کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
سلام دوستان...
من 2تا سئوال داشتم
1:من دارم پیش دانشگاهی هنر میخونم(غیر حضوری)برای kcc پیش دانشگاهی هنر قابل قبوله؟
2:همی دوستانی که قبلا قبول شدند براشون نامه پست شده میشه بفرمایید که کجای سایت kcc نوشته که دیگه نامه ارسال نمیشه؟لینکشو بزارید.
با تشکر از همگی........
تشکر کنندگان: Farshid22
(2011-10-19 ساعت 16:43)ashkan_cfd نوشته:  سلام دوستان...
من 2تا سئوال داشتم
1:من دارم پیش دانشگاهی هنر میخونم(غیر حضوری)برای kcc پیش دانشگاهی هنر قابل قبوله؟
2:همی دوستانی که قبلا قبول شدند براشون نامه پست شده میشه بفرمایید که کجای سایت kcc نوشته که دیگه نامه ارسال نمیشه؟لینکشو بزارید.
با تشکر از همگی........
دوست عزيز براي اينکه نظم تاپيک از بين نرود سوالات خود را در يک تاپيک و اون هم تاپيک مخصوص به خودش بپرسيد.
اينجوري سريع تر جواب مي گيريد.
ممنونم.
موفق باشيد
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان:
دلیل اضافه شدن امضای دیجیتال (digital signature) در فرم تاییدیه ثبت نام رو کسی میدونه؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان اگر کسی دو بار ثبت نام کنه چه اتفاقی می افته؟؟ و از کجا می فهمند که دوبار آن فرد ثبت نام کرده؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2011-10-20 ساعت 05:06)71SANI نوشته:  سلام دوستان اگر کسی دو بار ثبت نام کنه چه اتفاقی می افته؟؟ و از کجا می فهمند که دوبار آن فرد ثبت نام کرده؟؟؟

سلام
اين كار و نكنيد ثبت نام اوليه شما هم باطل ميشه.
CATEGORY : F2A
Case Number: ANK2011xxxxx
اولین اقدام: 2011
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ تکمیل مدارک : 2011
تاریخ مصاحبه: سپتامبر 14/ 2013
تاریخ کلیرینس :/12 فوریه 2014
تاریخ گرفتن ویزا: 11 مارچ 2014
تاریخ ورود به آمریکا 26 آگوست 2014
تاریخ دریافت گرین کارت 27 سپتامبر 2014

تشکر کنندگان: vahidansari
(2011-10-18 ساعت 18:09)majidusa01 نوشته:  دوست عزیز تو این لینکی که گذاشتین هچ مطلبی نیست.

لطفا این لینک رو امتحان کنید...
در صورت مشکل در لینک تنها راه باقی مانده سرچ کردن عبارت "راهنما:لاتاری ا​ز آغاز تا پایان" در گوگل هستش و در نتایج جستجو روی اولین وبسایت یافته شده که مربوط به wiki.moajersara هستش کلیک کنید......
موفق باشید.
تشکر کنندگان:
(2011-10-20 ساعت 05:06)71SANI نوشته:  سلام دوستان اگر کسی دو بار ثبت نام کنه چه اتفاقی می افته؟؟ و از کجا می فهمند که دوبار آن فرد ثبت نام کرده؟؟؟

دوست گرامی ما فقط طبق قانون ثبت نام عمل میکنیم و طبق قانون ثبت نام دوبارباعث میشه کلاً ثبت نام اون فرد باطل بشه دیگه الباقیش رو نمیدونیم.
تشکر کنندگان:
(2011-09-28 ساعت 08:59)humsun نوشته:  همگی خسته نباشید.
حالا من یه سوال دارم : اگه یه نفر این کانفرمیشن نامبر رو گم کرد چی؟ دیگه کامل باید بی خیال بشه؟
آخه همسر من گم کرده و من نمی دونم چرا تو چنین شرایطی فکر می کنم حتما طرف مثلا اسمش در اومده بوده Smile

دوست عزیر اگه کانفیرمیشن رو گم کردی دیگه نمیتونیداز طریق سایت وزارت امور خارجه امریکا متوجه بشید ولی ناراحت نباشید چون اگه تو لاتاری اسم همسرتون در امده باشه از طریق پست در جریان قرار میدنتون (ادرس رو واسه همین گرفتن )
تشکر کنندگان:
همونطور که قبلا بچه ها توی همین تاپیک مطرح کرده بودن بهترین راه برای حفظ کانفرمیشن نامبر اینه که اونو براای خودتون ایمیل کنید. اینطوری هیچوقت گم نمیشه + پرینت
تشکر کنندگان:
سلام دوستان می خواستم بدونم واسه وارد کردن اسم و فامیل باید حروف بزگ باشه مثل BEHNAM یا Behnam
ممنون اگه جوابمو بدین
تشکر کنندگان: majidusa01
(2011-10-22 ساعت 16:55)lun_john_silver نوشته:  سلام دوستان می خواستم بدونم واسه وارد کردن اسم و فامیل باید حروف بزگ باشه مثل BEHNAM یا Behnam
ممنون اگه جوابمو بدین

همون Behnam رو وارد کنید یعنی حرف اول بزرگ باشه ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان:
(2011-10-22 ساعت 16:55)lun_john_silver نوشته:  سلام دوستان می خواستم بدونم واسه وارد کردن اسم و فامیل باید حروف بزگ باشه مثل BEHNAM یا Behnam
ممنون اگه جوابمو بدین

دوست عزیز از مطرح کردن یک مطلب در دو تایپیک مختلف خودداری کنید.شما همین سوال رودر دو تایپیک یکی در تایپیک توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی ودر تایپیک ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط مطرح کردین.
تشکر کنندگان:
سلام بردوستان خوبم در مهاجرسرا
امسال برای بار چهارم در این لاتاری ثبت نام کردم وامیدوارم همه قبول شویم.
در مورد ذخیره شماره ثبت نام نظرات بسیار سازنده وکاملی بیان شده ومن نیز علاوه برنظر دوستان خوبم پیشنهاد میکنم در قسمتwordاز طریق کپی....پیس اقدام به ذخیره مجدد وکامل مراحل ثبت نام بکنید که این ذخیره نه تنها جزء به جزء مراحل ثبت نامتان ذخیره شده است بلکه باعث میشود که بادقت بیشتر درمرحله ثبت نام از خطا جلوگیری شود .باتشکر

سال نو مبارك
http://vahidpottery.persianblog.ir
تشکر کنندگان: majidusa01 ، Farshid22 ، aden
سلام دوستان
من موقع ثبت نام تمام مراحل را رفتم و به امضا دیجیتال که رسید هی گیر داد که اشتباه وارد شده و نمی دونم چرا سیستم هنگ کرد البته بعد این که برای بار سوم گفت امضا اشتباه است من دیگه کلیک نکرده بودم که سیستم من مشکل پیدا کرد و صفحه بسته شد( در واقع به چند صفحه قبل برگشت). مراحل ثبت نام کامل نشده که؟؟؟

می دونم ممکنه سوالم احمقانه به نظر برسه و خودم می دونم که ثبت نام کامل نشده ولی ترس از اشتباه در ثبت نام نمیزاره که درست فکر کنم.
ممنون از پاسخهاتون.
اگر می خواهید اقیانوس های جدید را کشف کنید اول باید شهامت ترک ساحل را داشته باشید.

انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
تشکر کنندگان:
(2011-10-26 ساعت 00:31)aminvo نوشته:  سلام دوستان
من موقع ثبت نام تمام مراحل را رفتم و به امضا دیجیتال که رسید هی گیر داد که اشتباه وارد شده و نمی دونم چرا سیستم هنگ کرد البته بعد این که برای بار سوم گفت امضا اشتباه است من دیگه کلیک نکرده بودم که سیستم من مشکل پیدا کرد و صفحه بسته شد( در واقع به چند صفحه قبل برگشت). مراحل ثبت نام کامل نشده که؟؟؟

می دونم ممکنه سوالم احمقانه به نظر برسه و خودم می دونم که ثبت نام کامل نشده ولی ترس از اشتباه در ثبت نام نمیزاره که درست فکر کنم.
ممنون از پاسخهاتون.

اگه به صفحه ای که توش confirmation number هست نرسیدی اشکالی نداره میتونی دوباره ثبت نام کنی
تشکر کنندگان: aminvo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان