کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاس وگاس، ایالت نوادا
گواهینامه بین المملی وترجمه گواهینامه ایران وبیمه ایران برای قاب گرفتن ووبه دیوارزدن برای یادآوری روزهای آرتیست بازی درایران درلاس وگاس کاربرد داره هزینه نکنید.ترجمه نکنید
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
ﺍﻗﺎ ﺳﻌﯿﺪ ﻣﻦ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻧﺸﺪﻡ ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﮔﻮﺍﻫﯿﻨﺎﻣﻪ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺭﻭ ﺑﯿﻦ ﺍﻟﻤﻠﻠﯽ ﮐﻨﯿﻢ ﯾﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﻻﺱ ﻭﮔﺎﺱ ﻓﺎﯾﺪﻩ ﻧﺪﺍﺭﻩ ؟
case number:59xx
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 2013 w4 april
دریافت ویزا:یکضرب
تعداد افراد:2 نفر
مقصد:وگاس
هزینه ها:و این داستان همچنان ادامه دارد
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، mani.iht ، زری وحدتی ، azar1348 ، H Pier ، amirarsalan20 ، alirezanz ، abtune
(2013-08-12 ساعت 01:49)atin90_v2 نوشته:  ﺍﻗﺎ ﺳﻌﯿﺪ ﻣﻦ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻧﺸﺪﻡ ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﮔﻮﺍﻫﯿﻨﺎﻣﻪ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺭﻭ ﺑﯿﻦ ﺍﻟﻤﻠﻠﯽ ﮐﻨﯿﻢ ﯾﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﻻﺱ ﻭﮔﺎﺱ ﻓﺎﯾﺪﻩ ﻧﺪﺍﺭﻩ ؟
با اجازه اقا سعید . ما گواهیناممون رو ایران بین المللی کردیم اما توی لاس وگاس به دردمون نخورد . توی دفترچشم نوشته که مورد قبول نیست. ا
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
پاسخ
قبل ازاومدن به لاس وگاس اگروقت دارید دفترچه رانندگی دانلود کنید وبخونید
http://www.dmvnv.com/Search-Results.html...8&q=driver hand book&sa==
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
برای دوستانی که به دنبال کلاسهای زبان درلاس وگاس هستند.کلاسها ازآخرآگوست شروع میشه وتعیین سطح داره وبصورت رایگان برگزارمیشه.دوره بعدی کلاسها ازاول اکتبرشروع میشه.ساعت ومکان کلاسها درعکسی که گذاشتم تعیین شده
پاسخ
الیما جان ممنون از اطلاعاتت ولی عکسی که گفتین پیدا نیست ...
case number:59xx
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 2013 w4 april
دریافت ویزا:یکضرب
تعداد افراد:2 نفر
مقصد:وگاس
هزینه ها:و این داستان همچنان ادامه دارد
پاسخ
با تشکر از همه دوستان
مثل اینکه خرج و مخارج مثلا اجاره خونه و غذا از سیاتل کمتره و اگه بشه کار هم پیدا کرد اولویت اول من لاس وگاس خواهد بود بعدش سیاتل
از کسایی که جزئیات میدونن بگن تا همه استفاده کنن.
**2013AS19 رویت قبولی: 7 می 2013ارسال مدارک23 می ،دریافت نامه دوم 2 july ؛،مصاحبه هفته اول سپتامبر آنکارا صورتی ,1نفر کلیر بعد از 13 روز،به ما که رسید ویزا تموم شد.
پاسخ
عکس نتونستم بذارم مشگل داشت
این آدرس و تلفن میذارم برای دوستانی که میخوان کلاس زبان رایگان شرکت کنند تعیین سطح هم داره که میتونید تماس بگیرید
6301w charleston blvd library district
www.lvccld.org
call:507 3530
این کتابخانه نزدیک کالج csnهست واین بلوارچارلستون غربی منطقه خوبی برای دوستانی که میخوان آپارتمان اجاره کنند ونزدیک کالج باشندودرس بخونند.
پاسخ
امروز یه مقداری عکس که ابته خیلی بی کیفیت هستن اینجا میزارم ببخشید با موبایل و در حال گذر گرفته شدن ایشالا بهترش و براتون میزارم
اینجا کالج csn هست و البته سایه های ما Big Grin
[عکس: 73179996859985609709.jpg]
هوای بارونی چند شب پیش لاس وگاس البته با ویو خونه خودمون
[عکس: 28473606590233901319.jpg]

http://upload7.ir/images/92242457473641888826.jpg
محوطه ی پارکینگ فروشگاه هایی چون والمارت
[عکس: 35437315666729241916.jpg]
یک عدد خیابون Big Grin
[عکس: 73292416216842608501.jpg]

[عکس: 90479894041278100178.jpg]
2013000063xx
سفرنامه ایروان
پاسخ
یه سری عکس دیگه که البته با کیفیت تر و کاملا حرفه ای میزارم که توسط یکی از دوستان گرفته شده . (گفتن نگم اسمشونو ولی میشناسینش Big Grin )

نما کلی از شهر لاس وگاس که شامل بیشتر هتل ها و کازینو هایی که عکساشون رو دیدید میشه.

[عکس: 85186933716463077951.jpg]

[عکس: 52695875453913542442.jpg]

فروشگاه food4 less که مواد غذایی رو با قیمت خیلی کمتر میشه از جاها دیگه خرید

[عکس: 65676155303313326325.jpg]

نمایی از هتل پاریس

[عکس: 92214456032261916858.jpg]

منو ریل لاس وگاس که از بین هتل ها عبور میکنه. کناری هم هتل فلامینگو قدیمی ترین هتل لاس وگاس و البته در عکس سمت چپ چرخ فلک بزرگ لاس وگاس

[عکس: 19429331150072528575.jpg]
2013000063xx
سفرنامه ایروان
پاسخ
(2013-06-07 ساعت 18:33)afshinghwink نوشته:  دوستان خوبی که هنوز دوام آوردن تو لاس وگاسCool
میشه از سیستم خنک کننده و گرمایش منازل جسارتا مطلب بسیار کوتاهی بنویسن...به خدا چیز دیگه ای نمی خوام...شرمنده امShy
دوست عزیز داشتم تاپیک رو یه مرور دیگه میکردم دیدم کسی به سوالتون جواب نداده.
البته شاید این مطلب زیاد اهمیت نداشته باشه اما اینجا همه چی با برق کار میکنه و اگ مراقبش نباشید ممکن یه دفعه با قبض وحشتناکی رو برو بشید فعلا ه سرمایخونه ما با یه کولر گازی هست که روی اون نشون میده برای زمستون هم میتونیم ازش استفاده کنیم یعنی احتمالا گرمایش رو هم شامل میشه .
غذا هم که رو گاز برقی و بر خلاف گفته دوستان که همیشه میگفتن تهدیگ نمیبنده باید بگم میبنده خیلی ام باحال تر .
اینارو میگم چون خیلی ها دنبال اوردن پلوپز هستن . و نکته دیگه درباره لوازم برقی مثل اتو و سشوار و .... باید بگیم اینجا همه قیمت پیدا میشه معمولا از 10 دلار به بالا .
2013000063xx
سفرنامه ایروان
پاسخ
سلام و عرض ادب
سمانه جان یه سوال از شما که جدیدا پا به خاک ایالت بزرگ گذاشتید داشتم.
1. واقعا تصورتون قبل از ورود به این کشور همینیه که الان دارید میبینید؟
2. چه چیزی تو ایران هست که اونجا نیست؟ و آیا نبودش اونجا آزارتون میده؟
3. من از مشهد میخوام بیام اونجا از نظر آب و هوایی اذیت نمیشیم؟
4. شما چقد دلار بردین و روزی چقد خرجتون میشه؟
پاسخ
(2013-08-26 ساعت 13:35)yoohanna نوشته:  سلام و عرض ادب
سلام دوست عزیز
1. من اصلا هیچ تصوری از اینجا نداشتم یعنی نمیتونستم چیزی و که ندیدم برای خودم به تصویر بکشم . برای من هیچی غیر منتظره نبود . خب شاید خیلی چیزا هارو برای اولین بار باشه که اینجا میبینید یا انجام میدید ولی خب من امادگیشو داشتم پس تصوری برام ایجاد نمیکرد.
2. چیزی که من توی ایران نداشتم و اینجا دارم استقلال و ازادی عمل و رفتارم هست . این که دیگه اینجا توی کارهامون کسی فضولی نمیکنه هرکار میخوای بکن هرچی میخوای بپوش هرجور میخوای بخور .... شما که مشهد هستین بهتر میفهمین چی میگم .... من حتی بارها گفتم از اینکه از خونوادم دور شدم واقعا خوشحالم چون من اصلا ادم وابسته ای نیستم و اینجا خیلی فرصت ها برای استفاده کردن دارم که شاید توی ایران نداشتم . ممکن برداشت بدی کنید که من خونواده متعصبی داشتم اما خیر من ادم بیش از اندازه استقلال طلبی هستم . اگر به شخصه نظر میدم بخاطر اینه که سوالتون کاملا شخصی بود
3. اب و هوای اینجا چند ماهی از مشهد گرمتر ولی من که عادت داشتم و قبلا هم گفتم هر کجا که پا بزارید کولر ا انقدر زیادن که سردتون میشه . و البته از مشهد پر بارون تر این دو هفته اخر تقریبا هوا بارونی بوده.
4. اینجا حداقل 10000تانیازداری. اما در مود خرج ما خیلی ملاحظه میکنیم. چون هنوز دنبال کار هم نرفتیم مراقب خرجمون هستیم . اینجا معمولا هر 15 روز یکبار میرن خرید کلی . مثل ما نیستن یه روز برن بقالی اقا شیر بده اقا ماست بده ....
سوال بود درخدمت هستم
2013000063xx
سفرنامه ایروان
پاسخ
(2013-08-26 ساعت 22:05)سمانه777 نوشته:  
(2013-08-26 ساعت 13:35)yoohanna نوشته:  سلام و عرض ادب
سلام دوست عزیز
1. من اصلا هیچ تصوری از اینجا نداشتم یعنی نمیتونستم چیزی و که ندیدم برای خودم به تصویر بکشم . برای من هیچی غیر منتظره نبود . خب شاید خیلی چیزا هارو برای اولین بار باشه که اینجا میبینید یا انجام میدید ولی خب من امادگیشو داشتم پس تصوری برام ایجاد نمیکرد.
2. چیزی که من توی ایران نداشتم و اینجا دارم استقلال و ازادی عمل و رفتارم هست . این که دیگه اینجا توی کارهامون کسی فضولی نمیکنه هرکار میخوای بکن هرچی میخوای بپوش هرجور میخوای بخور .... شما که مشهد هستین بهتر میفهمین چی میگم .... من حتی بارها گفتم از اینکه از خونوادم دور شدم واقعا خوشحالم چون من اصلا ادم وابسته ای نیستم و اینجا خیلی فرصت ها برای استفاده کردن دارم که شاید توی ایران نداشتم . ممکن برداشت بدی کنید که من خونواده متعصبی داشتم اما خیر من ادم بیش از اندازه استقلال طلبی هستم . اگر به شخصه نظر میدم بخاطر اینه که سوالتون کاملا شخصی بود
3. اب و هوای اینجا چند ماهی از مشهد گرمتر ولی من که عادت داشتم و قبلا هم گفتم هر کجا که پا بزارید کولر ا انقدر زیادن که سردتون میشه . و البته از مشهد پر بارون تر این دو هفته اخر تقریبا هوا بارونی بوده.
4. اینجا حداقل 10000تانیازداری. اما در مود خرج ما خیلی ملاحظه میکنیم. چون هنوز دنبال کار هم نرفتیم مراقب خرجمون هستیم . اینجا معمولا هر 15 روز یکبار میرن خرید کلی . مثل ما نیستن یه روز برن بقالی اقا شیر بده اقا ماست بده ....
سوال بود درخدمت هستم
خیلی ممنون از کمکتون و پاسخ کاملتون خیلی هم خوب کردین رفتین از این جهنم..
راستش من انقد سوال دارم که شاید کلافه شید آخه من دارم ترتیب کارامو میدم واسه مهاجرت و خب شما که این مراحل رو پشت سر گذاشتید میتونید منو با این حجم سوالات و ابهامات درک کنید.
1.شما چه سالی تصمیم به رفتن گرفتید؟ و چه اقداماتی تو این مدت انجام دادید؟
2. سطح زبانتان چقد بود و الان چقده؟ آیا مشکلی اونجا با صحبت کردن ندارید؟ راستش 99% نگرانی من از اینه که نتونم با مردم اونجا ارتباط برقرار کنم مخصوصا من که پسرم و باید اونجا کار کنم.
3. لاس وگاس ایالت مرده تری نیست نسبت به مشهد؟ آخه زرق و برق و هیجانات شهری خیلی تو روحیه یک غریبه تاثیرگذاره نه؟ مخصوصا من که مجردم و هیچ کسی رو تو کل این قاره ندارم.
4. اونجا که هستید واسه چه تخصصی کار زیاده؟

راستی خوشحال میشیم اگه مارو در جریان کاراتون بذارید چه وقایع خوشایند چه ناخوشایند و اینکه اونجا در چه مرحله ای هستید.
مرسی از اینکه وقت میذاری ایشالا انرژی مثبت بچه هارو جذب زندگیتون کنید و هرچه سریعتر سر و سامون بگیرید.
پاسخ
(2013-08-27 ساعت 08:43)yoohanna نوشته:  
(2013-08-26 ساعت 22:05)سمانه777 نوشته:  
(2013-08-26 ساعت 13:35)yoohanna نوشته:  
خیلی ممنون از کمکتون و پاسخ کاملتون خیلی هم خوب کردین رفتین از این جهنم..
راستش من انقد سوال دارم که شاید کلافه شید آخه من دارم ترتیب کارامو میدم واسه مهاجرت و خب شما که این مراحل رو پشت سر گذاشتید میتونید منو با این حجم سوالات و ابهامات درک کنید.
1.شما چه سالی تصمیم به رفتن گرفتید؟ و چه اقداماتی تو این مدت انجام دادید؟
2. سطح زبانتان چقد بود و الان چقده؟ آیا مشکلی اونجا با صحبت کردن ندارید؟ راستش 99% نگرانی من از اینه که نتونم با مردم اونجا ارتباط برقرار کنم مخصوصا من که پسرم و باید اونجا کار کنم.
3. لاس وگاس ایالت مرده تری نیست نسبت به مشهد؟ آخه زرق و برق و هیجانات شهری خیلی تو روحیه یک غریبه تاثیرگذاره نه؟ مخصوصا من که مجردم و هیچ کسی رو تو کل این قاره ندارم.
4. اونجا که هستید واسه چه تخصصی کار زیاده؟

راستی خوشحال میشیم اگه مارو در جریان کاراتون بذارید چه وقایع خوشایند چه ناخوشایند و اینکه اونجا در چه مرحله ای هستید.
مرسی از اینکه وقت میذاری ایشالا انرژی مثبت بچه هارو جذب زندگیتون کنید و هرچه سریعتر سر و سامون بگیرید.
خواهش میکنم
دوست عزیز اگر به امضا ما نگاه کنید میفهمید که ما برنده لاتری بودیم . پارسال برنده شدیم و امسال به امریکا وارد شدیم
سطح زبانم صفر بود ایران به صورت فشرده کلاس رفتم و الان در حد متوسط هستم . اینجا خب یه چیزایی میفهمیم و میتونیم گلیم خودمون رو از اب بکشیم بیرون . البته دوستانمون خیلی بهمون کمک میکنند.
4 چه طوری میتونید به لاس وگاس بگید ایالت مرده در حالی که روزانه میلیارد ها مسافر به این شهر میاد . بله کل امریکا نسبت به کوچه های ایران مرده است چون شما غیر از روز های تعطیل ادم توی خیابون نمیبینین . فقط مرکز شهر هست که شلوغ . تازه با توجه به تجربیات دوستان لاس وگاس نسبت به بقیه شهر ها پویا تر هست

درسته که همه میگن برید جایی که با ایرانی ها نباشید تا زبانتون بهتر بشه اما به نظر من این تفکر کاملا اشتباه اگر اینجا کسی و پیدا کنید تا کمکتون کنه و به عنوان یه دوست در کنارتون باشه احساس غربت زدگی و تنهایی نمیکید چیزی که ما هنوز بعد از یک ماه نفهمیدیم و این رو مدیون دوستان عزیزمون هستیم .
4 در کل لاس وگاس بر پایه خدمات توریستی بنا شده کار تخصصی هم هست چون زیر بنا هر شهری اما خب مثلا کار در هتل ها بیشتر و فراوون تر و راحت تر هست البته درامد بدی هم گویا نداره .
در کل شما برای شروع در امریکا باید از کارهای چیپ شروع کنید تا بتونید سابقه ای برای خودتون بسازید و بعد برای رشته مورد علاقتون اپلای کنید یا درس بخونید و استخدام بشید .
اگر دارید میاید فکر کار تخصصی رو حداقل برای چند سال از ذهنتون بیرون کنید مگر اینکه واقعا یا خوش شانس باشید یا تخصص فوق العاده ای برای جذب داشته باشید .
من اگر پیشرفتی داشتیم حتما بهتون خبر میدم .
2013000063xx
سفرنامه ایروان
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان