کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
من مدارکم رو شنیه 31 تیر ارسال کردم
امروز 3 مرداد توسط T CAMPBELL رسید شد
دوستان
جند روز بعد از رسید مدارک به KCC می بایست ایمیل پیگیری بزنیم؟
لطفا راهنمایی کنید.

تشکر کنندگان:
(2012-07-24 ساعت 19:56)sh91 نوشته:  من مدارکم رو شنیه 31 تیر ارسال کردم
امروز 3 مرداد توسط T CAMPBELL رسید شد
دوستان
جند روز بعد از رسید مدارک به KCC می بایست ایمیل پیگیری بزنیم؟
لطفا راهنمایی کنید.

2 تا 4 هفته دیگه
تشکر کنندگان: sh91 ، pooya.n
مدارک من 12 جون رسیده به KCC
اما امروز بعد از حدود 45 روز هنوز به من Confirmation نمیدن که مدارک رسیده
و همش همون مسئله ی حجم بالای محموله ها رو مطرح میکنن
اگر صبر کنم خودشون جواب میدن یا بازم برای چهارمین بار میل بزنم؟
تشکر کنندگان:
(2012-07-25 ساعت 08:37)pooya.n نوشته:  مدارک من 12 جون رسیده به KCC

من مدارکمو 1 جون فرستادم. 14 جولای ایمیل زدم بعد از 9 روز جواب دادن که رسیده مدارکت. این در حالی بود که 1 هفته بعد از اولین ایمیلم یه ایمیل دیگه زدم. ولی اونا همون ایمیل اولیرو جواب داده بودن.دیگه 4 بار خیلی زیاده! صبر کنید بازم. اگه استرس دارید زنگ بزنید به kcc بپرسید.
2013AS32xx | Yerevan | Jan w4 | Visa : Day of interview
سفرنامه
تشکر کنندگان: lilistar ، امیر مهاجر ، sayeh_m ، zina s ، pooya.n
دوستانی که می خواهند در آینده مدارک خود را بفرستند بطور قطع بهترین راه فرستادن مدارک با ایمیل است؛ بدون هزینه، استرس و خیلی سریع تر به دستشون میرسه
شماره کیس: 2013AS00004XXX
تاریخ رویت قبولی :7می 2012
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمهای سری اول:20می 2012
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه ها: واکسن70000 +ترجمه 100000
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، امیر مهاجر ، afs ، payam62 ، sayeh_m ، mehdiii ، zina s ، ASALI
(2012-07-26 ساعت 22:28)class7 نوشته:  دوستانی که می خواهند در آینده مدارک خود را بفرستند بطور قطع بهترین راه فرستادن مدارک با ایمیل است؛ بدون هزینه، استرس و خیلی سریع تر به دستشون میرسه

دقيقا" با نظرتون موافقم
البته من خودم با پست فرستادم چون نميدونستم ميشه با ايميل هم فرستاد
مخصوصا" جديدا" مثل اينكه بد جوري پست رو تحريم كردند
ديروز براي فرستادن بسته اي براي يكي از اقوام كه در آمريكا ساكن هستند به پست TNT مراجعه كردم تا گفتم مقصد آمريكاست گفت ما ديگه هيچ چيزي براي آمريكا ارسال نميكنيم!!!! با كمال تعجب ازش پرسيدم من 2 ماه پيش مداركم رو با پست شما فرستادم به آمريكا دليور هم شد و KCC كانفرميشين هم داد ايشون فرمودند جديدا" اينجوري شده.ازشون سوال پرسيدم براي سفارت آمريكا در تركيه هم مدارك ارسال ميكنند؟ كه ايشون جواب دادند براي هيچ كدام از سفارت هاي آمريكا در جهان هيچ مدركي ارسال نميكنند!!!!!
خدا به دادمون برسه بد جوري تو تحريم داريم دست و پا ميزنيم
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، sayeh_m ، mehdiii ، zina s ، tatoole ، class7 ، pooya.n ، storagemeter ، ASALI
(2012-07-25 ساعت 13:45)tatoole نوشته:  

من مدارکمو 1 جون فرستادم. 14 جولای ایمیل زدم بعد از 9 روز جواب دادن که رسیده مدارکت. این در حالی بود که 1 هفته بعد از اولین ایمیلم یه ایمیل دیگه زدم. ولی اونا همون ایمیل اولیرو جواب داده بودن.دیگه 4 بار خیلی زیاده! صبر کنید بازم. اگه استرس دارید زنگ بزنید به kcc بپرسید.

آخرین میل من رو هم جواب دادن
یه فرق بزرگ با قبلیه داره
2 تا 4 هفته توش تبدیل شده به 6 تا 8 هفته!!!
البته مدارک من 8 هفته رو هم رد کرد
به امید خدا دارم میرم تو لیست موارد خاص طبق معمولBig Grin
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii ، ASALI ، zina s ، lilistar
(2012-07-28 ساعت 09:13)pooya.n نوشته:  
(2012-07-25 ساعت 13:45)tatoole نوشته:  

آخرین میل من رو هم جواب دادن
یه فرق بزرگ با قبلیه داره
2 تا 4 هفته توش تبدیل شده به 6 تا 8 هفته!!!
البته مدارک من 8 هفته رو هم رد کرد
به امید خدا دارم میرم تو لیست موارد خاص طبق معمولBig Grin
سلام
من فكر كنم با توجه به شماره كيس پروسه بررسي داره انجام ميده.
چون من تا به حال 4 بار براي موارد مختلف ايميل زدم بين 4 تا 6روز حتما جواب دادند و جواب هاشون هم حاكي از اينه كه پروندم در جريانه. پس مطمئن باشيد به پروندتون حتما رسيدگي مي كنن فقط شايد يك كم طول بكشه
اين رو گفتم كه استرس نداشته باشيد و نگران ليست موارد خاص هم نباشيد
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تشکر کنندگان: mehdiii ، امیر مهاجر ، ASALI ، zina s ، lilistar ، pooya.n
(2012-07-28 ساعت 20:58)ASALI نوشته:  دوستان گلم ...سلام
به ساعت ایران کی میتونم با kcc تماس تلفنی بگیرم ؟اگه تجربه تماس داشتین توضیح بدین ممنون میشم ...Big Grin
به گفته خودشون از ساعت 7:30 صبح اونا (عملا بیشتر اوقات از 8 جواب میدن) که میشه ساعت 4 بعد از ظهر ما.
شما 4:30 زنگ بزنی جواب میدن.
تشکر کنندگان: mehdiii ، ASALI ، zina s ، lilistar ، pooya.n ، shimoda ، farzad021
سلام به همگی
آقا من با kcc تماس نگرفتم برای تایید رسید مدارک فرم اول اساسا لازم است این کار چون من با DHL فرستادم و با سایت پست هم چک کردم دادن به اونا و امضا گرفته اند؟چه کنیم ما یه سری میگویند باید ایمیل بزنید یه سری میگن لازم نیست چون با پست چک کردی ما گیج شدیم چه کنیم؟
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان:
(2012-07-31 ساعت 15:40)alirezass نوشته:  سلام به همگی
آقا من با kcc تماس نگرفتم برای تایید رسید مدارک فرم اول اساسا لازم است این کار چون من با DHL فرستادم و با سایت پست هم چک کردم دادن به اونا و امضا گرفته اند؟چه کنیم ما یه سری میگویند باید ایمیل بزنید یه سری میگن لازم نیست چون با پست چک کردی ما گیج شدیم چه کنیم؟

دوست عزیز، توصیه میکنم خودتون در این مورد تصمیم بگیرید.
وقتی پست میگه مرسوله به مقصد رسیده، یعنی رسیده.
دوستانی که میگن پیگیری نیازی نیست به گفته پست اعتماد میکنند و در عین حال وسواس هم ندارند.
عزیزانی هم که میگن باید پیگیری کرد یا به سیستم پست اعتماد ندارند، یا وسواس دارند و میخوان به آرامش برسند.
حالا قضاوت با شماست. کار سختی هم نیست.
تشکر کنندگان: shimoda ، raham ، mehdiii ، zina s ، pooya.n
(2012-07-31 ساعت 15:40)alirezass نوشته:  سلام به همگی
سعی کن تا لحظه اخر که مطمئن شدی مدارک به دستشون رسیده پیگیری کنی کار از محکم کاری عیب نمیکنه موفق باشی

تشکر کنندگان:
ای کاش دوستان عزیزی که فرم هاشونو با پست ارسال کردند، این کار رو با ایمیل انجام میدادن ( با عنایت به راهنمایی اساتید محترم ) تا با استرس کمتری مواجه میشدن .

ای کسانی که هنوز فرمهاتونو نفرستادین ، برای ارسال از ایمیل استفاده کنین . اون موقعی که من فرستادم 5 روزه جواب میدادن . بحث هزینه نیست ، وقتی خودشون میگن قبول میکنیم با ایمیل ، دیگه چرا با پست میفرستین ؟ کلی هم استرس میکشین که رسید یا نه !
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: shimoda ، امیر مهاجر ، afs ، zina s ، mehdiii ، farzad021
(2012-07-31 ساعت 17:05)payam62 نوشته:  ای کاش دوستان عزیزی که فرم هاشونو با پست ارسال کردند، این کار رو با ایمیل انجام میدادن ( با عنایت به راهنمایی اساتید محترم ) تا با استرس کمتری مواجه میشدن .

ای کسانی که هنوز فرمهاتونو نفرستادین ، برای ارسال از ایمیل استفاده کنین . اون موقعی که من فرستادم 5 روزه جواب میدادن . بحث هزینه نیست ، وقتی خودشون میگن قبول میکنیم با ایمیل ، دیگه چرا با پست میفرستین ؟ کلی هم استرس میکشین که رسید یا نه !

سلام من هنوز فرم ها رو نفرستادم به نظر شما با ایمیل بفرستم بهتره؟
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، zina s ، آنی
سلام دوستان من بخاطر بعضی مشکلات تصمیم قطعی نداشتم اما الان تصمیم گرفتم که برم آیا هنوز فرست دارم فرمها را بفرستم به نظرتون نتیجه بخش است؟ 13/05/1391
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، zina s ، آنی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان