کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اجاره در لوس آنجلس
بچه های باحال من 31 ژانویه میرسم لس انجلس ، اگه کسی پایه هست با هم یک خونه چند خوابه بگیریم که هر کدوم اتاق خودمونو داشته باشیم . اگه 4 نفر باشیم بهترین حالته
پاسخ
تشکر کنندگان: Leila Amricaie ، tapartoor600
سلام من با همسرم اواخر February میایم لس آنجلس ایده خیلی خوبی هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: Soroush.namjoo
(2014-07-07 ساعت 01:39)milka نوشته:  
(2014-05-23 ساعت 10:00)parvin2013 نوشته:  
(2014-04-23 ساعت 10:31)milka نوشته:  دوستانی که در محدوده ولی لوس آنجلس دنبال آپارتمان استودیو یا 1 و 2 خوابه هستند. در محدوده وودلند هیلز ، بهترین منطقه. در محیطی بسیار آرام وزیبا.(زیباترین کامونیتی در وودلندهیلز) به من مسیج بدند.

من احتياج به يك اپارتمان يك خوابه در منطقه ولي دارم .
bale agar doost dashtid be man message bedid ta bahatoon tamas begiram.

(2014-06-25 ساعت 12:59)north.winds نوشته:  سلام
من و همسرم برای 18 جولای میرسیم آمریکا و دنبال خونه یا اتاق با دسترسی خوب میگردیم برای 7 ماه هم هستیم ممنون میشم بهم خبر بدین
ba salam agar doost dashtid be man massage bedid ta bahatoon tamas begiram.

دوستانی که در محدوده ولی لوس آنجلس دنبال آپارتمان استودیو یا 1 و 2 خوابه هستند. در محدوده وودلند هیلز ، بهترین منطقه. در محیطی بسیار آرام وزیبا.(زیباترین کامونیتی در وودلندهیلز) به من مسیج بدند.

من یک آپارتمان یک خوابه میخوام برای 2ماه فعلا.3 نفر هستیم. اطلاعات و عکس و قیمت آپارتمانها ی موجود را میخواستم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-11-19 ساعت 00:46)AZAR 1335 نوشته:  
(2014-07-07 ساعت 01:39)milka نوشته:  
(2014-05-23 ساعت 10:00)parvin2013 نوشته:  
(2014-04-23 ساعت 10:31)milka نوشته:  دوستانی که در محدوده ولی لوس آنجلس دنبال آپارتمان استودیو یا 1 و 2 خوابه هستند. در محدوده وودلند هیلز ، بهترین منطقه. در محیطی بسیار آرام وزیبا.(زیباترین کامونیتی در وودلندهیلز) به من مسیج بدند.

من احتياج به يك اپارتمان يك خوابه در منطقه ولي دارم .
bale agar doost dashtid be man message bedid ta bahatoon tamas begiram.

(2014-06-25 ساعت 12:59)north.winds نوشته:  سلام
من و همسرم برای 18 جولای میرسیم آمریکا و دنبال خونه یا اتاق با دسترسی خوب میگردیم برای 7 ماه هم هستیم ممنون میشم بهم خبر بدین
ba salam agar doost dashtid be man massage bedid ta bahatoon tamas begiram.

دوستانی که در محدوده ولی لوس آنجلس دنبال آپارتمان استودیو یا 1 و 2 خوابه هستند. در محدوده وودلند هیلز ، بهترین منطقه. در محیطی بسیار آرام وزیبا.(زیباترین کامونیتی در وودلندهیلز) به من مسیج بدند.

من یک آپارتمان یک خوابه میخوام برای 2ماه فعلا.3 نفر هستیم. اطلاعات و عکس و قیمت آپارتمانها ی موجود را میخواستم.

سلام با 0013104300060 یا 02188805185 ، 02188805186 ، 02188805186 تماس بگیرید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: AZAR 1335 ، Leila Amricaie ، HERMES7
سلام اگر کسی از دوستان دنبال هم خونه در لس انجلس یا اطراف اون میگرده لطفا به ایمیلم leilabedroud20@gmail.com پیام بدید.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ما قصد داریم به کالیفرنیا بیایم. میشه بگین کدوم شهر هم برای بزرگ کردن بچه بهتره و امنبت داره هم بهتر میشه کار پیدا کردد؟ مایک دختر ۷ ساله داریم که برام خیلی مهمه محل مناسبی بزرگ بشه و مدرسه بره. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ما قصد داریم به کالیفرنیا بیایم. میشه بگین کدوم شهر هم برای بزرگ کردن بچه بهتره و امنبت داره هم بهتر میشه کار پیدا کردد؟ مایک دختر ۷ ساله داریم که برام خیلی مهمه محل مناسبی بزرگ بشه و مدرسه بره. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام در مورد اجاره ها در ساكرامنتو و سن ديگو كسي اطلاعي داره؟ ممنون ميشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
من در مورد لوس آنجلس اطلاعات ندارم، اما اورنج کانتی Irvine و Mission Viejo برای زندگی با بچه خوب هستند.

(2014-12-01 ساعت 15:37)a10a نوشته:  سلام دوستان ما قصد داریم به کالیفرنیا بیایم. میشه بگین کدوم شهر هم برای بزرگ کردن بچه بهتره و امنبت داره هم بهتر میشه کار پیدا کردد؟ مایک دختر ۷ ساله داریم که برام خیلی مهمه محل مناسبی بزرگ بشه و مدرسه بره. ممنون
شماره کیس:Case Number 2012AS00011xxx
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:دسامبر
تاریخ دریافت ویزا: 2011 Dec
ورود :Apr 2012
محل زندگی :Orange County
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها من آخر ژانویه میام ، اگه واسه باهم خونه گرفتن پیشنهادی دارین لطفا بگین
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
سلام بچه ها کسی میدونه اوضاع اجاره در ارواین چطوره واسه یه خانواده سه نفره وایا کار مکانیک سواری اونجا میشه پیدا کرد؟ممنونم اگه کسی اطلاع داره راهنماییم کنه.
پاسخ
بچه ها اگه سایتای خوب میشناسین معرفی کنین لطفا

پاسخ
(2014-12-18 ساعت 09:07)alireza.moazini نوشته:  سلام بچه ها کسی میدونه اوضاع اجاره در ارواین چطوره واسه یه خانواده سه نفره وایا کار مکانیک سواری اونجا میشه پیدا کرد؟ممنونم اگه کسی اطلاع داره راهنماییم کنه.

مدرکی داشته باشید که قبولش داشته باشن و زبانتون خوب باشه (مهم تر از مدرک زبان هست) بله برای مکانیک کار پیدا میشه. اجاره هم بستگی به خودتون داره چقدر بتونید خرج کنید در گوگل یه سرچی بکنید برای رنت اپارتمان یا خونه در ارواین میانگینش دستتون میاد تا اونجایی که من دیدم میانگینش 1500 یا 2000 هست.
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
با سلاموممنون میشم درباره شهر های los angeles countyتوضیح مختصری بدید.
از لحاظ مردماشون.فروشگاه هاشون.اجاره خونه.
کسی که در بدو ورود کردیت و سوشیال نداره باید یه مدت تو هتل بمونه؟
beverly hills رو دوستان تو فروم های دیگه خیلی تاکید دارن ولی تو گوگل که سرچ میکنی مینویسه فقط امنیت بالایی داره و ابو هوای خوب.ایا فروشگاه ها و مراکز عمومی در اکثر نقاطش یافت میشن؟
راستی کسانی که در بیمارستان کار میکنن {دکتر یا دندان پزشک}در هفته چند روز کاری و چند ساعت در روز دارن؟
کار هایی مثل فروشندگی در مغازه و فروشگاه ها در روز چند ساعت کاری دارن؟درامدش ط.ری هست که بشه یه زندگی مجردی رو چرخوند و در یه خونه نسبتا خوب و منطقه امن ساکن شد؟{البته برا ماهایی که تو تهران بزرگ شدیم بنظرم حرف زدن از امنیت امریکا چیز اشتباهی البته نظر شخصیه}
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من و همسرم 18 فوریه عازم لس آنجلس هستیم کسی مایل هست همخونه یا همسفر بشیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان