کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2013-08-13 ساعت 18:31)halaleh نوشته:  سلام.لطفا به من بگید کیا fbiچک میخورن؟ما 2 نفریم.من و شوهرم.
خیلی نگرانم.

دوست عزیز 90% ایرانیا fbi چک می خورن و این اصلا نگرانی نداره معمولا آقایونی که خدمت سربازی رفته باشند یا کسانی که شغل دولتی داشته باشند یا در رشته حساسی تحصیل کرده باشند یا شغل حساسی داشته باشند و همینطور اسم و فامیلشون خیلی عمومیت داشته باشه مثل موسوی حسینی یا... که بالیست خودشون که دارند مقایسه می کنند ولی اینها هیچکدام جای نگرانی نداره فقط باید حقیقت در مورد هرچیزی گفته شود که تناقض نداشته باشد تمام این لایه هارا هم آفیسر سفارت درخواستشو می زنه و به واشینگتن ارسال می کنه هرچه تعداد این لایه ها بیشتر باشه fbi چک بیشتر طول می کشه فقط اونها دنبال خلافکارا و تروریستا و دروغگوهاBig Grin هستند حتی بودند بچه هایی که سپاه خدمت کردن یا شغل دولتی داشتن ولی کلیر شدن به امید خدا همه چی به خیر می گذره یه کم تاپیکهارو مطالعه کنی همه چی دستت میاد فقط نباید خودتونو آدم مهمی جلوه بدین هرچه ساده تر و مختصرتر به ویزای یکضرب نزدیکتر .
موفق باشید .سوالی داشتید در خدمتم .Shy
2013As55XX *آنکارا * 2 *مصاحبهapril24 *صورتی *مقصد: اورلاندوفلوریدا
کلیر :29 اگوست بعداز 127 روزTongue
انقضای ویزا : 22 اکتبر (6 ماه از تاریخ مدیکال)
ورود به آمریکا : 18 اکتبر2013
برای گرفتن متن وکالت نامه برای ptt آنکارا پیام خصوصی دهید .

تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، nasim ، .YAS ، Soap McTavish ، Aida.s ، shadi20 ، siyavash
پروین جان مرسی که جواب دادی ولی من میگم به آخر پروسه 2013 چیزی نمونده.نکنه بگه برید واسه fbi چک بعد دیگه 2013 تمام بشه؟یا بگن دیگه ظرفیت تکمیله؟
خیلی دوست دارم کارمون درست شه.

(2013-08-13 ساعت 22:28)shoshina نوشته:  چرا کسی جواب منو ندادSad

چرا کسی جواب منو ندادSad

گلم چون اصلا سوالت مهم نیست.حالا اینترنت میخای چیکار؟
همه نگران مصاحبن.
تشکر کنندگان: Aida.s
باعرض پوزش از دوستان نمی دونم چرااین طوری شد من یه بار نوشتم این همه روی صفحه اومد امان از این گوشی های لمسی .......
تشکر کنندگان: .YAS
(2013-08-14 ساعت 00:20)halaleh نوشته:  پروین جان مرسی که جواب دادی ولی من میگم به آخر پروسه 2013 چیزی نمونده.نکنه بگه برید واسه fbi چک بعد دیگه 2013 تمام بشه؟یا بگن دیگه ظرفیت تکمیله؟

اگه کلیرنس چک هم بخورید، خیلی سریع جواب میدن بهتون. پارسال بودن دوستانی که هفته ی اول سپتامبر رفته بودن مصاحبه و هفته ی سوم ویزا گرفته بودن. خود من هم تقریباً در چنین شرایطی هستم با اختلاف 2-3 هفته و 2 بار هم آپدیت شدم Big Grin. به هیچ وجه جای نگرانی نیست. یعنی حق ندارین نگران شین.
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: گل نهال ، .YAS ، Aida.s ، shadi20
البته ببخشید هی سوال میکنم.
تو فرم هایی که نوشته بود چی آماده کنید واسه مصاحبه اسمی از مدارک مالی نبرده بود.الان اومدیم آنکارا همه میگن واااااااااااااااااای باید داشته باشید.مثلا سند خونه یا حساب بانکی.
حالا برامون نقص مدرک میخوره؟
(2013-08-14 ساعت 12:07)halaleh نوشته:  البته ببخشید هی سوال میکنم.
تو فرم هایی که نوشته بود چی آماده کنید واسه مصاحبه اسمی از مدارک مالی نبرده بود.الان اومدیم آنکارا همه میگن واااااااااااااااااای باید داشته باشید.مثلا سند خونه یا حساب بانکی.
حالا برامون نقص مدرک میخوره؟

سند اصلاً نيازي نيست. فقط نامه تمكن مالي از بانك مهمه
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: nasim ، .YAS ، Soap McTavish ، Aida.s
اگه امروز همین آنکارا حساب باز کنم میشه به نظرتون؟
(2013-08-14 ساعت 12:39)halaleh نوشته:  اگه امروز همین آنکارا حساب باز کنم میشه به نظرتون؟

نميدونم آنكارا ميشه يا نه ولي اگه كليرنس بخوريد، نقص مدرك داريد و وقتي مياين واسه ويزا گرفتن بايد بياريد. بنظر من به يكي تو ايران بگيد يه روزه پول به حسابتون بريزه و تمكن مالي بگيره واستون و با پست بفرسته اگه ويزاي يه ضرب گرفتيد
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
تشکر کنندگان: payam62 ، .YAS ، Aida.s
چقدر بریزن برامون تو حساب خوبه؟بعد همین امروزه ضایع نیست؟
تشکر کنندگان: .YAS ، Aida.s
(2013-08-14 ساعت 12:48)halaleh نوشته:  چقدر بریزن برامون تو حساب خوبه؟بعد همین امروزه ضایع نیست؟

اگه دو نفر هستين حدود هفتاد ميليون تومن كافيه
تشکر کنندگان: .YAS ، Soap McTavish ، Aida.s
و اینکه بانک ملیت تو انکارا به ما پرینت مالی میده
ترو خدا جواب بدید.

مرسی گل نهال جان.
تشکر کنندگان: گل نهال ، .YAS
سلام یه سوال آیا باید سند خونه و ماشین هم ترجمه بشه
**CN:2014AS000027
تشکر کنندگان:
(2013-08-14 ساعت 15:01).YAS نوشته:  سلام یه سوال آیا باید سند خونه و ماشین هم ترجمه بشه

نه اصلاً نيازي نيست
تشکر کنندگان: .YAS ، roeentan ، Aida.s
(2013-08-14 ساعت 13:08)halaleh نوشته:  و اینکه بانک ملیت تو انکارا به ما پرینت مالی میده
ترو خدا جواب بدید.

مرسی گل نهال جان.

دوست عزیز منظور شما از بانک ملیت چیست ؟
اگر اشتباه تایپی هست و منظورتون بانک ملت خودمون هست ، باید به عرض برسونم که ما یک شعبه بانک ملت تو آنکارا داریم. کارمنداشم هموطنای خودمون هستن. میتونین مراجعه کنین و راهنمایی بگیرین ازشون.
ولی اگه منظورتون، هالک بانک ترکیه هست، اولاً به این راحتی که فکر میکنین برای شما حساب باز نمیکنن. باید برگه ی اقامت (کاری، دانشجویی و ...) داشته باشین تا حساب بانکی باز کنین. ثانیاً به هیچ وجه ریال قبول نمیکنن و حتماً باید لیره یا دل/ار بدین!
ثالثاً، برای اخذ برگه صورتحساب باید مبلغی حدود 50 لیره هم پرداخت کنین که این کار تو ایران با 2-3 تومن قابل حل هست.
البته کاش شما قبل از رفتن، حداقل فایل خود سفارت را مطالعه میکردین تا با چنین مشکلی مواجه نمیشدین. کاری که میتونین بکنین اینه که برگردین ایران و از طریق بانک های خصوصی اقدام کنین. 2 روزه قابل حل هست.
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: .YAS ، گل نهال ، soruosh
سلام به دوستان 2013 < کسی میدونه چه تعداد ایرانی در سال 2013 کارنت شده؟

(2013-08-14 ساعت 23:57)reza16 نوشته:  سلام به دوستان 2013 < کسی میدونه چه تعداد ایرانی در سال 2013 کارنت شده؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان