کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2012-08-12 ساعت 19:26)edge نوشته:  بچه ها میخواستم بدونم چطور میشه از فرودگاه انکارا با اتوبوس یریم میدان اتاتورک یا اون نزدیکه ها؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنید .
مرسی Smile

دوست عزیز جلوی درب خروجی فرودگاه ایستگاه اتوبوسه که روی اتوبوس کلمه Havas رو می بینی آخرین ایستگاه ulus نام داره از اونجا که پیاده شدی از هر کی بپرسی مترو کجاست بهت نشون میدن بعد از اینکه وارد مترو شدی متروی به سمت kizilay رو سوار شو اونجا مرکز شهره و از آن جا تا میدون آتاترک چند دقیقه بیشتر نیست تازه اگه نخوای پیاده هم بری یک پارکی تو میدون هست که پشت پارک به همه جای شهر اتوبوس داره
موفق باشید
مهم نیست قفل ها دست کیست مهم این است که کلیدها دست خداست * Shy
شماره کیس :2012AS00068xxx
رویت قبولی : 7 می
ارسال مدارک با ایمیل و سفارت آنکارا
مصاحبه: 6 آگست (برگه آبی و فرم 9 سوالی+رزومه)
کلیر:10 سپتامبر
دریافت ویزا:18 سپتامبر
تشکر کنندگان: ASALI ، edge ، daria ، Solitude ، SH1A2R3 ، honey62
(2012-08-12 ساعت 19:26)edge نوشته:  بچه ها میخواستم بدونم چطور میشه از فرودگاه انکارا با اتوبوس یریم میدان اتاتورک یا اون نزدیکه ها؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنید .
مرسی Smile

اتوبوس EGO 442 از دم در فرودگاه صاف میره میدان کیزیلای.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: edge ، hamedhamed ، Solitude ، h4di ، hadiseh.t ، SH1A2R3 ، tandoreh
(2012-08-11 ساعت 22:35)us0912 نوشته:  سلام. کسی از دوستان شماره عباس آقا رو تو آنکارا داره برام پیام خصوصی بزاره لطفا

عباس آقا کیه؟؟
کیس #: AS1xxx1

ارسال فرمها: 07/19/2012
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 08/27/2012
تاریخ دریافت ویزا: 08/29/2012

از 10/17/2012 در آمریکا
تشکر کنندگان: SH1A2R3
بچه ها امروز داشتم تو نت یه گشتی میزدم این 2 تا سایت خوب و پیدا کردم.
یه نگا بندازین شاید واستون جالب بود

قیمت روز ارز تو این سایت
www.mazanex.com

اینم جالب بود واسه من
www.lastsecond.ir

شاد باشید.
کیس #: AS1xxx1

ارسال فرمها: 07/19/2012
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 08/27/2012
تاریخ دریافت ویزا: 08/29/2012

از 10/17/2012 در آمریکا
تشکر کنندگان: daria ، SH1A2R3 ، hamedhamed ، honey62 ، ali234 ، مجید ملیح ، nima1348
(2012-08-12 ساعت 20:37)Solitude نوشته:  
(2012-08-11 ساعت 22:35)us0912 نوشته:  سلام. کسی از دوستان شماره عباس آقا رو تو آنکارا داره برام پیام خصوصی بزاره لطفا

عباس آقا کیه؟؟
یک آقایی هستن تو آنکارا که تور لیدرن و در برخی مواقع در قبال دریافت وجه کمک می کنن به کیس هایی که خودشون از پس کاراشون بر نمیان + زمان هایی که به زبان ترکی نیازه
برنده 2012-اولین ورود: ژانویه 2013- دریافت پاس سفید اوت 2013- ورود مجدد سپتامبر 2015
تشکر کنندگان: Solitude ، daria ، SH1A2R3 ، hamedhamed ، lilistar ، mitr.p
ممنون میشم کمکم کنید .
مرسی Smile

edge جان از در فرودگاه که میای بیرون یه 200 متر برو سمت راست. اونجا ایستگاهشه. یه مدت توقف میکنه تا پر بشه. اونجا بپرسی ego 442 کجاست همه بهت میگن. موقع سوار شدن هم بگو که کیزلای میخوای پیاده شی. البته فکر کنم کیزلای آخرش هم باشه.
تشکر کنندگان: Solitude ، j1970 ، daria ، SH1A2R3 ، honey62 ، hamedhamed
(2012-08-12 ساعت 20:37)Solitude نوشته:  

عباس آقا کیه؟؟
عباس آقا یه دلاله که ظاهرا خیلی هم خوش پوشه و کت و شلوار گرونی داره (من ندیدم، امشب یکی از بچه‌ها میگفت) برای مواردی که ویزا توسط سفارت به ups تحویل داده شده این آقا در قبال دریافت وجه میتونه سریع ویزا رو از پست بگیره و تحویل بده. برای مواقع اضطراری که پرواز کسی ممکنه بپره و ویزا هم تو پسته و نمتیونه صبر کنه مفیده

(2012-08-12 ساعت 21:24)h4di نوشته:  
ممنون میشم کمکم کنید .
مرسی Smile

edge جان از در فرودگاه که میای بیرون یه 200 متر برو سمت راست. اونجا ایستگاهشه. یه مدت توقف میکنه تا پر بشه. اونجا بپرسی ego 442 کجاست همه بهت میگن. موقع سوار شدن هم بگو که کیزلای میخوای پیاده شی. البته فکر کنم کیزلای آخرش هم باشه.
قیمتشم 5.25 لیره، اینو گفتم چون خودم اگه میدونستم امروز اینو داخل فرودگاه چنج نمیکردم (خورد داشتم) و میودم دویز نزدیک میدان کیزیلای چنج میکردم دلار رو.
صرافی داخل فرودگاه خیلی ستمه
مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.

http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
تشکر کنندگان: behzadb57 ، daria ، SH1A2R3 ، h4di ، honey62
سلام به همه دوستان
روز یکشنبه با یکی از دوستان مهاجرسرایی با پرواز فوق العاده ماهان امدیم انکارا برای گرفتن ویزاها . برای اطلاع دوستان با توجه به شلوغی سفارت ها ماهان برای روزهای یکشنبه هم علاوه بر دوشنبه و پنجشنبه پرواز گذاشته اگه زودتر بگیرین قیمت مناسب تر گیر میائ . من هفته پیش پرواز و یک هفته هتل گلد را گرفتم اتاق یک تخته 920 تومان که بعدا با پیشنهاد یکی از دوستان رفتیم اتاق را تبدیل به دوتخته کردیم شد نفری 720 تومان که خیلی مناسب است . الان هتل گلد هستیم و فردا برای تحویل پاسپورت ها می ریم سفارت . کسی امری داشت در خدمتیم . ارادتمند شما پرسام
شماره کیس:2012AS00042XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 آگوست 2011
کارنت شدن کیس: ژوئن 2012
تاریخ مصاحبه:25ژوئن
تعداد نفرات کیس : 3 نفر
تاریخ کلیرنس : 31 جولایBig Grin
جمع تقریبی هزینه ها :25000 عكس ، 68000 فرم ها با TNT ، ترجمه 250000 با مهرتایید ، بلیط 3 نفر 1180000 ، واکسن سه نفر 89000
تشکر کنندگان: maka2 ، frz61 ، Solitude ، daria ، mehdiii ، hamedhamed ، oe163 ، honey62 ، hadiseh.t ، MPU ، vm1974 ، lilistar ، MAHDI2012 ، ASALI
(2012-08-13 ساعت 01:50)parsy631 نوشته:  سلام به همه دوستان
روز یکشنبه با یکی از دوستان مهاجرسرایی با پرواز فوق العاده ماهان امدیم انکارا برای گرفتن ویزاها . برای اطلاع دوستان با توجه به شلوغی سفارت ها ماهان برای روزهای یکشنبه هم علاوه بر دوشنبه و پنجشنبه پرواز گذاشته اگه زودتر بگیرین قیمت مناسب تر گیر میائ . من هفته پیش پرواز و یک هفته هتل گلد را گرفتم اتاق یک تخته 920 تومان که بعدا با پیشنهاد یکی از دوستان رفتیم اتاق را تبدیل به دوتخته کردیم شد نفری 720 تومان که خیلی مناسب است . الان هتل گلد هستیم و فردا برای تحویل پاسپورت ها می ریم سفارت . کسی امری داشت در خدمتیم . ارادتمند شما پرسام

پرسام جان خوش بگذره انشاله! جای من هم جلوی سفارت زنبیل بذار.
مصاحبه: 27 جون2012
کلیر: 7 اگست 2012
تعداد: 4 نفر
ویزا: 24 اگست 2012
ورود به امریکا: 16 سپتامبر 2012
گرین کارت: اوایل اکتبر 2012
تشکر کنندگان: frz61 ، parsy631
دوستای گلم این کد رهگیری چند رقمیه؟14 رقمی؟
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: mehdiii ، hamedhamed ، ASALI
(2012-08-14 ساعت 15:37)SH1A2R3 نوشته:  دوستای گلم این کد رهگیری چند رقمیه؟14 رقمی؟
15 رقمی
مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.

http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ASALI
بچه ها كسي هست كه براي 17 سپتامبر بخواد بره انكارا ديپس هتل؟
بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند
چه باک، وقتی یقین داریم که پروانه میشویم...
تشکر کنندگان:
(2012-08-12 ساعت 16:53)daria نوشته:  
(2012-08-12 ساعت 12:18)j1970 نوشته:  یه چیز جالب امروز فهمیدم اینجا بگم بد نیست.
من دو ماه پیش که اومدم، سیمکارت گرفتم اینجا و اینترنتش هم کمکم میکرد هر جا میرفتم، هم اگه یه چیزی رو نمیفهمیم فرتی تو گوگل ترنسلیت میزدم و معنیشو میدیدم.
دوباره امروز که برگشتم آنکارا، سیم کارتو با خودم آوردم چک کنم. از وقتی که تو اتوبوس 442 نشستم و یه کم قبلش هی دنبال یه چیز بودم که سیمکارت ایرانمو در بیارم اینو جا بزنم. چیزی پیدا نشد که نشد. اتفاقا دو تا ایرانی هم بودن که ازشون پرسیدم سنجاقی سوزنی چیزی دارن یا نه که نداشتن Sad
تا اینکه رسیدم به هتل اتاپ معروف و یه سلام علیک با سرکان خان که منو هنوز یادش بود! خلاصه ازش یه چیزی گرفتم و سیم کارت آنکارا رو انداختم تو گوشی
دیدم ایول با اینکه رجیسترش نکرده بودم اما اینترنت داره و کارم میکنه مثل بنز.
اینهمه داستان گفتم که به این نتیجه اخلاقی برسیم که اگه سیمکارت گرفتی آنکارا نندازش دور، ببرش دوباره بیار استفادش کن
تازه یه فکر دیگم به ذهنم رسید که واسه 2013 خوبه. به نظرم اگه کسی سیمکارت خرید میتونه موقع اومدن به ایران بده دست رسپشن هتل و بهش بگه ایرانی دیگه که اومد بده بهش تا استفاده کنه. اولش شاید مسخره باشه اما اینکار شروع بشه میتونه خیلی وقتا کمک کنه به آدم یه جاهایی

سلام
واقعا؟! یعنی با همون گوشی دوباره کار کرد؟! چون من شنیده بودم گوشیهای رجیستر نشده فقط 20 روز از زمان اولین روشن شدن در ترکیه کار میکنن. اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه چون من هم یک سیمکارت ترکسل گرفتم و 1 گیگابایت اینترنت با سرعت خیلی خوب هم گرفتم، فکر کنم بیشتر از نصفش مونده باشه هنوز، اگه بتونم باز هم دفعه بعد با آیفون خودم باهاش کار کنم که عالی میشه.

سلام,
میشه لطفا" بگید سیم کارت را چند خریدید؟
تشکر کنندگان: arman_m ، amiry ، behina
سلام دوستان ، مطلع شدیم که طبق دستورالعمل جدید سفارت، دکتر اونگان ، از برگزیدگان 2013 سابقه واکسن رو قبول نمیکنه. میخواستم ببینم آیا بین شما این روزها کسی مصاحبه داره که برامون سوال کنه روند کار به چه صورت درمیاد. ( با توجه به اینکه ما کارت زردمون رو تکمیل کردیم ) ؟؟؟

پیشاپیش ممنون.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: SH1A2R3
خبر امیدوار کننده

با سلام خدمت دوستان عزیز پس جنجال اخیر که در مهاجر سرا به خاطر عدم قبولی کارت واکسن ایرانی ها در ترکیه به پا شد طی مکاتباتی که با مطب دکتر اونگان, بیمارستان بین المللی استانبول و سفارت آمریکا جهت پایان دادن به این بحث و جدل ها انجام دادم خوشبختانه سفارت این موضوع را نه تکذب و نه تصدیق نمود و فقط توصیه نمود که کارت واکسن تون را با خودتون بیارید و این به این معنی هست که احتمال خیلی زیاد روند مثل قبل خواهد بود و شاید واسه بعضی واکسن های مشکوک تست آنتی بادی گرفته بشه (مثل گذشته)
پس ازتون تقاضا دارم به روند گذشته برگرشته و به آماده سازی بقیه مدارک بپردازیم
امیدوارم برنده شدن در لاتاری امسال واسه هممون شروع زندگی جدیدی سرشار از امید و موفقیت و شادکامی باشه
متشکرم
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ali234 ، hadiseh.t ، Szsanazsz ، opayamani ، schaghayegh ، daria ، saeed2568 ، ASALI ، dana ، arman_m ، honey62 ، صوفیا صوری ، 3rip ، battosai ، omniali

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان