کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-11-26 ساعت 16:48)فری 43 نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 16:40)afs نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 16:32)فری 43 نوشته:  سلام
من دیروز ای میل برنده شدن دریافت کردم و کیس نامبر من wAC2012648110 است و تا جمعه وقت دارم فرم ها بفرستم نظرتون چیه یعنی نفر چندم هستم. ممنون

دوست عزیز در برنامه لاتاری برای اعلام برنده شدن هیچ ایمیلی برای شما زده نمی شه و شما خودتون باید برید توی ایــــــــــن آدرس و برنده شدنتون رو چک کنید. از طرفی کیس نامبرهای برنده ی لاتاری شبیه چیزی که فرستادید نیست و متاسفانه باید گفت ایمیل دریافتی شما غیرواقعی است

اما فرم ها را پیوست کرده و نمونه هم فرستادن و تلفن در تایلند برای پیگیری نیز نوشته شده

تو سایت خود سفارت نوشته که هیچ میلی مبنی بر برنده شدن برای کسی فرستاده نخواهد شد
بهتره کانفرمیشن نامبرتون رو تو سایت چک کنید
در ضمن فرم کیس نامبر به این شکل نیست با یه نگاه سرسری به امضا دیگران متوجه میشید
ارسال فرمها may2012/ شماره کیس کمتر از 5000/ مصاحبه W1 MARCHایروان/ویزای یکضرب/ افراد کیس 01/ ایالت انتخابی اتلانتا
تشکر کنندگان: enchantress_boy ، Tomas ، امیر مهاجر ، KOUROSHAVIN
(2012-11-26 ساعت 15:45)bayat_r نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 14:39)pooya.n نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 14:32)Babak Raf نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 09:29)bayat_r نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 03:03)Babak Raf نوشته:  با سلام خدمت دوستان
من و همسرم در لاتاری سال 2013 برنده شده ایم و الان منتظر به روز شدن بولتن ویزا هستیم که به احتمال زیاد دسامبر مشخص خواهد شد. ما الان ساکن فنلاند هستیم و من اینجا درس میخونم و تا پایان سال تحصیلی نمیتونم اینجا رو ترک کنم. با توجه به اینکه من برنده اصلی این لاتاری هستم بعد از گرفتن ویزای شش ماهه آیا همسرم میتونه بدون من (تنهایی) وارد خاک آمریکا بشه؟ در این مدت همسرم میتونه تو آمریکا یه کاری پیدا کنه و مقدمات زندگیمونو آماده کنه ولی نمیدونم آیا ورودش تنهایی به آمریکا منع قانونی داره یا نه. لطفا" دوستانی که در این زمینه تجربه دارن راهنمایی بکنن.

شما می تونید برید و تقریباً 20 روز بعد از رفتن که گرین کارت گرفتید برگردید تا 6 ماه.یا اینکه برید و پس از 4، 5 روز که سوشیال نامبرتون رو گرفتید یه آأرسی بدید برای دریافت گرین کارت ،یه آشنایی چیزی معرفی کنید و برگردید.اما باید خودتون تا قبل از ابطال مدت 6 ماهه اونجا لندینگ کنید....

من حتما" تا شش ماه خواهم رفت ولی همسرم تصمیم داره زودتر بره یعنی همون موقع که ویزا رو گرفت ولی من 2 ماه بعد میرم که ترم تموم شده باشه و تعطیلات تابستان اونجا باشم. فقط سوالم اینه که آیا امکانش هست که همسرم تنها و زودتر از من بره اونجا و من بعدا" برم. چون برنده لاتاری من هستم نمیدونم رفتن همسرم به تنهایی منع قانونی داره یا نه؟

سلام
با توجه به اینکه ایشون خودشون ویزا دارن بعیده که این مساله مشکل خاصی داشته باشه. فکر نکنم مشکلی پیش بیاد. ولی باز هم دوستان با تجربه تر نظر بدن بهتره.
پویا جان در اولین لندینگ حتماً برنده اصلی باید باشه باهاشون

ممنون از دوستانی که به سوال من پاسخ دادن. ولی من هنوز جواب قطعی نگرفتم. آیا کسی نمونه مشابه رو تجربه کرده ویا کسی منبعی برای این سوال سراغ داره. من هیچ منبعی پیدا نکردم و نمیخوام هم قبل از مشخص شدن وضعیت ویزا همچین سوالی از کی سی سی بپرسم. یه سوال دیگه: کسانی که گرین کارت میگیرن باید هر شش ماه حضور خودشون رو تو آمریکا اعلام بکنند, میخواستم بپرسم آیا راه حلی هست برای کسانی که دانشجو هستن اجازه ی موندن خارج از آمریکا بیشتر از 6 ماه رو بدهند. به عنوان مثال من دانشجو هستم و هر سال تحصیلی 9 ماه طول میکشه با توجه به اینکه هزینه ی تحصیل تو آمریکا گرونه من میخوام همینجا درسم رو ادامه بدم و 9 ماه خارج از آمریکا باشم و 3 ماه تو آمریکا تا اینکه بعد یکسال درسم تموم بشه. اگر کسی تجربه ای در این مورد داره لطفا" راهنمایی بکنه. متشکرم
تشکر کنندگان: Tomas
با سلام
زیر ویزاهایی که به امید خدا توی پاسپورت هاتون میزنن یک قسمت داره به عنوان پاراف یا زیر نویس (annotation) که برای برنده اصلی خالیه ولی برای بقیه افراد نوشته زمانی اعتبار داره که با برنده اصلی وارد میشید و امکان ورود بدون شخص برنده اصلی امکان نداره . متن اون رو در زیر براتون گذاشتم
Annotation
valid only if Acc/FTJ Father/Mother/Spouse
باتشکر

تشکر کنندگان: pooya.n ، lilistar ، Saeedv13 ، refiusa ، afs ، Tomas ، NarcisJ ، امیر مهاجر ، babak433
(2012-11-27 ساعت 02:21)Babak Raf نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 15:45)bayat_r نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 09:29)bayat_r نوشته:  شما می تونید برید و تقریباً 20 روز بعد از رفتن که گرین کارت گرفتید برگردید تا 6 ماه.یا اینکه برید و پس از 4، 5 روز که سوشیال نامبرتون رو گرفتید یه آأرسی بدید برای دریافت گرین کارت ،یه آشنایی چیزی معرفی کنید و برگردید.اما باید خودتون تا قبل از ابطال مدت 6 ماهه اونجا لندینگ کنید....

من حتما" تا شش ماه خواهم رفت ولی همسرم تصمیم داره زودتر بره یعنی همون موقع که ویزا رو گرفت ولی من 2 ماه بعد میرم که ترم تموم شده باشه و تعطیلات تابستان اونجا باشم. فقط سوالم اینه که آیا امکانش هست که همسرم تنها و زودتر از من بره اونجا و من بعدا" برم. چون برنده لاتاری من هستم نمیدونم رفتن همسرم به تنهایی منع قانونی داره یا نه؟

سلام
با توجه به اینکه ایشون خودشون ویزا دارن بعیده که این مساله مشکل خاصی داشته باشه. فکر نکنم مشکلی پیش بیاد. ولی باز هم دوستان با تجربه تر نظر بدن بهتره.
پویا جان در اولین لندینگ حتماً برنده اصلی باید باشه باهاشون

ممنون از دوستانی که به سوال من پاسخ دادن. ولی من هنوز جواب قطعی نگرفتم. آیا کسی نمونه مشابه رو تجربه کرده ویا کسی منبعی برای این سوال سراغ داره. من هیچ منبعی پیدا نکردم و نمیخوام هم قبل از مشخص شدن وضعیت ویزا همچین سوالی از کی سی سی بپرسم. یه سوال دیگه: کسانی که گرین کارت میگیرن باید هر شش ماه حضور خودشون رو تو آمریکا اعلام بکنند, میخواستم بپرسم آیا راه حلی هست برای کسانی که دانشجو هستن اجازه ی موندن خارج از آمریکا بیشتر از 6 ماه رو بدهند. به عنوان مثال من دانشجو هستم و هر سال تحصیلی 9 ماه طول میکشه با توجه به اینکه هزینه ی تحصیل تو آمریکا گرونه من میخوام همینجا درسم رو ادامه بدم و 9 ماه خارج از آمریکا باشم و 3 ماه تو آمریکا تا اینکه بعد یکسال درسم تموم بشه. اگر کسی تجربه ای در این مورد داره لطفا" راهنمایی بکنه. متشکرم

دوست عزیز شما میتونید برای دریافت پاس سفید اقدام بکنید که میتونید 2 سال خارج آمریکا بدون مشکل باقی بمونیدBig Grin

تاپیکش هم تو انجمن هست
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
(2012-11-26 ساعت 09:29)bayat_r نوشته:  [quote='Babak Raf' pid='242204' dateline='1353882795']
با سلام خدمت دوستان
من و همسرم در لاتاری سال 2013 برنده شده ایم و الان منتظر به روز شدن بولتن ویزا هستیم که به احتمال زیاد دسامبر مشخص خواهد شد. ما الان ساکن فنلاند هستیم و من اینجا درس میخونم و تا پایان سال تحصیلی نمیتونم اینجا رو ترک کنم. با توجه به اینکه من برنده اصلی این لاتاری هستم بعد از گرفتن ویزای شش ماهه آیا همسرم میتونه بدون من (تنهایی) وارد خاک آمریکا بشه؟ در این مدت همسرم میتونه تو آمریکا یه کاری پیدا کنه و مقدمات زندگیمونو آماده کنه ولی نمیدونم آیا ورودش تنهایی به آمریکا منع قانونی داره یا نه. لطفا" دوستانی که در این زمینه تجربه دارن راهنمایی بکنن.

شما می تونید برید و تقریباً 20 روز بعد از رفتن که گرین کارت گرفتید برگردید تا 6 ماه.یا اینکه برید و پس از 4، 5 روز که سوشیال نامبرتون رو گرفتید یه آأرسی بدید برای دریافت گرین کارت ،یه آشنایی چیزی معرفی کنید و برگردید.اما باید خودتون تا قبل از ابطال مدت 6 ماهه اونجا لندینگ کنید....

سلام
[/quote
در اولین سفر حتما باید برنده اصلی همراهتون باشه
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
اولین سفر بدون حضور برنده اصلی امکان پذیر نمیباشد. یعنی شما باید حتما باشید و ایشون نمیتونه زود تر بره

موفق باشید
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
جالب اینه که ما بعدازبرنده شدن باز ای میل جعلی داشتیم
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: farshid.70 ، Tomas ، امیر مهاجر
از مدیران مهاجر سرا خواش مندیم صفحه ای مربوط به برندگان 2013 در 22 اکتبر به بعد ایجاد کنند تا ببینیم آیا کسی قبول شده یا همش سر کاری بوده...
کیس نامبر:2014xxxxxx
کنسولگری : برلین (آلمان)
دلمونو خوش کردیم به آب خنک تو جهنم
(2012-11-28 ساعت 14:05)farshid.70 نوشته:  از مدیران مهاجر سرا خواش مندیم صفحه ای مربوط به برندگان 2013 در 22 اکتبر به بعد ایجاد کنند تا ببینیم آیا کسی قبول شده یا همش سر کاری بوده...

دوست عزیز برنده داشتیم و جعلی نبوده. حداقل 10 نفرشون داخل همین سایت اعلام کردند که در قرعه کشی سری دوم برنده شدند.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2012-11-28 ساعت 16:29)aminkhoshgeleh نوشته:  با عرض سلام و خسته نباشید برای کلیه دوستان در سایت سفارت آمریکا در آنکارا نوشته:
New Courier and Other Services for Immigrant Visa Applicants Starting 19 December 2012
As of 19 December 2012 the U.S. Embassy in Ankara will implement several changes that will affect immigrant visa applicants. All immigrant visa applicants will have to register with our new service provider, CSC, to select a visa pick-up location before coming to the Embassy for their interviews. Please be advised that appointment scheduling and fee payment for fiancé(e) visas will also be subject to these changes.

When our office implements this arrangement with our new service provider, we will NOT be able to accept visa applications on the day of the interview without the proof of registration with CSC (your UID confirmation number).
Our team will be posting further information on our website about these changes shortly.
اگه کسی مفهومه شو می دونه توضیح بده ما هم بدونیم.

جناب برادر خوشگله!
این مربوط میشه به پیک آپ کردن ویزا و مدارک. ضمنا مربوط به سرویسی هم هست که مدارک رو برای شما پیک آپ میکنه به آنکارا. درخواستهای ویزایی که در روز مصاحبه مهر این Provider رو نداشته باشن پذیرفته نخواهند شد. بهتره بزاریم ببینیم چه خواهد گذشت برای بچه های آنکارا که الان الانا مصاحبه دارن.
تشکر کنندگان: r_ent ، NarcisJ
سلام دوستان ومديران مهترم لطفاسايتي را كه بايد ازطريق ان نتايج قرعه كشي2013 دراكتبر راچك كنيم راهرچه سريع تر براي من وكساني كه هنوزنتوانسته اند چك كنند بگذاريد باتشكر
تشکر کنندگان: pooya.n ، Tomas
(2012-11-28 ساعت 18:00)roya r نوشته:  سلام دوستان ومديران مهترم لطفاسايتي را كه بايد ازطريق ان نتايج قرعه كشي2013 دراكتبر راچك كنيم راهرچه سريع تر براي من وكساني كه هنوزنتوانسته اند چك كنند بگذاريد باتشكر

http://www.dvlottery.state.gov/ESC/
چک نتیجه لاتاری 2013 - اعلام اکتبر و می
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Omid-Aria ، bayat_r ، amir82 ، امیر مهاجر ، bardia9 ، Soap McTavish
(2012-11-28 ساعت 18:00)roya r نوشته:  سلام دوستان ومديران مهترم لطفاسايتي را كه بايد ازطريق ان نتايج قرعه كشي2013 دراكتبر راچك كنيم راهرچه سريع تر براي من وكساني كه هنوزنتوانسته اند چك كنند بگذاريد باتشكر

مثل همیشه
برای همیشه
تا همیشه
فقط و فقط
همون سایتی که ازش ثبت نام کردین

تشکر کنندگان: Omid-Aria ، bayat_r ، amir82 ، bardia9 ، refiusa ، lilistar ، ALI_AGHA ، Tomas ، kasrafo ، Soap McTavish ، گل نهال
(2012-11-28 ساعت 15:36)afs نوشته:  
(2012-11-28 ساعت 14:05)farshid.70 نوشته:  از مدیران مهاجر سرا خواش مندیم صفحه ای مربوط به برندگان 2013 در 22 اکتبر به بعد ایجاد کنند تا ببینیم آیا کسی قبول شده یا همش سر کاری بوده...

دوست عزیز برنده داشتیم و جعلی نبوده. حداقل 10 نفرشون داخل همین سایت اعلام کردند که در قرعه کشی سری دوم برنده شدند.

سلام بر دوستان
بله درست بوده که من خودم یکی از برندگان دوره دوم هستم .
ممنون .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
ای کاش کیس نامبرو داشتم بازم چک میکردم....Sad
کیس نامبر:2014xxxxxx
کنسولگری : برلین (آلمان)
دلمونو خوش کردیم به آب خنک تو جهنم

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان