کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
(2012-08-06 ساعت 15:39)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-08-06 ساعت 13:14)rouzbehdarvishi نوشته:  
(2012-08-03 ساعت 12:52)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-08-03 ساعت 11:02)rouzbehdarvishi نوشته:  
(2012-07-31 ساعت 17:05)payam62 نوشته:  ای کاش دوستان عزیزی که فرم هاشونو با پست ارسال کردند، این کار رو با ایمیل انجام میدادن ( با عنایت به راهنمایی اساتید محترم ) تا با استرس کمتری مواجه میشدن .

ای کسانی که هنوز فرمهاتونو نفرستادین ، برای ارسال از ایمیل استفاده کنین . اون موقعی که من فرستادم 5 روزه جواب میدادن . بحث هزینه نیست ، وقتی خودشون میگن قبول میکنیم با ایمیل ، دیگه چرا با پست میفرستین ؟ کلی هم استرس میکشین که رسید یا نه !

سلام من هنوز فرم ها رو نفرستادم به نظر شما با ایمیل بفرستم بهتره؟
سلام
قطعاً ارسال فرمها با ایمیل بهترین و سریع ترین روش، اگر شنبه ایمیل کنی تا پنج شنبه تایید دریافت میکنی.
نحوه ارسال فرمها از طریق ایمیل
موفق باشید

سلام مهذی جان من فرم ها رو دیشب میل کردم.از kcc یه میل خودکار برام آمد.متنشو میزارم.از نظر شما مشکلی نداره.برای شما هم این ایمیل آمد.
The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This email
شما هر ایمیلی که به کی سی سی میزنید، بلافاصله این ایمیل بصورت اتوماتیک براتون ارسال میشه، معمولاً بین 5 تا 10 روز طول میکشه تا تایید دریافت ایمیلتون رو بدن، نگران نباشید.

ممنون.ببخشيد از اينكه تو نوشتن اسم شما اشتباه كردم.براي پي گيري نياز به زدن ايميل هست؟
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: آنی
(2012-08-06 ساعت 15:57)rouzbehdarvishi نوشته:  ممنون.ببخشيد از اينكه تو نوشتن اسم شما اشتباه كردم.براي پي گيري نياز به زدن ايميل هست؟
نیازی به ایمیل مجدد نیست، چند روز صبر کن تا جواب همین ایمیل رو بهت بدن.
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، sayeh_m ، امیر مهاجر ، آنی
(2012-05-07 ساعت 03:05)afshin sadeghi 2 نوشته:  خیلی ببخشیدا...
نمیشه واسه اینکه خیالمون جمع باشه، هم با ایمیل فرما رو ارسال کنیم و هم با پست؟؟؟
اگه مثلا با چند تا پست مدارک یک نفر به دستشون برسه به نطرتون شاکی میشن؟؟؟ من که می خوام هم با dhl هم با tnt هم با aramex واسشون بفرستم. تازه ایمیلم میکنم براشون. خیلیم دلشون بخواد.Wink

تشکر کنندگان:
دوستان دوتا سوال دارم:
1- پایین فرمها باید امضا بشه یا توی مصاحبه افسر میگه امضاشون کنیم؟
2- بعد از اینکه فرمهارو با ایمیل فرستادیم یا با پست و رسید دستشون تقریبا چقدر طول میکشه برای مصاحبه بگن بیایم؟ (کیس نامبر من سه رقمیه) باید برای یه سفر دیگه برنامه ریزی کنم برای این میخوام.
ممنون از جواب...
کیس نامبر : 800
(2012-08-08 ساعت 04:26)mek نوشته:  دوستان دوتا سوال دارم:
2- بعد از اینکه فرمهارو با ایمیل فرستادیم یا با پست و رسید دستشون تقریبا چقدر طول میکشه برای مصاحبه بگن بیایم؟ (کیس نامبر من سه رقمیه) باید برای یه سفر دیگه برنامه ریزی کنم برای این میخوام.
ممنون از جواب...
سلام دوست عزيز
تبريك بابت قبوليتون
1- فرم 122 بايد امضا بشه . فرم 230 فقط صفحه دوم امضا ميشه صفحه 4 را در سفارت موقع مصاحبه امضا ميكنيد .
2- از 10 تا 15 آگوست سري اول كارنتي ها مشخص ميشوند كه در اون معلوم ميشه سري اول تا چه شماره اي كارنت شده اند و بايد مصاحبه شوند شما كه كيس نامبرتون سه رقميه به احتمال خيلي زياد جزو سري اول مصاحبه ها هستيد كه از اكتبر شروع ميشه . ( هرچه زودتر فرمهاتون را بفرسيتد تا كارتون عقب نيافته با توجه به كيس نامبرتون . سعي كنيد ايميل كنيد كه سريعتر به دستشون برسه و پروسه شما شروع بشه )
موفق باشيد .

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii ، zina s ، آنی
(2012-08-08 ساعت 10:30)lilistar نوشته:  
ممنون از جواب...
سلام دوست عزيز
تبريك بابت قبوليتون
1- فرم 122 بايد امضا بشه . فرم 230 فقط صفحه دوم امضا ميشه صفحه 4 را در سفارت موقع مصاحبه امضا ميكنيد .
2- از 10 تا 15 آگوست سري اول كارنتي ها مشخص ميشوند كه در اون معلوم ميشه سري اول تا چه شماره اي كارنت شده اند و بايد مصاحبه شوند شما كه كيس نامبرتون سه رقميه به احتمال خيلي زياد جزو سري اول مصاحبه ها هستيد كه از اكتبر شروع ميشه . ( هرچه زودتر فرمهاتون را بفرسيتد تا كارتون عقب نيافته با توجه به كيس نامبرتون . سعي كنيد ايميل كنيد كه سريعتر به دستشون برسه و پروسه شما شروع بشه )
موفق باشيد .
سلام
من نامه ای از KCC گرفتم که فقط گفته بود form ds-230 صفحه 2 امضا نشده درباره فرم 122 چیزی نگفته بود. فقط ایمیل کنم کافیه؟
(2012-08-06 ساعت 11:08)pooya.n نوشته:  مشکلی که وجود داره اینه که من حدود دو ماهه که فرمها رو ارسال کردم، اولا هر بار که ایمیل دادم برای Confirmation اینکه مدارکم رسیده پاسخ منفی دادن که بدلیل حجم بالای نامه ها و ... از این حرفا. دوم اینکه من اصلاح اشتباه نام خانوادگی قبلیم رو با ایمیل اعلام کردم به KCC. ولی متاسفانه اون رو هم جواب ندادن. با توجه به اینکه Case Number من حدود 7500 هستش و دو ماهه که مدارک رو ارسال کردم، واسم عجیبه که اصلن به هیچکدوم از ایمیلهام جواب درستی نمیدن!!!

تا زمانی که فرمهای شما رو شروع به بررسی نکنند، همین پاسخ رو میگیرید. من حدس میزنم دارند به ترتیبِ کیس نامبر، به فرمها رسیدگی میکنند که برای مصاحبه ها به موقع حاضر بشن. به من هم همین پاسخ رو میدند و من دیگه مدتیه هیچ تماسی باهاشون نمیگریم. چون به من گفت اگر مشکلی باشه خودشون اعلام میکنند. شما میتونی فرمهای اصلاح شده رو یکبار با ایمیل براشون بفرستی و بگی اینها رو برات جایگزین کنند. و منتظر باشی تا جوابی برات ارسال کنند که اطلاعات دریافتی رو برای بررسی به پرونده ات اضافه کردند. البته به نظرم صبر کن تا کارنتیهای سری اول اعلام بشن. شاید تا اون موقع جواب دادند به ایمیلهای قبلی. از طرفی معلوم میشه که حدودا کی کارنت میشی و چقدر وقت داری؟ باز هم منتظر بمونی یا نه.

(2012-08-07 ساعت 19:49)s.s نوشته:  
(2012-05-07 ساعت 03:05)afshin sadeghi 2 نوشته:  خیلی ببخشیدا...
نمیشه واسه اینکه خیالمون جمع باشه، هم با ایمیل فرما رو ارسال کنیم و هم با پست؟؟؟
اگه مثلا با چند تا پست مدارک یک نفر به دستشون برسه به نطرتون شاکی میشن؟؟؟ من که می خوام هم با dhl هم با tnt هم با aramex واسشون بفرستم. تازه ایمیلم میکنم براشون. خیلیم دلشون بخواد.Wink

من جای شما باشم چنین کاری نمیکنم. یک روش رو انتخاب کنید. از همه سریعتر و مطمئن تر ارسال از طریق ایمیل هستش.
تشکر کنندگان: lilistar ، payam62 ، mehdiii ، zina s ، aziking ، Soap McTavish ، آنی
(2012-08-08 ساعت 11:11)anoush55 نوشته:  
(2012-08-08 ساعت 10:30)lilistar نوشته:  
ممنون از جواب...
سلام دوست عزيز
تبريك بابت قبوليتون
موفق باشيد .
سلام
من نامه ای از KCC گرفتم که فقط گفته بود form ds-230 صفحه 2 امضا نشده درباره فرم 122 چیزی نگفته بود. فقط ایمیل کنم کافیه؟
سلام
يعني شما فرم 122 را امضا نكرده فرستاده ايد ؟ بهرحال اگه اون را هم امضا نكرده ايد بايد هر دو را مجددا براشون بفرستيد . چون فرم 122 هم جاي امضا داشت كه بايد امضا ميشد.

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، zina s ، آنی
(2012-08-04 ساعت 12:52)امیر مهاجر نوشته:  [quote='pooya.n' pid='198043' dateline='1344065227']
من هر چی بیشتر بررسی میکنم بیشتر به اشتباهاتم تو پر کردن فرمها پی میبرم
ای بابا
من که فرمها رو پست کردم امکانش هست دوباره با email براشون ارسال کنم یا اینجوری به مشکل میخوره؟

اگر اشتباهاتتون کم اهمیت هستند، بگذارید روز مصاحبه، قبل از سوگند اصلاح کنید. البته میتونید فرمهای اصلاح شده رو با ایمیل بفرستید و بگید جایگزین کنند.
SHOMA MIDONID KASI KE FAMIKISH 3 BAKHSHI HAST BAYAD HAMARO TO LAST NAME BENEVISE YA NA ? AKHE JA NEMISHE ONJA Sad
تشکر کنندگان: lilistar
(2012-08-08 ساعت 15:37)s.s نوشته:  SHOMA MIDONID KASI KE FAMIKISH 3 BAKHSHI HAST BAYAD HAMARO TO LAST NAME BENEVISE YA NA ? AKHE JA NEMISHE ONJA Sad

شما میدونید کسی‌ که فمیکیش ۳ بخشی هست باید همرو تو لست نامه بنویسه یا نه ؟ آخه جا نمی‌شه اونجا Sad

لطفا با حروف فارسی تایپ کنید.
بله، پس کجا میخواید بنویسید فامیلتون رو. باید تو باکس فامیل بنویسید دیگه. جای اسم هم که نمیشه نوشت. middle name هم که ما ایرانیها نداریم.
حالا اگر جا نمیشه باید با استفاده از "ادوب آکروبات پرو" فرم رو در حالت edit ببرید و باکس رو بزرگتر کنید یا روی اون باکس راست کلیک کنید و فونتش روی روی Auto Size بگذارید. نوشته ها که زیاد میشن خودشون کوچیک میشن.
تشکر کنندگان: farmiz ، lilistar ، zina s ، آنی
(2012-08-06 ساعت 16:09)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-08-06 ساعت 15:57)rouzbehdarvishi نوشته:  ممنون.ببخشيد از اينكه تو نوشتن اسم شما اشتباه كردم.براي پي گيري نياز به زدن ايميل هست؟
نیازی به ایمیل مجدد نیست، چند روز صبر کن تا جواب همین ایمیل رو بهت بدن.

سلام ،من خواهرم انتخاب شده ،چون من ثبت نامش کردم آدرس خودمو نوشتم (هند) و یه اشتباهه دیگه هم اینکه تاریخ تولدشو با یک روز اشتباه زدم ،به نظرتون قبل از ارسال فرمها باید میل بزنم و سوال کنم ازشون ؟

و دیگه اینکه من از همین جا می‌‌تونم فرم‌ها رو پر کنم و به جای خواهرم میل بزنم ؟ نیازی به امضا نیست ؟
(2012-08-08 ساعت 16:32)s.s نوشته:  سلام ،من خواهرم انتخاب شده ،چون من ثبت نامش کردم آدرس خودمو نوشتم (هند) و یه اشتباهه دیگه هم اینکه تاریخ تولدشو با یک روز اشتباه زدم ،به نظرتون قبل از ارسال فرمها باید میل بزنم و سوال کنم ازشون ؟

و دیگه اینکه من از همین جا می‌‌تونم فرم‌ها رو پر کنم و به جای خواهرم میل بزنم ؟ نیازی به امضا نیست ؟

اگر آدرس برای مکاتبه رو هند زدید مشکلی نیست. اما اگر کشور محل تقاضا رو هند زدید به احتمال زیاد دچار مشکل میشید.
ایشون باید خودشون امضاء کنند و توی سفارت هم جلوی چشم آفیسر صفحه چهار فرم 230 رو مثل صفحه 2 و پایین فرم 122، امضاء بزنند.
ایشون میتونند اسکن امضاشون رو برای شما ایمیل کنند که بذارید توی فرمها و به جای ایشون فرمها رو با ایمیل ارسال کنید KCC.
تشکر کنندگان: mehdiii ، lilistar ، zina s ، آنی
همچنان KCC بعد از 55 روز به من تو ایمیل میگه که حجم محموله های پستی بالاست!!!
ولی نکته جالی اینه که:
من با KCC تماس تلفنی گرفتم و گفتن که مدارک بدست ما رسیده و پرونده در دست بررسیه!
اونجا اونقدر هم در و پیکر نداره انگار
اگر نگرانی از این موضوع داشتین که مدارکتون به جریان افتاده یا نه بهترین راه پیگیری بنظر میرسه که تماس تلفنی باشه.
به امید اینکه طی هفته آینده همتون و هممون Currnet بشیم انشاله!
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، lilistar
(2012-08-06 ساعت 15:39)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-08-06 ساعت 13:14)rouzbehdarvishi نوشته:  
(2012-08-03 ساعت 12:52)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-08-03 ساعت 11:02)rouzbehdarvishi نوشته:  
(2012-07-31 ساعت 17:05)payam62 نوشته:  ای کاش دوستان عزیزی که فرم هاشونو با پست ارسال کردند، این کار رو با ایمیل انجام میدادن ( با عنایت به راهنمایی اساتید محترم ) تا با استرس کمتری مواجه میشدن .

ای کسانی که هنوز فرمهاتونو نفرستادین ، برای ارسال از ایمیل استفاده کنین . اون موقعی که من فرستادم 5 روزه جواب میدادن . بحث هزینه نیست ، وقتی خودشون میگن قبول میکنیم با ایمیل ، دیگه چرا با پست میفرستین ؟ کلی هم استرس میکشین که رسید یا نه !

سلام من هنوز فرم ها رو نفرستادم به نظر شما با ایمیل بفرستم بهتره؟
سلام
قطعاً ارسال فرمها با ایمیل بهترین و سریع ترین روش، اگر شنبه ایمیل کنی تا پنج شنبه تایید دریافت میکنی.
نحوه ارسال فرمها از طریق ایمیل
موفق باشید

سلام مهذی جان من فرم ها رو دیشب میل کردم.از kcc یه میل خودکار برام آمد.متنشو میزارم.از نظر شما مشکلی نداره.برای شما هم این ایمیل آمد.
The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This email
شما هر ایمیلی که به کی سی سی میزنید، بلافاصله این ایمیل بصورت اتوماتیک براتون ارسال میشه، معمولاً بین 5 تا 10 روز طول میکشه تا تایید دریافت ایمیلتون رو بدن، نگران نباشید.

سلام این ایمیل برای من آمده.چیکار باید بکنم؟
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
سلام
من دو شنبه فرمها رو با ایمیل براشون فرستادم، امروز ایمیلی با این مضمون برام اومد :
KCC did receive your email. However, the attachments were not
received or were unable to be opened. Please resubmit your request with attached information or in a different format.
یعنی میشه به خاطر اینکه فایل ها رو zip کردم و فرستادم باشه؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان