کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F2B
سلام دوستان
Priority Date: 28Dec2010
منتظر شروع مکاتبه برای درخواست مدارک (ولکام لتر) هستم، عجیب نیست تا حالا خبری نشده؟ فکر کنم تا حالا باید خبری میشد!
کیس نامبر هم چند سال پیش اومده و مصاحبه ام ترکیه هست.
به NVC ایمیل زدم هنوز جواب نگرفتم، ممنون میشم راهنمایی کنین، تشکر.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز . می خواستم ببینم اگر مادر من سیتیزن بشه و برگرده ایران ولی من توی همین گروه f2b باقی بمونم بابت نبودن ایشون در آمریکا چه مشکلی برای من پیش میاد ؟
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2016-04-28 ساعت 13:29)ایلیانا نوشته:  سلام دوستان عزیز . می خواستم ببینم اگر مادر من سیتیزن بشه و برگرده ایران ولی من توی همین گروه f2b باقی بمونم بابت نبودن ایشون در آمریکا چه مشکلی برای من پیش میاد ؟

سلام ایلیانا عزیز .
مشکلی پیش نمیاد اگر موقع مصاحبه ی شما ، مادرتون آمریکا باشن و بتونی بودنش در اونجا رو ثابت کنی ( مثل فیش های پرداختی ، اجاره خونه ... )
ضمن اینکه مالیات باید پرداخت بشه ، حتی با درآمد صفر . فرم پر میشه اما با income صفر یا ناچیز . اگر مادر شما فرم رو پر نمیکنن احتمال داره که در زمان اسپانسر به مشکل بخوری .
کو اسپانسر با توجه به فرم مالیاتی درخواست کننده ی اصلی مشخص میشه .
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
(2016-04-27 ساعت 09:00)pegah_p6 نوشته:  سلام دوستان
Priority Date:  28Dec2010
منتظر شروع مکاتبه برای درخواست مدارک (ولکام لتر) هستم، عجیب نیست تا حالا خبری نشده؟ فکر کنم تا حالا باید خبری میشد!

کسی‌ اطلاع داره کمک کنه؟ ممنون.
پاسخ
(2016-05-01 ساعت 11:57)pegah_p6 نوشته:  

با سلام
اصلا عجیب نیست چون شما روی ویزا بولتن یک سال و شش ماه دیگه حدودا باید کارنت بشوید چند ماه قبل کارنت شدن منتظر این موضوع باشید
در ضمن توصیه میکنم برای ارتباط با NVC از تلفن به جای ایمیل استفاده کنید و بعد از مدتی روی هولد موندن حدودا نیم ساعت تا چهل و پنج دقیقه جوابتون رو بگیرید
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: pegah_p6 ، battosai
سلام دوستان

مادر من زمانی که گرین کارت داشتن برای من اقدام کردن و الان سیتی زن شدن . آیا باید کیس من رو هم آپدت کنن؟ یعنی اینکه از ‎F2B‎ به F1 تغییرش بدن؟
اگر تغییر پرونده ندم آیا مشکلی برای من پیش میاد؟
پاسخ
(2016-05-01 ساعت 22:55)milad_magnet نوشته:  

با سلام
اصلا عجیب نیست چون شما روی ویزا بولتن یک سال و شش ماه دیگه حدودا باید کارنت بشوید چند ماه قبل کارنت شدن منتظر این موضوع باشید
در ضمن توصیه میکنم برای ارتباط با NVC از تلفن به جای ایمیل استفاده کنید و بعد از مدتی روی هولد موندن حدودا نیم ساعت تا چهل و پنج دقیقه جوابتون رو بگیرید

سلام دوست عزیز
نگران نباش چون اگر در سابت Visabulletain نگاه کنی جدول دوم که هر ماه اعلام میشه هنوز تا تاریخ 15dec2010 نشان می دهد به محض اینکه این تاریخ پیشرفتی داشته باشه برای شما نامه ارسال خواهد شد در ضمن تاریخ من هم به شما خیلی نزدیکه فقط 5 روز فرق داره برای من هم هنوز ارسال نشده است.
Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: pegah_p6
(2016-05-07 ساعت 10:29)elinaa نوشته:  سلام دوستان

مادر من زمانی که گرین کارت داشتن برای من اقدام کردن و الان سیتی زن شدن . آیا باید کیس من رو هم آپدت کنن؟ یعنی اینکه از ‎F2B‎ به F1 تغییرش بدن؟

سلام دوست عزیز
تا اونجایی که من اطلاع دارم اجباری برای تغییر کتگوری وجود ندارد ولی در صورت آپدیدت دیگر مجدد نمی توانید به کتگوری قبل برگردید. لطفا دوستانی که در این مورد اطلاعات کامل تر دارند در صورت اشتباه بودن پاسخ من آنرا را اصلاح و یا تکمیل نمایند.
باسپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، elinaa
سلام و ممنون از کمکتون، اگر برای شما نامه اومد ممنون میشم خبر بدین. تشکر.

(2016-05-07 ساعت 22:52)bsbali نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 22:55)milad_magnet نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 11:57)pegah_p6 نوشته:  کسی‌ اطلاع داره کمک کنه؟ ممنون.

با سلام

سلام دوست عزیز
نگران نباش چون اگر در سابت Visabulletain نگاه کنی جدول دوم که هر ماه اعلام میشه هنوز تا تاریخ 15dec2010 نشان می دهد به محض اینکه این تاریخ پیشرفتی داشته باشه برای شما نامه ارسال خواهد شد در ضمن تاریخ من هم به شما خیلی نزدیکه فقط 5 روز فرق داره برای من هم هنوز ارسال نشده است.
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali

به نظرم طبیعیه 28 دسامبر 2010 هنوز فاصله ای هست .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-07 ساعت 22:54)bsbali نوشته:  

سلام دوست عزیز
تا اونجایی که من اطلاع دارم اجباری برای تغییر کتگوری وجود ندارد ولی در صورت آپدیدت دیگر مجدد نمی توانید به کتگوری قبل برگردید. لطفا دوستانی که در این مورد اطلاعات کامل تر دارند در صورت اشتباه بودن پاسخ من آنرا را اصلاح و یا تکمیل نمایند.
باسپاس
ممنونم از راهنماييتون.آيا ميدونيد براى اطلاع دقيقتر از كجا بايد اطلاعات بگيرم؟
باز هم سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-07 ساعت 22:54)bsbali نوشته:  

سلام دوست عزیز
باسپاس
ممنونم از راهنماييتون.آيا ميدونيد براى اطلاع دقيقتر از كجا بايد اطلاعات بگيرم؟
باز هم سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
یک سوال از عزیزان.پدری که از طریق سرمایه گذاری گرین کارت گرفته و برای فرزندان بالای 21 سال و مجرد درخواست گرین کارت کرده چه مدت پروسه طول میکشه؟همون 7 سال یا کمتر؟آیا فرقی در نحوه گرفتن گرین کارت(سرمایه گذاری،لاتاری...) در زمان پروسه پرونده هست یا نه؟ممنونم

فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-19 ساعت 07:35)amir_khoramian نوشته:  
(2016-04-13 ساعت 22:18)masoudHD نوشته:  
(2016-04-05 ساعت 09:55)masoudHD نوشته:  سلام دوستان
ببخشید من خیلی وارد نیستم. مادرم در 2013 برای من فرم I130 را پر کردند. الان من فقط همین فرم را دارم. تا حالا هم پروندم به غیر از وقتی برای اشتباه تایپی تماس گرفتم آپدیت نشده. می خواستم ببینم سفارت کی تعیین میشه؟ از کجا باید فهمید؟ به طور کلی اگر یک منبع خوب در مورد این نوع ویزا به من معرفی کنید ممنون میشم. در حال حاظر من فقط یک فرم I130 دارم که داخلش یک receipt number داره. ممنون می شوم اگر کمکم کنید.

دوستان کسی نبود منو راهنمایی بکنه؟

مادر شما با گرین کارت اپلای کردن یا سیتیزن هستند؟
اگر با گرین کارت اپلای کردن شما در کتگوری f2b  هستین و الان دارن به مدارک کسانی رسیدگی میکنن که قبل از تاریخ 01SEP09 براشون اقدام کردن .
اگر با سیتیزن اپلای کردن شما در کتگوری f1  هستین و الان دارن به مدارک کسانی رسیدگی میکنن که قبل از تاریخ 22NOV08براشون اقدام کردن .
بهترین راهنمای شما استفاده از ویزا بولتن هست که هر ماه آپدیت میشه
البته اگر ازدواج کردید که در کتگوری f3  هستین و الان دارن 01DEC04 به قبل رو رسیدگی میکنن

با درود
توسط این لینک و وارد کردن شماره رسیدتان کیس خودتونو چک کنین
https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do
پاسخ
تشکر کنندگان: masoudHD
(2016-05-08 ساعت 18:51)Scorsizi5374 نوشته:  یک سوال از عزیزان.پدری که از طریق سرمایه گذاری گرین کارت گرفته و برای فرزندان بالای 21 سال و مجرد درخواست گرین کارت کرده چه مدت پروسه طول میکشه؟همون 7 سال یا کمتر؟آیا فرقی در نحوه گرفتن گرین کارت(سرمایه گذاری،لاتاری...) در زمان پروسه پرونده هست یا نه؟ممنونم

فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk

سلام دوست عزیز

فکر میکنم از لحاظ زمانی فرقی نمیکند چون فرزند بالای 21 سال مجرد در کیس F2b در هر صورت قرار میگیرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، peidaye penhan