کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2012-08-11 ساعت 17:11)frz61 نوشته:  
(2012-08-11 ساعت 16:49)shahyad نوشته:  
(2012-08-11 ساعت 15:33)frz61 نوشته:  دوستان یک سوال
برای رفتن از آنکارا به استانبول و بر عکس چه روشی رو پیشنهاد می کنید؟
بستگی به میزان هزینه و خرجی هست که میخوای بکنی با اتوبوس قطار و هواپیما میتونی بری فقط باید تو اون تاریخی که میخوای بلیط رزرو کنی البته اتوبوس همیشه هست
ممنونم اگه بلیط نگیریم به نظرتون پرواز همون روز جا میده؟

اصولا پرواز بین آنکارا و استانبول زیاد انجام میشه و مطمئنن همون روز هم میتونین پرواز پیدا کنین. مثلا ما برای پرواز استانبول به آنکارا زود رسیدیم فرودگاه، کانتر ترکیش موقع چک این گفت اگه میخواین با پرواز یک ساعت زودتر براتون کارت پرواز صادر کنم که ما هم استقبال کردیم. نصف هواپیما هم خالی بود. ولی اگه زودتر از طریق سایت ترکیش پرواز بگیرین Promotion های خیلی خوبی داره، حتی با 39 لیر هم میتونین بلیط گیر بیارین که از اتوبوس هم ارزونتر میشه. فقط پروازهای خیلی ارزون معمولا میرن فرودگاه Sabiha Gökçen که یک کم دور تره از شهر به نسبت فرودگاه آتاتورک، ولی مشکلی نیست چون اتوبوسهای Havatas دائم بین هر دو فرودگاه و میدان تقسیم در حرکتن و با 10 لیر شما رو به تقسیم میرسونن.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
سلام. کسی از دوستان شماره عباس آقا رو تو آنکارا داره برام پیام خصوصی بزاره لطفا
تشکر کنندگان: j1970 ، mojtaba_k ، SH1A2R3
(2012-08-11 ساعت 22:35)us0912 نوشته:  سلام. کسی از دوستان شماره عباس آقا رو تو آنکارا داره برام پیام خصوصی بزاره لطفا
هم اینجا بذارین، واسه منم بفرستین این عباس آقا رو
مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.

http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
تشکر کنندگان: mojtaba_k ، SH1A2R3
این شماره عباس : 00905352238326

بستگی به میزان هزینه و خرجی هست که میخوای بکنی با اتوبوس قطار و هواپیما میتونی بری فقط باید تو اون تاریخی که میخوای بلیط رزرو کنی البته اتوبوس همیشه هست
البته پرواز روزی چندتا هست ولی خیلی هم مسافر داره و بعضی وقتا جا نمیده .
دوست من فقط حواست باشه اگه پای پرواز بخوای بگیری که خیلی گرون در میاد!! ، نمی دونم یادته پروازه منو یانه انکارا به استانبول نفری 240 لیر شد.
since 2012
تشکر کنندگان: hamedhamed ، daria ، mojtaba_k ، frz61 ، honey62 ، j1970 ، us0912 ، SH1A2R3
(2012-08-11 ساعت 10:25)behzad7 نوشته:  با درود بر دوستان مهاجر سرا
من برنامه ریزی کردم که دوشنبه 3 سپتامبر ساعت 1:30 پاسم رو برم به سفارت برای دریافت ویزا....بلیط برگشتمم هم با ایران ایر ساعت 7 صبح به وقت آنکارا هستش . متاسفانه الان تو سایت سفارت دیدم که دوشنبه 3 سپتامبر سفارت تعطیله به نظر دوستان با تجربه اگر من سه شنبه پاسپورتم را به سفارت بدهم تا فرداش یو پی اس پاسم را بهم تحویل خواد داد؟ اگر تحویل نگیرم پاسم را از پرواز ایران ایر یاعت 7 صبح پنج شنبه جا می مونم ...به نظر شما دوستان چیکار باید بکنم...؟
سلام
دوست من ريسك نكن اصلا اونجا حساب و كتاب نداره من با ٢ بچه بهم گفتن كه زود مصاحبه مي شم همه تا ساعت ١٢ كارشون حداكثر طول كشيد ولي من متاسفانه تا ساعت ١:٣٠ تو سفارت بودم وبچه ها كلي اذيت شدن و روز پنجشنبه هم پاسها رو تحويل دادم كه روز دوشنبه تحويل بگيرم ولي متاسفانه هفته بعد جمعه شد و اون هم با ٣ مرتبه مراجعه به سفارت تآزه بليط روز دوشنبه ام رو كنسل كردم كه كلي هم هزينه هتل هم بهش بابت روزهاي أضافه و ساير شرايط رو بهش اضاف كنيد البته خيلي ها هم روز دوشنبه دادند چهارشنبه تحويل گرفتند و با اولين پرواز برگشتند تازه من مي تونستم با برگه ابي برم داخل پيگيري كنم و همين هم باعث شد كه ديگه بيشتر از ٨ روز نشه ولي اگه برگه ابي ات رو دادي فقط بايد صبر كني
تشکر کنندگان: hamedhamed ، daria ، mojtaba_k ، honey62 ، behzad7 ، Solitude ، SH1A2R3
(2012-08-11 ساعت 16:21)Solitude نوشته:  
(2012-08-11 ساعت 11:57)mojtaba_k نوشته:  
(2012-08-11 ساعت 03:51)Solitude نوشته:  سلام بچه ها کسی akyuz hotel رفته بدونه چطوره ؟؟
http://www.akyuzhotel.com/en
و موقعیتش چطوره ؟؟

سلام من در مورد این هتل اطلاعاتی ندارم ولی چرا می خواهی بری اونجا که از سفارت دوره وقتی هتل های خوب در نزدیکی سفارت هست که هم رفت و امد به سفارت راحت تره و هم به فرودگاه(اتوبوس442) از نظر قیمت هم فکر نمی کنم ارزانتر باشه.هتل etap و سیاو مناسبن معمولا حضوری قیمت بهتری میدن .برای یکنفره ۸۰ لیر و دونفره۱۲۰ لیر و سه نفره ۱۳۰ لیر بچه ها گرفتن اگر هم کمکی از من بر می اد در خدمتم فکر کنم تا ۴ یا ۵ روز دیگه اینجا همچنان باشم. برای من که کارم به مشکل خورد و مجبور به چندین بار مراجعه به سفارت شدم این نزدیکی خیلی خوب بود.

یعنی به نظرت فقط بلیط هواپیما بگیرم برم هتل etap یا سیاو و لازی نیست برم آژانسای مسافرتی اگه ارزونتره خوب منم همین کارو کنم مشکل انگلیسی ندارم Perfect نیستم ولی می تونم کارامو راه بندازم البته اگه کارکنان هتلا انگلیسی بلد باشن چون ترکی که بلد نیستم

آدرس سایت این 2 هتل و داری برم میل بزنم باهاشون صحبت کنم حالا تلفنی یا هر چی؟؟

ارزونترین خط هوایی به انکارا تا امروز 21 مرداد 91 مال ایران ایر 427 تومان هست رفت و برگشت.
تاریخ رو یک بار اگه بخوای عوض کنی مجانی و اگه بخوای کنسل کنی 30 تومان ور میدارن بقیه پولتو میدن.
منبع دفتر ایران ایر شمارش هم 466222-021
سلام ریسپشن هتل etap انگلیسی بلد هست و به مشکل نمی خوری هم می تونی رزرو کنی هم اگر همین طوری هم بیایی می تونی قیمت خوب بگیری به هر حال من هم می تونم برات رزرو کنم اگر خواستی بهم پیام خصوصی بده چون ممکنه یک وقت اینجا پیامت را نبینم.ادرس وتلفن هم اینجا می گم اگر خودت خواستی بتونی اقدام کنی
Etap Bulvar Hotel
Olgunlar Cad No.4
Bakanhklar 06640
Kizilay Ankara
T:0312 418 37 37
www.hoteletapbulvar.com
info@hoteletapbulvar.com

من وقتی رسیدم رفتم کانتر ترکیش برای ۱ ساعت بعد داشت ولی قیمتش ۲۶۹ لیر شد معمولا بلیط هست ولی قیمتش پای پرواز بالاست
دریافت ویزا:augest2012
اولین ورود:24nov2012
تشکر کنندگان: daria ، honey62 ، frz61 ، Solitude ، SH1A2R3
ای کسانی که کلیر شده اید
به این لینک بشتابید
http://mohajersara.com/thread-4714.html
شماره کیس : 2012AS00051XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15جولای
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:10 آوريل
تاریخ دریافت نامه دوم:19 آوريل
[/size]تاریخ مصاحبه: اواسط جون
تاریخ دریافت ویزا:-برك ابي 14 جون-کلیرنس 31 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا 1 دسامبر
هزینه ها : 7 تومن عکس+89 تومن دی اچ ال+

تشکر کنندگان: mehdiii ، honey62 ، daria ، SH1A2R3
(2012-08-12 ساعت 00:57)mojtaba_k نوشته:  سلام ریسپشن هتل etap انگلیسی بلد هست و به مشکل نمی خوری هم می تونی رزرو کنی هم اگر همین طوری هم بیایی می تونی قیمت خوب بگیری به هر حال من هم می تونم برات رزرو کنم اگر خواستی بهم پیام خصوصی بده چون ممکنه یک وقت اینجا پیامت را نبینم.ادرس وتلفن هم اینجا می گم اگر خودت خواستی بتونی اقدام کنی
مجتبی خان، شما هتل اتاپ هستی الان؟
دیروز چند تا پیام واست گذاشتم، بلیتمم که کنسل کردم و یه دونه دیگه دیشب گرفتم بازم پیغام گذاشتم واست واسه اون موضوع. گوشیمم تا قبل از اومدن فرودگاه روشن بود که خبری نشد.
امیدوام قضیت حل شده باشه.
منم فعلا تو هتل اتاپ لم دادم و کار میکنم
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

تشکر کنندگان: daria ، SH1A2R3
یه چیز جالب امروز فهمیدم اینجا بگم بد نیست.
من دو ماه پیش که اومدم، سیمکارت گرفتم اینجا و اینترنتش هم کمکم میکرد هر جا میرفتم، هم اگه یه چیزی رو نمیفهمیم فرتی تو گوگل ترنسلیت میزدم و معنیشو میدیدم.
دوباره امروز که برگشتم آنکارا، سیم کارتو با خودم آوردم چک کنم. از وقتی که تو اتوبوس 442 نشستم و یه کم قبلش هی دنبال یه چیز بودم که سیمکارت ایرانمو در بیارم اینو جا بزنم. چیزی پیدا نشد که نشد. اتفاقا دو تا ایرانی هم بودن که ازشون پرسیدم سنجاقی سوزنی چیزی دارن یا نه که نداشتن Sad
تا اینکه رسیدم به هتل اتاپ معروف و یه سلام علیک با سرکان خان که منو هنوز یادش بود! خلاصه ازش یه چیزی گرفتم و سیم کارت آنکارا رو انداختم تو گوشی
دیدم ایول با اینکه رجیسترش نکرده بودم اما اینترنت داره و کارم میکنه مثل بنز.
اینهمه داستان گفتم که به این نتیجه اخلاقی برسیم که اگه سیمکارت گرفتی آنکارا نندازش دور، ببرش دوباره بیار استفادش کن
تازه یه فکر دیگم به ذهنم رسید که واسه 2013 خوبه. به نظرم اگه کسی سیمکارت خرید میتونه موقع اومدن به ایران بده دست رسپشن هتل و بهش بگه ایرانی دیگه که اومد بده بهش تا استفاده کنه. اولش شاید مسخره باشه اما اینکار شروع بشه میتونه خیلی وقتا کمک کنه به آدم یه جاهایی

تشکر کنندگان: mehdiii ، aziking ، frz61 ، daria ، Solitude ، SH1A2R3 ، nima1348
(2012-08-11 ساعت 23:05)maka2 نوشته:  این شماره عباس : 00905352238326
این شماره عباس آقا رو وایبر هم هست، یعنی اگه وایبر داری و شارژ نداشتی میتونی با وایبر مفتی قرار مدارو باهاش بذاری.
کلا پیشرفتس این عباس آقا

تشکر کنندگان: daria ، Solitude ، SH1A2R3
دوستان عزیز کسی می دونه ups شنبه ها هم کار می کنه ؟ یعنی احتمال اینکه شنبه پاس ها رو بیاره هتل چقدره ؟
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2012-08-11 ساعت 22:56)j1970 نوشته:  
(2012-08-11 ساعت 22:35)us0912 نوشته:  سلام. کسی از دوستان شماره عباس آقا رو تو آنکارا داره برام پیام خصوصی بزاره لطفا
هم اینجا بذارین، واسه منم بفرستین این عباس آقا رو
دوستان ببخشید که دخالت میکنم ولی به نظرم واقعا تو انکارا برای کارای سفارت و دکتر و هرچی هیچ نیازی به این به اصطلاح راهنماها نیست الکی خرج اینا نکین . تو سفرنامم هم نوشتم که توصیه نمیکنم . http://mohajersara.com/thread-4682-page-120.html Shy
2012AS00049xxx
رویت قبولی:یکم دیر Big Grin
ارسال فرمها:27dec
کارنت شدن:Apr
مصاحبه:14Jun
دربافت ویزا :16Jun
تاریخ ورود به آمریکا : 18 oct مقصد : Colorado
تعداد : خودم
تشکر کنندگان: mehdiii ، daria ، MPU ، hamedhamed ، Solitude ، SH1A2R3 ، *NASIM*
(2012-08-12 ساعت 13:45)gulu نوشته:  دوستان عزیز کسی می دونه ups شنبه ها هم کار می کنه ؟ یعنی احتمال اینکه شنبه پاس ها رو بیاره هتل چقدره ؟

gulu عزیز میاره من هتل بودم برای یکی از بچه ها رو اورد.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: daria ، alis60 ، gulu ، mehdiii ، ASALI ، SH1A2R3 ، honey62 ، کامیلا
(2012-08-12 ساعت 12:18)j1970 نوشته:  یه چیز جالب امروز فهمیدم اینجا بگم بد نیست.
من دو ماه پیش که اومدم، سیمکارت گرفتم اینجا و اینترنتش هم کمکم میکرد هر جا میرفتم، هم اگه یه چیزی رو نمیفهمیم فرتی تو گوگل ترنسلیت میزدم و معنیشو میدیدم.
دوباره امروز که برگشتم آنکارا، سیم کارتو با خودم آوردم چک کنم. از وقتی که تو اتوبوس 442 نشستم و یه کم قبلش هی دنبال یه چیز بودم که سیمکارت ایرانمو در بیارم اینو جا بزنم. چیزی پیدا نشد که نشد. اتفاقا دو تا ایرانی هم بودن که ازشون پرسیدم سنجاقی سوزنی چیزی دارن یا نه که نداشتن Sad
تا اینکه رسیدم به هتل اتاپ معروف و یه سلام علیک با سرکان خان که منو هنوز یادش بود! خلاصه ازش یه چیزی گرفتم و سیم کارت آنکارا رو انداختم تو گوشی
دیدم ایول با اینکه رجیسترش نکرده بودم اما اینترنت داره و کارم میکنه مثل بنز.
اینهمه داستان گفتم که به این نتیجه اخلاقی برسیم که اگه سیمکارت گرفتی آنکارا نندازش دور، ببرش دوباره بیار استفادش کن
تازه یه فکر دیگم به ذهنم رسید که واسه 2013 خوبه. به نظرم اگه کسی سیمکارت خرید میتونه موقع اومدن به ایران بده دست رسپشن هتل و بهش بگه ایرانی دیگه که اومد بده بهش تا استفاده کنه. اولش شاید مسخره باشه اما اینکار شروع بشه میتونه خیلی وقتا کمک کنه به آدم یه جاهایی

سلام
واقعا؟! یعنی با همون گوشی دوباره کار کرد؟! چون من شنیده بودم گوشیهای رجیستر نشده فقط 20 روز از زمان اولین روشن شدن در ترکیه کار میکنن. اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه چون من هم یک سیمکارت ترکسل گرفتم و 1 گیگابایت اینترنت با سرعت خیلی خوب هم گرفتم، فکر کنم بیشتر از نصفش مونده باشه هنوز، اگه بتونم باز هم دفعه بعد با آیفون خودم باهاش کار کنم که عالی میشه.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: hamedhamed ، ASALI ، Solitude ، mehdiii ، schaghayegh ، SH1A2R3 ، lilistar
بچه ها میخواستم بدونم چطور میشه از فرودگاه انکارا با اتوبوس یریم میدان اتاتورک یا اون نزدیکه ها؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنید .
مرسی Smile
Case Number:2012AS00042XXX
مصاحبه:4 june
ارسال مدارک:27 /6 / 90 =>DHL
دریاف ویزا: 31 AUG
Northridge ، CALIFORNIA
Keep Calm And be Optimistic Cool
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، MPU

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان