کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F2B
من براتون پیغام خصوصی گذاشتم، ممنون میشم چک کنین.
(2016-07-28 ساعت 08:16)bsbali نوشته:  
(2016-07-25 ساعت 08:15)pegah_p6 نوشته:  approximately around one week

(2016-07-23 ساعت 10:13)bsbali نوشته:  سپاس از پاسخ شما
حدو.پدا چند روز بعد به شما پاسخ داده شد ؟
درود دوست عزیز
برای من هم همان جواب شما ارسال شد از طریق ایمیل ولی هنوز نامه برای من ارسال نشده است و برای شما هم هنوز نامه ای ارسال نشده است؟ خبری جدیدی ندارید از وضعیت ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali
سلام.یا اعضای درگیر f2b کمه یا اینکه فعال نیستند.موضوعات خوبی برای طرح و اشتراک میشه مطرح کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، zohreh36 ، pegah_p6
سلام دوست عزیز
بنده F2B هستم
ولی بعد مصاحبه بجز صبر هیچ کاری نمیشه کرد

(2016-08-02 ساعت 14:58)saeednia نوشته:  سلام.یا اعضای درگیر f2b کمه یا اینکه فعال نیستند.موضوعات خوبی برای طرح و اشتراک میشه مطرح کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: saeednia ، zohreh36
(2016-08-03 ساعت 16:53)Amrika نوشته:  سلام دوست عزیز
بنده F2B هستم
ولی بعد مصاحبه بجز صبر هیچ کاری نمیشه کرد

(2016-08-02 ساعت 14:58)saeednia نوشته:  سلام.یا اعضای درگیر f2b کمه یا اینکه فعال نیستند.موضوعات خوبی برای طرح و اشتراک میشه مطرح کرد.

سلام.خوب طبیعتا ما برای شما نمیتونیم کاری کنیم جز دعا.اما از تجربه ی شما میتونیم استفاده کنیم.راجع به مصاحبه،مدارک و.......
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-16 ساعت 18:23)Elyzed نوشته:  سلام

من امروز در انكارا مصاحبه داشتم ، همه مدارك را دادم و tax return 2015 كسي كه co sponsor شده بود رو گفت كافي نيست و يك برگه سفيد بهم داد كه در قسمت administrative processing علامت زده و همچنين در قسمت مدارك جلوي فرمهاي مالياتي از ضامن دوم علامت زده ، در حاليكه اون فرم داخل پرونده م هست ... بهم گفت منتظر بشيد تا ايميل بزنيم بهتون ، تو كاغذ هم نوشته اين سايت رو چك كنيد براي وضعيت ... دقيقا الان چه اتفاقي افتاده و من بايد چكار كنم ؟ ايا دوباره مدارك مالياتي همون فرد رو بفرستم براشون ؟

آیا به نقص مدارک اشاره کرد؟یعنی بگه که این نواقص رو تامین کنی؟چون معمولا اشاره میکنن که چه نواقصی داشتین و چطور به دستشون برسونین.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بر دوستان عزیز
امیدوارم مراحل ویزای همگی در شرایط مطلوب باشه

یک مطلبی که من جدیدا با اون مواجه شدم این هستش که در سایت
https://egov.uscis.gov/cris/processTimesDisplayInit.do

در قسمت service center processing dates که وارد میشید برای یک نوع ویزا center های مختلف تاریخ های مختلفی میده

برای مثال برای ویزای من F2B هستش در فرم I-130 از سال 2012 برای vermont تا 5 ماه دیگر برای california دیده میشه
کسی میدونه اینا به چه معنی هستش

برداشت بنده اسن هستش که اگر کسی به جای ثبت فرم I-130 در vermont center در california center فرم پر کرده بود الان نوبتش شده بود تقریبا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-19 ساعت 16:23)marmolak007 نوشته:  سلام بر دوستان عزیز

در قسمت service center processing dates که وارد میشید برای یک نوع ویزا center های مختلف تاریخ های مختلفی میده

برای مثال برای ویزای من F2B هستش در فرم I-130 از سال 2012 برای vermont تا 5 ماه دیگر برای california دیده میشه

برداشت بنده اسن هستش که اگر کسی به جای ثبت فرم I-130 در vermont center در california center فرم پر کرده بود الان نوبتش شده بود تقریبا

درود دوست عزیز
تا جایی که من اطلاع دارم این تاریخ ها نشان دهنده این است که از زمانی که هر فرم ارسال می کنید چه مدتی طول خواهد کشید که جواب درخواست شما بدهند. به عنوان مثال از برای فرم I-130 از زمانی که ان ارسال می کنید تا وقتی که فرم I-767c برای شما ارسال می شود.
به عنوان مثال :
I-130 Petition for Alien Relative Permanent resident filling for an unmarried son or daughter over 21 May 12, 2015
Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: marmolak007
(2014-08-07 ساعت 10:35)hamid87 نوشته:  
(2014-08-02 ساعت 22:17)miladsa نوشته:  ارزش داره تو این تایمی که منتظریم واسه lottery هم درخواست بدیم؟

آره، مثلا یکی بجای اینکه 8 سال منتظر بمونه اگه لاتاری برنده بشه 1ساله می ره. معلومه که ارزش داره.

کسی هم بوده که وسط ویزای F2B تونسته باشه لاتاری قبول بشه ؟ یعنی محدودیتی نداره یا بهتر بگم خیلی شیک از قرعه کشی حذفش نمیکنن و در جواب للاتاری مردود بزنن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-10-16 ساعت 18:49)hamid87 نوشته:  
(2014-10-16 ساعت 17:03)ایلیانا نوشته:  یه سوال دیگه ... اصولا وکیل برای چی؟ مگه کیسای خانوادگیم احتیاج به وکیل دارن؟
به نظر من با وجود اطلاعات مهاجر سرا و بچه های اینجا (که هر کدوم خودشون یه پا وکیلن) هیچ نیازی به وکیل گرفتن نیست. وکیل کلی پول از آدم می گیره تنها کاری که از دستش برمیاد اینه که مثل ما بشینه سر هر ماه بولتن رو چک کنه!

من با این وکیل معروف که اسمش اصیل هستش تلفنی صحبت کردم یه ذره سوال جوابش کردم عصبانی شد

خب وقتی کاری از دستت بر نمیاد مرد باش بگو

چرا بیخودی پول میخوای
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-12 ساعت 13:52)ایلیانا نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 13:32)miladsa نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 13:20)milad_magnet نوشته:  تا p.d شما چقدر زمان مونده ؟

Sep/۲۰۱۲
کلا این شده هی بد شانسی،سال 2010 موقع interview ما شد منم 20 سالم بود خانواده ام همه رفتند green card گرفتند (بعد از 14 سال) من دانشگاه علوم پزشکی بودم هر کار کردم دانشگاه گواهی اشتغال به تحصیل نداد،نطام وظیفه هم گفت تا گواهی نیاری مجوز خروج نمی دیم بعد هم که خدمت رفتم گفتن f2b! اینم به سلامتی ۷ ۸ سالی طول می کشه سر جمع به نظر 22 سالی فکر کنم زمان ببره :-(

منم 2012 هستم . دیگه واقعا نا امید شدم باز دوستانی که کارنت شدنشون نزدیکه می دونن که امروز فردا کارنت می شن اما با این روال من بعید می دونم تا چند سال آینده نوبت ما بشه . من مادرم امسال سیتیزن می شه ... امیدوارم حداقل F1 پیشرفت کنه ... اگه شانس ماست که تا ما بریم توی کتگوری دیگه کلا عقبگرد می کنه!SadSadSad

سلام ، اگر پدر و مادر سیتیزن بشن حتما باید اعلام کنیم و کتگوری تغییر بدیم یا با همین F2B میتونیم ادامه بدیم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-19 ساعت 16:47)bsbali نوشته:  

درود دوست عزیز
تا جایی که من اطلاع دارم این تاریخ ها نشان دهنده این است که از زمانی که هر فرم ارسال می کنید چه مدتی طول خواهد کشید که جواب درخواست شما بدهند. به عنوان مثال از برای فرم I-130 از زمانی که ان ارسال می کنید تا وقتی که فرم I-767c برای شما ارسال می شود.
به عنوان مثال :
I-130 Petition for Alien Relative Permanent resident filling for an unmarried son or daughter over 21 May 12, 2015

ممنون از جواب شما ، پس نهایتا در روند پرونده تاثیری نداره و بولتن مهم هستش
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-19 ساعت 22:31)marmolak007 نوشته:  
(2016-08-19 ساعت 16:47)bsbali نوشته:  

درود دوست عزیز
به عنوان مثال :

ممنون از جواب شما ، پس نهایتا در روند پرونده تاثیری نداره و بولتن مهم هستش

بله اين تاريخ ها هيچ تاثيري در زمان مصاحبه شما و دريافت ويزا ندارد و در نهايت فقط تاريخ الويت شما مهم مي باشد.
Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، marmolak007 ، pegah_p6
سلام.از دوستان f2b هیچ خبری نیست!!پیشنهاد یه کانال تلگرامی رو هم به برخی دادم اما جدی گرفته نشد.با رویه ی اخیر ویزا بولتن گمونم دو ماه دیگه مصاحبه داشته باشم.اگر مایل باشین یه گروه بسازیم برای تبادل اطلاعات و تجربیات.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-11 ساعت 12:46)Survivor نوشته:  
(2016-09-11 ساعت 12:14)saeednia نوشته:  سلام.از دوستان f2b هیچ خبری نیست!!پیشنهاد یه کانال تلگرامی رو هم به برخی دادم اما جدی گرفته نشد.با رویه ی اخیر ویزا بولتن گمونم دو ماه دیگه مصاحبه داشته باشم.اگر مایل باشین یه گروه بسازیم برای تبادل اطلاعات و تجربیات.

سلام PD شما كى هست و كدوم سفارت؟ من 10 May و ابوظبى

سلام.من 10 june آنکارا.به امید خدا با این روند کارنت شدن شما در بولتن بعدی کارنت هستین و نوامبر مصاحبه خاهین شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-11 ساعت 13:39)Survivor نوشته:  
(2016-09-11 ساعت 13:13)saeednia نوشته:  
(2016-09-11 ساعت 12:46)Survivor نوشته:  سلام PD شما كى هست و كدوم سفارت؟ من 10 May و ابوظبى

سلام.من 10 june آنکارا.به امید خدا با این روند کارنت شدن شما در بولتن بعدی کارنت هستین و نوامبر مصاحبه خاهین شد.

اميدوارم براى شما هم به خوبى و خوشى انجام بشه. تو بولتن اين ما كه اكتبر هست تا ١٥ مارچ جلو رفته و پيش بينى كرده كه ماه بعد حداكثر تا يكماه جلو بره. يعنى تا ١٥ آوريل كه ظاهراً به من نميرسه. نظرتون چيه؟ و اينكه آيا بلافاصله بعد كارنت شدن وقت مصاحبه ميدن يا باز طول ميكشه؟

والله من رسد کردم همیشه.طی 6 سال گذشته رو.اینکه قطعا یکماه اعلام بشه خیلی قطعی نیست.گمون میکنم حتی بیشتر هم باشه(امیدوارم کمتر نباشه)معمولش اینه که براتون نامه روز و تاریخ مصاحبه بیاد و مصاحبه هم نهایتا یکماه(این اواخر 20 روز زیاد دیده شده) بعدباشه.مدارکتون مهیاست؟دامیسیل ،تکس،.....
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان