کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
نه، به هر صورت دولت تایلند برای سفر اتباع ایرانی و سایر "کشورهای مشکل آفرین" محدودیتهایی وضع کرده است. منبع: سایت رادیوفردا

(2012-02-27 ساعت 22:12)alireza_khatami94 نوشته:  یک سوال مهم!!! لطفا جواب منو بدین!! آیا سفر توریستی تایلند برای مهاجرت به آمریکا مشکلی دارد؟؟

پاسخ
تشکر کنندگان: comrun ، frozen mind
آیا سفر تایلند یک سفر مشکل آفرین برای مهاجرت به آمریکا است؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-02-28 ساعت 15:02)alireza_khatami94 نوشته:  آیا سفر تایلند یک سفر مشکل آفرین برای مهاجرت به آمریکا است؟؟؟

عزیز من، دوست عزیزمون storagemeter این سوال شما رو در دو ارسال قبل به درستی جواب داده.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: comrun
(2012-02-28 ساعت 15:33)frozen mind نوشته:  
(2012-02-28 ساعت 15:02)alireza_khatami94 نوشته:  آیا سفر تایلند یک سفر مشکل آفرین برای مهاجرت به آمریکا است؟؟؟

عزیز من، دوست عزیزمون storagemeter این سوال شما رو در دو ارسال قبل به درستی جواب داده.
آخه من جوابمو درست دریافت نکردم!!!فکر میکنم سوالو بد گرفتین!!!من برنده گرین کارت 2012 هستم و کیس نامبرم 66000 هست و تا زمان مصاحبه مدت زیادی مونده!!!حالا یه سفر به تایلند دارم!!!میخوام بدونم اگه این سفرو برم مشکلی برام پیش میاد؟؟؟!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من و پدر و مادرم وقت سفارت داریم توماه مارچ می خواستم اولا از سوالایی که می پرسن بدونم؟ و دوما اینکه چند روز بعد از وقت سفارت باید اونجا بمونم تا جواب اولیه رو بگیرم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-03-01 ساعت 00:01)alireza_khatami94 نوشته:  
(2012-02-28 ساعت 15:33)frozen mind نوشته:  

آخه من جوابمو درست دریافت نکردم!!!فکر میکنم سوالو بد گرفتین!!!من برنده گرین کارت 2012 هستم و کیس نامبرم 66000 هست و تا زمان مصاحبه مدت زیادی مونده!!!حالا یه سفر به تایلند دارم!!!میخوام بدونم اگه این سفرو برم مشکلی برام پیش میاد؟؟؟!!!!

عزیز من! از کی تایلند از نظر آمریکا جزو کشورهای مورددار و به اصطلاح حامی تروریسم شده که سفر به اون بعد مشکلی بوجود بیاره؟؟ خیر! سفر به تایلند مشکلی نداره ولی به برمه (میانمار) در همسایگی تایلند, ممکنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، storagemeter ، GBUSA ، f1f
سلام. مادر من گرین کارد امریکا رو داره.و برای من از اون طریق اقدام کرده 6سال پیش.الان مادرم داره سیتی زن می گیره. حالا مادرم باید یک فایل دیگه برای من باز کنه؟ یعنی از راه سیتی زنیش. با اون فایل قبلی گرین کارد من 4سال دیگه میاد. باید یه فایل جدید باز کنم یا یک فتوکپی از سیتی زنشیپی مادرم روی فایل قبلیم کافی هست؟ لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره من رو راهنمایی کنه.متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-03-01 ساعت 20:44)زری نوشته:  سلام. مادر من گرین کارد آمریکا رو داره.و برای من از اون طریق اقدام کرده 6سال پیش.الان مادرم داره سیتی زن می گیره. حالا مادرم باید یک فایل دیگه برای من باز کنه؟ یعنی از راه سیتی زنیش. با اون فایل قبلی گرین کارد من 4سال دیگه میاد. باید یه فایل جدید باز کنم یا یک فتوکپی از سیتی زنشیپی مادرم روی فایل قبلیم کافی هست؟ لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره من رو راهنمایی کنه.متشکرم

سلام
مادرتون باید پروندتون را به اصطلاه up grade کنند یعنی به اداره مهاجرت اطلاع بدنند که سیتیزن شدند.روال دقیق این کار را ا. یک وکیل بپرسید که اشتباه نکنید.اصلا نیاز به فایل جدید نیست.تا سیتیزن شدند سریع این کار را بکنید.الان برا سیتیرن ها دارن 2005 را میدند فکر کنم با سیتیزنی مادرتون تا 1 ساله دیگه کارتدن درست شه.چون میشیدf1 و تو این طبقه بندی دارن 2005 را میدند وشما یا الان نوببتتونه یا به زودی نوببتتون میشه.سریع با کمک وکیل تا سیتیزن شدند بهشون اطلاع بدید.
پاسخ
تشکر کنندگان: زری ، frozen mind ، GBUSA
(2012-03-01 ساعت 20:44)زری نوشته:  سلام. مادر من گرین کارد آمریکا رو داره.و برای من از اون طریق اقدام کرده 6سال پیش.الان مادرم داره سیتی زن می گیره. حالا مادرم باید یک فایل دیگه برای من باز کنه؟ یعنی از راه سیتی زنیش. با اون فایل قبلی گرین کارد من 4سال دیگه میاد. باید یه فایل جدید باز کنم یا یک فتوکپی از سیتی زنشیپی مادرم روی فایل قبلیم کافی هست؟ لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره من رو راهنمایی کنه.متشکرم

اینجا تقریبا همه چی رو نوشته:
If You Were an LPR and Are Now a U.S. Citizen: Upgrading a Petition
http://travel.state.gov/visa/immigrants/...306.html#5
پاسخ
تشکر کنندگان: زری ، frozen mind ، GBUSA ، comrun ، battosai
سلام به همه دوستان خوبم امیدوارم حالتون خوب باشه یه سلام ویژه به frozen عزیز و ساسان عزیز و comrun .

frozen عزیز یک سوال . بر فرض شماره مورد نظر در کنسولگری رو ببینم یعنی چی ؟ یعنی چیکار باید انجام بدیم .? یعنی همون لحظه که دیدیم بریم ؟؟
Admin Process Expires On در مورد این جمله هم اگر زحمتی نیست توضیح بده البته فکر کنم منظورش اینه که در این تاریخ به بعد .. باطل میشه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، sasan_rock
علی جان سرور-هرچی-آبی عزیزم سلام.
بله، به محض دیدن اون شماره باید تشریف ببرین سفارت و پاسپورتها رو بدین و ویزا بگیرین.
جمله Admin Process Expires On هم همونطور که شما گفتین یعنی اعتبار کلیرنستون در تاریخ فلان تموم میشه. پس باید قبل از انقضای اعتبار کلیرنس، ویزاتونو بگیرین.

موفق باشین
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: sasan_rock ، battosai ، Blaze
سلام.این اولین پیامیه که اینجا میزام.
من جزو f1 هستم و تاریخ ۸ مارچ ۲۰۰۵
ممنون میشم اگه ینفر بگه چه پروسه ای مونده تا پام به امریکا برسه.
اگر زمان تقریبیشم بگید که عالیههههههههه
مرسی از همه
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، battosai
خیلی جو مهاجرسرا باحاله.۲سال پیش خواهرم لاتاری برد.بعد اومد تو مهاجر سرا.حالا هم نوبت منه.اشالا همتونو تو ترکیه ببینمBig Grin
جواب سوالام یادتون نرها
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، واهیک آقاجانی ، Hediyeh ، battosai
(2012-03-10 ساعت 04:34)farshid.ok نوشته:  سلام.این اولین پیامیه که اینجا میزام.
من جزو f1 هستم و تاریخ ۸ مارچ ۲۰۰۵
ممنون میشم اگه ینفر بگه چه پروسه ای مونده تا پام به امریکا برسه.
اگر زمان تقریبیشم بگید که عالیههههههههه
مرسی از همه

مبازک باشه فرشید عزیز،‌پرونده شما ماه بعد کارنت میشه! Big Grin
اگر پرونده ات تکمیل باشه باید منتظر باشی تا نامه دعوت به مصاحبه برات بیاد.
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: Toranj ، farshid.ok ، SH1A2R3 ، battosai
Exclamation 
(2012-03-10 ساعت 10:23)frozen mind نوشته:  [quote='farshid.ok' pid='156241' dateline='1331337855']

مبازک باشه فرشید عزیز،‌پرونده شما ماه بعد کارنت میشه! Big Grin
اگر پرونده ات تکمیل باشه باید منتظر باشی تا نامه دعوت به مصاحبه برات بیاد.

اقا چقدر طول میکشه تا نامه بیاد؟واسه من میاد یا وکیلم؟

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان