کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاس وگاس، ایالت نوادا
(2016-06-22 ساعت 22:49)Amir.Mansoury نوشته:  دوستان سلام
آخر ماه سپتامبر من وارد لاس وگاس میشم.
نیازمند همخونه یا اتاق ایرانی هستم.

(استرس و ترس شدید!)

بسلامتی دوست عزیز
چند هفته ای بروی اقامت درآپارتمانهای هفتگی که حدودا از هفته ای 160 دلار شروع میشن (در جاهای نه چندان خوب) حساب کنید که اگه نتونستید فوری همخانه پیدا کنید، اذیت نشید.
در گروه ایرانیان لاس وگاس در فیس بوک هم عضو بشین و اونجا هم آگهی بذارین.

اینجا نمیدونم محله بدی هست یا نه، اما سوییت ماهی ۴۵۰ دلاری داره. بالاخره هر چقدر پول ادم همونقدر اش میخوره.

Greystone Park Apartments

و کلی اپارتنانهای اجاره هفتگی و ماهیانه در سایت apartments.com هست از هفته ای ۱۵۰ دلار یا ماهی ۴۵۰ دلار.
در بدترین حالت ممکنه مجبور بشین که خودتون آپارتمان دو خوابه و یک حمام با هزینه حدود ماهیانه ششصد دلار اجاره کنید و برای اتاق دومتون دنبال همخانه باشید ولی این کار منوط به جا افتادن شماست که بتونید خودتون آپارتمان اجاره کنید و یا بهتر بگم بهتون اجاره بدن.

https://www.facebook.com/groups/282333645223075
پاسخ
تشکر کنندگان: feidom30 ، fariba_a ، Amir.Mansoury ، copol ، alirezafarhang81 ، pishtaz611
سلام به همه بچه هاي اين موضوع،دوستان من و همسرم تا شش ماهه ديگه عازم آمريكا هستيم،دغدغه اصلي ما الان اينه كه كدوم ايالت بريم ،من صفحه اول تا اخر اين تاپيك رو خوندم ،از راهنمايي همه دوستان واقعا ممنونم ،كاش تاپيك هاي ديگه هم اينقد روشن و واضح كمك كرده بودن،من و همسرم هر دو مالي خونديم و هر دو در بازار بورس مشغوليم،همسرم ميخاد بعد مهاجرت به رشته و كار خودش ادامه بده و بازار هاي جهاني كار كنه الان هم فاركس كار ميكنه و براي ازمون سي اف اي اماده ميشه اما من علاقه اي به رشته مالي ندارم و به خاطر بازار كار سرغ اين شغل رفتم و هر دو مدارك بورسي معتبر از سازمان بورس داريم و كلي ازمون هاي مختلف رو اينجا پاس كرديم اما من بعد مهاجرت علاقه اي به ادامه تو اين حيطه ندارم،من خيلي علاقه به آشپزي و كار توي هتل و رستوران دارم در حاليكه همه شايد باهاش موافق نباشن اما من عاشقانه دوست دارم تو اين محيطا كار كنم'من تو اين تاپيك ديدم كه دوستان نوشته بودن كه دوره هاي كوليناري در لاس وگاس هست ،ميخاستم ببينم دوستانيً كه در لاس وگاس هستند با اين شرايط ما به ما اونجا رو پيشنهاد ميكنند؟و اينكه اين دوره ها رو كه بگذرونيم قطعا كار پيدا ميكنيم؟يا شرايط كار اونقدر ها هم خوب نيست ،من زبانم در سطح معمول و دارم دوره هاي آيلتس ميرم،همسرم آيلتس شش داره ،شما ايالت ديگه اي رو به ما پيشنهاد ميكنيد؟ممنونم از راهنمايي هاي شما دوستان واقعا راهنمايي شما ميتونه به هر حال تو تصميم ما تاثير زيادي داشته باشه ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: Amir.Mansoury ، pishtaz611
(2016-04-07 ساعت 20:26)saeidfireboy67 نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 18:33)yami نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 14:45)saeidfireboy67 نوشته:  سلام آقای یامی من نتوانسته به شما. پیام بدم لطفا آدرس متل خوب که بتونم کارایی اولیه انجام بده بفرستید
می تونم بیام اونجا بعد رزرو کنم؟
آقای یامی لطفا در مورد امنیتش بگید شما در سایت لیک سیتی هم بودید هم در وگاس کدام امنیتش بهتر من در آنکارا هستم و بین آستین وگاس به خاطر امنیتش گیر کردم و سریعا بلیط بگیرم

یکی از دوستان وخانواده اش جدیدا اینجا ماند و خیلی راضی بود.

http://www.sienasuiteshotel.com

هفته ای فکر کنم سیصد دلاره. البته هندرسون هست و نه داخل خود لاس وگاس.
متل هم زیاده و میتونین امدین بگیرین اما روی شبی مینیمم چهل دلار حساب کنید.
هتل ممکن قیمت اولیه اش کم باشه ولی رزورت فی میان روش و معمولا پنجاه دلار رو رد میکنه.
توصیه میکنم یک ماهه اول با کسی همخانه بشید که هم راحتتر جا بیوفتید و هم هزینه اش پایین باشه.
از ان دوستی که شمارشو دادم پرسیدم و گفت یک ماهه اول مشکلی نداره موقت بیاد.

من چون آستین نبودم چیزی نمیتونم بگم.
شهر دانشگاهی خوبی باید باشه ولی وضع کار برای تازه وارد رو که مهمترین معیار برا شما باید باشه، رو در موردش نمیدونم.

خیلی ممنون از شما در مورد امنیت نگفتین
و آگه یک گوشی z3بیارم میتوانم اونجا استفاده کنم

با درود به دوستان . آستین از لحاظ پیدا کردن کار در کل شهرهای آمریکا رتبه اول را دارد .
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezafarhang81
سلام به همه بچه هاي اين موضوع،دوستان من و همسرم تا شش ماهه ديگه عازم آمريكا هستيم،دغدغه اصلي ما الان اينه كه كدوم ايالت بريم ،من صفحه اول تا اخر اين تاپيك رو خوندم ،از راهنمايي همه دوستان واقعا ممنونم ،كاش تاپيك هاي ديگه هم اينقد روشن و واضح كمك كرده بودن،من و همسرم هر دو مالي خونديم و هر دو در بازار بورس مشغوليم،همسرم ميخاد بعد مهاجرت به رشته و كار خودش ادامه بده و بازار هاي جهاني كار كنه الان هم فاركس كار ميكنه و براي ازمون سي اف اي اماده ميشه اما من علاقه اي به رشته مالي ندارم و به خاطر بازار كار سرغ اين شغل رفتم و هر دو مدارك بورسي معتبر از سازمان بورس داريم و كلي ازمون هاي مختلف رو اينجا پاس كرديم اما من بعد مهاجرت علاقه اي به ادامه تو اين حيطه ندارم،من خيلي علاقه به آشپزي و كار توي هتل و رستوران دارم در حاليكه همه شايد باهاش موافق نباشن اما من عاشقانه دوست دارم تو اين محيطا كار كنم'من تو اين تاپيك ديدم كه دوستان نوشته بودن كه دوره هاي كوليناري در لاس وگاس هست ،ميخاستم ببينم دوستانيً كه در لاس وگاس هستند با اين شرايط ما به ما اونجا رو پيشنهاد ميكنند؟و اينكه اين دوره ها رو كه بگذرونيم قطعا كار پيدا ميكنيم؟يا شرايط كار اونقدر ها هم خوب نيست ،من زبانم در سطح معمول و دارم دوره هاي آيلتس ميرم،همسرم آيلتس شش داره ،شما ايالت ديگه اي رو به ما پيشنهاد ميكنيد؟ممنونم از راهنمايي هاي شما دوستان واقعا راهنمايي شما ميتونه به هر حال تو تصميم ما تاثير زيادي داشته باشه ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
من چندنفرمیشناسم که آستین بودن وکارپیدا نکردند یا اومدن اینجا یا رفتن شهرهای دیگه چطور آستین رتبه اول در اشتغال زایی داره؟
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-28 ساعت 11:59)leilamohsen نوشته:  سلام به همه بچه هاي اين موضوع،دوستان من و همسرم تا شش ماهه ديگه عازم آمريكا هستيم،دغدغه اصلي ما الان اينه كه كدوم ايالت بريم ،من صفحه اول تا اخر اين تاپيك رو خوندم ،از راهنمايي همه دوستان واقعا ممنونم ،كاش تاپيك هاي ديگه هم اينقد روشن و واضح كمك كرده بودن،من و همسرم هر دو مالي خونديم و هر دو در بازار بورس مشغوليم،همسرم ميخاد بعد مهاجرت به رشته و كار خودش ادامه بده و بازار هاي جهاني كار كنه الان هم فاركس كار ميكنه و براي ازمون سي اف اي اماده ميشه اما من علاقه اي به رشته مالي ندارم و به خاطر بازار كار سرغ اين شغل رفتم و هر دو مدارك بورسي معتبر از سازمان بورس داريم و كلي ازمون هاي مختلف رو اينجا پاس كرديم اما من بعد مهاجرت علاقه اي به ادامه تو اين حيطه ندارم،من خيلي علاقه به آشپزي و كار توي هتل و رستوران دارم در حاليكه همه شايد باهاش موافق نباشن اما من عاشقانه دوست دارم تو اين محيطا كار كنم'من تو اين تاپيك ديدم كه دوستان نوشته بودن كه دوره هاي كوليناري در لاس وگاس هست ،ميخاستم ببينم دوستانيً كه در لاس وگاس هستند با اين شرايط ما به ما اونجا رو پيشنهاد ميكنند؟و اينكه اين دوره ها رو كه بگذرونيم قطعا كار پيدا ميكنيم؟يا شرايط كار اونقدر ها هم خوب نيست ،من زبانم در سطح معمول و دارم دوره هاي آيلتس ميرم،همسرم آيلتس شش داره ،شما ايالت ديگه اي رو به ما پيشنهاد ميكنيد؟ممنونم از راهنمايي هاي شما دوستان واقعا راهنمايي شما ميتونه به هر حال تو تصميم ما تاثير زيادي داشته باشه ممنون

نترسین! وگاس برای همه جا و کار هست Smile
تشریف بیارین انشالا که موفق هم میشید. برای بازار بورس کار کردن غرب آمریکا بودن کمی سخته چون اینجا سه چهار ساعت با شرق اختلاف ساعت داره و عملا فرد باید شش صبح آماده باش پشت سیستم باشه که بورس باز میشه. البته منظورم Day Trader ها هست وگرنه کسی که چند روز یا چند هفته یک بار معامله میکنه که براش فرقی نمیکنه.
اینجا هم پر هتله و بالاخره در یکی از هتلها بعد از مدتی کارآموزی ممکنه بتونین کار آشپزی پیدا کنید. در ضمن چند رستوران ایرانی هم هستن که تا جایی که میدونم همشه دنبال آشپز کار بلد هستند.
پاسخ
تشکر کنندگان: feidom30 ، nora ، copol ، alirezafarhang81 ، pishtaz611
یک Hyundai Accent 2009 سفید و ساده (دنده اتومات،  شیشه بالابر دستی) مال یکی از دوستان در وگاس برای فروشه چون خودش ماشین صفر خریده.
مایلج ۸۵۰۰۰ تا و قبمت ۴۵۰۰
چهارتا تایر و باتری و لنت و دیسک ترمزهای جلو رو هم تازه تعویض کرده.
کسی خواست به من مسج بده چون از بچه های مهاجرسرا نیست.
ماشین واقعا تمیز و به دوست و آشنا فروختنی هست چون هشت ماه گذشته رو من دیدم چطور نگهداری شده و سواریش چطوره.

حیفم اومد خودم خریدم   Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: feidom30
(2016-06-28 ساعت 20:16)elima1980 نوشته:  من چندنفرمیشناسم که آستین بودن وکارپیدا نکردند یا اومدن اینجا یا رفتن شهرهای دیگه چطور آستین رتبه اول در اشتغال زایی داره؟
f با سلام به پیش کسوت عزیز .. اینو باید از یاهو بپرسید که آمارش رو پخش کرده اگه تو لیست 20 شهر بهتر آمریکا برای کاریابی برید خواهید دید که آستین مقام اول را دارد .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-13 ساعت 11:01)yami نوشته:  
(2016-06-28 ساعت 11:59)leilamohsen نوشته:  سلام به همه بچه هاي اين موضوع،دوستان من و همسرم تا شش ماهه ديگه عازم آمريكا هستيم،دغدغه اصلي ما الان اينه كه كدوم ايالت بريم ،من صفحه اول تا اخر اين تاپيك رو خوندم ،از راهنمايي همه دوستان واقعا ممنونم ،كاش تاپيك هاي ديگه هم اينقد روشن و واضح كمك كرده بودن،من و همسرم هر دو مالي خونديم و هر دو در بازار بورس مشغوليم،همسرم ميخاد بعد مهاجرت به رشته و كار خودش ادامه بده و بازار هاي جهاني كار كنه الان هم فاركس كار ميكنه و براي ازمون سي اف اي اماده ميشه اما من علاقه اي به رشته مالي ندارم و به خاطر بازار كار سرغ اين شغل رفتم و هر دو مدارك بورسي معتبر از سازمان بورس داريم و كلي ازمون هاي مختلف رو اينجا پاس كرديم اما من بعد مهاجرت علاقه اي به ادامه تو اين حيطه ندارم،من خيلي علاقه به آشپزي و كار توي هتل و رستوران دارم در حاليكه همه شايد باهاش موافق نباشن اما من عاشقانه دوست دارم تو اين محيطا كار كنم'من تو اين تاپيك ديدم كه دوستان نوشته بودن كه دوره هاي كوليناري در لاس وگاس هست ،ميخاستم ببينم دوستانيً كه در لاس وگاس هستند با اين شرايط ما به ما اونجا رو پيشنهاد ميكنند؟و اينكه اين دوره ها رو كه بگذرونيم قطعا كار پيدا ميكنيم؟يا شرايط كار اونقدر ها هم خوب نيست ،من زبانم در سطح معمول و دارم دوره هاي آيلتس ميرم،همسرم آيلتس شش داره ،شما ايالت ديگه اي رو به ما پيشنهاد ميكنيد؟ممنونم از راهنمايي هاي شما دوستان واقعا راهنمايي شما ميتونه به هر حال تو تصميم ما تاثير زيادي داشته باشه ممنون

نترسین! وگاس برای همه جا و کار هست Smile
تشریف بیارین انشالا که موفق هم میشید. برای بازار بورس کار کردن غرب آمریکا بودن کمی سخته چون اینجا سه چهار ساعت با شرق اختلاف ساعت داره و عملا فرد باید شش صبح آماده باش پشت سیستم باشه که بورس باز میشه. البته منظورم Day Trader ها هست وگرنه کسی که چند روز یا چند هفته یک بار معامله میکنه که براش فرقی نمیکنه.
اینجا هم پر هتله و بالاخره در یکی از هتلها بعد از مدتی کارآموزی ممکنه بتونین کار آشپزی پیدا کنید. در ضمن چند رستوران ایرانی هم هستن که تا جایی که میدونم همشه دنبال آشپز کار بلد هستند.

با دردو به تو دوست عزیز . هر حرفه ای که بلد باشی ( یعنی بلد باشه ها ) مثل آشپزی مکانیکی و غیره ..هر جای آمریکا بروی برات کار هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام هموطنان مقیم وگاس(انصار المهاجرین الی الوقاس)
من بهزاد هستم ۳۰ ساله اهل غرب تهران (شهریار)
نوامبر ۲۰۱۵ به همراه همسرم به مدت یکماه به میشیگان امدیم.و بعد از گرفتن سوشال و ای دی و گرین کارت و پاس سفید به ایران برگشتیم, من تصمیم گرفتم طی چند ماه اینده برای شروع زندگی به وگاس بیام(بدون همسرم) تا کار پیدا کنم و اپارتمان اجاره کنم(با همخونه) و خلاصه اوضاع رو درست بکنم و بعد از شش ماه یا یکسال همسرم هم بهم ملحق بشه, تخصص خاصی هم ندارم و هر کاری انجام میدم مخصوصا توی محیط هتل و کازینو و...
ایا کسی هست که در بدو ورود امکان کمک کردن بهم رو داشته داشته باشه ؟ پیدا کردن خونه و همخونه یا مثلا درخواست دادن برای کار, استرس زیادی دارم که اگه کسی باشه میتونه دلگرمی بزرگی باشه برام.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-21 ساعت 14:30)بهزااد نوشته:  سلام هموطنان مقیم وگاس(انصار المهاجرین الی الوقاس)
من بهزاد هستم ۳۰ ساله اهل غرب تهران (شهریار)
نوامبر ۲۰۱۵ به همراه همسرم به مدت یکماه به میشیگان امدیم.و بعد از گرفتن سوشال و ای دی و گرین کارت و پاس سفید به ایران برگشتیم, من تصمیم گرفتم طی چند ماه اینده برای شروع زندگی به وگاس بیام(بدون همسرم) تا کار پیدا کنم و اپارتمان اجاره کنم(با همخونه) و خلاصه اوضاع رو درست بکنم و بعد از شش ماه یا یکسال همسرم هم بهم ملحق بشه, تخصص خاصی هم ندارم و هر کاری انجام میدم مخصوصا توی محیط هتل و کازینو و...
ایا کسی هست که در بدو ورود امکان کمک کردن بهم رو داشته داشته باشه ؟ پیدا کردن خونه و همخونه یا مثلا درخواست دادن برای کار, استرس زیادی دارم که اگه کسی باشه میتونه دلگرمی بزرگی باشه برام.

دوست عزیز اطلاعات پیج بادقت مطالعه کنید
مطالبی که دوستان نوشتند بهترین راهنما وکمک برای شماست. درباره اجاره کردن آپارتمان حتما باید استیتمنت بانکی ومانده حساب ارایه کنید.
برای پیدا کردن همخانه میتونید به سایت کرگزلیست مراجعه کنید ویا به اگهی های دیواری که در کالج ودر دانشگاه دانشجویان نصب میکنند ممکن
دانشجو خارجی یا ایرانی پیدا کنید که به هم اتاقی یا هم خانه نیاز داشته باشه.
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
تشکر کنندگان: بهزااد ، feidom30 ، copol ، alirezafarhang81
متشکرم دوست عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان:
فیس بوک ایرانیان لاس وگاس رو هم چک کنید معمولا ایرانیها واسه همخونه آگهی میدن
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان: elima1980 ، A.A.SH
ممنون از پاسخگویی هموطنان عزیز
ممنون میشم اگه بگید house keeper دقیقا چیکار میکنه, همون نظافت اتاق های هتل هست ؟
ایا درامدش بیشتر از کسی هست که توی کالینری برای قسمت بار یا پذیرش و رزرو اموزش میبینه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ضمن تشکر از دوستان, من پاسخ سوالم در خصوص هوس کیپری رو با مطالعه صفحات قبلی بدست اوردم, ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان