کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
ولی ماشالا 8 هزاریا از همه بیشترنا ...
گل سرسبدمون هم که امیر خان مهاجر ...
من اون موقع فکر می کردم که با این کیس نامبری که ما داریم هیچ اتفاقی نمیفته ، ولی وقتی بعدش دیدم که بازهم اعلام شد و چند نفر دیگه هم برنده شدن، یه ذره امیدوارتر شدم !!!
امیدوارم که هممون تا سپتامبر سال دیگه ویزاهامون رو گرفته باشیم
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: mani.iht ، amir82 ، afs ، nora ، refiusa ، NarcisJ ، ani_sheiton ، alonak ، itsmasoud ، گل نهال ، payam62 ، bardia9 ، امیر مهاجر ، lilac ، Tomas ، kasrafo ، KOUROSHAVIN
یه آدم خیلی خوب در این سایت وجود داره و اون هم آقای امیر مهاجره واقعا بدون هیچ چشمداشتی و یا تعصب خاصی و یا جانبداری از گروه و قشر خاصی همه بچه ها رو راهنمایی میکنه با اخلاق و ادبیات خوبش امیدوارم بقیه صبر و شکیبایی رو از ایشون یاد بگیرن من به شخصه از ایشون سپاس و قدردانی می کنم ممنونم انشاءالله لطف خدا همیشه شامل حال ایشون و خانواده محترمشون بشه چون ایشون واقعا به معنای واقعی انسان هستن
(2012-12-04 ساعت 22:52)jazirehh نوشته:  ولی ماشالا 8 هزاریا از همه بیشترنا ...
گل سرسبدمون هم که امیر خان مهاجر ...
من اون موقع فکر می کردم که با این کیس نامبری که ما داریم هیچ اتفاقی نمیفته ، ولی وقتی بعدش دیدم که بازهم اعلام شد و چند نفر دیگه هم برنده شدن، یه ذره امیدوارتر شدم !!!
امیدوارم که هممون تا سپتامبر سال دیگه ویزاهامون رو گرفته باشیم

دوست عزیز

تا زمانی که ما با شماره 99XX هستیم شما باید کاملا امیدوار باشید .

به امید موفقیت همه دوستان Smile
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: bardia9 ، payam62 ، گل نهال ، Tomas ، kasrafo ، Soap McTavish ، soruosh
بچه ها من یه سوال فنی دارم که نمیدونستم کجا مطرحش کنم

میخواستم بدونم وقتی برای اولین بار نتایجو تو سایت چک کردین در صورت برنده شدن دقیقا چی دیدین ؟؟ اگه کسی عکسی چیزی ازش داره بذاره ممنون میشم ...
ورود به آمریکا : به زودی
همیشه بهترین اتفاق میافتد پس هیچگاه نگران نباش
تشکر کنندگان: Tomas
دوستان اگه اسپانسر بگیریم هزینه داره؟؟؟ یکی میگفت 88 دلار برای هر اسپانسر هزینه میگیرن این مطلب درسته؟؟یعنی من 2 تا اسپانسر بخوان بگیرم باید 170 دلار بدم؟؟!!!
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: Tomas
از قضا مطمئنم اگه شما در 1 مي چك كرديد و ديديد خبري نيست قطعا 10 اكتبر قبول شديد و چيزي بين اين دو تاريخ نيست (اونا خيلي خيلي منظمند اينجا رو نبين كه...)
پس این دوستمون با کیس9700 چطوری 10می دیده؟؟؟
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان:
(2012-12-14 ساعت 16:55)گل نهال نوشته:  از قضا مطمئنم اگه شما در 1 مي چك كرديد و ديديد خبري نيست قطعا 10 اكتبر قبول شديد و چيزي بين اين دو تاريخ نيست (اونا خيلي خيلي منظمند اينجا رو نبين كه...)
پس این دوستمون با کیس9700 چطوری 10می دیده؟؟؟

دو نوبت بوده
اول می و بیست و دوم اکتبر
تقریبا اونها هم اونقدر منظم نیستن
اول می تا شماره های زیر 10000 بودن
پس 9700 همون اول می بوده
تشکر کنندگان: kasrafo ، bayat_r ، lilistar
سلام به همه
یکی از چیزایی که بعد از کارنت شدن و موقع مصاحبه خیلی مهمه انتخاب ایالت و شهر مورد نظر در آمریکاست.بعضی از ایالت ها من اسمشو تا حالا نشنیده بودم
واسه همین من فهرست 50ایالت آمریکا رو میزارم تا همه استفاده کنن.هر چند میدونم همه اطلاعاتشون کامله.

1- آرکانزاس 2- آریزونا 3- آلاباما 4- آلاسکا 5- آیداهو 6- آیووا 7- اکلاهما 8- اورگن 9-اوهایو 10-ایلینوی 11-ایندیانا 12- پنسیلوانیا 13- تگزاس 14-تنسی 15- جورجیا 16- دلاویر17- داکوتای جنوبی 18- داکوتای شمالی 19- رود آیلند 20- فلوریدا 21- کارولینای جنوبی 22- کارولینای شمالی 23- کالیفرنیا 24- کانزاس 25- کلرادو 26-کنتاکی 27- کانتیکت28-لوئیزیانا 29- ماساچوست 30- مریلند 31- مونتانا 32- میزوری 33- میسیسیپی 34- میشیگان 35- مِین 36- مینسوتا 37- نبراسکا 38- نوادا 39- نیوجرسی 40-نیومکزیکو 41- نیوهمپشر 42- نیویورک 43- واشینگتن 43- وایومینگ 44- ورمونت45- ویرجینیا46- ویرجینیای غربی47-ویسکانسین48- هاوائی49-یوتا 50-‫واشنگتن دی‌سی

امیدوارم به کارتون بیاد.
(خدایا چگونه زیستن را به من بیاموز چگونه مردن را خود خواهم آموخت)
**92/ 2 نفر /کارنت:10می2013/مصاحبه:22جولای2013ابوظبی
کلیر:2سپتامبر2013/دریافت ویزا28سپتامبر2013/ ورود به آمریکا 27فوریه2014/ساکن شمال ویرجنیا(منطقه استرلینگ)
تشکر کنندگان: kavirr ، achi686 ، گل نهال ، pooya.n ، dana ، سمانه777 ، alonak ، KOUROSHAVIN
دو نوبت بوده
اول می و بیست و دوم اکتبر
تقریبا اونها هم اونقدر منظم نیستن
اول می تا شماره های زیر 10000 بودن
پس 9700 همون اول می بوده
[/quote]
اكثراً بچه هاي ٩٢٠٠به بالا بجز چندنفري بقيه همه نتيجشونو اكتبر ديدن ازجمله خود من و من روز ١مي نديدم قبوليمو.يعني سري دوم فقط ٥٠٠تا اعلام كردن؟؟؟البته همه بچه هاي ١٠٠٠٠به بالا سري دوم ديدن.ولي ٩٠٠٠ها يه عده زود و بعد از ١مي ديدن با شماره هاي ٩٢٠٠،٩١٠٠،٩٧٠٠ كه حدوداً ٧-٨ مي ديدن.من از طريق جدول افشين با همشون صحبت كردم و تاريخ رؤيتشان را جويا شدم
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: pooya.n ، lilistar ، ani_sheiton ، lilac
(2012-12-14 ساعت 18:31)nika نوشته:  سلام به همه
واسه همین من فهرست 50ایالت آمریکا رو میزارم تا همه استفاده کنن.هر چند میدونم همه اطلاعاتشون کامله.

نیکا جان
اطلاعات کاملش توی امضای امیر مهاجر هست
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: amir82 ، 3pideh ، lilistar ، pooya.n ، ابی هانی ، lilac ، KOUROSHAVIN ، Soap McTavish
سلام به همه

[/quote]

نیکا جان
اطلاعات کاملش توی امضای امیر مهاجر هست
[/quote]

سلام آره هست ولی انگلیسیه
چقدر خوب بود یکی به فارسی ترحمه اش میکرد.
**92/ 2 نفر /کارنت:10می2013/مصاحبه:22جولای2013ابوظبی
کلیر:2سپتامبر2013/دریافت ویزا28سپتامبر2013/ ورود به آمریکا 27فوریه2014/ساکن شمال ویرجنیا(منطقه استرلینگ)
تشکر کنندگان: bardia9 ، bayat_r
(2012-12-14 ساعت 12:56)MAHDI123321 نوشته:  بچه ها من یه سوال فنی دارم که نمیدونستم کجا مطرحش کنم

میخواستم بدونم وقتی برای اولین بار نتایجو تو سایت چک کردین در صورت برنده شدن دقیقا چی دیدین ؟؟ اگه کسی عکسی چیزی ازش داره بذاره ممنون میشم ...

کسی نیس جواب بده ؟؟ Sad
ورود به آمریکا : به زودی
همیشه بهترین اتفاق میافتد پس هیچگاه نگران نباش
تشکر کنندگان: j@vad
(2012-11-26 ساعت 17:02)فری 43 نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 16:55)Omid-Aria نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 16:48)فری 43 نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 16:40)afs نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 16:32)فری 43 نوشته:  سلام
من دیروز ای میل برنده شدن دریافت کردم و کیس نامبر من wAC2012648110 است و تا جمعه وقت دارم فرم ها بفرستم نظرتون چیه یعنی نفر چندم هستم. ممنون

دوست عزیز در برنامه لاتاری برای اعلام برنده شدن هیچ ایمیلی برای شما زده نمی شه و شما خودتون باید برید توی ایــــــــــن آدرس و برنده شدنتون رو چک کنید. از طرفی کیس نامبرهای برنده ی لاتاری شبیه چیزی که فرستادید نیست و متاسفانه باید گفت ایمیل دریافتی شما غیرواقعی است

اما فرم ها را پیوست کرده و نمونه هم فرستادن و تلفن در تایلند برای پیگیری نیز نوشته شده

همانطور كه افشين جان گفتن اين ايميل جعليه ؛
بعد تايلند چه ربطي به امريكا داره !!!

ممنون از پاسخ شما

لطفاً این مطلب را به دقت بخوانید :

https://www.reliablepartner.info/nph-rf....rning.html
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان:
(2012-12-15 ساعت 19:31)MAHDI123321 نوشته:  
(2012-12-14 ساعت 12:56)MAHDI123321 نوشته:  بچه ها من یه سوال فنی دارم که نمیدونستم کجا مطرحش کنم

کسی نیس جواب بده ؟؟ Sad
Dear XXXXXXXXXXXXXX,
You are among those randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2013 (October 1, 2012 to September 30, 2013 ). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater than the number of visas available. Please retain this letter and take it with you to your visa interview.

Approximately 100,000 individuals were registered for further processing. Therefore, it is most important that you carefully follow instructions to increase your chances of possible visa issuance. You must visit the Department of State website at http://www.dvselectee.state.gov where you will find instructions for completing the required processing steps.

Please be advised that your case may not be scheduled for an interview appointment until a visa number is available. You will only be contacted by the Kentucky Consular Center when a visa appointment is scheduled.

If it should be necessary to contact the Kentucky Consular Center, you must always refer to your name and case number as they appear below. Your case number should be clearly written in the upper right hand corner of all documents and correspondence sent to the Kentucky Consular Center.

Case Number: XXXXXXXXX
Principal Applicant Name: XXXXXXXXX
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN
The Kentucky Consular Center telephone number is 606-526-7500 (7:30am until 4:00pm EST), or send E-mail inquiry to KCCDV@state.gov
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
خوب تا 4300 هم برای فوریه کارنت شدن به نظر شماها نوبت 8000 ایها کی میشه؟
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، saeed_gh ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان