کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
(2013-02-19 ساعت 11:50)sepid_a نوشته:  
(2013-02-06 ساعت 01:48)alirezass نوشته:  برای من هنوز ایمیل از سفارت بابت سری دوم مدارک(ترجمه شناسنامه و ...) نیومده چکه کنم؟من خیلی استرس دارم زمان ارسال مدارک با دی اچ ال:19/JAN/2013
دوست عزیز اصلاً نگران نباشید اگه پست نوشته دلیور شده و به دستشون رسیده جای نگرانی نیست

همیشه این ایمیل نمیاد
مال من اصلا نیومد همه کارهام هم به موقع انجام دادم
صفحه برنده شدن رو همیشه چک کنید تا گرفتن ویزا
موفق باشید
دیCoolBig Grin
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: nina22 ، shimoda ، سمانه777 ، Judy Abbott 13 ، rezagh ، shani89 ، آنی
سلام
بچه ها شما ها وقتی فرم های ds230 و ds122 رو فرستاتید به KCC بعد از اینکه بسته هاتون می رسید به مقصد به KCC میل می زدید؟از اینکه بسته هامون رسیده و اینکه باید چی کار کنیم؟
تشکر کنندگان: آنی
(2013-02-23 ساعت 22:28)sami0 نوشته:  سلام
بچه ها شما ها وقتی فرم های ds230 و ds122 رو فرستاتید به KCC بعد از اینکه بسته هاتون می رسید به مقصد به KCC میل می زدید؟از اینکه بسته هامون رسیده و اینکه باید چی کار کنیم؟

معمولا ایمیل میزنن و در مورد رسیدن مدارک سوال میکنن.
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: asal1907 ، Judy Abbott 13 ، shani89 ، sadeghi897 ، آنی
الزامی نیست ولی اگه دوست دارین خیالتون راحت بشه ایمیل بزنید ما زدیم بعد 8 روز جواب دادن مدارک رسیده و پردازش رو پروندتون شروع شده
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
[
سلام من دقیقا باید چی بنویسم.
این جمله خوبه.
I have sent DSP122 and DS230 forms with DHL number .................. This is to inquire whether you have received my forms. Moreover, would you please let me know how I can be informed about my interview time in Ankara

من فرمهای DSP122 و DS230 را با شماره بار نامه DHL ......................
ارسال کرده ام.
آیا فرم های من را تحویل گرفته اید؟
اکنون چگونه باید از زمانه مصاحبه خود در آنکارا متوجه شوم؟
سلام
تغییر مکان تحویل مدارک یا همون آدرس موجود در امریکا رو به سفارت ترکیه در انکارا بعد از مصاحبه اعلام کردن
بهم اینو گفتن
Please inform the CBP officer at the port of entry regarding your address change.
حالا باید چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: shani89 ، آنی
(2013-02-27 ساعت 03:30)sadeghi897 نوشته:  سلام
تغییر مکان تحویل مدارک یا همون آدرس موجود در آمریکا رو به سفارت ترکیه در انکارا بعد از مصاحبه اعلام کردن
بهم اینو گفتن
Please inform the CBP officer at the port of entry regarding your address change.
حالا باید چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دی

صادقی جان CBP نمی دونم یعنی چی ولی میتونی تو همون فرودگاهی که پروازت میشینه آدرس جدیدو اعلام کنی و نیازی نبود بعد از مصاحبه ات دوباره آدرس عوض کنی
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، shaso ، sadeghi897 ، shani89 ، آنی
(2013-02-25 ساعت 23:32)sami0 نوشته:  [
سلام من دقیقا باید چی بنویسم.
این جمله خوبه.
I have sent DSP122 and DS230 forms with DHL number .................. This is to inquire whether you have received my forms. Moreover, would you please let me know how I can be informed about my interview time in Ankara

من فرمهای DSP122 و DS230 را با شماره بار نامه DHL ......................
ارسال کرده ام.
آیا فرم های من را تحویل گرفته اید؟
اکنون چگونه باید از زمانه مصاحبه خود در آنکارا متوجه شوم؟

Dear Sir / Madam
I have posted the forms, photographs and barcode sheet on 4/5/2013
Please let me know whether my documents have been received or not?
And also what should I do next for my visa processing, because I didn't get any mail or e-mail from Kcc?

Sincerely yours
Reza rezai

فكر ميكنم اين فرمت يه مقدار رسمى تر باشه .ضمنا شماره كيس و اسم و فاميل بعلاوه تاريخ تولدتون و اينكه كيستون لاتاريه هم بايد بنويسيد.
Case N : 2013AS4$$$ / مصاحبه آنكارا-Feb /نتيجه برگه صورتى /كليرنس ٤٩ روز/مقصد California/دريافت ويزا W-3 April /به اميد موفقيت همه ى مهاجر هاى مهاجر سرايى Wink
تشکر کنندگان: shimoda ، shani89 ، آنی
دوستان عزیز سلام
مدارکم رو در آنکارا شخصی به نام NECATI تحویل گرفته، کسی از دوستان هست که این اسم مدارکشو تحویل گرفته باشه؟
ممنونم
**55، مقصد: اهایو، تعداد: 3 نفر، مصاحبه هفته اول اپريل
من مدارک رو با آرامکس فرستادم سایتشون 2 روز خوب اپدیت میشد ولی یهو تو Out for delivery گیر کرد همینطوری بود بعد یهو نوشت delivery to us embessy البته با تاریخ 3 روز قبلش میتونید تو سایتشون هم e-mail بدبد بهتون از طریق e-mail اعلام میکنن.ولی برای ما شخص خاصی رو نگفته بود که بسته رو تحویل گرفته باشه بسته تحویل سفارت شده بود.
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
سلام دوستان ...من فرمهای سری اول رو 21 می با dhlفرستادم الان 6روزه توی سین سیناتی مونده و همش در حال کلیر شدنه و خروج نشده در حالیکه دوستانی که همون روز با من فرستادن از همون باجه پستی بسته هاشون چند روزه رسیده...خیلی نگرانم شما تجربه اینچنینی داشتین?
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

تشکر کنندگان: shani89 ، آنی
دوستان من هم سري اول به kcc و هم سري دوم به آنكارا مداركمو با حمل سريع tnt فرستادم و هر دوبار 5 روزه رسيد.من كه راضي بودم.
ღ 2013ASxxxx آنکارا 2 نفر ღ تاریخ مصاحبه اواخر ژوئنღبرگه صورتی ღ کلیرنس33 روزღ Smile صدور ویزا 25 AUG Smile
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
از دوستان قدیمی کسی بوده که مدارک اولیش رو از طریق ایمیل فرستاده باشه و حتی تاییدیه رو هم گرفته باشه ولی تو مراحل بعد به مشکل برخورده باشه,برای مثال اصلا دعوت به مصاحبه نشده باشه؟
2014AS00003$$$ Abu dhabi
خوشا نه اگر رها زیستن,مردن به دریایی
تشکر کنندگان:
دوست عزیز یک سوال داشتم آیاسفارت ابوظبی هم مثل آنکارا باید ۱۵ روز قبل مدارک پست بشه یا نه
شماره کیس : 2014AS0006XXX / تاریخ رویت قبولی:۱ MAY / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس :۲نفر / ارسال فرمها:May 27, 2013 mail / دريافت تاييديه فرمها : Jun 4 / کارنت شدن کیس:March 18 / تاريخ مصاحبه : هفته اول مي / مكان مصاحبه: ابوظبي / وضعیت : کلیرنس 4 May / مقصد :Houston
پروفایل دو نفره

تشکر کنندگان: shani89
(2013-07-02 ساعت 21:04)I2AFSHIN نوشته:  دوست عزیز یک سوال داشتم آیاسفارت ابوظبی هم مثل آنکارا باید ۱۵ روز قبل مدارک پست بشه یا نه

نه ایروان و نه ابوظبی قبل مصاحبه هیچی پست نمیشود همه چیز را با خود میبری
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: pv-n ، shani89

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان