کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2012-08-15 ساعت 13:42)zavosh نوشته:  
(2012-08-12 ساعت 16:53)daria نوشته:  
(2012-08-12 ساعت 12:18)j1970 نوشته:  یه چیز جالب امروز فهمیدم اینجا بگم بد نیست.
من دو ماه پیش که اومدم، سیمکارت گرفتم اینجا و اینترنتش هم کمکم میکرد هر جا میرفتم، هم اگه یه چیزی رو نمیفهمیم فرتی تو گوگل ترنسلیت میزدم و معنیشو میدیدم.
دوباره امروز که برگشتم آنکارا، سیم کارتو با خودم آوردم چک کنم. از وقتی که تو اتوبوس 442 نشستم و یه کم قبلش هی دنبال یه چیز بودم که سیمکارت ایرانمو در بیارم اینو جا بزنم. چیزی پیدا نشد که نشد. اتفاقا دو تا ایرانی هم بودن که ازشون پرسیدم سنجاقی سوزنی چیزی دارن یا نه که نداشتن Sad
تا اینکه رسیدم به هتل اتاپ معروف و یه سلام علیک با سرکان خان که منو هنوز یادش بود! خلاصه ازش یه چیزی گرفتم و سیم کارت آنکارا رو انداختم تو گوشی
دیدم ایول با اینکه رجیسترش نکرده بودم اما اینترنت داره و کارم میکنه مثل بنز.
اینهمه داستان گفتم که به این نتیجه اخلاقی برسیم که اگه سیمکارت گرفتی آنکارا نندازش دور، ببرش دوباره بیار استفادش کن
تازه یه فکر دیگم به ذهنم رسید که واسه 2013 خوبه. به نظرم اگه کسی سیمکارت خرید میتونه موقع اومدن به ایران بده دست رسپشن هتل و بهش بگه ایرانی دیگه که اومد بده بهش تا استفاده کنه. اولش شاید مسخره باشه اما اینکار شروع بشه میتونه خیلی وقتا کمک کنه به آدم یه جاهایی

سلام
واقعا؟! یعنی با همون گوشی دوباره کار کرد؟! چون من شنیده بودم گوشیهای رجیستر نشده فقط 20 روز از زمان اولین روشن شدن در ترکیه کار میکنن. اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه چون من هم یک سیمکارت ترکسل گرفتم و 1 گیگابایت اینترنت با سرعت خیلی خوب هم گرفتم، فکر کنم بیشتر از نصفش مونده باشه هنوز، اگه بتونم باز هم دفعه بعد با آیفون خودم باهاش کار کنم که عالی میشه.

سلام,
میشه لطفا" بگید سیم کارت را چند خریدید؟
ببخشید طول کشید جواب دادن، من تازه برگشتم.
بله با همون گوشی کار کرد بدون مشکل (فقط اینترنت روش ظاهرا یک ماهس که تموم شده بود و اینترنتی که استفاده میکردم از بقیه 6 لیر روی کارت بود)

من سیم‌کارت رو 20 لیر گرفتم و 20 لیر دیگه دادم واسه اینترنت که 14 لیرش واسه اینترنت بود و بقیش رو کارت مونده بود.

یکی دیگه از دوستان هم سیمکارتی که قبلا آنتالیا گرفته بود رو استفاده میکرد

(2012-08-12 ساعت 16:53)daria نوشته:  
(2012-08-12 ساعت 12:18)j1970 نوشته:  یه چیز جالب امروز فهمیدم اینجا بگم بد نیست.
من دو ماه پیش که اومدم، سیمکارت گرفتم اینجا و اینترنتش هم کمکم میکرد هر جا میرفتم، هم اگه یه چیزی رو نمیفهمیم فرتی تو گوگل ترنسلیت میزدم و معنیشو میدیدم.
دوباره امروز که برگشتم آنکارا، سیم کارتو با خودم آوردم چک کنم. از وقتی که تو اتوبوس 442 نشستم و یه کم قبلش هی دنبال یه چیز بودم که سیمکارت ایرانمو در بیارم اینو جا بزنم. چیزی پیدا نشد که نشد. اتفاقا دو تا ایرانی هم بودن که ازشون پرسیدم سنجاقی سوزنی چیزی دارن یا نه که نداشتن Sad
تا اینکه رسیدم به هتل اتاپ معروف و یه سلام علیک با سرکان خان که منو هنوز یادش بود! خلاصه ازش یه چیزی گرفتم و سیم کارت آنکارا رو انداختم تو گوشی
دیدم ایول با اینکه رجیسترش نکرده بودم اما اینترنت داره و کارم میکنه مثل بنز.
اینهمه داستان گفتم که به این نتیجه اخلاقی برسیم که اگه سیمکارت گرفتی آنکارا نندازش دور، ببرش دوباره بیار استفادش کن
تازه یه فکر دیگم به ذهنم رسید که واسه 2013 خوبه. به نظرم اگه کسی سیمکارت خرید میتونه موقع اومدن به ایران بده دست رسپشن هتل و بهش بگه ایرانی دیگه که اومد بده بهش تا استفاده کنه. اولش شاید مسخره باشه اما اینکار شروع بشه میتونه خیلی وقتا کمک کنه به آدم یه جاهایی

سلام
واقعا؟! یعنی با همون گوشی دوباره کار کرد؟! چون من شنیده بودم گوشیهای رجیستر نشده فقط 20 روز از زمان اولین روشن شدن در ترکیه کار میکنن. اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه چون من هم یک سیمکارت ترکسل گرفتم و 1 گیگابایت اینترنت با سرعت خیلی خوب هم گرفتم، فکر کنم بیشتر از نصفش مونده باشه هنوز، اگه بتونم باز هم دفعه بعد با آیفون خودم باهاش کار کنم که عالی میشه.
در مورد اینترنت فک میکنم یه ماهه باشه. اما میتونی حدودا 14 لیر بدی و شارژ کنی. بله خیلی بدرد میخوره مخصوصا مپش به درد من خیلی خورد و عملا از آدرس پرسیدن راحت شده بودم.

یه نکته در مورد آیفون‌دارای عزیز، اونجا ممکنه آیفون رو که نشون بدی بگن سیمکارتا واسه اینا کار نمیکنه! به این علته که ممکنه بعضیاشون ندونن که ما اینجا آنلاک میکنیم و استفاده میکنیم
مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.

http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
تشکر کنندگان: mooj ، ASALI ، arman_m ، amiry ، daria ، saeed2568 ، opayamani ، Lemony
دوستاني كه ميخان برن آنكارا، اطلاعات اين تور شايد بد نباشه. بررسي كنيد
http://www.shenesefid.com/Default.aspx?P...ID=1000454
ورود به آمریکا: Nov,2012
شانس نام مستعار خداست آنجا که نمی خواهد امضایش پای داده هایش باشد...
تشکر کنندگان: mooj ، ASALI ، sbh ، arman_m ، honey62 ، opayamani
سلام به همه دوستان مهاجرسرا.
من در مورد بیمه مسافرتی سوال داشتم. ما با تور سفر نمیکنیم میخواستم بدونم گرفتن بیمه مسافرتی اجباریه؟
ممنون
تشکر کنندگان: asxz ، ASALI ، opayamani
(2012-08-18 ساعت 11:05)sbh نوشته:  سلام به همه دوستان مهاجرسرا.
من در مورد بیمه مسافرتی سوال داشتم. ما با تور سفر نمیکنیم میخواستم بدونم گرفتن بیمه مسافرتی اجباریه؟
ممنون

من هم چین چیزی نشنیدم بعید میدونم کی بهتون اینو گفته؟
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: ASALI ، opayamani ، daria
(2012-08-18 ساعت 13:52)hadiseh.t نوشته:  
ممنون

من برنامه چند تا تور رو دیده بودم توش بیمه مسافرتی هم نوشته بود. گفتم شاید لازم باشه.
تشکر کنندگان: honey62 ، opayamani
(2012-08-18 ساعت 16:27)sbh نوشته:  
(2012-08-18 ساعت 13:52)hadiseh.t نوشته:  
ممنون

من برنامه چند تا تور رو دیده بودم توش بیمه مسافرتی هم نوشته بود. گفتم شاید لازم باشه.

نه لازم نیست عزیزم.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: sbh ، behzadb57 ، opayamani ، ASALI
salam
famile ma casesh 2012 hast baraye visa az panjshanbe ke rafte sefarat hanoz visash be dastesh nareside
kesi az dostan hast vazeiate moshabehi dashyeh bashe ya to in modat visasho gerefte bashe
تشکر کنندگان: opayamani
سلام هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ما رفتیم آنکارا و بالاخره ویزامون رو گرفتیم

هتلمون هم هتل گلد بود و بدک نبود هر چی بود به جز صبحانه هتل ددمان ، از ددمان خیلی بهتر بود.

با پرواز ماهان هم رفتیم و خیلی هم خوب Smile

به امید اینکه همه شما دوستان بزودی ویزاهاتون رو توی پاس هاتون ببینید Smile
شماره کیس: 4XXXX
رویت قبولی:Aug 2011
ارسال فرمهای اول و دوم :Oct 2011 و May 2012
مصاحبه:June 2012
دریافت کلیرنس:July 2012
دریافت ویزا:Aug 2012
ورود به آمریکا:Nov 2012
دریافت گرین کارتBig Grinec 2012
ورود مجدد: July 2014
تشکر کنندگان: opayamani ، ASALI ، frz61 ، gulu ، smmyp ، hadiseh.t ، کیانا ، behina ، parsy631 ، honey62 ، saeed2568 ، mehdiii ، daria
دوستان من تازه ازاستامبول رسيدم به انكارا ...هتل رزو نكرده بودم..هتل اليت مي خواستم برم كه پر بود...هتل اتاپ بلوارهم پر بود....چون دير وقته(١٠ شب) اومدم هتل ارگن كه نزديكه هتل اليت....هتل ارگن به معناي واقعي افتضاح هست....افتضاح....چون ساعت ١٠ شب رسيدم و همه جا پر بود اومدم اينجا...خدا كنه فردا قبل از ظهر كه برم پاس رو بدم سفارت يه هتل خوب پيدا كنم...اينجا بوي گند ميده...اما امشب مجبورم بمونم....دوستان اگه كسي انكارا هست و هتل مي شناسه به من معرفي كنه...سپاس از همتون
شماره کیس : 2012AS00050XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:17 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:20 آگوست 2011
2کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:آپریل
تاریخ دریافت نامه دوم:اپریل
تاریخ مصاحبه:4 جون
دریافت کلیرینس :برگه آبی
تاریخ کلیر شدن : 4 جولای
مقصد: هیستون،تگزاس
تشکر کنندگان: opayamani ، schaghayegh
(2012-08-12 ساعت 20:52)Solitude نوشته:  بچه ها امروز داشتم تو نت یه گشتی میزدم این 2 تا سایت خوب و پیدا کردم.
یه نگا بندازین شاید واستون جالب بود

قیمت روز ارز تو این سایت
www.mazanex.com

اینم جالب بود واسه من
www.lastsecond.ir

شاد باشید.

بسیار جالب بود
شماره کیس: 2013AS000003xxx، تاریخ رویت قبولی: 10 may، کنسولگری: Ankara، تعداد افراد کیس: 4، ، مصاحبه:21 فوریه صورتی
تشکر کنندگان: hadiseh.t ، opayamani ، behina
(2012-09-04 ساعت 01:27)behzad7 نوشته:  هتل مي شناسه به من معرفي كنه..
هتل murat خیلی خوب بود- مکانش هم کوچه پشت هتل ددمان هست
معمولا هم جای خالی داره
آدرس:
Esat Caddesi 40 06000 Ankara
لینک آدرس و تلفن :
https://plus.google.com/1014130927657891...l=US&hl=en
برنده 2012-اولین ورود: ژانویه 2013- دریافت پاس سفید اوت 2013- ورود مجدد سپتامبر 2015
تشکر کنندگان: hadiseh.t ، schaghayegh ، opayamani ، daria ، behzad7
دوستان كسي هست كه بدونه چه جوري مي تونم پاس و ويزا رو وقتي سفارت تحويل به يو پي اس ميده خودم زودتر بگيرم...!؟ اگه از ليدرهاي تو انكارا كسي رو مي شناسيد شمارش رو سريع به من محبت كنيد چون پرواز من پنج شنبه صبحه و احتمالا ويزا از يو پي اس پنج شنبه ظهر به هتل برسونه...ممنون ميشم ...منتظرم
شماره کیس : 2012AS00050XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:17 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:20 آگوست 2011
2کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:آپریل
تاریخ دریافت نامه دوم:اپریل
تاریخ مصاحبه:4 جون
دریافت کلیرینس :برگه آبی
تاریخ کلیر شدن : 4 جولای
مقصد: هیستون،تگزاس
(2012-09-04 ساعت 20:45)behzad7 نوشته:  دوستان كسي هست كه بدونه چه جوري مي تونم پاس و ويزا رو وقتي سفارت تحويل به يو پي اس ميده خودم زودتر بگيرم...!؟ اگه از ليدرهاي تو انكارا كسي رو مي شناسيد شمارش رو سريع به من محبت كنيد چون پرواز من پنج شنبه صبحه و احتمالا ويزا از يو پي اس پنج شنبه ظهر به هتل برسونه...ممنون ميشم ...منتظرم

یک تماس با عباس بگیرین فکر کنم بتونه این کار رو بکنه
۰۰۹۰۵۳۵۲۲۳۸۳۲۶
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: behzad7 ، opayamani
سلام دوستان من روز اول که اعزام شدم بهداری منو فرستاد بیمارستان معاف شدم ولی اعزامم بعد از پر کردن فرما بوده تو فرمم هم نوشتم خدمت نرفتم
1.کسی همچین تجربه ای داره؟
2.پیشنهادتون چیه؟چیکار کنم ؟
باید بگم که کارت من با عکس نظامی صادر میشه
اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا بگه ممنون میشم
شماره کیس:2013AS00002xxx،کنسولگری: ایروان،افرادکیس:2 نفر،مصاحبه:دسامبر-کلیرنس:14 مارچ،دریافت ویزا:28 مارچ
دوستان به نظرتون براي گرفتن ويزا چند روزه بليط بخرم؟ يا به عبارتي چند روز لازمه تا ويزامون به دستمون برسه؟ ميخوام كمترين زمان ممكن باشه.
شماره کیس: 2012AS00071xxx
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:25 جولای
افراد کیس :3
نتیجه مصاحبه: برگه آبی
تشکر کنندگان: opayamani ، tiba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان