کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاس وگاس، ایالت نوادا
(2016-11-13 ساعت 10:41)kiana11 نوشته:  سلام بچه ها
میتونید بگید با گواهینامه کالیفرنیا میشه تو وگاس رانندگی کرد برای یکماه؟
من بیشتر هم زندگی کردم
اما نمیدونم دقیقا نگران چه مشکلی هستید. اگر دقیقا بفرمایید شاید بهتر بشه پاسخ داد. ضمنا بعد از یکماه قراره برگردید کالیفرنیا؟
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان: kiana11 ، Ashkan3832
(2016-11-13 ساعت 18:47)negar6043 نوشته:  [quote='kiana11' pid='731922' dateline='1479017500']
سلام بچه ها
میتونید بگید با گواهینامه کالیفرنیا میشه تو وگاس رانندگی کرد برای یکماه؟
من بیشتر هم زندگی کردم
اما نمیدونم دقیقا نگران چه مشکلی هستید. اگر دقیقا بفرمایید شاید بهتر بشه پاسخ داد. ضمنا بعد از یکماه قراره برگردید کالیفرنیا؟
[/quote
اره عزیز می خواهم بیام یکماه وگاس برای تفریح ،یکم هم ببینم برای زندگی چطوره Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan3832
نه مشکلی نباید باشه
شما حتی اگر به پلیس برخوردید گواهینامه کالیفرنیا رو نشون بدید و بگید برای ویزیت اومدید. اینجا پر از ماشین پلاک کالیفرنیاست. و خیلی ها ساکن هر دو جا هستن و یا برای ویزیت میان از کالیفرنیا
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان: kiana11 ، pishtaz611 ، Ashkan3832
سلام. سایت مرجع برای مقایسه ایالتها دارید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-17 ساعت 11:18)AlireZaz نوشته:  سلام. سایت مرجع برای مقایسه ایالتها دارید

سلام
اطلاعات در مورد ايالتها
50states.com
براي مقايسه هم
statedatalab.org
indexmundi.com/facts/united-states/quick-facts/compare
compare50.org/pages/home
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: sheghi ، pishtaz611 ، javadth
(2016-11-19 ساعت 09:16)dv2017 نوشته:  
(2016-11-17 ساعت 11:18)AlireZaz نوشته:  سلام. سایت مرجع برای مقایسه ایالتها دارید

سلام
اطلاعات در مورد ايالتها
50states.com
براي مقايسه هم
statedatalab.org
indexmundi.com/facts/united-states/quick-facts/compare
compare50.org/pages/home

ممنونم بخاطر جواب
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، pishtaz611
سلام دوستان من يه سوال داشتم ممنون ميشم جواب بدين
من با پدر و مادر و خواهرم اومديم آمريكا هممونم گرين كارت داريم ولي الان بنا به دلايلي ميخوام درخواست پاس سفيد بدم براي خودم و خواهر و مادرم
،و تا الان ما مجموعا ٦ ماه آمريكا بوديم ميخوام بدونم در صورتي كه پدر من امريكا بمونه و ما به مدت ١١ ماه با پاس سفيد (قبل از يك سال كامل) خارج از آمريكا باشيم بعد از برگشتمون اون ٦ماه هم در پروسه سيتيزن شيپى حساب ميشه؟
Case number:3**
Ds260:19may
Second update:15 august
Interview:2oct
Embassy:ankara
Clear:30 jan
Visa:16 feb
Ca,los angeles
First enterance:17 march
Social card:after 30 days
Green card:after 45 days
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها
من الان در وگاس هستم میتونید بگید بهترین منطقه برای گرفتن خونه کجا هست بهعبارتی منطقه بالا شهر وگاس و جسارتا حدود قیمت دو خوابه
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی دوستانی که ساکن وگاس هستن ، میشه یکم درباره ی جاهای گردشگری و توریستی و قیمتها و رستورانهای خوبش بگید ما برای ۳ روز میخواهیم بیاییم مسافرت ..ممنون از پاسخگوییتون
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
سلام دوستان عزیز, من برای اردیبهشت یا خرداد از ایران عازم وگاس هستم, ایا کسی هست برای اون موقع باهم اپارتمان شیر کنیم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-23 ساعت 02:34)rainolf نوشته:  
(2015-01-22 ساعت 15:13)Aghaman نوشته:  
(2014-01-17 ساعت 09:15)elima1980 نوشته:  بله بررسی کنید ببینید همیچین رشته داره یا نه.کرایه خونه 550دلار یک اتاق خواب.بنزین گالنی .3.10دلار.برق متوسط 70 تا 100دلار.تلفن 40دلار.خوراک متوسط 150 تا 200 دلاردرماه.اتوبوس بلیط 24 ساعته 5 دلار.گازنمیدونم

سلام
بسيار ممنون از اطلاعات خوبتون
خواهشی که دارم اینه که اگر میشه این قیمت ها رو اکنون بعد از گذشت یکسال بروز کنید
پیشپیش از تمام زحماتی که میکشید تشکر میکنم

این اطلاعات بروز شده مربوط به همین ماه....  کرایه آپارتمان 590 $  + آب و زباله حدود 60 $ - بنزین گالنی 2.35 $ (برای یک ماشین معمولی حدود 60 دلار در ماه) - برق 80 تا 100 دلار - موبایل هر خط 20 $ - خوراک حدود 300 $ - بلیط اتوبوس تغییری نکرده - بیمه ماشین 40 تا 80 $ بسته به نوع و مدل - گاز رو هم نمیدونم.... موفق و پیروز باشید.

چقدر زمان به سرعت می گذره دقیقا از براورد الیما ۳ سال و اقای رضا ۲ سال می گذره
دوستان مطلع وگاسی از اون موقع تا الان در ۲۰۱۷ ، در این قیمت ها (به ویژه اجاره آپارتمان) تغییری می بینند این شایعه جهش بالا رفتن اجاره صحت داره؟
پاسخ
اجاره آپارتمان به نظرم افزایش چشمگیری داشته
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، feidom30
دوستان.عزیز برای اخر اردیبهشت یا اوایل خرداد ۹۶ از ایران عازم وگاس هستم, ایا کسی هست اپارتمان شیر بکنه ؟
پاسخ
(2017-01-23 ساعت 15:57)بهزااد نوشته:  دوستان.عزیز برای اخر اردیبهشت یا اوایل خرداد ۹۶ از ایران عازم وگاس هستم, ایا کسی هست اپارتمان شیر بکنه ؟

دوست عزیز پیشاپیش به وگاس خوش آمدید!!
علیرغم تازه وارد بودنتان و در عین حال افزایش بیش از پیش اجاره ها در یک سال گذشته (حداقل بین صد تا صد و پنجاه دلار در رنج محلهایی که اکثر ماها زندگی میکنیم)، کماکان توصیه میکنم که در همخانه شدن با افرادی که نمیشناسید عجله نکنید. با اینکه خود من در این مورد بسیار خوش شانس بوده ام ولی قریب به اتفاق همخانگی ها حداقل در وگاس و تا جایی که من در بیش از یک سال گذشته دیده ام، نتیجه خوبی نداشته و مایه اعصاب خردی و ناراحتی همخانه ها و در نهایت جدا شدن با کدورت خاطر شده است.
مطمئن نیستم که از عهده مخارجش بر می آیید یا نه ولی پیشنهاد من این هست که تا چند هفته و حتی چند ماه در یکی از متلهای ارزان قیمت ماهانه در مرکز شهر سکونت کنید تا وضعیت کار و درامد و خرید ماشین تان مشخص شود و بعد اگر توانستید تحت هر شرایطی یک محل جدا برای خودتان بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: feidom30 ، pishtaz611 ، copol
(2017-01-23 ساعت 01:12)elima1980 نوشته:  اجاره آپارتمان به نظرم افزایش چشمگیری داشته

باعث تاسفه ! Smile من هنوز موو نكردم امریکا وگاس ولى اپارتمان يك خوابه زير ٨٠٠ دلار ماهانه هنوز جايي كه مقداری امنيت مناسب داشته باشه مثلا حومه سامرلين يا سمت  w charleston هنوز پيدا نكردم
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان