کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاس وگاس، ایالت نوادا
(2016-04-25 ساعت 10:34)saeidfireboy67 نوشته:  
(2016-04-25 ساعت 02:16)ps5 نوشته:  دوستانی که وگاس هستن یه سوال دارم، به دلایل شخصی دارم میام وگاس (با اینکه الان رینو هستم و خیلی هم خوشم میاد از این شهر) و میخوام بدونم امن ترین و ارزون ترین منطقه تو وگاس کجاست ؟ (امنیش خیلی مهمه)

slm
west,summerlin,henderson,va west north
dar kol har ja geron bod
یه مقدار از رینو بنویس
چطور شهری
شرایط زندگی چطوریه
سپاس
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
تشکر کنندگان: ps5 ، feidom30 ، copol
(2016-05-07 ساعت 04:17)elima1980 نوشته:  
(2016-04-25 ساعت 10:34)saeidfireboy67 نوشته:  
(2016-04-25 ساعت 02:16)ps5 نوشته:  دوستانی که وگاس هستن یه سوال دارم، به دلایل شخصی دارم میام وگاس (با اینکه الان رینو هستم و خیلی هم خوشم میاد از این شهر) و میخوام بدونم امن ترین و ارزون ترین منطقه تو وگاس کجاست ؟ (امنیش خیلی مهمه)

slm
west,summerlin,henderson,va west north
dar kol har ja geron bod
یه مقدار از رینو بنویس
چطور شهری
شرایط زندگی چطوریه
سپاس

شهر خیلی خیلی ارزون و خوبی هست کار هم توی رستوران ها و warehouse ها ریخته. هواش خیلی سرد و برفی میشه توی زمستون و تابستون هاش افتاب داغی داره مگرنه هوا بد نیست.
دانشگاه unr هم که اینجاس که یکی از بهترین دانشگاه ها برای معدن و عمران هست.

اگر مجبور نبودم هیچ وقت نمیرفتم لاس وگاس اما مجبورم دو سالی برم برای یه سری کارهای شخصی طوی این مدت هم میخواستم برم unlv و بیرون از دانشگاه زندگی کنم که دیدم هزینه هام بیشتر میشه اگر بیرون زندگی کنم چون اتاق تو دانشگاه بگیری سالی 3000 دلار بیشتر نمیشه خوبی دیگه ای هم که داره اینه که دوستای جدید و بیشتری هم میشه پیدا کرد اگر توی خوابگاه دانشگاه بمونی... مشکل من همین دوست ها هست بعد از کلی جون کندن و تبدیل کردن خوذم از یه ایرانی که زبان خیلی بلد نبود به یک ایرانی در درون و امریکایی در بیرون Big Grin تونستم کلی دوست پیدا کنم و بشم مثل خودشون الان باز باید همه چیز رو ول کنم و برم یه شهر دیگه... خدا رو چه دیدی شاید از لاس وگاس خوشم اومد و اونجا موندگار شدم.

کسی اگر unlv میره یکم در موردش توضیح بده لطفا ...
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، dv2017 ، feidom30 ، elima1980 ، copol ، golia ، ELNAZ21 ، pishtaz611
سلام. چندبار من این ایمیل را دریافت کردم.برای دوستانی که لاس وگاس دنبال کارموقت و سبک هستد شاید بدرد بخوره.مهمتر اینکه شرکتش معتبره شاید بعدا برای پوزیشنهای بهتری موندگار شدید. بنظرم مسئولش هم ایرانیه بنام سرو. اینم ایمیلش
SARV

notify+DSp68eQk8Fs@indeed.com

I found your resume on Indeed. Please reply to this email if you are interested in discussing the following job opening.

Job Title: Data Entry Operator - 2 weeks - Las Vegas, Nevada, 89119
Company: Lancesoft

Title: Data Entry Operator
Duration: 2 Weeks
Work Location: Las Vegas, Nevada, 89119
Pay rate: $11.00/HR

JOB DESCRIPTION:
• Data Entry – Excel Spreadsheet(s)
• Production environment
• Speed and accuracy (50 wph) alpha-numeric
• Research data for entry into excel
• Review chart(s) in excel
• Quality Check on work is MANDATORY
• Casual, but disciplined, environment

SUCCESS CRITERIA:
• Speed and Accuracy – 50 wph
• Outgoing Personality
• Good communication skills
• Commitment to the selection/hiring process
پاسخ
تشکر کنندگان: elima1980
سلام
من حدودا سه ماهه اومدم اينجا لاس وگاس
هنوز كه هنوزه بيمه ندارم عرجايي ميرم ميگن بايد پنج سال اينجا باشيو ازين مزخرفات!يكي كه بيمه داره خواهشا منو راهنمايي كنه و ازين سردرگمي نجات بده!
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
پاسخ
تشکر کنندگان: feidom30
فعلا این روش دریافت بسته پستی از شرکت آمازون رو داشته باشید تا ببینیم که با این اداره پست چه باید کرد !! (البته من بابت این خسرانی که به من وارد شد از سه جا خسارت گرفتم اما ارزش دنگ و فنگش رو نداره)

http://www.amazon.com/b?ie=UTF8&node=6442600011

.
پاسخ
تشکر کنندگان: tabim4
دوستانی که الان رنو نودا هستن
ممنون میشم راجع به آب و هوا-هزینه های اجاره خونه-امنیت-کار-دانشگاه و کالج
اطلاعاتی بدن
مرسی
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-29 ساعت 01:24)ELNAZWORLD نوشته:  دوستانی که الان رنو نودا هستن
اطلاعاتی بدن
مرسی

برای یک تازه وارد بعید میدونم رفتن به شهری مثل رنو فکر خوبی باشه. شما در اول کار به شهری نیاز دارید که مرکزیت داشته باشه و کار بار رونق فراوان. در نوادا فقط وگاس اینگونه هست.
اگه فیزیک و توان بدنی خوبی دارید و زبانتون متوسط و بالاتر هست میتونین خودتون رو کار پیدا کرده فرض کنید. رنو نه کار بارش از وگاس بهتره و نه ارزانتر از وگاس هست! (نظر شخصی منه)
پاسخ
تشکر کنندگان: golia ، feidom30 ، tabim4 ، ELNAZ21
(2016-05-29 ساعت 10:26)yami نوشته:  
اطلاعاتی بدن
مرسی

برای یک تازه وارد بعید میدونم رفتن به شهری مثل رنو فکر خوبی باشه. شما در اول کار به شهری نیاز دارید که مرکزیت داشته باشه و کار بار رونق فراوان. در نوادا فقط وگاس اینگونه هست.
اگه فیزیک و توان بدنی خوبی دارید و زبانتون متوسط و بالاتر هست میتونین خودتون رو کار پیدا کرده فرض کنید. رنو نه کار بارش از وگاس بهتره و نه ارزانتر از وگاس هست! (نظر شخصی منه)

بیشتر راجع به هزینه های خونه و دانشگاه و کالج
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-29 ساعت 13:28)ELNAZWORLD نوشته:  
(2016-05-29 ساعت 10:26)yami نوشته:  
اطلاعاتی بدن
مرسی

بیشتر راجع به هزینه های خونه و دانشگاه و کالج

هزینه نسبت به کالیفرنیا مناسب تر
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21
با درود خدمت دوستان . ضمن تشکر از همه دوستان مهاجر سرایی بنده برنده لاتاری 2017 با سهمیه اروپا شدم و 28 سالمه و متاهل و در کشور بلاروس اقامت داریم و با توجه به شماره کیسیمون از نفرات اولی هستیم که به مصاحبه دعوت میشیم , بنده ارشد اقتصاد با گرایش هتلداری از بلاروس دارم و در حال حاضر در هتل چهار ستاره به عنوان سرپرست رزرویشن مشغول به فعالیت هستم و به زبان روسی هم تسلط دارم اما فعلا انگلیسیم تعریفی نداره , با توجه به شرایط تحصیلی و کاریم بعد بررسی لس انجلس و میامی و آتلانتا و دالاس به لاس وگاس رسیدم و  شرایط کاری برای رشته کاری من و ارزان بودن زندگی منو خیلی به خودش جذب کرده , دوستانی که در لاس وگاس اقامت دارند خوشحال میشم کمکم کنند یکم بهم دلگرمی بدید که مطمئن بشم ( در پست راجع به امنیت و اجاره خانه در محله های مختلف حرف های متناقض زیادی شنیدم , هندرسون چجور جایی هستش ؟ در هندرسون خونه یک خوابه در امن ترین محله اش چند میتونم اجاره کنم ؟ , اکثر تاپیک هاتونو خوندم واقعا از تمام دوستان که هموطنان خودشونو کمک میکنند ممنونم ,  با توجه به شرایط من آیا بهتر است ادامه تحصیل بدم و یا ارشد رو از اول بخونم که یک مدرک آمریکایی داشته باشم ؟( آیا  امکان تغییر رشته اقتصاد با گرایش هتلداری به رشته مدیریت هتداری هست ؟) آیا اصلا مدارک دانشگاهی خارج از آمریکا را ارزیابی میکنند ؟ اینم بگم که تراز دانشگاه های بلاروس در حد دانشگاه آزاد خودمونه , و بهتره یه دوره آموزشی چند ماهه هتلداری در وگاس بگذرونیم و با یه سرتیفیکات فعلا کار رو شروع کنم ؟ ( در پست های قبلی لینکی دوستان گذاشته بودند از این کلاس های آموزشی هتلداری ) . آیا در وگاس بعد 6 ماه تا یکسال زندگی بهم کمک  هزینه تحصیلی بدون سود میشه ؟ آیا دوره های زبان در وگاس همانند دالاس و لس انجلس رایگانه ؟ شرمنده خیلی سوال کردم Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: elima1980 ، feidom30
(2016-06-05 ساعت 00:00)sadeghi2017 نوشته:  با درود خدمت دوستان . ضمن تشکر از همه دوستان مهاجر سرایی بنده برنده لاتاری 2017 با سهمیه اروپا شدم و 28 سالمه و متاهل و در کشور بلاروس اقامت داریم و با توجه به شماره کیسیمون از نفرات اولی هستیم که به مصاحبه دعوت میشیم , بنده ارشد اقتصاد با گرایش هتلداری از بلاروس دارم و در حال حاضر در هتل چهار ستاره به عنوان سرپرست رزرویشن مشغول به فعالیت هستم و به زبان روسی هم تسلط دارم اما فعلا انگلیسیم تعریفی نداره , با توجه به شرایط تحصیلی و کاریم بعد بررسی لس انجلس و میامی و آتلانتا و دالاس به لاس وگاس رسیدم و  شرایط کاری برای رشته کاری من و ارزان بودن زندگی منو خیلی به خودش جذب کرده , دوستانی که در لاس وگاس اقامت دارند خوشحال میشم کمکم کنند یکم بهم دلگرمی بدید که مطمئن بشم ( در پست راجع به امنیت و اجاره خانه در محله های مختلف حرف های متناقض زیادی شنیدم , هندرسون چجور جایی هستش ؟ در هندرسون خونه یک خوابه در امن ترین محله اش چند میتونم اجاره کنم ؟ , اکثر تاپیک هاتونو خوندم واقعا از تمام دوستان که هموطنان خودشونو کمک میکنند ممنونم ,  با توجه به شرایط من آیا بهتر است ادامه تحصیل بدم و یا ارشد رو از اول بخونم که یک مدرک آمریکایی داشته باشم ؟( آیا  امکان تغییر رشته اقتصاد با گرایش هتلداری به رشته مدیریت هتداری هست ؟) آیا اصلا مدارک دانشگاهی خارج از آمریکا را ارزیابی میکنند ؟ اینم بگم که تراز دانشگاه های بلاروس در حد دانشگاه آزاد خودمونه , و بهتره یه دوره آموزشی چند ماهه هتلداری در وگاس بگذرونیم و با یه سرتیفیکات فعلا کار رو شروع کنم ؟ ( در پست های قبلی لینکی دوستان گذاشته بودند از این کلاس های آموزشی هتلداری ) . آیا در وگاس بعد 6 ماه تا یکسال زندگی بهم کمک  هزینه تحصیلی بدون سود میشه ؟ آیا دوره های زبان در وگاس همانند دالاس و لس انجلس رایگانه ؟ شرمنده خیلی سوال کردم Cool

بخش زیادی ازپاسخ سوالها درهمین تاپیک موجود است کافیه از ابتدا مطالعه کنید
با توجه به شرایط من آیا بهتر است ادامه تحصیل بدم و یا ارشد رو از اول بخونم که یک مدرک آمریکایی داشته باشم
این سوال تون باید تشریف بیارید اینجا شرایط زندگی بررسی کنید و با توجه به موقعیت خودتون تصمیم گیری کنید اینجا مسیر برای تلاش و
موفقیت برای هر هدفی باز هست
اگر به شغل هتل علاقمند هستید اینجا مرکز مشاغل مربوط به هتل هاست و تمایل برای استخدام نیرو کار زیاد
دوره زبان رایگان هم درسراسر آمریکا برگزار میشود
پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21 ، feidom30
(2012-12-20 ساعت 00:43)M.Haghighi نوشته:  با سلام به دوستان من و همسرم به مدت 3 ماه است که به لاس وگاس اومدیم و قبل از اون هم در اوکلاهما و تگزاس بودیم اگه سوالی بود در خدمتتون هستم.

سلام من مجردم و اینکه هرچه زودتر شاغل شم اونجا خیلی برام مهمه میشه از اوضاع کار اونجا یکم توضیح بدید مثل حقوق و درامد و اوضاع مسکن اجاره خونه واب و هوا چون میگن گرمه ... و اینکه اونچاهم مثل لس انجلس ایرانی داره؟اممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-05 ساعت 00:00)sadeghi2017 نوشته:  با درود خدمت دوستان . ضمن تشکر از همه دوستان مهاجر سرایی بنده برنده لاتاری 2017 با سهمیه اروپا شدم و 28 سالمه و متاهل و در کشور بلاروس اقامت داریم و با توجه به شماره کیسیمون از نفرات اولی هستیم که به مصاحبه دعوت میشیم , بنده ارشد اقتصاد با گرایش هتلداری از بلاروس دارم و در حال حاضر در هتل چهار ستاره به عنوان سرپرست رزرویشن مشغول به فعالیت هستم و به زبان روسی هم تسلط دارم اما فعلا انگلیسیم تعریفی نداره , با توجه به شرایط تحصیلی و کاریم بعد بررسی لس انجلس و میامی و آتلانتا و دالاس به لاس وگاس رسیدم و  شرایط کاری برای رشته کاری من و ارزان بودن زندگی منو خیلی به خودش جذب کرده , دوستانی که در لاس وگاس اقامت دارند خوشحال میشم کمکم کنند یکم بهم دلگرمی بدید که مطمئن بشم ( در پست راجع به امنیت و اجاره خانه در محله های مختلف حرف های متناقض زیادی شنیدم , هندرسون چجور جایی هستش ؟ در هندرسون خونه یک خوابه در امن ترین محله اش چند میتونم اجاره کنم ؟ , اکثر تاپیک هاتونو خوندم واقعا از تمام دوستان که هموطنان خودشونو کمک میکنند ممنونم ,  با توجه به شرایط من آیا بهتر است ادامه تحصیل بدم و یا ارشد رو از اول بخونم که یک مدرک آمریکایی داشته باشم ؟( آیا  امکان تغییر رشته اقتصاد با گرایش هتلداری به رشته مدیریت هتداری هست ؟) آیا اصلا مدارک دانشگاهی خارج از آمریکا را ارزیابی میکنند ؟ اینم بگم که تراز دانشگاه های بلاروس در حد دانشگاه آزاد خودمونه , و بهتره یه دوره آموزشی چند ماهه هتلداری در وگاس بگذرونیم و با یه سرتیفیکات فعلا کار رو شروع کنم ؟ ( در پست های قبلی لینکی دوستان گذاشته بودند از این کلاس های آموزشی هتلداری ) . آیا در وگاس بعد 6 ماه تا یکسال زندگی بهم کمک  هزینه تحصیلی بدون سود میشه ؟ آیا دوره های زبان در وگاس همانند دالاس و لس انجلس رایگانه ؟ شرمنده خیلی سوال کردم Cool

دوست عزیز به نظر من کلا قید میامی رو بزنی بهتره. هزینه های اجازه منزل و برق و .... واقعا بالاست.
تا جایی که میدونم اکثر مدارک دانشگاهی خارجی در آمریکا ارزشیابی میشن اما با گریدهای مختلف. بهتره بجای وقت تلف کردن و از اول خوندن ارزشیابی کنید و یک مقطع بالاتر و یا مقطع همسطح با گرایش متفاوت رو اینجا بخونید چون در استخدام معمولا به آخرین مدرک اخذ شده و سابقه کاری نگاه میکنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: feidom30 ، dv2017 ، Shahram914
بدلیل جابه جایی دوماه از قرارداد آپارتمان که هستم باقی مانده ماههای جولای وآگوست
اگر فردی تمایل برای اجاره کردن این دوماه داره لطفابه من پیغام بده
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
آخر ماه سپتامبر من وارد لاس وگاس میشم.
نیازمند همخونه یا اتاق ایرانی هستم.

(استرس و ترس شدید!)

❶ کيس نامبر  2016AS59XX‎
❷ سفارت آنکارا
❸ نامه اول 5 May
❹ مشاهده قبولی 22 May
❺ ارسال فرم 26 May
❻تعداد افراد منظور در کیس 1 نفر
❼مصاحبه 2 May
❽دریافت ویزا 4 May
❾ورود به آمریکا
❿دریافت گرین کارت
±جمع تقریبی هزینه ها 300 واکسن+300 ترجمه+150 پست مدارک به سفارت+600 دلار ویزا و مدیکال
✈ مقصد ایالت نوادا شهر لاس وگاس (برای شروع زندگی از زیر صفر!)

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان