کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
سلام من كيس نامبرم 10600 به نظرتون أميدي هست[/quote]
کیس نامبر: 2013AS0000106xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مقصد california• مصاحبه:هفته اول آگوست • کلیر ٣١آگوست دريافت ويزا :٦سپتامبر
تشکر کنندگان: noura ، amiz.abdollah ، amir82 ، tajhizgaran ، mani.iht ، payam62 ، farshadsh ، hosseinshokri ، oghs ، fereshtehind
(2013-06-08 ساعت 21:24)amirfarahan نوشته:  سلام من كيس نامبرم 10600 به نظرتون أميدي هست
[/quote]

سلام،شما قبلاً نگفته بودي ١٠٧٠٠ هستي يا من اشتباه ميكنم؟؟
يعني چي اميدي هست؟حالا كه كارنت شديد و نامه مصاحبه براتون مياد يعني ٩٩/٩٩٩٩٪ اميد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: amir82 ، lilac ، n51 ، Chosey ، tajhizgaran ، ali.agha ، Saeedv13 ، payam62 ، farshadsh ، hosseinshokri ، oghs
1

2

3

.
.
.
نعـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــره

اینم از این تاپیک...عموسعید درشو ببند بره، یه قفل جیگری هم بزن روش... Big Grin

تبریک به همه رفقای لژنشین! Big Grin
خصوصا اسوه صبر و مقاومت، هدیه عزیز.....

Chosey جان صحنه انفجار را دیدم Big Grin این شمارش معکوست چه خوب تموم شد....آورین...Tongue

بچه هایی که این سری کارنت شدین، خیلی حس قشنگی داره اون لحظه ای که نامه دوم رو میبینین، پیشاپیش اون رو هم بهتون تبریک میگم، حسابی حالشو ببرین.....
Smile
دوستان خوبم all current و قفل شدن این تاپیک را به همه تبریک میگویم
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
[عکس: 197451d1265396158-congrats-40-.jpg]
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

تشکر کنندگان: lilac ، گل نهال ، sh_aytak ، amir82 ، Saeedv13 ، payam62 ، farshadsh ، Hedieh20 ، oghs ، saeid-ss ، elmira_fa ، kouroshd
هورررراااااااااا تبریک به تمام 2013 ایهای دوست داشتنی...

اولین تاپیک 2013 با شادی برای همه دوستان نازنین ختم به خیر شد!SmileRolleyesWinkShy
ایشالا تاپیک کلیرنس هم به همین روال با شادی خالی از سکنه خواهد شد.... سالی که نکوست از بهارش پیداست....
تبرییییییییییییییییییییییییییک به تمام منتظران کارنت شدن به امید دیدار در مصاحبه Wink
این all current واقعا باور کردنی نیست
تشکر کنندگان: Chosey ، گل نهال ، amir82 ، lilac ، Saeedv13 ، payam62 ، Ali.US ، farshadsh ، hosseinshokri ، oghs ، saeid-ss ، elmira_fa
(2013-06-08 ساعت 16:03)alireza2753 نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 14:42)Saeedv13 نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 11:14)payam62 نوشته:  من از اولشم گفتم تو این بحث قفل کردن تاپیک طرفدار عمو سعید هستم. Tongue
تقدیم به عمو سعید

این عکس رو یه 2 ماهی میشه که آماده کردم. تو آرشیو بود.
دستت درد نکنه که اینقدر به فکر من هستی ولی قفل من قرمز رنگ و خیلی نازهTongue.
(2013-06-08 ساعت 11:50)sayeh20 نوشته:  ...نامه ها مون آخه یک 10 روزی طول می کشه!، شما مدیری ببین ما اووووون طرف تو تاپیک انتظار می تونیم نا مه ها مون و اعلام کنیم یا نه!،
اگر که بله پس لطفا اینجا رو 200 قفله کنیدWinkBig Grin
آه ممنونم. پیشنهاد قشنگی بود. اصلاً لازم نیست که تا اومدن نامه دوم و ایضاً امیر از شمال صبر کنیمTongue. اولین تاپیک 2013ایها رو خودم قفل کنم خیلی بهترهBig Grin.
(2013-06-08 ساعت 11:13)amiz.abdollah نوشته:  به نظر من بالاترین کیس نامبر بیاد پست بذاره بعد قفل بشه
بسیار پیشنهاد جالب و پسندیده ای بود. بالاترین کیس نامبرمون کیه؟ بیاد خودشو معرفی کنه. یه متن قشنگی بنویسه برای موفقیت همه 2013ایها. بعد هم این تاپیک پر از خاطره رو ببندیم و بریم مراحل بعدی. منتظرم.
با سلام
ظاهرا بنده هستم حدودا 10500

(2013-06-07 ساعت 22:44)oghs نوشته:  دوستای گلم من نمایشگاه بین المللی تهرانم با این تجهیزات افتضاحش هی میام ببینم چه خبره بابا آل کارنت بشید برید دیگه...
چجوریم...Big Grin

چه جالب بنده هم همون جام ولی خداییش خیلی هم افتضاح نیست امیدورام هردو از دستش راحت شیم
من آخری هستم یعنـــــــــــــــــــــــــــــــی ؟؟
بالا تر نبـــــــــــــــــــــــــــود ؟؟؟؟
**106
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
ضمن عرض تبریک فراوان یادتون باشه قبل قفل کردن باید محوطه تاپیک رو تمیز کنین اون کاغذا و آشغالایی رو که ریختین جمع کنین مداد خودکارا رو هم همینطور همه وسایل شخصیشو نو با خودشون ببرن و چیزی جا نذارین میخوام کف محوطه رو طی بکشم Big Grinو قفلش کنیم که نگن بچه های 2013 شلخته بودنBig GrinBig GrinTongue

تبریک به همه دوستان که کارنت شدن.عمو سعید قفلش کن تا آخرین ارسالش مال من باشهBig Grin
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تبریک به همه بچه های 2013 به خصوص دوستانی که سری آخر کارنت شدند امیدوارم همه موفق و پیروز باشند Big GrinBig GrinBig Grin
کیس:2013AS000078xx @ کسولگری: ایروان @ قبولی :MAY 5
ارسال فرم : 23 MAY @ کیس :3نفر@ کارنتی:مارچ 2013 @ مصاحبه: 17 MAY @ وضعیت : HELLO USBig Grin
(2013-06-08 ساعت 22:30)Chosey نوشته:  من آخری هستم یعنـــــــــــــــــــــــــــــــی ؟؟
بالا تر نبـــــــــــــــــــــــــــود ؟؟؟؟
**106
Chosey جان
شما ممکنه آخرین نفر نباشی ولی با اون شمارش معکوس قشنگت زحمت زیادی تو این تاپیک کشیدی. یه چیزی بنویس به عنوان آخرین پست برای هممون تا من تاپیک رو قفل کنم. ممنونم ازت.
تبریک به تمام 2013 ایهاااااااااااااااااااااااااااا
2013As55XX *آنکارا * 2 *مصاحبهapril24 *صورتی *مقصد: اورلاندوفلوریدا
کلیر :29 اگوست بعداز 127 روزTongue
انقضای ویزا : 22 اکتبر (6 ماه از تاریخ مدیکال)
ورود به آمریکا : 18 اکتبر2013
برای گرفتن متن وکالت نامه برای ptt آنکارا پیام خصوصی دهید .

بنظر من قبل از قفل كردن،يه جمع بندي از اين تاپيك داشته باشيد،بعد قفلش كنيد
مثلاً كارنتي هاي هرماه رو اينطوري بنويسيد كه ٢٠١٤ ها هم كه كيس نامبراشون شبيه به ما هست، بفهمن چه ماهي كارنت ميشن
اكتبر تا ١٩٠٠
نوامبر تا ٢٣٥٠
دسامبر تا ٢٧٠٠
ژانويه تا ٣٤٠٠
فوريه تا ٤٣٠٠
مارچ تا ٥٢٠٠
آوريل تا ٦٥٢٥
مي تا ٧٨٥٠
ژوئن تا ٨٩٠٠
جولاي تا ٩٨٥٠
آگوست همه
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان