کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
به نظر من بالاترین کیس نامبر بیاد پست بذاره بعد قفل بشه
++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++
++++++++++++++++
+++++++++++++++++++
تشکر کنندگان: oghs ، mehdi110 ، payam62 ، Hedieh20 ، farshadsh ، lilac ، elmira_fa ، Saeedv13 ، zohre02 ، el333 ، amir82 ، گل نهال ، sh_aytak
من از اولشم گفتم تو این بحث قفل کردن تاپیک طرفدار عمو سعید هستم. Tongue

تقدیم به عمو سعید

[عکس: 92583299512791856259.jpg]

این عکس رو یه 2 ماهی میشه که آماده کردم. تو آرشیو بود.
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تبریک میگم...
آل کارنتتون نوروز
هر روزتون پیروز...
از صمیم قلب خوشحالم دوستای خوبم....
امیدوارم هممون یک ضرب بگیریم...Shy
الاااااااااان من چجوررررررررریم......Big Grin
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: payam62 ، mehdi110 ، DIVE ، Hedieh20 ، lilac ، farshadsh ، hana_fd ، tajhizgaran ، iman63ir ، elmira_fa ، soruosh ، spd-r ، Saeedv13 ، zohre02 ، amir82 ، afs ، roeentan
دوستان کارنت شده، تبریکات صمیمانه ی مرا نیز پذیرا باشید.
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: DIVE ، Hedieh20 ، lilac ، farshadsh ، hana_fd ، tajhizgaran ، elmira_fa ، Saeedv13 ، zohre02 ، amir82 ، majid194
(2013-06-08 ساعت 10:15)tajhizgaran نوشته:  سلام بر دوستان عزیز
اول تبریک میگم به همگی بابت کارنت شدن همه در قاره آسیا .
ضمناً ...
.
.
پیام62 عزیز چطوره ؟؟؟؟
SmileSmileSmileSmileSmileSmile

سلام . خیلی هم عالــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی . یه بحثی بود سرکار خانم گل نهال مطرح کردن ، اونم در باره ی این بود که شماره ها رو بر چه اساسی برای مصاحبه به سفارتخانه ها اعلام میکنن. جزئیات یادم نیست . حالا خود خانم گل نهال میاد و از الان بهتون میگه که کدوم سفارت باید تشریف ببرین Big Grin Big Grin
ولی اگه آنکارا افتادین، دفعه ی قبل 10 می کارنت شدیم و 22 نامه ی دوم اومد. حالا خودتون حساب کنین و روز شمار بندازین Big Grin
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: farshadsh ، Hedieh20 ، hana_fd ، tajhizgaran ، elmira_fa ، soruosh ، zohre02 ، amir82 ، گل نهال ، oghs
(2013-06-08 ساعت 11:08)Saeedv13 نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 07:08)shimoda نوشته:  
ALL current
امیر هم 2-3 روزی شمال هست. من موندم و تاپیک بولتن ویزای 2013ایها. یعنی قفلش کنم؟ قفلش نکنم؟ قفلش کنم؟ قفلش نکنم؟ .....
خدایا من و این همه خوشبختی محاله!!!. بگین چکار کنم؟ می خواین تا اومدن نامه دوم صبر کنم؟ کی می خواد آخرین پست رو بذاره؟Rolleyes

ای ی ی ی ی ی ی عمو سعید جان! امیر شماله!!! خوب پس باید تنهایی قفلش کنید دیگه! چاره ای نیست دیگه!!! Big GrinCool
نامه ها مون آخه یک 10 روزی طول می کشه!، شما مدیری ببین ما اووووون طرف تو تاپیک انتظار می تونیم نا مه ها مون و اعلام کنیم یا نه!،
اگر که بله پس لطفا اینجا رو 200 قفله کنیدWinkBig Grin
کیس نامبر: **2013AS000103 / برنده: سری دوم / روئیت قبولی: 29 october/زمان مصاحبه: هفته اولAUGUST(هفته دوم مرداد)/ مدت زمان کلیرنس: 22 روز(9 شهریور)/مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: farshadsh ، payam62 ، rezagh ، tajhizgaran ، iman63ir ، elmira_fa ، soruosh ، el333 ، usa lover ، Saeedv13 ، Chosey ، zohre02 ، amir82 ، گل نهال ، nooshshahnar ، oghs ، roeentan
(2013-06-08 ساعت 11:34)mechanicalengineer نوشته:  سلام
دوست عزیز من ترتیب آیتم 3 رو متوجه نشدم !
اول ایمیل میزنند که کارنت شدی بعد میری به سایت http://www.dvlottery.state.gov وزمان مصاحبه رو (تاریخشو) میبنی ؟؟؟ پس این سایت bultin چیه کهباید بری اونجا برای ماه بعدی رو چک کنی ؟؟؟؟؟
لطفا این ترتیبو توضیح بدید که دقیقا چطوریه ؟؟

سلام دوست 2014 ای گرامی
1- خواهشی که ازت دارم اینه که تاپیک "چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم" را یه بار مطالعه کن. نقل قول های طولانی جز ایجاد شلوغی کار دیگه ای ندارن! مطالعه ی این تاپیک که امیر مهاجر عزیز ایجاد کردن، خیلی مفید خواهد بود.
2- این تاپیک محل مناسبی برای سوال شما نیست و احتمالاً از طرف مدیریت به تاپیک مخصوص سوالات منتقل خواهد شد. ولی چون من خودم از اطلاعات این سایت کمال استفاده را برده ام ، بهتون جواب میدم :

کسی به شما ایمیل نمیزنه که کارنت شدی. بولتین ویزای 2014 از آگوست 2013 آغاز خواهد شد و شما از 10 آگوست 2013 یعنی حدود 2 ماه دیگه با مراجعه به سایت Visa Bulletin میتونین به صورت ماهانه از شماره کیس های کارنت شده مطلع بشین.
بعد از اینکه شمارتون کارنت شد ( بسته به کیس نامبرتون ممکنه حتی 1 سال طول بکشه ) حدود یک هفته تا 10 روز منتظر میمونین تا ایمیلی بهتون بیاد و بگه که صفحه قبولیتونو چک کنین . در این حالت شما تشریف میبرین صفحه قبولی را چک میکنید و نامه دوم که بیان کننده ی زمان و مکان مصاحبه است را مشاهده میکنین.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: rezagh ، farshadsh ، tajhizgaran ، soruosh ، el333 ، Saeedv13 ، zohre02 ، Hedieh20 ، amir82 ، گل نهال ، Soap McTavish ، oghs ، kouroshd ، roeentan
اقا یعنی ما که 10000 هستیم . کی مصاحبه میریم ؟؟؟؟ AUG? قبل از مصاحبه باید تو سایت CSC ثبت نام کنیم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
کیس نامبر :2013AS000100xx • ارسال مدارک : oct • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری:ابوظبی • تاریخ مصاحبه : هفته اخر aug Shy • مقصد: ؟ Cool
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، amir82 ، Hedieh20 ، oghs
(2013-06-08 ساعت 12:11)fereshtehind نوشته:  اقا یعنی ما که 10000 هستیم . کی مصاحبه میریم ؟؟؟؟ AUG? قبل از مصاحبه باید تو سایت CSC ثبت نام کنیم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

آگوست و سپتامبر 2013 مصاحبه هست. منتظر نامه دوم باشین تا ببینین کجا مصاحبه دارین . چون ظاهراً ارمنستان نیاز به ثبت نام در این سایت که گفتین نداره . عجله نکنین. 10 روز دیگه همه چیز معلوم میشه ( شاید هم زودتر )
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: farshadsh ، iman63ir ، tajhizgaran ، soruosh ، zohre02 ، Hedieh20 ، fereshtehind ، saeid-ss ، amir82 ، گل نهال ، oghs
سلام دوستان
كيس نامبر من***2014AS00006
به نظر شما چه تاريخي وقت مصاحبه ميدن و اينكه چه زماني واكسن ها رو بزنم بهتره؟
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، soruosh ، zohre02 ، oghs
(2013-06-08 ساعت 12:18)arezoosharifi نوشته:  سلام دوستان
كيس نامبر من***2014AS00006
به نظر شما چه تاريخي وقت مصاحبه ميدن و اينكه چه زماني واكسن ها رو بزنم بهتره؟

اگه به روال 2013 باشه، فروردین و اردیبهشت در نظر بگیرین.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: farshadsh ، tajhizgaran ، zohre02 ، saeid-ss ، amir82 ، oghs
(2013-06-08 ساعت 11:08)Saeedv13 نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 07:08)shimoda نوشته:  
ALL current

Big GrinBig Grin
تبریک می گم دوستان
اینم از این تاپیک
باید ببینیم کی تاپیک کلیرنس بسته می شه
شیمودا اگر دندون تیز کردی برای قفل کردن این تاپیک سخت در اشتباهیBig Grin. فعلاً من و امیر سر این یکی با هم رقابت داریم. شما وایسا نگاه کن فقطTongue. امیر هم 2-3 روزی شمال هست. من موندم و تاپیک بولتن ویزای 2013ایها. یعنی قفلش کنم؟ قفلش نکنم؟ قفلش کنم؟ قفلش نکنم؟ .....
خدایا من و این همه خوشبختی محاله!!!. بگین چکار کنم؟ می خواین تا اومدن نامه دوم صبر کنم؟ کی می خواد آخرین پست رو بذاره؟Rolleyes
کی جرات داره رو حرف شما حرف بزنه
قفل کن عمو جان قفل کن
اگر صلاح دیدی تا اومدن نامه ی دوم صبر کنید
منم تو این فاصله نصفه شبا که کسی اینجا نیست میام هی تاپیک رو قفل می کنم هی باز می کنم
به دلم نمونه یه وقتTongue
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
زندگی رسم خوشایندیست,
پرشی دارد اندازه ی عشق
زندگی حس غریبیست که یک مرغ مهاجر دارد...
سهراب سپهری
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: payam62 ، tajhizgaran ، Saeedv13 ، zohre02 ، Hedieh20 ، amir82 ، lilac ، oghs
وای چقدر خوشحالممممممممممممممممممم
اصلا انتظارش رو نداشتم دیشب طرفهای 3 چک کردم دیدم خبری نیست گفتم پس دوشنبه شب چک کنم اولین نفر باشم به هدیه جون و بقیه خبر بدم
هدیه تلفن میزنم جواب نمیدی؟؟؟با ریتم وفایی بخونیدBig Grin
خواستم تبریک بگم عزیزم
حوب حالا برین واسه خودتون
خان دوم : انتظار نامه
طبق تحقیقات به عمل آمده از دوره های قبلی
کارنتی ها هر سری به 3 فسمت تقشیم میشن
اولین سری که حدودا بین 9800-10100 آنکارا
دومین سری بین 10100-10400ایوظبی
و سومین سری 10400-آخرین کیس ارمنستان
نامه ها هم به ترتیب اول ابوظبی حدودا 1 هفته بعد ارمنستان خدودا 10 روز بعد و آنکارا 2 هفته بعد میاد
اینها نتایج تقریبی است که براساس کارنتی های سری قبل گرفته شده
و ممکنه که حدودا درست باشه ولی قطعی نیست
برای یک تقریب تا زمانی که نامه هاتون بیاد میتونین ازش استفاده کنید
این تقسیم بندی شامل کیسهایی که خودشون سفارت رو تغییر دادن مثل خود من نمیشه
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
(2013-06-08 ساعت 11:14)payam62 نوشته:  من از اولشم گفتم تو این بحث قفل کردن تاپیک طرفدار عمو سعید هستم. Tongue
تقدیم به عمو سعید

این عکس رو یه 2 ماهی میشه که آماده کردم. تو آرشیو بود.
دستت درد نکنه که اینقدر به فکر من هستی ولی قفل من قرمز رنگ و خیلی نازهTongue.
(2013-06-08 ساعت 11:50)sayeh20 نوشته:  ...نامه ها مون آخه یک 10 روزی طول می کشه!، شما مدیری ببین ما اووووون طرف تو تاپیک انتظار می تونیم نا مه ها مون و اعلام کنیم یا نه!،
اگر که بله پس لطفا اینجا رو 200 قفله کنیدWinkBig Grin
آه ممنونم. پیشنهاد قشنگی بود. اصلاً لازم نیست که تا اومدن نامه دوم و ایضاً امیر از شمال صبر کنیمTongue. اولین تاپیک 2013ایها رو خودم قفل کنم خیلی بهترهBig Grin.
(2013-06-08 ساعت 11:13)amiz.abdollah نوشته:  به نظر من بالاترین کیس نامبر بیاد پست بذاره بعد قفل بشه
بسیار پیشنهاد جالب و پسندیده ای بود. بالاترین کیس نامبرمون کیه؟ بیاد خودشو معرفی کنه. یه متن قشنگی بنویسه برای موفقیت همه 2013ایها. بعد هم این تاپیک پر از خاطره رو ببندیم و بریم مراحل بعدی. منتظرم.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان