کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-12-16 ساعت 18:47)parmidashaun نوشته:  خوب تا 4300 هم برای فوریه کارنت شدن به نظر شماها نوبت 8000 ایها کی میشه؟

ان شاله ماه دیگهWink
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: saeid-ss ، parmidashaun ، KOUROSHAVIN ، Tomas
(2012-12-16 ساعت 18:47)parmidashaun نوشته:  خوب تا 4300 هم برای فوریه کارنت شدن به نظر شماها نوبت 8000 ایها کی میشه؟

استاد این جواب جناب بیات هستن.میتونید از دبیرخانه ایشون استفاده کنیدBig Grin
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: bayat_r ، parmidashaun ، ani_sheiton ، lilac ، Tomas
(2012-12-16 ساعت 19:14)پدی نوشته:  

ان شاله ماه دیگهWink
من فکر میکنم may یا june
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: ابی هانی ، mani.iht ، bayat_r ، parmidashaun ، ani_sheiton ، lilac ، Tomas
(2012-12-16 ساعت 19:38)saeid-ss نوشته:  
(2012-12-16 ساعت 19:14)پدی نوشته:  

ان شاله ماه دیگهWink
من فکر میکنم may یا june

به احتمال زیاد ژوئن(june) دوست گرامی‌
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: bayat_r ، parmidashaun ، ani_sheiton ، lilac ، Tomas
(2012-12-16 ساعت 19:34)ابی هانی نوشته:  

استاد این جواب جناب بیات هستن.میتونید از دبیرخانه ایشون استفاده کنیدBig Grin

ممنون که یاد من بودید، به نظر من اواخر می و اوایل جون (یعنی خرداد)
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Saeedv13 ، mani.iht ، rouzbehdarvishi ، parmidashaun ، bardia9 ، ani_sheiton ، lilac ، ابی هانی ، Tomas
(2012-12-15 ساعت 20:23)enchantress_boy نوشته:  
Dear XXXXXXXXXXXXXX,
You are among those randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2013 (October 1, 2012 to September 30, 2013 ). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater than the number of visas available. Please retain this letter and take it with you to your visa interview.

Approximately 100,000 individuals were registered for further processing. Therefore, it is most important that you carefully follow instructions to increase your chances of possible visa issuance. You must visit the Department of State website at http://www.dvselectee.state.gov where you will find instructions for completing the required processing steps.

Please be advised that your case may not be scheduled for an interview appointment until a visa number is available. You will only be contacted by the Kentucky Consular Center when a visa appointment is scheduled.

If it should be necessary to contact the Kentucky Consular Center, you must always refer to your name and case number as they appear below. Your case number should be clearly written in the upper right hand corner of all documents and correspondence sent to the Kentucky Consular Center.

Case Number: XXXXXXXXX
Principal Applicant Name: XXXXXXXXX
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN
The Kentucky Consular Center telephone number is 606-526-7500 (7:30am until 4:00pm EST), or send E-mail inquiry to KCCDV@state.gov

خیلی ممنون از جوابتون
عکسشو پیدا کردم و میذارم
[عکس: vglu1zph9kiranzwrot.jpg]
ورود به آمریکا : به زودی
همیشه بهترین اتفاق میافتد پس هیچگاه نگران نباش
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sayeh_m ، amir82 ، majidsat ، malekan ، j@vad ، KOUROSHAVIN ، Soap McTavish ، Tomas
بجز ماه می وچند نفر محدودی که 22 اکتبر قبولی اعلام شد باز ممکنه که شماره دیگه ای اعلام بشه
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، j@vad ، Tomas
(2012-12-11 ساعت 14:20)گل نهال نوشته:  
(2012-11-28 ساعت 19:56)tajhizgaran نوشته:  
(2012-11-28 ساعت 15:36)afs نوشته:  
(2012-11-28 ساعت 14:05)farshid.70 نوشته:  از مدیران مهاجر سرا خواش مندیم صفحه ای مربوط به برندگان 2013 در 22 اکتبر به بعد ایجاد کنند تا ببینیم آیا کسی قبول شده یا همش سر کاری بوده...

دوست عزیز برنده داشتیم و جعلی نبوده. حداقل 10 نفرشون داخل همین سایت اعلام کردند که در قرعه کشی سری دوم برنده شدند.

سلام بر دوستان
بله درست بوده که من خودم یکی از برندگان دوره دوم هستم .
ممنون .
دوستان مطمئنم سری دوم حداقل تا کیس 9700 نبوده و بالاتر از اون بوده...چون دوست خوبمون ehssan1358 با شماره کیس 9700 در تاریخ 10 مینتیجه شونو دیدن...من فکر میکنم کیس های بالا همون 1می نبوده توی سیت نتیجه شون و حدودا 4-5 روز بعدش اومده اسماشون که متاسفانه دیگه هیچکدوم تا بعد از 22اکتبر چک نکرده بودن...شاید ما هم اگه مثل این دوستمون در تاریخ 10 می چک کرده بودیم دیده بودیم

دوست عزیز

من بعد از اعلام اول و قبل از 22 اکتبر بارها چک کردم ولی اسم ما هنوز اعلام نشده بود . بعد از 22 اکتبر قبولی ما در سایت اعلام شد که تاریخ نامه مربوط به یک ماه می بود ولی متن زیر در آن اعلام شده بود :

You are among those randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2013 ( October 1, 2012 to September 30, 2013 ) . Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater than the number of visas available. Please retain this letter and take it with you to your visa interview.
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
سلام دوستان خوبم
من الان دوباره چک میکنم تو سایت dv lotteryاین پیغام میاد برام

The system is unable to process your request. Please try again later. ORA-12154: TNS:could not resolve the connect identifier specified
تشکر کنندگان: گل نهال ، Tomas
(2013-01-13 ساعت 16:05)sasybala69 نوشته:  سلام دوستان خوبم
من الان دوباره چک میکنم تو سایت dv lotteryاین پیغام میاد برام

The system is unable to process your request. Please try again later. ORA-12154: TNS:could not resolve the connect identifier specified

سایت داره آپدیت میشه برای یک سری شماره ها هر چند ساعت چک کن نشد فرداش امتحان کن
شماره کیس: 2013A5XXX . ابوظبی .2 نفرو نصفیBig Grin. هوستون تگزاس, ويزا يكضرب مارچ٢٠١٣
و این نیز بگذرد بار دگر روزگار چون شکر آید
تشکر کنندگان: گل نهال ، KOUROSHAVIN ، Tomas
دوستان از کجا میشه فهمید تو قرعه کشی شرکت داده شدیم کلا یا نه؟ مثلا عکس ایراد داشته رد کرده باشن یا ...
تشکر کنندگان:
(2013-03-04 ساعت 03:07)chimikhay نوشته:  دوستان از کجا میشه فهمید تو قرعه کشی شرکت داده شدیم کلا یا نه؟ مثلا عکس ایراد داشته رد کرده باشن یا ...
يعني ميفرماييد كه برنده 2013 هستيد و هنوز نميدونستيد؟
عرض شود:
https://www.dvlottery.state.gov/ESC/(S(j...Check.aspx
به اين ادرس يه سر بزنيد و چك كنيد.اگه منظورتون چيزديگه ايه لطفا بفرماييد
**43/آنکارا/مصاحبه:3w مارچ/سه نفر/هزینه:هوار تومنSadمصاحبه:برگهCoolکلیربعداز65روز جانفرسا
ارادتمند همه یاران
تشکر کنندگان: farshadsh
(2013-03-04 ساعت 03:07)chimikhay نوشته:  دوستان از کجا میشه فهمید تو قرعه کشی شرکت داده شدیم کلا یا نه؟ مثلا عکس ایراد داشته رد کرده باشن یا ...

به نظر من اگه تو ثبت نام اولیه بهتون کانفرمیشن نامبر دادن یعنی شما ثبت نامت درست بوده و تو قرعه کشی شرکت کردین البته این نظر منه ،
تشکر کنندگان: گل نهال ، rezagh ، shaso ، Tomas ، farshadsh
(2013-03-04 ساعت 08:03)sepid_a نوشته:  

به نظر من اگه تو ثبت نام اولیه بهتون کانفرمیشن نامبر دادن یعنی شما ثبت نامت درست بوده و تو قرعه کشی شرکت کردین البته این نظر منه ،
به این سادگی هم نیست بعضی ها رو شرکت نمی دن مشکل عکس بعدا بررسی می شه
وقتی جواب ها بیاد قبول شدی بهش دل ببند قبلش خودت رو گیر این مسئله نکن
چون شانس هست ، شانس وقتی بردی باید روش حساب کنی CoolBig Grin
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: shaso ، گل نهال ، itsmasoud ، Judy Abbott 13 ، Soap McTavish ، payam62 ، Tomas ، farshadsh
سلام.
دوستان من در مصاحبه صورتی شدم ................. در هر صورت راضیم .
Case :2013AS30XX
تعداد کیس : 2نفر (من و همسرم)+نی نی که بعدا اضافه شد Big Grin
تاریخ مصاحبه اول (بدون نی نی):March 25 , 2013 آنکارا
تاریخ مصاحبه دوم (بردن نی نی ) :Jun 3 , 2013 آنکارا
برگه صورتی در مصاحبه اول
کلیر :16 September
تحویل پاس به سفارت :24 September
ویزا : Sad
تشکر کنندگان: گل نهال ، ASALI ، tajhizgaran ، itsmasoud ، bayat_r ، sadeghi897 ، Tomas ، Judy Abbott 13 ، shaso ، babak433 ، deineath ، NarcisJ ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان