نكنيم. سربلند باشيد

سلام دوست عزیز
چقدر خوب شد که بالاخره این تاپیک هم به لطف وجود شما فعال شد
مقصد نهایی بنده هم سن دیگو است و طبعا مثل خیلی ها در این خصوص تحقیقات زیادی کردم ، هر چند که اعتقاد دارم یک پست دو خطی شما به ساعتها مطالعه می ارزد
کمتر از یک ماه دیگر مسافر شهرتان هستم
طبیعی است که اگر اجازه دهید من بعد بیشتر مزاحمتان خواهم شد
ولی فعلا برای اولین سوال میشه بفرمایید مدارس دقیقا در چه روزی باز خواهد شد ؟
ممنونم
از اينكه من رو تحويل گرفتيد ممنونم ، والا مدارس رو دقيق نميدونم اما كالج ها از ٢٤ آگست شروع ميشود.
2013AS45xx ღ دیدن قبولی: 07 نوامبر ۲۰۱۲ ღ ارسال فرم‌ها: 23نوامبر ۲۰۱۲ با ایمیل ღ مصاحبه: 20 مارچ ۲۰۱۳، آنکارا، برگهٔ صورتی ღ سفرنامه ღ مقصد:  *San diego *California  Smile ، کلیر:16 سپتامبر(180 روز انتظار)، تاریخ issued : سپتامبر 19، دریافت ویزا: 20 سپتامبر *آنکارا* تاریخ ورود به امریکا: 23 نوامبر(قطر ایرلاین)
پاسخ
تشکر کنندگان: Aghaman ، nora-nora ، golia
shatsi
دوست عزیز مرسی که وقت میزاری و این قدر خوب جواب میدی.....واقعا حرفایی که زدی رو قبول دارم حتما ثفاها مزاحم میشم...دقیقا از هزکی میپرسی هرکی اونجایی که هست رو تایید میکنه و در مورد اتحاد...من تو ایران تو یه شرکت خارجی هستم و تنها ایرانیا هستن که نه تنها اتحاد ندارن بلکه هر کدوم زیراب هم رو هم میزنن... البته واقعا طرف صحبت من به همه نیست....واقعا خیلی ها هم خیلی گلن ولی در مجموع یک سری خصوصیات قابل انکار نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: shatsi
من دیروز با SHATSI عزیز یک مکالمه یک ساعته تلفنی داشتم. واقعن استفاده بردم از راهنمایی های ایشون و اینکه ایشون نگاه واقع بینانه و عمیقی به مسایل دارند. واقعن ممنونم از ایشون که با اینکه تو مسیر برگشت به خانه بعد از کار بودند با انرژی و حوصله راهنمایی های لازم رو انجام دادند. چیزهایی که من از حرفهای ایشون برداشت کردم طبق وظیفه اینجا میزارم:

1) شما با 2500 دلار در حد متوسط رو به بالا می تونید تو سن دیگو زندگی کنید اما بستگی به لایف استایلتون و با توجه به اینکه سن دیگو کلی تفریح داره حتی ممکنه مبالغ بسیار بیشتر از این واستون کم باشه!
2) سن دیگو شهر آروم و زیبایی هست و اصلن حس غربت به آدمی دست نمیده. اما ساعت 9 و یا 10 شب به بعد بغیر از چند جای معدود حتی تو داون تاون همه جا خلوت میشه که ممکنه برای کسانی که تو شهر بزرگ تجربه زندگی رو داشته اند یخورده کسل کننده باشه.
3) نظام اداری آمریکا برخلاف تصور خیلی ها منظم نیست.(این رو من از چند نفر دیگه هم شنیده بودم)
4) سن دیگو چون دو فصل هست بدن متوجه گذر زمان نمیشه و اینجا اصلن متوجه گذر زمان در طول سال نمیشید.
5) آب و هوای سن دیگو خیلی عالی هست.
6) به حرف یک نفر کارهایتان را پیش نبرید. حرفهای دیگران را بشنوید اما کار نهایی را خودتان انجام دهید. حتی اگر طرف 30 سال آمریکا باشه ممکنه که از همین مهاجرسرا شما اطلاعاتی بدست آورده باشید که اون ندونه!
7) بیزینس تو آمریکا از ایران آسونتره اما خوب باید خاک اون رو خورد.
8) کسانی که با برنامه منسجمتری وارد می شوند نتیجه بهتری خواهند گرفت.

و کلی حرفهای دیگه. البته این برداشتهای من از صحبتهای ایشون بود و ممکنه چند جایی رو من اشتباه برداشت کردم. اما در کل موضوعات حول و حوش این بود و من بازهم تشکر می کنم از ایشون بابت وقتی که گذاشتند و می گذارند.
پاسخ
تشکر کنندگان: shatsi ، meri2400 ، Aghaman ، nora-nora ، sh_mm10 ، jadooo ، mehdi2138 ، babak.n ، bozorg ، asher ، behjan ، golia ، sheghi ، copol ، شوشینا

سلام.من با اینکه در لس انجلس زندگی می کنم اما سن دیگو را دوست دارم و واقعا جای خوبی است (هرچند سی ورد خیلی بلیتش گران بودBig Grin)اما درست می فرمایید اغلب اولین جایی که ما می رویم معمولا پا گیرمون میکنه. حالا بواسطه شغل ویا مدرسه بچه ها
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: hassan8ir ، nora-nora ، shatsi
و چه کسی فکرشو میکرد که این ساعات آخر اینطور بگذره.....اینجا و توی این تاپیک عمری گذارنده شد ، یادش به خیر روزهای اول هفته تا پنج شنبه مال سفارتهای ایروان و ابوظبی بود و جمعه ها منتظر آنکارا ، چه جمعه ها بچه ها صبح و ظهر و عصر جیغ خوشحالی کشیدن و چقدر بعضی بچه ها ناراحت که ای بابا این جمعه اومد و اسمشون نبود و باید وایسن تا دوشنبه که کمتر دوشنبه هم اسم اعلام میشد و بعضاً باید باز تا جمعه منتظر میموندن ، بچه های ایروان و ابوظبی هم ceac نداشتن و یکم آرومتر بودن و بعضیاشون البه این اواخر مزه دلهره سیس را احساس کردن، عجب نوستالژی شده این تاپیک کلیرنس ۲۰۱۳ ، حیف و صد حیف که آخرش تراژدی شد و چه عزیزانی مظلومانه دستشون از گرفتن ویزا کوتاه موند ، من که زجر میکشم وقتی اسم این دوستان رو به یاد میارم ، آخه کی b_argi رو یادش میره ....یادتونه همیشه امید میداد...میگفت خدایا کمک کن بچه ها رو ، یادتونه دعا میکرد یادتونه شعر میگفت ، بعضی وقتا میل میزد به بچه ها و میگفت حالتون چطوره ...آره آپدیت شدین ؟.....بابا نا امید نباشین ۲۰۱۲ فقط یک نفر ویزا نگرفت اونم اون بوگاتی بود که رشتش ال بود و بل ، استادش تحریم بود، اصلاً لاتاری یعنی ویزای صد در صد .... بعضی وقتا میرفتیم سراغ ۲۰۱۱ و 2010 که چند تا از بچه هاش ویزا نگرفته بودن ، از قصد فراموش میکردیم و میگفتیم بابا اینا مگه همش چند نفرن تازه معلوم نیست اون آقاها و خانمها چطوری بوده داستانشون ..... حالا چطوری آخه تحمل کنیم ویزا نگرفتن بابک رو .......چطوری یادمون بره گیفا رو ، پیام رو ، علیرضا رو ، .....آخه چطوری اآیدی اینا رو میشه نوشت آخه؟....کاری شد امسال که تا سالها مطمئن باشید سنگینیش احساس خواهد شد و دلیلی است قاطع بر اینکه بابا لاتاری بردن ویزای صد در صد نیست ، بدانید ملت چه آنها که در این سایت هستند و چه اونها که زبان به زبان داستان امسال براشون نقل میشه.... یادتونه ساناز گربه میذاشت تو روم بدش یکهو مد شد همه شونصدتا گربه گذاشتن ، یادتونه دعا ها شعرها ، بحث ها ، امیر مهاجرها، گل نهال ها ، babak_1363 ها که چقدر مدافع دهه 60 ایها بود و خدا رو شکر که بالاخره ویزاشو گرفت ، یادمون نمیره عمو سعید ، bayat_r عزیز با اون روحیه مثال زدنی و شعرها ناب و به موقع اش و اون نصیحتهای دوستانه اش، مامان سایه که من هیچ وقت ندیدمش ولی ماههاست میدونم که حرف گفتنی بسیار داره، مامان کمالیikamali که همیشه به موقع بود و هست و پشت و پناه بچه هاست ، سید پیام عزیز که دیر اومد و به جمع ما پیوست ولی همیشه همراه بود ، کوروش آوین دوست عزیز من که شاید خوب شد که اینجا موندگار نشد و رفت و این روزها رو ندید ، Lilistar که شاید کمتر میدونن که برنده لاتاری نبود و خانواده ای ۴ نفره رو با زحمت بسیار و پیگیریهای مجدانه رهسپار کرد که اگر زحمتهای او نبود به هیچ عنوان ویزایی برایشان متصور نبود ، mohammad fazli عزیز که صدای خدایا ....اون تا سالها به گوش خواهد رسید ، مردی دوست داشتنی و بالواقع دلسوز، رجبعلی عزیز و Doe که آیدیهای به یاد ماندنی اینجا هستند ،Mr777 عزیز و پدی که فقط میشه براشون از خدا طلب خوشبختی و آرامش کرد و از صمیم قلب به اونها گفت که شما نعمتید برای بچه ها و ما قدر شما رو میدونیم ، میشه خیلی و خیلی های دیگه رو نام برد ولیکن خوب اینها نمونه ای بود از اسامی و روزهایی فراموش نشدنی که به قیمت عمر ما تمام شد و عاقبتی این چنین داشت ، این از shatsi بماند تا آیندگان ببینند و از ۲۰۱۳ ایها یاد بگیرند و بسیاری از تجاربشون رو سرلوحه قرار بدن......
درخواب دوش پیری ، در کوی عشق دیدم......
با دست اشارتم کرد که عزم سوی ما کن......

....و دست خدا بالای همه دست هاست .... هنوز مثل قبل مهربان و راهنما هستید.امیدوارم موفق وسالم باشیدshatsi عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان: Aghaman ، shadi79 ، hassan8ir ، shatsi ، tabim4 ، pouriya+ ، AsemanAbee ، jadooo ، شوشینا ، babak.n ، Rira_1982 ، golia ، sheghi ، copol ، lilistar ، asal_s ، tabassom
سلام دوستان
اگه لطف کنید در مورد سن دیگو مطلب بذارید ممنون میشم
در مورد قیمت مسکن ماشین حمل و نقل عمومی کار و.......
شماره کیس:    31xx    تاریخ رویت قبولی:   8jun
کنسولگری:     ankara   تعداد افراد منظور در کیس :    2
ارسال فرمهای سری اول:    24jul     کارنت شدن کیس:   18nov
مصاحبه:      7jan               ویزا یه ضرب
دریافت ویزا:  13 jan      ورود به آمریکا:   21 apr        دریافت گرین کارت: jun 22
پاسخ
تشکر کنندگان: mfarazz
سلام دوستان
ازایرانیان مقیم سن دیگو کسی هست که درخصوص کاروشرایط زندگی به من کمک کنه ؟؟؟ ممنون میشم که راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: jadooo ، shatsi
(2015-08-05 ساعت 05:30)Adel US نوشته:  سلام دوستان
ازایرانیان مقیم سن دیگو کسی هست که درخصوص کاروشرایط زندگی به من کمک کنه ؟؟؟ ممنون میشم که راهنماییم کنید

بنده سن ديگو هستم ، هم شما و هم هر كدام از دوستان كمكي بخوان در خدمت هستم ، فقط از من نوشتن زياد نخوايين كه مصيبت هست براي من ، اگر شما يا هر كدام از دوستان سوالي داشتند كه من سواد جواب دادن داشته باشم ، به من پيام دهيد تا شماره خدمتتون بدم با وايبر، لاين ، ايمو، واتس آپ ، وي چت و هر چي كه بخوايين در خدمتتون هستم .
پاسخ
تشکر کنندگان: hassan8ir ، meri2400 ، پدی ، Alisalimi ، sh_mm10 ، behjat ، nora ، nora-nora ، asher ، copol ، lilistar
سلام shatsi جان
من نمیتونم pm بدم
لطف میکنی line id برام بفرستی
ممنون
شماره کیس:    31xx    تاریخ رویت قبولی:   8jun
کنسولگری:     ankara   تعداد افراد منظور در کیس :    2
ارسال فرمهای سری اول:    24jul     کارنت شدن کیس:   18nov
مصاحبه:      7jan               ویزا یه ضرب
دریافت ویزا:  13 jan      ورود به آمریکا:   21 apr        دریافت گرین کارت: jun 22
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-29 ساعت 17:48)پدی نوشته:  هنوز مثل قبل مهربان و راهنما هستید.امیدوارم موفق وسالم باشیدshatsi عزیز
آقا اشک ما رو درآوردی که Sad
شماره کیس : 3xxx - مصاحبه : 10 فوریه - آنکارا آپدیت ها :قبل از 20 مارچ یه چندتایی بوده - 4 جون فقط خودم ( برنده ) 5 جون هر دو ( ایمیل کلیرشدن من Big Grin ساعت حدودای 8 شب ) 9 جون هر دو - كليري همسر جان ١١ جون ساعت ٤ بعداز ظهر ( به دليل ايراد سيستم فعلاً ويزا نگرفتيم)
پاسخ
تشکر کنندگان: shatsi
سلام
ما هم اکتبر ایشالا می آیم سن دیگو من یه سوال دارم کار ساده یعنی چه ؟؟؟؟ یعنی کار در رستوران و فروشندگی ؟؟ یا از این ساده تر ؟؟؟ اصلاً مگه داریم مگه می شه ؟؟؟ بعد هم لطفاً کسایی که سن دیگو تشریف دارن راهنمایی کنن ما تازه واردهای صفر کیلومتر چطور می تونیم از ایران یه سرپناه حداقل برای دو سه هفته رزور کنیم و کدوم مناطق برای ما بهتره البته به جز پایین شهر .... دیگه اینکه اونجا هوا سرد هم می شه ؟؟؟
شماره کیس : 3xxx - مصاحبه : 10 فوریه - آنکارا آپدیت ها :قبل از 20 مارچ یه چندتایی بوده - 4 جون فقط خودم ( برنده ) 5 جون هر دو ( ایمیل کلیرشدن من Big Grin ساعت حدودای 8 شب ) 9 جون هر دو - كليري همسر جان ١١ جون ساعت ٤ بعداز ظهر ( به دليل ايراد سيستم فعلاً ويزا نگرفتيم)
پاسخ
تشکر کنندگان: shatsi ، پدی
(2015-08-09 ساعت 01:37)jadooo نوشته:  سلام
ما هم اکتبر ایشالا می آیم سن دیگو من یه سوال دارم کار ساده یعنی چه ؟؟؟؟ یعنی کار در رستوران و فروشندگی ؟؟ یا از این ساده تر ؟؟؟ اصلاً مگه داریم مگه می شه ؟؟؟ بعد هم لطفاً کسایی که سن دیگو تشریف دارن راهنمایی کنن ما تازه واردهای صفر کیلومتر چطور می تونیم از ایران یه سرپناه حداقل برای دو سه هفته رزور کنیم و کدوم مناطق برای ما بهتره البته به جز پایین شهر .... دیگه اینکه اونجا هوا سرد هم می شه ؟؟؟
هتل های اکستندد استی هتل اپارتمان هستند وبرای مدت کوتاه بد نیستند
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، shatsi ، jadooo
همانطور كه پدي عزيز گفت ، ميتونيد از هتل هاي اكستند استي استفاده كنيد ، در سن ديگو منطقه اي وجود دارد به اسم hotel circle كه تقريبا كلي هتل و متل و از اين دست توش فراوونه ، ميتونيد تو جي پي اس پيداش كنيد بعضي از اونها قيمتهاش در طول هفته متغيره مثلا Motel6 ممكنه يه شب ٥٦ دلار باشه و مثلا شنبه و يك شنبه بشه ٨٠ دلار ، الا ايحال من آدرس اينترنتي اونو ميفرستم و بقيه رو هم ميتونيد وقتي اومديد با يك گشت تو اين منطقه قيمتهاشو بپرسيد و براي هر چند وقتي كه خواستيد ساكن بشيد ، اين منطقه نكات مثبت ديگري هم داره از جمله اينكه به highway 8 و highway 5 نزديكه كه highway 5 شاهراه اصلي سراسر امريكاست و highyway 8 هم از west به east است ، يعني محض اطلاع دوستان بگم كه highyway هاي با شماره هاي فرد مثل highyway 5 و يا highway 805 و يا امثالهم از north به south هستند و زوجها از شرق به غرب و بلعكس ، دعا كنين خونه بزرگ چند خوابه من بخرم اينجا كه اگه اومديد هركدوم يه چند روزي بياييد مهمون من باشيد ، اگر بخرم اين قول رو بهتون ميدم ، پس دعا بفرماييد . https://www.motel6.com/en/motels.ca.san-diego.14.html
پاسخ
تشکر کنندگان: meri2400 ، nora-nora ، hassan8ir ، jadooo ، sh_mm10 ، asher ، behjan ، sheghi ، copol ، شوشینا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان