کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
(2012-08-03 ساعت 11:35)meysam1986 نوشته:  سلام دوستان من بخاطر بعضی مشکلات تصمیم قطعی نداشتم اما الان تصمیم گرفتم که برم آیا هنوز فرست دارم فرمها را بفرستم به نظرتون نتیجه بخش است؟ 13/05/1391

بله دوست عزیز ولی تعجیل کنید.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، zina s ، آنی
(2012-08-03 ساعت 11:02)rouzbehdarvishi نوشته:  
(2012-07-31 ساعت 17:05)payam62 نوشته:  ای کاش دوستان عزیزی که فرم هاشونو با پست ارسال کردند، این کار رو با ایمیل انجام میدادن ( با عنایت به راهنمایی اساتید محترم ) تا با استرس کمتری مواجه میشدن .

ای کسانی که هنوز فرمهاتونو نفرستادین ، برای ارسال از ایمیل استفاده کنین . اون موقعی که من فرستادم 5 روزه جواب میدادن . بحث هزینه نیست ، وقتی خودشون میگن قبول میکنیم با ایمیل ، دیگه چرا با پست میفرستین ؟ کلی هم استرس میکشین که رسید یا نه !

سلام من هنوز فرم ها رو نفرستادم به نظر شما با ایمیل بفرستم بهتره؟
سلام
قطعاً ارسال فرمها با ایمیل بهترین و سریع ترین روش، اگر شنبه ایمیل کنی تا پنج شنبه تایید دریافت میکنی.
نحوه ارسال فرمها از طریق ایمیل
موفق باشید
تشکر کنندگان: zina s ، amir0_0amir ، امیر مهاجر ، payam62 ، rouzbehdarvishi ، آنی
دوستان من یک سئوالی داشتم
من فرم ها رو خیلی وقت پیش ایمیل کردم جوابش هم این بود.
Thank you for your inquiry.
The information you provided will be included in your case file for review.
و زنگ هم زدم قبل از ایمیل کنم گفتن که می شه ایمیل کرد.
ولی توی instruction ننوشته که می شه ایمیل کرد !!!!!!!!!!!!!!!
با دوستم هم که پارسال رفته امروز چت کردم گفت حتما پیگیری کن ایمیل سابقه نداشته !!!!!!!
خودم شنیدم که البته مثل اینکه سابقه هم داشته ایمیل بچه ها چند نفر پارسال هم این کار رو کردن.
مجددا ایمیل بزنم یا تماس بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا لازم نیست
با تشکر
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: آنی
(2012-08-03 ساعت 15:05)sadeghi897 نوشته:  دوستان من یک سئوالی داشتم
من فرم ها رو خیلی وقت پیش ایمیل کردم جوابش هم این بود.
Thank you for your inquiry.
The information you provided will be included in your case file for review.
و زنگ هم زدم قبل از ایمیل کنم گفتن که می شه ایمیل کرد.
ولی توی instruction ننوشته که می شه ایمیل کرد !!!!!!!!!!!!!!!
با دوستم هم که پارسال رفته امروز چت کردم گفت حتما پیگیری کن ایمیل سابقه نداشته !!!!!!!
خودم شنیدم که البته مثل اینکه سابقه هم داشته ایمیل بچه ها چند نفر پارسال هم این کار رو کردن.
مجددا ایمیل بزنم یا تماس بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا لازم نیست
با تشکر
نگران نباش، امسال چند نفر با ایمیل ارسال کردند از جمله خود من، برای همه این پیغام رو دادن، جای نگرانی نیست.
تشکر کنندگان: zina s ، amir0_0amir ، امیر مهاجر ، payam62 ، آنی
سلام دوستان

این قضیه ایمیل کردن چطوریه ؟؟ به نظر شما مطمئنه ؟ یعنی به نظر شما هیچ تفاوتی با پست نداره در رسیدن به KCC ؟؟ مشکلی پیش نمیاد ؟
تشکر کنندگان:
(2012-08-03 ساعت 20:32)libra_sky نوشته:  سلام دوستان

این قضیه ایمیل کردن چطوریه ؟؟ به نظر شما مطمئنه ؟ یعنی به نظر شما هیچ تفاوتی با پست نداره در رسیدن به KCC ؟؟ مشکلی پیش نمیاد ؟

مشکلی نداره میتونید ایمیل کنید
اینجا رو مطالعه کنید کمکتون میکنه
http://mohajersara.com/thread-5230-post-...#pid182211
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، amir0_0amir ، pooya.n ، zina s ، آنی
من هر چی بیشتر بررسی میکنم بیشتر به اشتباهاتم تو پر کردن فرمها پی میبرم
ای بابا
من که فرمها رو پست کردم امکانش هست دوباره با email براشون ارسال کنم یا اینجوری به مشکل میخوره؟
تشکر کنندگان:
(2012-08-04 ساعت 11:57)pooya.n نوشته:  من هر چی بیشتر بررسی میکنم بیشتر به اشتباهاتم تو پر کردن فرمها پی میبرم
ای بابا
من که فرمها رو پست کردم امکانش هست دوباره با email براشون ارسال کنم یا اینجوری به مشکل میخوره؟

اگر اشتباهاتتون کم اهمیت هستند، بگذارید روز مصاحبه، قبل از سوگند اصلاح کنید. البته میتونید فرمهای اصلاح شده رو با ایمیل بفرستید و بگید جایگزین کنند.
تشکر کنندگان: pooya.n ، mehdiii ، zina s ، lilistar ، آنی
(2012-08-04 ساعت 12:52)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-08-04 ساعت 11:57)pooya.n نوشته:  من هر چی بیشتر بررسی میکنم بیشتر به اشتباهاتم تو پر کردن فرمها پی میبرم
ای بابا

اگر اشتباهاتتون کم اهمیت هستند، بگذارید روز مصاحبه، قبل از سوگند اصلاح کنید. البته میتونید فرمهای اصلاح شده رو با ایمیل بفرستید و بگید جایگزین کنند.

نظر شما چیه؟
اشتباه اول اینه که نام خانوادگی قبلیم رو ننوشتم
اشتباه دوم اینه که قسمت اول فرم 230 رو امضا نکردم
چی پیشنهاد میکنید؟
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، آنی
(2012-08-04 ساعت 13:18)pooya.n نوشته:  
(2012-08-04 ساعت 12:52)امیر مهاجر نوشته:  
ای بابا

نظر شما چیه؟
چی پیشنهاد میکنید؟
هر دو موردی که گفتین زمان مصاحبه قابل تصحیح هستش دوست عزیز
2013AS4xxx
تشکر کنندگان: pooya.n ، lilistar ، آنی
(2012-08-04 ساعت 13:18)pooya.n نوشته:  نظر شما چیه؟
چی پیشنهاد میکنید؟

اشتباه اولتون ارتباط مستقیم پیدا میکنه با بکگراند چک شما. تنها چیزی که اونها از ما در اختیار دارند همین اسمه و اطلاعات دیگری که در فرم نوشتیم. بر اساس اینها سابقه ما رو بررسی میکنند و اصلی ترین و مهمترین چیز اسمه. پس نظر شخصی بنده اینه که اگر بگذارید روز مصاحبه اسم قبلیتون رو اعلام کنید، احتمال گرفتن برگه آبی و نیاز به بررسی بیشتر رو بالا میبرید.
اشتباه دوم را اگر متوجهش بشن ممکنه خودشون ازتون بخوان که فرمها رو امضا کنید و دوباره ارسال کنید.
در کل نظر بنده اینه که برای این دو مورد فرمهای اصلاح شده رو با ایمیل بفرستید.
تشکر کنندگان: babak 1234 ، amir0_0amir ، mehdiii ، zina s ، lilistar ، pooya.n ، آنی
(2012-05-03 ساعت 11:33)mamad_msp نوشته:  دوست عزیز و میشه یکم راهنمایی کنین؟! شما که کامل کردی فرم را
ایالت کورد نظر چی زدین؟!
ایا میشه بعدن اینو تغییر داد؟!
اخه من تا به همه فک فامیل دوست اشنا مشورت کنم که کجا برم خیلی طول میکشه که!

اینطور که به نظر میاد شما فقط در فرم باید آدرسی بدید که گرین کارت شما در آمریکا به آن آدرس ارسال بشه. لازم نیست که حتما بعد از گرفتن گرین کارن در اون آدرس بمونید... اما اگر می خواید ادامه تحصیل بدید و درس بخونید برای In state محسوب شدن شما از لحاظ شهریه حداقل باید یک سال در یک ایالت باشید و تکس پرداخت کنید. پس بهتره از اول جاتون مشخص باشه
(2012-07-31 ساعت 17:05)payam62 نوشته:  ای کاش دوستان عزیزی که فرم هاشونو با پست ارسال کردند، این کار رو با ایمیل انجام میدادن ( با عنایت به راهنمایی اساتید محترم ) تا با استرس کمتری مواجه میشدن .

ای کسانی که هنوز فرمهاتونو نفرستادین ، برای ارسال از ایمیل استفاده کنین . اون موقعی که من فرستادم 5 روزه جواب میدادن . بحث هزینه نیست ، وقتی خودشون میگن قبول میکنیم با ایمیل ، دیگه چرا با پست میفرستین ؟ کلی هم استرس میکشین که رسید یا نه !

منم هنوز مدارکمو نفرستادم ولی به گفته این دوستمون و خودشون اعتماد میکنم و با ایمیل میفرستم. چه کاریه خوب آدم پست کنه اونم با این وضع تحریما...
کیس نامبر : 800
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii ، amir0_0amir ، lilistar ، rouzbehdarvishi ، zina s
(2012-08-04 ساعت 15:20)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-08-04 ساعت 13:18)pooya.n نوشته:  نظر شما چیه؟
چی پیشنهاد میکنید؟

اشتباه اولتون ارتباط مستقیم پیدا میکنه با بکگراند چک شما. تنها چیزی که اونها از ما در اختیار دارند همین اسمه و اطلاعات دیگری که در فرم نوشتیم. بر اساس اینها سابقه ما رو بررسی میکنند و اصلی ترین و مهمترین چیز اسمه. پس نظر شخصی بنده اینه که اگر بگذارید روز مصاحبه اسم قبلیتون رو اعلام کنید، احتمال گرفتن برگه آبی و نیاز به بررسی بیشتر رو بالا میبرید.
اشتباه دوم را اگر متوجهش بشن ممکنه خودشون ازتون بخوان که فرمها رو امضا کنید و دوباره ارسال کنید.
در کل نظر بنده اینه که برای این دو مورد فرمهای اصلاح شده رو با ایمیل بفرستید.

مشکلی که وجود داره اینه که من حدود دو ماهه که فرمها رو ارسال کردم، اولا هر بار که ایمیل دادم برای Confirmation اینکه مدارکم رسیده پاسخ منفی دادن که بدلیل حجم بالای نامه ها و ... از این حرفا. دوم اینکه من اصلاح اشتباه نام خانوادگی قبلیم رو با ایمیل اعلام کردم به KCC. ولی متاسفانه اون رو هم جواب ندادن. با توجه به اینکه Case Number من حدود 7500 هستش و دو ماهه که مدارک رو ارسال کردم، واسم عجیبه که اصلن به هیچکدوم از ایمیلهام جواب درستی نمیدن!!!
تشکر کنندگان:
(2012-08-03 ساعت 12:52)mehdi.pazoki نوشته:  

سلام
قطعاً ارسال فرمها با ایمیل بهترین و سریع ترین روش، اگر شنبه ایمیل کنی تا پنج شنبه تایید دریافت میکنی.
موفق باشید

سلام مهذی جان من فرم ها رو دیشب میل کردم.از kcc یه میل خودکار برام آمد.متنشو میزارم.از نظر شما مشکلی نداره.برای شما هم این ایمیل آمد.
The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This email
address, KCCDV@state.gov is for case-specific Diversity Visa inquires
only. If you would like to check the status of your entry, please do so
at www.dvlottery.state.gov/ESC. This website is the definitive means of
determining whether or not you were selected for possible further
processing.

For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry

For other information and to view frequently asked questions, please
visit the Department of State Website at www.travel.state.gov. Under the
Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then
select Instructions for the Diversity Visa lottery year you entered.
The frequently asked questions can be found at the bottom of the
instructions.

Thank you for contacting KCC.

KCCDV/Public Inquiry
Kentucky Consular Center
Support Contractor - Serco - NA
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or
refusal of visas or permits to enter the United States shall be
considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and
Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such
information must be solely for the formulation, amendment,
administration, or enforcement of the immigration, nationality, and
other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM
guidance. If you have received such information in error, do not review,
retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance
upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions
provided in 12 FAM 540.

This email is UNCLASSIFIED.
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: آنی
(2012-08-06 ساعت 13:14)rouzbehdarvishi نوشته:  
(2012-08-03 ساعت 12:52)mehdi.pazoki نوشته:  

سلام
موفق باشید

سلام مهذی جان من فرم ها رو دیشب میل کردم.از kcc یه میل خودکار برام آمد.متنشو میزارم.از نظر شما مشکلی نداره.برای شما هم این ایمیل آمد.
The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This email
شما هر ایمیلی که به کی سی سی میزنید، بلافاصله این ایمیل بصورت اتوماتیک براتون ارسال میشه، معمولاً بین 5 تا 10 روز طول میکشه تا تایید دریافت ایمیلتون رو بدن، نگران نباشید.
تشکر کنندگان: zina s ، rouzbehdarvishi ، امیر مهاجر ، آنی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان