کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2013-07-30 ساعت 11:32)shiraz mamali نوشته:  سلام دوستان.یکی‌ از آشنا‌های ما اسمش در اومده ولی‌ بنده خدا۱۹سال بیشتر نداره.آیا کسی‌ که ۱۹ ساله هست می‌تونه واسه بقیه مرحله اقدام بکنه؟

خودم ک فکر می‌کنم زیر ۲۱سال نمیتونه.
یکی از کاربر های پارسال با اسم یاشیم با سن 16 سال ویزا گرفته ،یکی دیکه هم توی 2012 یی ها بود که اسمش یادم نیست ،این لینکش http://mohajersara.com/user-48531.html تازه این دیپلم داره و یاشیم نداشت
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
سلام به همگي من تازه عضو شدم مي خواستم ببينم ثبت
نام جديد لاتاري كي هست؟ بي صبرانه منتظرم كه ثبت نام كنم، مرسي دوستان ؛)
تشکر کنندگان: DIVE ، پدی
سلام دوستان چی میشه 1 نفر 1ضرب بگیره 100%؟
منظورم شرایط هست
تشکر کنندگان:
(2013-07-30 ساعت 17:32)araaaash نوشته:  سلام دوستان چی میشه 1 نفر 1ضرب بگیره 100%؟
منظورم شرایط هست

از شرایط اصلی اون اینه که سربازی نرفته باشی و کار دولتی حساس هم نداشته باشی در اینصورت فکر کنم 99 درصد یکضرب ویزا رو زدی ....
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: گل نهال ، aghaghia ، kiana11 ، ojee ، man.u65a ، araaaash
دوستان عزیز ممنون از جواب هاتون.من از ملیکا 2 تا شماره تو سایت دیدم.الان کدوم شماره اصلیشه؟بعد باید از الان بزنگم بهشون یا رسیدم دبی بزنم؟
این قضیه اعتبار ترجمه مدارک چیه؟! اینو از کجا میگید؟وای خدا اینو الان دیدم تو سایت.منو بگو فکر میکردم همه مدارکم آماده است!
تشکر کنندگان:
دوستان تا حالا کسی پاستور شریعتی رفته برای واکسن؟ اون یکی پاستور خیلی به من دوره.
بعد الان واکسن آنفولانزا از کجا پیدا کنم؟چند جا زنگ زدم همه گفتن پاییز میاد فعلا نداریم.چی کار کنم؟
دوستان شما روی تمام ترجمه هاتون مهر وزارت خارجه و دادگستری هر دو رو زدین؟لازمه؟
تشکر کنندگان:
(2013-07-31 ساعت 11:03)Memoljon نوشته:  دوستان تا حالا کسی پاستور شریعتی رفته برای واکسن؟ اون یکی پاستور خیلی به من دوره.
بعد الان واکسن آنفولانزا از کجا پیدا کنم؟چند جا زنگ زدم همه گفتن پاییز میاد فعلا نداریم.چی کار کنم؟
دوست عزیز پاستور شریعتی ( اول میدان قدس اگه منظورتونه) شعبه جدید پاستور اصلی هستش و اکثر بچه های تهران هم به اونجا مراجعه کردند از جمله خود من Big Grin
وقتی الان واکسن آنفولانزا نیست، چه اجباریه که الان شما بزنیدش ؟؟؟ !!! این واکسن تایم مخصوص داره برای زدن
در مورد ترجمه هاتون این به خودتون بستگی داره که آیا بعدش اون ترجمه رو میخواهین برای جای دیگه در آمریکا استفاده کنین یانه مثلًا ترجمه مدارک تحصیلیتون برای اداره ارزشیابی آمریکا، حتماً به مهر وزارت امورخارجه نیاز دارن، اما برای ترجمه فقط به صرف سفارتخونه، نه احتیاجی نیست...
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: Memoljon ، گل نهال ، پدی ، nasim
ممنون برای پاسخ تون.آخه بعضی دوستان در سفرنامه قید کردن که حتما بزنید.چون دکتر شوکولی گیر میده که وقتی برید آمریکا فصل سرما هست و اینا....
تشکر کنندگان:
(2013-07-31 ساعت 13:00)Memoljon نوشته:  ممنون برای پاسخ تون.آخه بعضی دوستان در سفرنامه قید کردن که حتما بزنید.چون دکتر شوکولی گیر میده که وقتی برید آمریکا فصل سرما هست و اینا....
Big GrinBig GrinBig Grin دکتر شوکولی رو میشه بگین کیه اونوقت؟؟؟
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: bigharar ، shani89 ، پدی
(2013-07-31 ساعت 13:08)mrbonbon نوشته:  
(2013-07-31 ساعت 13:00)Memoljon نوشته:  ممنون برای پاسخ تون.آخه بعضی دوستان در سفرنامه قید کردن که حتما بزنید.چون دکتر شوکولی گیر میده که وقتی برید آمریکا فصل سرما هست و اینا....

فکر کنم همون دکتر اونگانه که از بس زیر میزی شیرنی گرفته معروف شده به شوکولیBig Grin
(موجیم که آسودگی ما عدم ماست)
تشکر کنندگان: shani89 ، پدی ، nasim
(2013-07-31 ساعت 15:50)bigharar نوشته:  
(2013-07-31 ساعت 13:08)mrbonbon نوشته:  

فکر کنم همون دکتر اونگانه که از بس زیر میزی شیرنی گرفته معروف شده به شوکولیBig Grin

نه منظورشون دکتر شوکولا یا شوکلا در ابوظبی هست Big Grin
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: azar1348 ، shani89
من اومدم شفاف سازی کنم منظورم دقیقا دکی شوکلا بود!
تشکر کنندگان: bigharar ، mrbonbon ، پدی
(2013-07-30 ساعت 16:19)Mahni نوشته:  سلام به همگي من تازه عضو شدم مي خواستم ببينم ثبت
نام جديد لاتاري كي هست؟ بي صبرانه منتظرم كه ثبت نام كنم، مرسي دوستان ؛)

october
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: azar1348
(2013-07-31 ساعت 11:03)Memoljon نوشته:  دوستان تا حالا کسی پاستور شریعتی رفته برای واکسن؟ اون یکی پاستور خیلی به من دوره.
نمي دونم كي اينو شايع كرد تو سايت و واقعا هم اطلاعاتش غلط بود، من خودم از دكتر شوكلا پرسيدم و تو سفر نامم هم نوشتم مفصلا، اصلا نيازي نيست به اين كار و هزينه الكي نكنيد،
در ضمن براي سفارتخونه اصلا لازم نيست مهر دادگستري و وزارت امور خارجه. ولي شايد بعدا تو امريكا لازم باشه، اگر صرفا واسه سفارت مي خواهيد فقط مهر مترجم كفايت مي كنه
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: azar1348 ، Memoljon ، noobnoobi ، shani89
سلام دوستان گل من.
یک سوال فنی داشتم که ترجیح دادم تو 2013 ها بپرسم که با تجربه تر هستن:
بعد از کلیر شدن چقدر وقت داریم که بریم سفارت و ویزا رو بگیریم؟
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: shani89 ، nasim

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان