کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2013-08-04 ساعت 20:18)noobnoobi نوشته:  سلام دوستان گل من.
یک سوال فنی داشتم که ترجیح دادم تو 2013 ها بپرسم که با تجربه تر هستن:
بعد از کلیر شدن چقدر وقت داریم که بریم سفارت و ویزا رو بگیریم؟
بلافاصله باید بری. درست که تو سایت برای شما یک وقت اکسپایر تعریف میشه ولی از بچه های 2013 بوده کسی که یکماه بعد از کلیر شدن رفته ویزاشو بگیره بهش گفتن برو شما دوباره افتادی تو سیکل کلیرنس!!! پس بلافاصله بعد از روئیت شمارت باید خودتو برسونی سفارت
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، shani89 ، roeentan ، amir82 ، گل نهال ، soruosh ، nasim ، Aida.s ، rezajoon
(2013-08-04 ساعت 20:28)mohammad fazli نوشته:  
بلافاصله باید بری. درست که تو سایت برای شما یک وقت اکسپایر تعریف میشه ولی از بچه های 2013 بوده کسی که یکماه بعد از کلیر شدن رفته ویزاشو بگیره بهش گفتن برو شما دوباره افتادی تو سیکل کلیرنس!!! پس بلافاصله بعد از روئیت شمارت باید خودتو برسونی سفارت
آخه بحث اینکه من مشمولم باید برم دوباره وثیقه اینا بزارم.
حداکثر چقدر وقت دارم؟
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: shani89 ، Soap McTavish ، پدی ، Aida.s
سلام دوستان می خوام بدوم من کاردانی به کارشناسی خوندم ، برای سفارت مدرک کارشناسی کافیه؟ البته من همه رو ترجمه کردم(دیپلم - پیش دانشگاهی - کاردانی - کارشناسی) ولی اگر واقعا کاردانی رو لازم نیست ببرم، الکی نبرم که برای دوستان مصاحبه گر عادت بشه. فقط وقت چندانی ندارم پس فردا دارم مدارک رو ارسال می کنم.
راستی آرامکس از همه کمتر میگیره پول پست به آنکارا رو.
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: amiz.abdollah
(2013-08-04 ساعت 20:56)noobnoobi نوشته:  
حداکثر چقدر وقت دارم؟
دوست عزیز
در رابطه با زمانش من نمیتونم چیزی بگم فقط میدونم مسئله ای که بهش اشاره کردم اتفاق افتاده و به نظرم زمانی که کلیر بشید بهتره ظرف مدت یک دو هفته خودتو اونجا برسونی. در ضمن از الان نگران اون موقع نباش
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: amir82 ، گل نهال ، noobnoobi ، nasim ، Aida.s
(2013-08-04 ساعت 21:10)shani89 نوشته:  سلام دوستان می خوام بدوم من کاردانی به کارشناسی خوندم ، برای سفارت مدرک کارشناسی کافیه؟ البته من همه رو ترجمه کردم(دیپلم - پیش دانشگاهی - کاردانی - کارشناسی) ولی اگر واقعا کاردانی رو لازم نیست ببرم، الکی نبرم که برای دوستان مصاحبه گر عادت بشه. فقط وقت چندانی ندارم پس فردا دارم مدارک رو ارسال می کنم.

شانی جان
در مدارک ارسالیت نیاز نیست بفرستی همون لیسانست کافیست ولی همشو با خودت روز مصاحبه ببر که اگر احیانا ازت خواست بهشون نشون بدی. مدارک ارسالیت باید مطابق با فایل خود سفارت باشه
http://photos.state.gov/libraries/turkey...urkish.pdf
تشکر کنندگان: amir82 ، گل نهال ، noobnoobi ، honey rahmati ، amiz.abdollah ، soruosh
(2013-08-04 ساعت 20:56)noobnoobi نوشته:  
حداکثر چقدر وقت دارم؟

سلام,
وقتی شمارتون تو سایت سفارت اعلام میشه یک تاریخ هم جلوش داره که اون "حدااکثر" زمانتون هست و قبل از اون تاریخ میتونید برید ویزاتون را بگیرید.البته باید در نظر بگیرید که ممکن است دوباره بشما کلیرنس بخوره.
2013AS00005xxx •
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، Aida.s
دوستان کسی در برندگان 2013 بوده که شرایطش این باشه ؟

تحصیلات پیش دانشگاهی
وضعیت خدمت مشمول

برای مصاحبه اصل مدارک رو دبیرستان تحویل نمیده ! مشه با گواهی موقت یا ریز نمرات اقدام کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این سوال رو در چندین تاپیک پرسیدم چون برام خیلی مهم هستش.
تشکر کنندگان:
(2013-08-04 ساعت 21:10)shani89 نوشته:  سلام دوستان می خوام بدوم من کاردانی به کارشناسی خوندم ، برای سفارت مدرک کارشناسی کافیه؟ البته من همه رو ترجمه کردم(دیپلم - پیش دانشگاهی - کاردانی - کارشناسی) ولی اگر واقعا کاردانی رو لازم نیست ببرم، الکی نبرم که برای دوستان مصاحبه گر عادت بشه. فقط وقت چندانی ندارم پس فردا دارم مدارک رو ارسال می کنم.

در مورد من اینطور بود که لیسانس با ریزنمرات خواست و پیش رو فقط خود مدرک، کارت ملی هم نخواست.

البته اینا برای ایروان هست
تشکر کنندگان: گل نهال ، Soap McTavish ، aghaghia
سلام دوستان
اگر پدر يا مادر , برنده لاتاري باشند و سن فرزندشان از ۲۱ سال بيشتر باشد, از هيچ راهي فرزند وارد case پدر و مادر نميشود ؟؟
براي اين که کار فرزند رو درست کنن از چه راه هايي بايد اقدام کنند؟؟
آيا هنگام مصاحبه در ترکيه بايد اقدام کنند يا بعد از ورودشون به آمريکا؟؟
ممنون ميشوم دوستان مهربون و با تجربه راهنمايي بفرمايند. مرسي از همه
تشکر کنندگان: گل نهال
(2013-08-09 ساعت 03:24)shadi20 نوشته:  سلام دوستان
اگر پدر يا مادر , برنده لاتاري باشند و سن فرزندشان از ۲۱ سال بيشتر باشد, از هيچ راهي فرزند وارد case پدر و مادر نميشود ؟؟

بايد بعد از ورودشون به آمر.يكا، واسه فرزندشون از طريق كيس خانوادگي اقدام كنند
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: aghaghia ، Soap McTavish ، shadi20
(2013-08-09 ساعت 03:24)shadi20 نوشته:  سلام دوستان

شما باید بعد از ورود به آمریکا و دریافت گرین کارت اقدام کنید که به نظر بعضی ها بهتره بعد از سیتی زن شدن اقدام کنید. مثلاً اگر الان اقدام کنید 8 یا 9 سال طول میکشه و اگر 5 سال دیگه که سیتی زن شدید اقدام کنید از اون موقع دو سه سال طول میکشه که میشه 7 یا 8 سال.....
البته اینا همه تجربه دوستانی هست که این کار رو کردند
و هیچ راه دیگه ای نداره
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: گل نهال ، aghaghia ، azar1348 ، KIMIA2005 ، Soap McTavish ، payam62 ، roeentan ، shadi20 ، nasim
دوستاي خوبم
براي مکالمات داخلي در خود ترکيه ( مثلا بين دو موبايل ) اگه سيم کارت ترکي بگيريم به صرفه تره يا سيم کارت همراه اول خودمونو از ايران ببريم ؟؟ اصلا سيم کارت براي مکالمات کوتاه مدت ، در ترکيه هست ؟ مرسي
تشکر کنندگان: payam62
(2013-08-12 ساعت 20:28)shadi20 نوشته:  دوستاي خوبم
براي مکالمات داخلي در خود ترکيه ( مثلا بين دو موبايل ) اگه سيم کارت ترکي بگيريم به صرفه تره يا سيم کارت همراه اول خودمونو از ايران ببريم ؟؟ اصلا سيم کارت براي مکالمات کوتاه مدت ، در ترکيه هست ؟ مرسي

برای صحبت کردن در داخل ترکیه (خطوط داخلی ترکیه) قطعاً اگه 2 سیم کارت ترکیه داشته باشین به صرفه تر هست. فقط به خاطر داشته باشین که گوشی های ایرانی در داخل ترکیه و با سیم کارت های ترکیه به مدت حداکثر 10 روز کار میکنن و باید بعد از اون رجیستر بشن که هزینه ی 115 لیره ای داه این کار و برای مسافرت های کوتاه مدت به صرفه نیست. اینو گفتم تا بدونین اگه امروز یه سیم کارت ترکیه را داخل گوشیتون انداختین و تماس برقرار کردین، یک ماه دیگه اگه دوباره برگردین ترکیه، اون گوشی دیگه کار نمیکنه. سه اپراتور داریم : Turkcell و Avea و Vodafone . با مراجعه به سایت های مربوطه میتونید از قیمت تعرفه ها و مدت زمان مکالمه و ... اطلاع کسب کنید.
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: mrbonbon ، shadi20 ، Soap McTavish ، nasim ، rezajoon
سلام.لطفا به من بگید کیا fbiچک میخورن؟ما 2 نفریم.من و شوهرم.
خیلی نگرانم.
تشکر کنندگان:
اگه هتل اینترنت نداشته باشد از طریق موبايل میشه به اینترنت دست یافت با سیم کارت خط دبی ؟؟؟؟؟ چطوری به اینترنت دسترسی پیدا کنم ؟؟؟؟
تشکر کنندگان: .YAS

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان