کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
(2012-12-19 ساعت 22:22)jahanshahloo نوشته:  چه مدارکی باید 15 روز قبل مصاحبه باید فرستاد؟؟؟

این تایید مالی هم میشه اولش نفرست با خودمون ببریم؟؟
لطفاً سوالات خودتون رو در تاپیک مرتبط مطرح کنید.
این فایل رو مطالعه کنید.
میشه ولی بهتره اینکارو نکنید.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: lilac ، rezagh ، آنی
سلام به همه دوستان
من امروز باید مدارکم رو به آنکارا پست کنم . میشه یکی از عزیزان بگه دقیقا چیارو باید بفرستم ؟
ضمنا" تی ان تی مناسبه برای ارسال ؟
ممنون از لطفتون.
هرینه های اولیه(پست و دارالترجمه): 000 500 2 ریال.
هزینه دکتر (دونفر) 460 دلار.
پرواز ماهان،هتل گولد.
[font=Times New Roman](امیدوار باشین).:[/font]shy:
تشکر کنندگان:
سلام
GPT.ir
آرامکس از همه ارزونتره و 5 روزه دستشون میرسونه
از طریق سایت هم مرتب میتونید کنترل کنید بسته بستی شما کجاست
تشکر کنندگان: آنی ، soroshnia
بچه ها من کی مدارکم پست کنم خوبه من 11 فوریه مصاحبه دارم (سری دوم مدارک برای آنکارا)اگر امکان دارد یه پست خوب چی هست؟که زود هم برسه
این پست آرامکس پست ویژه داره زود تر برسه به مقصد؟
باتشکر
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: آنی
(2013-01-16 ساعت 22:10)alirezass نوشته:  بچه ها من کی مدارکم پست کنم خوبه من 11 فوریه مصاحبه دارم (سری دوم مدارک برای آنکارا)اگر امکان دارد یه پست خوب چی هست؟که زود هم برسه
این پست آرامکس پست ویژه داره زود تر برسه به مقصد؟
باتشکر

با آرامکس یا تی ان تی بفرست
تی ای تی هم خیلی مواقع سه روزه می فرسته
موفق باشی فکر کنم زمان داری دوست جان CoolBig Grin
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: rezagh
سلام
دوستان براي كسي كه ليسانس داره و سابقه كاري آيا لازم مدارك مربوط به سابقه كاريشو هم بفرسته؟ تو PDF سفارت اشاره كرده اگر ديپلم (12سال تحصيل كامل) نداري نياز به ارائه حداقل 2سال سابقه كار داري!!!! نميخوام مدارك اضافي بفرستم تا دردسر بشه واسه خودمWink در ضمن امروز دارم ميرم دفتر آرامكس مداركم را بفرستم. خواهش ميكنم اگر نظري داريد تا قبل از ظهر جواب منو را بدهيد.Shy
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان:
برای من هنوز ایمیل از سفارت بابت سری دوم مدارک(ترجمه شناسنامه و ...) نیومده چکه کنم؟من خیلی استرس دارم زمان ارسال مدارک با دی اچ ال:19/JAN/2013
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: rezagh
سلام
من کیس نامبرم 51xx هنوز هیچ کاری نکردم تازه هم با این سایت آشنا شدم
خیلی نگرانم از این که وقت نداشته باشم
بچه ها فکر میکنید به من وقته مصاحبه بدن؟
تازه میخوام فرم ها رو پر کنم
اگه کسی چیزی میدونه خواهش می کنم راه هنماییم کنه.
تشکر کنندگان: shani89
(2013-02-13 ساعت 00:20)sami0 نوشته:  سلام

نگران نباشید. تا پایان پروسه 2013 هنوز 6 یا هفت ماه زمان مونده. فرمها رو دقیق و سریع پر کنید و بفرستید و مطمئن باشید هنوز وقت داریدBig Grin
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: rezagh ، Judy Abbott 13 ، sadeghi897
(2013-02-13 ساعت 00:20)sami0 نوشته:  سلام

من وقتی شروع به ارسال فرم هام کردم، ۶ ماه از تاریخ اعلام نتایج لاتاری گذشته بود پس نگران نباش و بدون عجله فرم هارو پر کن و بفرست.
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: el333 ، amir82 ، rezagh ، nina22 ، Judy Abbott 13 ، sadeghi897
سلام
خواستم بدونم که آیا ما باید دقیقا طبق سابقه بیمه خودمون بنویسیم که چی کار کردیم؟
آیا اونا از بیمه استعلام میگیرن؟
من سابقه بیمه ام فوق العاده پراکندست و در ضمن اکثر جاهایی که بیمه برام رد شده شغل کارگر بوده و منم اصلا اون جا کار نکردم فقط به خاطره آشنا بودن واسم بیمه رد کردن
حالا نمیدونم واسه سابقه کار من چی رو بدم اما میتونم یه نامه از یه شرکت بگیرم و بگم 2 یا 3 سال اینجا بودم (فقط میترسم اینا استعلام بیمه بگیرن)
به نظرتون کدوم بهتره بچه ها؟
تشکر کنندگان:
(2013-02-13 ساعت 20:42)sami0 نوشته:  سلام
خواستم بدونم که آیا ما باید دقیقا طبق سابقه بیمه خودمون بنویسیم که چی کار کردیم؟
من سابقه بیمه ام فوق العاده پراکندست و در ضمن اکثر جاهایی که بیمه برام رد شده شغل کارگر بوده و منم اصلا اون جا کار نکردم فقط به خاطره آشنا بودن واسم بیمه رد کردن
حالا نمیدونم واسه سابقه کار من چی رو بدم اما میتونم یه نامه از یه شرکت بگیرم و بگم 2 یا 3 سال اینجا بودم (فقط میترسم اینا استعلام بیمه بگیرن)

سلام دوست عزیز کاشکی این سوالتو تو تاپیک مربوطه میپرسیدی که بچه ها راحتر جواب بدن
در مورد سوالتون هم باید بگم که اولا اگه تحصیلاتتون پیش دانشگاهی و بالاتر هست نیاز به گواهی اشتغال به کار نیست ولی نه اگر تحصیلات پیش دانشگاهی و بالاتر ندارین گواهی اشتغال به کار رو از همونجا که کار میکنید بگیرید فکر نمیکنم استعلام بیمه بگیرن از همون شرکتی که الان کار میکنید بگیرید
تشکر کنندگان: amir82 ، nina22 ، rezagh ، s.s.h ، آنی
(2013-02-13 ساعت 20:42)sami0 نوشته:  سلام
دوست عزیز اگه تحصیلاتتون پیش دانشگاهی و یا بالاتر هست نیازی به صرف هزینه اضافی برای گرد اوری سابقه کار و یا ترجمه شون نیست .یا حداقل برای مصاحبه نیازی بهشون نداری. از من که فقط کپی شناسنامه و ترجمه - کپی اخرین مدرک تحصیلی و ترجمه و تمکن مالی را خواست هیچ چیز اضافه ای هم ازم نگرفت البته من بابت ترجمه بقیه مدارک کلی خرج اضافی کردم که همش رفت تو جیب دار الترجمه. اونا بیشتر روی اسم شرکتی تو فرم ها نوشتی حساس هستن و در مورد خود شرکت تحقیق می کنن .موفق باشید
شماره کیس: ***2013AS…3، خودم ، ایروان،کارنت: DEC 11 2012، مصاحبه : FEB W1 2013، کلیر:July 18 Smile ويزا:2013 july 31 مقصد : هیوستن
تشکر کنندگان: nina22 ، Judy Abbott 13 ، ani_sheiton
سلام
[/quote]

دوست عزیز اصلا جای نگرانی نیست
بیشتر تمرکزت را روی پر کردن فرمها بزار سعی نکن که خودت را خیلی بزرگ و کاردان جلوه بدی یه شغل ساده و غیر حساس سعی کن فرم ها را جوری پر کنی که نیازی به اصلاح دوباره اونا نداشته باشی .. بعد از پر کردن فرم ها و اماده کردن عکس و صفحه بارکد اونا را با ایمیل براشون بفرست. امسال روند کارنت شدن خیلی سریع پیش می ره . نیازی به ارسال با پست و صرف هزینه اضافی نیست من خودم ایمیل کردم مصاحبه هم رفتم هیچ مشکلی هم نبود. موفق باشید.
شماره کیس: ***2013AS…3، خودم ، ایروان،کارنت: DEC 11 2012، مصاحبه : FEB W1 2013، کلیر:July 18 Smile ويزا:2013 july 31 مقصد : هیوستن
تشکر کنندگان: nina22 ، Judy Abbott 13 ، آنی ، hossien_501 ، pv-n
(2013-02-06 ساعت 01:48)alirezass نوشته:  برای من هنوز ایمیل از سفارت بابت سری دوم مدارک(ترجمه شناسنامه و ...) نیومده چکه کنم؟من خیلی استرس دارم زمان ارسال مدارک با دی اچ ال:19/JAN/2013
دوست عزیز اصلاً نگران نباشید اگه پست نوشته دلیور شده و به دستشون رسیده جای نگرانی نیست
تشکر کنندگان: shimoda ، nina22 ، rezagh ، shani89 ، hossien_501

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان