کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
سلام....کسی میدونه این ارور ماله چیه؟ وقتی مشخصاتو وارد میکنم ، دکمه سابمیتو که میزنم این ارور و میده.

(An unexpected error has occurred. Unable to load DLL 'OraOps10.dll': The specified module could not be found. (Exception from HRESULT: 0x8007007E
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان:
گفته بودن از اول اکتبر به بعد ممکنه برندگان جدیدی اعلام بشن
کسی هست که از اول اکتبر به بعد قبولیش اعلام شده باشه؟
اصلاً مرحله ی دوم قرعه کشی انجام شده؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-06 ساعت 00:51)firstpars نوشته:  گفته بودن از اول اکتبر به بعد ممکنه برندگان جدیدی اعلام بشن

اول اکتبر نه، 22 اکتبر
تشکر کنندگان:
(2012-09-02 ساعت 19:35)JOOOJOOO نوشته:  سلام....کسی میدونه این ارور ماله چیه؟ وقتی مشخصاتو وارد میکنم ، دکمه سابمیتو که میزنم این ارور و میده.

(An unexpected error has occurred. Unable to load DLL 'OraOps10.dll': The specified module could not be found. (Exception from HRESULT: 0x8007007E

دوست عزیز این ارور مربوط به دیتا بیس هست اما راه حل اینکه از اینترنت اکسپلورر برای سایتهای دولت آمریکا استفاده کنی و شما احتمالا داری از گوگل کروم یا فایر فاکس استفاده میکنی اما اگر اینطور نیست روی صفحه چند بار (کنترل +f5) رو بزنید مشکل برطرف میشه کلا مشکل فنی هست
موفق باشید
مصاحبه March 6 - صورتی-ANKARA
انتظار:114 روز
کلیر : 28 جون (سایت ترکی)
ویزا : 3 جولای Cool
تشکر کنندگان:
(2012-10-09 ساعت 12:07)Kamran1358 نوشته:  
(2012-10-06 ساعت 00:51)firstpars نوشته:  گفته بودن از اول اکتبر به بعد ممکنه برندگان جدیدی اعلام بشن

اول اکتبر نه، 22 اکتبر

الان یعنی امروز نتایج میاد؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-22 ساعت 08:57)pooyar نوشته:  

اول اکتبر نه، 22 اکتبر

این طور که اینا هر روز یه چیز میزارن فکر کنم خیلی نباید انتظار دقت در عمل به قول ها و اطلاعیه هاشون داشت، احتمالا تا آخر ماه میلادی بیاد، با این توضیحی که بعد اصلا شده دیگه 22وم خیلی قابل استناد نیست؟
راستی شما برای دور جدید ثبت نام کردین؟
من که نکردم هنوز :d

اول اکتبر نه، 22 اکتبر

اول اکتبر نه، 22 اکتبر

این طور که اینا هر روز یه چیز میزارن فکر کنم خیلی نباید انتظار دقت در عمل به قول ها و اطلاعیه هاشون داشت، احتمالا تا آخر ماه میلادی بیاد، با این توضیحی که بعد اصلا شده دیگه 22وم خیلی قابل استناد نیست؟
کم کن طمع از جهان و می زی خورسند *** وز نیک و بد زمانه بگسل پیوند
می در کف و، زلف دلبری گیر که زود *** هم بگذرد و نماند این روزی چند
CoolCool
در کارگه کوزه گری رفتم دوش *** دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه بر آورد خروش *** کو کوزه گر و کوزه خر و کوزه فروش
تشکر کنندگان:
[/quote]

[/quote]

کم کن طمع از جهان و می زی خورسند *** وز نیک و بد زمانه بگسل پیوند
می در کف و، زلف دلبری گیر که زود *** هم بگذرد و نماند این روزی چند
CoolCool
در کارگه کوزه گری رفتم دوش *** دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه بر آورد خروش *** کو کوزه گر و کوزه خر و کوزه فروش
تشکر کنندگان:
دوستان من تازه دیروز فهمیدم که قبول شدم. دیر نشده الان ؟ فرمهارو باید تایپ کنم یا دست نویس باشه ؟ حتما باید پست بشه یا ای میل هم میشه ؟ بجز ارسال فرمها و عکس کار دیگه نباید بکنم ؟

راستی کیس نامبرم 7000 هست
2013AS71XX
ABU DHABI
W1MAY
تشکر کنندگان: marjani ، barsa ، *NASIM*
(2012-10-22 ساعت 22:49)fromu2farzad نوشته:  دوستان من تازه دیروز فهمیدم که قبول شدم. دیر نشده الان ؟ فرمهارو باید تایپ کنم یا دست نویس باشه ؟ حتما باید پست بشه یا ای میل هم میشه ؟ بجز ارسال فرمها و عکس کار دیگه نباید بکنم ؟

تايپ شده يا دست نويس خيلى تفاوتى نداره ..فقط دقت كنيد كه اطلاعات رو صحيح پر كنيد.....حتما بايد پست كنيد با ايميل نميشه ارسال كرد......فرمها رو بعلاوه عكس و نامه قبولى بفرستيد.....يكى دو هفته بعد از طريق ايميل kcc يا تلفن پيگيرى كنيد كه حتما رسيده باشه .تا الان تا شماره ٢٧٠٠ اعلام شده....تو زمانى كه داريد بريد سراغ واكسن و ترجمه مدارك و مهمتر از همه قويتر كردن زبان اگر قوى نيستيد....موفق و شاد باشيد
Case N : 2013AS4$$$ / مصاحبه آنكارا-Feb /نتيجه برگه صورتى /كليرنس ٤٩ روز/مقصد California/دريافت ويزا W-3 April /به اميد موفقيت همه ى مهاجر هاى مهاجر سرايى Wink
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کیس نامبر من اولش با 20132LEX شروع میشه اینطور که به نظر میاد اکثر کسانی که برنده شدن کیسشون با 2012AS شروع شده.میشه منو در جریان بذارید که چرا کیس نامبر من اینطوریه و آیا شانس برنده شدن دارم یا نه مرسی .
تشکر کنندگان:
(2012-10-23 ساعت 08:01)Hermes نوشته:  سلام دوستان کیس نامبر من اولش با 20132LEX شروع میشه اینطور که به نظر میاد اکثر کسانی که برنده شدن کیسشون با 2012AS شروع شده.میشه منو در جریان بذارید که چرا کیس نامبر من اینطوریه و آیا شانس برنده شدن دارم یا نه مرسی .

دوست عزیز اونی که تو میگی confirmation number هست اونی که با as شروع شده case number که بعد از اینکه برنده شدی بهت میدن ...
کیس نامبر :***2013AS
کنسولگری : آنکارا
مقصد : سن فرانسیسکو , کالیفرنیا
مصاحبه: هفته سوم نوامبر , نتیجه : ویزای یک ضربBig Grin
ورود به امریکا : 4 روز بعد از مصاحبه !!
تشکر کنندگان: behzadb57

اول اکتبر نه، 22 اکتبر
ايها الناس، مديران ، مسئولين سايت، پس قرعه كشي مرحله دوم چي شد ؟؟؟؟؟؟ عجيبه كه همه با انرژي زيادي دارن ثبت نام مي كنند براي سال بعد ولي هيچ كس دنبال قرعه كشي مرحله دوم سال قبل نيست !
خواهشا" هر كسي اطلاعات موثقي داره ارائه كنه، خدا را چه ديديم شايد برنده شديم و نيازي به ثبت نام پيدا نكرديم .
بخدا موضوع مهميه
تشکر کنندگان: samira t ، alibati
(2012-10-22 ساعت 22:49)fromu2farzad نوشته:  دوستان من تازه دیروز فهمیدم که قبول شدم. دیر نشده الان ؟ فرمهارو باید تایپ کنم یا دست نویس باشه ؟ حتما باید پست بشه یا ای میل هم میشه ؟ بجز ارسال فرمها و عکس کار دیگه نباید بکنم ؟

دوست عزیز فر مها رو حتما باید تایپ کنی و با ایمیل هم میتونی بفرستی
یکی از دوستان 2013 با ایمیل فرستاده و ویزاش را هم گرفته
موفق باشی فقط عجله کن
چون کیس نامبرت یالاست احتمالا درست میشه با دوستان زیر مشورت کن
http://mohajersara.com/user-35987.html
http://mohajersara.com/user-37829.html
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
مثل اينكه فراموش كردن خيلي ها منتظر مرحل دوم هستن خداي انتظار خيلي سخته اميدوارم ىتبديل بشه به انتظار شيرين براي دوستان انجمن
اگه يك روزي به يك ديوار بزرگ رسيدي و ديدي يك درب با قفل خيلي بزرگ داره نااميد نشو
" چون اگه قرار بود درب باز نشه بجاش حتماً ديوار مي گذاشتن "
تشکر کنندگان:
دوستان پس چی شد این مرحله دوم قبول شده هایس 2013 ؟
سرکاریم ؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان