کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
اون قضیه رو جدا عنوان کرده در ضمن اینکه 10% اعلام شده کجاش خوندی شما؟!!!!!
تشکر کنندگان: Ehsan2013 ، امیر مهاجر
(2012-05-02 ساعت 13:37)lottery_23 نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 13:33)mreza_ce نوشته:  سلام دوستان

من مادرم برنده شده با کیس نامبر 3XXX،
می خواستم بدونم آیا برای بچه های بالای 21 که ازدواج کردن، بعداً میتونه اقدام کنه ؟ چه مدت طول می کشه ؟

مرسی
بله. مادرتون به محض دریافت گرین کارت میتونن برای بچه های بالای 21 سالشون اقدام کنن که پنج یا شش سال طول میکشه تا به اونها هم گرین کارت بدن. اما اگه بچشون توی این پنج شش سال ازدواج کنه کیسشون عوض میشه و بیشتر طول میکشه.

نه دوست عزیز 5 یا 6 سال ماله کسی هست که سیتیزن شیپ داره و کسی که گرین کاردتی هست پس از اقدام برای فرزندان بالای 21 سال 10 تا 12 سال طول میکشه و در خوش بینانه ترین حالت 9 سال چون الان دارن پرونده های سال 2002 و 2003 را برسی میکنن.مادر ایشون میتونه پس از گرفتن گرین کارت اقدان کنه واسه بچه ها و پس از 5 سال گه سیتیزن شد اونقت اون 5 سال از 7 یا 8 سال سیتیزنی کم میشه ولی باز هم زیر 7 سال نمیشه که بچه ها هم بتونن گرین کارت بگیرن
پدر بزرگ به نان می اندیشید، پدر به آزادی
من اکنون...
به نان و آزادی.
تشکر کنندگان: smith ، delir ، Mehdiest ، azita 33 ، faranak.n ، amirhomayoun ، rad_95
(2012-05-02 ساعت 15:36)amir_cool_2001 نوشته:  ظاهرا براي جلوگيري از سو استفاده شركتهاي خدماتي لاتاري و كلاهبرداري
از مردم فقط 10 درصد از برندگان اعلام شدن اينم آدرس منبع خبر.

http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1322.html

سلام

چک کردم همچین چیزی ندیدم. میشه بگی از کجا این گفته رو استنباط کردید. اگه متن انگلیسیش و آدرس دقیق ترش رو بگین ممنون میشم.
تشکر کنندگان: delir ، mar308 ، jayjay ، Ehsan2013 ، persian_viper ، امیر مهاجر
(2012-05-02 ساعت 15:44)jayjay نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 13:37)lottery_23 نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 13:33)mreza_ce نوشته:  سلام دوستان

من مادرم برنده شده با کیس نامبر 3XXX،
می خواستم بدونم آیا برای بچه های بالای 21 که ازدواج کردن، بعداً میتونه اقدام کنه ؟ چه مدت طول می کشه ؟

مرسی
بله. مادرتون به محض دریافت گرین کارت میتونن برای بچه های بالای 21 سالشون اقدام کنن که پنج یا شش سال طول میکشه تا به اونها هم گرین کارت بدن. اما اگه بچشون توی این پنج شش سال ازدواج کنه کیسشون عوض میشه و بیشتر طول میکشه.

نه دوست عزیز 5 یا 6 سال ماله کسی هست که سیتیزن شیپ داره و کسی که گرین کاردتی هست پس از اقدام برای فرزندان بالای 21 سال 10 تا 12 سال طول میکشه و در خوش بینانه ترین حالت 9 سال چون الان دارن پرونده های سال 2002 و 2003 را برسی میکنن.مادر ایشون میتونه پس از گرفتن گرین کارت اقدان کنه واسه بچه ها و پس از 5 سال گه سیتیزن شد اونقت اون 5 سال از 7 یا 8 سال سیتیزنی کم میشه ولی باز هم زیر 7 سال نمیشه که بچه ها هم بتونن گرین کارت بگیرن
بله درسته در مورد سالش اشتباه کردم. معمولا بیشتر از پنج شش سال میشه.
Category: F2B
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
تشکر کنندگان: delir ، jayjay ، rad_95
(2012-05-02 ساعت 15:44)Alidanesh1358 نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 15:36)amir_cool_2001 نوشته:  ظاهرا براي جلوگيري از سو استفاده شركتهاي خدماتي لاتاري و كلاهبرداري

سلام

چک کردم همچین چیزی ندیدم. میشه بگی از کجا این گفته رو استنباط کردید. اگه متن انگلیسیش و آدرس دقیق ترش رو بگین ممنون میشم.

داری به خودت امید الکی می دی؟ ساز و کار برنده ها عین قبله اما امسال بخاطر اشتباه سال قبل که چند هزار ویزا صادر نشد امسال اگر اون ویزا ها پر نشد دوباره اکتبر برنده اعلام می کنند
تشکر کنندگان: RED PRINCE
(2012-05-02 ساعت 15:07)RED PRINCE نوشته:  از سال 70 تا حالا یعنی 20 ساله دارم شرکت میکنم و دریغ از ....
به این نتیجه رسیدم که عدالت ، چیز مزخرفی است در این دنیا!!! کاش میشد نسبت به تعداد دفعات شرکت در لاتاری ، سهمیه بندی صورت می گرفت...
خلاصه الان که این کامنت را ارسال میکنم دچار سندرم افسردگی بعد از لاتاری شده ام.و مطمئنم که اساس این روزگار بر بی نظمی و بی عدلی بنا گردیده...ضمن احترام و تبریک به تمامی پذیرفته شدگان 2013

ناراحت نباش دوست عزیز منم بعد از 5 سال امسال هم بار 6 ام هست که برنده نشدم ولی چند ماهه دنبال کارهای ویزای دانشجویی و اپلای هستم و دارم به نتیجه میرسم
لاتاری فقط یک شانس زیر 1 درصد هست و شما اون چیزی که دنبالشی رو خودت باید بدست بیاری
من ادم میشناسم 2 ساله با لاتاری رفته اونور و الانم میگه میخوام برگردم چون از این ادم های بی انگیزه و بی هدف و باری به هر جهت ها که لاتاری میبرن زیاده تو اییران و اتفاقا خیلی ها که تحصیلی میرن امریکا بسیار موفق تر هستن توی کار وزندگی در اونجا.انشالا شما هم بلیتت میبره یک روز
(2012-05-02 ساعت 15:58)siavash64 نوشته:  سلام منم متاسانه قبول نشدم امیدمو از دست دادم خیلی افسرده ام به نظرم امسال بر عکس پارسال اونایی که برنده شدن روزای آخر ثبت نام کرده بودن.

فکر نمیکنم تاثیر داشته باشه چون من و خانواده ام هم 5 نفری فقط و فقط چند ساعت مانده به پایان ثبت نام کردیم و اسسمون هم در نیومد اما اینطور که مشخصه و از روی کیس نامبر ها که زیر 10000 هزار هست و اینکه خودشون گفتن:

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. More entries will be selected in early October 2012, so please keep your confirmation information until at least that time.

پس این یعنی تعداد بیشتر برنده ها در تاریخ اول اکتبر یعنی اوائل مهر اعلام میشه و این با شماره های کیس نامبر پایین برنده های امسال دقیقا در یک راستا است

پس امیدوار باش دوست منCool
من اکنون...
به نان و آزادی.
تشکر کنندگان: RED PRINCE ، delir ، ZZR ، MPU
سلام منم متاسانه قبول نشدم امیدمو از دست دادم خیلی افسرده ام به نظرم امسال بر عکس پارسال اونایی که برنده شدن روزای آخر ثبت نام کرده بودن.
تشکر کنندگان: jayjay ، delir
دوستان این کیس نامبر چیه؟
تشکر کنندگان:
يكي از بچه هايي كه براي ثبت نام اينترنتي سايت زده گفته بود فقط 1درصد برنده داشته در صورتيكه سال گذشته 10 درصد بوده كه با اختصاص 15 درصد برندگان آسيا در سال گذشته در ايران با توجه به افزايش شركت كنندگان امسال كه طبق آمار رسمي 369.118 نفر بوده اين تعداد غير منطقي بنظر ميرسه. شايد هم دليل ديگه ايي داشته كه اعلام كردن شماره هاتون رو نگه داريد. به هر حال اگر ديگر دوستان خبر موثق ديگري دارن اطلاع بدن.

http://travel.state.gov/pdf/DV_Applicant...7-2013.pdf
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: 2013lottery2013 ، jayjay ، delir ، daria ، Mehdiest ، Mitram ، June
با سلام
منم لينكي رو كه اشاره كردي ديدم، به افراد سودجو اشاره شده ولي در مورد ارتباطش با اعلام تنها ١٠ درصد از برنده ها و همينطور ارتباط اين دو به هم مطلبي نديدم. لطفا متن مورد نظر رو اعلام كن.

DV 2013 Program: Beginning on May 1, 2012 at noon Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4), entrants from DV 2013 (those who submitted entry between October 4, 2011 and November 5, 2011) may check the status of their entry using the confirmation number through Entrant Status Check on the E-DV website. Be advised that additional DV 2013 entrants MAY be selected beginning October 1, 2012. The DV-2013 registration period was from October 4, 2011, until November 5, 2011. To view instructions for DV-2013 entrants and selectees, see Instructions for the 2013 Diversity Visa Program.
تشکر کنندگان:
من برای اولین بار تو عمرم که شرکت کردم اولین جمله ی not been selected رو دیدم و واقعا خورد تو حالم ! اما امیدم رو از دست نمیدم ! دیدم خیلی ها 9-10 ساله شرکت کردند !!! مبارکشون باشه
نمیدونم چرا این حس رو دارم اما فکر می کنم از امسال به بعد قراره ایرانی های بیشتری رو قبول کنند ... انگار یه جوری دارند سعی می کنند ایرانی ها رو بکشونن سمت خودشون ...
تشکر کنندگان: delir ، Ehsan2013 ، rad_95 ، sayeh_m
ممنون میشم بچه هایی که اطلاعات دقیق دارن جواب بدن کسی که گرین کارت داره یا سیتیزن شیپ هستش اگه بخواد زنشو از ایران بیاره چه جوری میتونه آخه یکی از دوستای ما ا در اومده اسمش نامزد داره ولی تا 2 سال دیگه نمیتونه این شرایطش چجوریه با داشتن گرین کارت ؟؟؟
تشکر کنندگان: rad_95 ، sayeh_m

DV 2013 Entrants: Please keep your confirmation number until at least September 2013, even if you are not selected on May 1, 2012. The Department of State may select more DV 2013 entries on October 1, 2012.

در هیچ کجای این متن و متن اخر صفحه ای که شما لینک دادی همیچیم چیزی نگفته و اصلا حرفی در مورد 10 درصد نزده

اما در این متن تاکید کرده که حتی در صورت برنده نشدن کانفرمیشن نامبر تون را نگه دارید چون تعداد بیشتری را در اوائل اکتبر امکان دارد انتخاب کند.
پس دوستان برنده نشده هنوز امید وار باشن
من اکنون...
به نان و آزادی.
تشکر کنندگان: delir ، Big apple ، امیر مهاجر ، sayeh_m
براي ما كه ٥٠٠،٠٠٠ دلار هزينه ور داشت قبول نشدن
امروز بجاي لاتاري افك لايسنسم بعد ٩ ماه رسيد وبايد ٥٠٠،٠٠٠ دلارو براي EB-5 بريزم من بشخصه بد خورد تو ذوقم
ولي هر جي قسمت باشه
بازم تبريك ميكم به تمامي دوستاني كه بلاخره با روزها و بعضي ها با سالها به ارزوشون رسيدند
????????
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، Mehdiest ، rad_95 ، امیر مهاجر ، sayeh_m ، feidom30
(2012-05-02 ساعت 15:51)2013lottery2013 نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 15:44)Alidanesh1358 نوشته:  

سلام

داری به خودت امید الکی می دی؟ ساز و کار برنده ها عین قبله اما امسال بخاطر اشتباه سال قبل که چند هزار ویزا صادر نشد امسال اگر اون ویزا ها پر نشد دوباره اکتبر برنده اعلام می کنند

ویزا که تا اکتبر پر نمیشه ! اولا تا سپتامبر برای 2012 است دوما خیلی دیگه بجنبند اکتبر کارنت 2013 است.
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، jayjay ، rad_95 ، امیر مهاجر ، sayeh_m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان