کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
سلام
دوستانی که برای مصاحبه می روید حتما تاریخ واکسن هاتون رو توی کارت زرد چک کنید. پاستور تجریش تاریخ واکسن های بدو تولد من رو (dt) اشتباه وارد کرده بود. مدارکمو که تحویل nmc دبی دادم آنها متوجه شدن و کلی اذیت شدم و کلی استرس کشیدم. پس توصیه می کنم به کارمندهای پاستور اعتماد نکنید و خودتان حتما یک بار تاریخ ها رو چک کنید تا مثل من نشید البته به دلیل تعطیلی سفارت مصاحبه من انجام نشد ولی این تجربه من از این سفر نا موفق بود که خواستم باهاتون درمیون بگذارم
کیس نامبر : 10000
افراد کیس:1
قبولی سری دوم -مصاحبه : ابوظبی
(2013-08-08 ساعت 10:32)honey rahmati نوشته:  
(2013-08-08 ساعت 08:01)shang نوشته:  دوستان من کپی دیپلمم، ترجمه ی تایید شده و یه کپی برابر اصل از دیپلمم دارم. آیا لازمه اصل مدرک دیپلم رو هم ببرم واسه مصاحبه با خودم؟

اگه مدرک لیسانس نداری حتما باید ببری ولی اگه لیسانس داری لازم نیست همون کافیه

یعنی گواهی تایید شده ی دیپلمم که مهر آموزش پرورش خورده کافی نیست؟؟
دانشگاه نمیده دیپلمم و به من، پدرم رو در اوردهSad

(2013-08-08 ساعت 19:44)spd-r نوشته:  سلام
دوستانی که برای مصاحبه می روید حتما تاریخ واکسن هاتون رو توی کارت زرد چک کنید. پاستور تجریش تاریخ واکسن های بدو تولد من رو (dt) اشتباه وارد کرده بود. مدارکمو که تحویل nmc دبی دادم آنها متوجه شدن و کلی اذیت شدم و کلی استرس کشیدم. پس توصیه می کنم به کارمندهای پاستور اعتماد نکنید و خودتان حتما یک بار تاریخ ها رو چک کنید تا مثل من نشید البته به دلیل تعطیلی سفارت مصاحبه من انجام نشد ولی این تجربه من از این سفر نا موفق بود که خواستم باهاتون درمیون بگذارم

از کجا میفهمن اشتباهه؟ اونا که اون برگه ی واکسیناسیون بگی مون و که ندارن. :/
هم خونه ی خانوم واسه وودلند هیلز توی کالیفرنیا نیاز هست، اگه موردی بود مسیج بده بهم لطفنSmile
تشکر کنندگان:
(2013-08-08 ساعت 08:01)shang نوشته:  دوستان من کپی دیپلمم، ترجمه ی تایید شده و یه کپی برابر اصل از دیپلمم دارم. آیا لازمه اصل مدرک دیپلم رو هم ببرم واسه مصاحبه با خودم؟

هيچ مدرك اصلي به غير از پاسپورت نمي خوان تو سفارت، خيالت راحت
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، diamondmili

بله اصل مدارک لازمه آخی ببخشیدااااااااااشمااین همه مدرک میبرید دیگه یه تیکه مقواچیه که سوال میکنید روزه شک دارنگیرید ببرید کاش همه مشکلا درحمل مدارک بود

(2013-08-08 ساعت 23:50)mehdi110 نوشته:  

کی می گه نمیخوادطورخدادقت کنیدتوجواب به دوستان
تشکر کنندگان: mdna
(2013-08-07 ساعت 22:18)n51 نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 22:04)aliyazdan335 نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 21:33)گل نهال نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 21:31)aliyazdan335 نوشته:  
(2013-08-05 ساعت 03:50)shang نوشته:  نهSmile)

منم هستم 19 آگوست...

3 سپتامبر!!
كيس نامبرتون چنده مگه؟
**2013AS38 به خاطر کیس نامبر نیست دوست عزیز. به دلیل گم کردن کد تاییدیه (Confirmation number) موقع چک کردن نتایج 2014 فهمیدم 2013 برنده شدم !
منم همینطور Big GrinBig Grin
21 آگوست...
تشکر کنندگان:
(2013-08-08 ساعت 20:41)shang نوشته:  
(2013-08-08 ساعت 10:32)honey rahmati نوشته:  

اگه مدرک لیسانس نداری حتما باید ببری ولی اگه لیسانس داری لازم نیست همون کافیه

یعنی گواهی تایید شده ی دیپلمم که مهر آموزش پرورش خورده کافی نیست؟؟
دانشگاه نمیده دیپلمم و به من، پدرم رو در اوردهSad

(2013-08-08 ساعت 19:44)spd-r نوشته:  سلام

از کجا میفهمن اشتباهه؟ اونا که اون برگه ی واکسیناسیون بگی مون و که ندارن. :/

برای من نوبت سوم واکسن dt را زده بود 20 دسامبر 1981 و واکسن نوبت چهارم را زده بود 19 دسامبر 1981 و اشتباه اصلی این بود که نوبت چهارم یک روز قبل از واکسن نوبت سوم زده شده بود !!! در صورتی که نوبت چهارم باید 1 سال بعد زده می شد و من این رو نمی دونستم . در واقع اونها باید به جای سال 1981 می نوشتن 1982 ولی همین اشتباه کوچیک کلی به من استرس وارد کرد . چون پرستار به من گفت شاید به خاطر این اشتباه دکتر کارت واکسن شما رو اصلا قبول نکنه . خوشبختانه یکی دیگه از دوستانی که لاتاری قبول شده بودند هم تو بیمارستان بودن که ازشون خیلی ممنونم کارتشون رو به من نشون دادن و من فهمیدم مشکل سال اشتباه است وبالاخره پرستار قبول کرد خودم تاریخ کارت را اصلاح کنم ولی گفت اگه مشکلی از سمت دکتر پیش بیاد مسئولیتش با خودمه. البته اینم بگم اگه من کارت واکسن کودکی را به فارسی هم داشتم مشکلم خیلی راحت تر حل می شد ولی متاسفانه من کلا این کارت رو گم کردم و پاستور تجریش هم این تاریخ ها رو طبق روال معمول خودشون وارد کارتم کرد وگرنه من سندی نداشتم که بچگی این واکسن ها رو زدم که البته دستشون درد نکنه ولی خوب اشتباه هم داشت دیگه . که اگه خودم زودتر چک کرده بودم شاید این همه استرس نمی کشیدم
موفق باشین
کیس نامبر : 10000
افراد کیس:1
قبولی سری دوم -مصاحبه : ابوظبی
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، usa lover ، shang

اصل آخرین مدرک تحصیلی باید همراهت باشه
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
تشکر کنندگان: گل نهال ، mdna ، shang
دوستان من کپی دیپلمم، ترجمه ی تایید شده و یه کپی برابر اصل از دیپلمم دارم. آیا لازمه اصل مدرک دیپلم رو هم ببرم واسه مصاحبه با خودم؟
[/quote]

[/quote]

[/quote]
خانم كريمي از شما اصل مدرك رو خواستن واقعا؟ اون خانمي كه مدارك رو تحويل مي گرفت تو سفارت يادتونه؟ كمي هم تندخو بود! وقتي بنده مي خواستم مداركي رو كه خواستن تحويل يدم اول اصلشونو گذاشتم و بعد ترجمه و كپي، كه با قيافه و لحن برافروخته اي گفت فقط ترجمه، كه من تحويل گرفتم و بقيه مدارك رو دوباره مرتب و فقط ترجمه ها و كپي انها رو تحويل دادم، اين اتفاقيه كه واسه خود من افتاده، حالا چي رو دقت كنم در پاسخ داد؟؟ خودتون لطفا بگيد، مطمئن باشيد حقير مدرس دانشگاه هيچ وقت چيزي رو كه خودم تجربه نكرده و چندين بار از دوستان ديگر نشنيده باشم همينجوري اينجا بيان نمي كنم. فقط خواهش مي كنم دوباره سوء تفاهم نشه كه ارادتمنديم
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: spd-r ، usa lover ، shang ، diamondmili
(2013-08-09 ساعت 11:35)mehdi110 نوشته:  دوستان من کپی دیپلمم، ترجمه ی تایید شده و یه کپی برابر اصل از دیپلمم دارم. آیا لازمه اصل مدرک دیپلم رو هم ببرم واسه مصاحبه با خودم؟

[/quote]

[/quote]
خانم كريمي از شما اصل مدرك رو خواستن واقعا؟ اون خانمي كه مدارك رو تحويل مي گرفت تو سفارت يادتونه؟ كمي هم تندخو بود! وقتي بنده مي خواستم مداركي رو كه خواستن تحويل يدم اول اصلشونو گذاشتم و بعد ترجمه و كپي، كه با قيافه و لحن برافروخته اي گفت فقط ترجمه، كه من تحويل گرفتم و بقيه مدارك رو دوباره مرتب و فقط ترجمه ها و كپي انها رو تحويل دادم، اين اتفاقيه كه واسه خود من افتاده، حالا چي رو دقت كنم در پاسخ داد؟؟ خودتون لطفا بگيد، مطمئن باشيد حقير مدرس دانشگاه هيچ وقت چيزي رو كه خودم تجربه نكرده و چندين بار از دوستان ديگر نشنيده باشم همينجوري اينجا بيان نمي كنم. فقط خواهش مي كنم دوباره سوء تفاهم نشه كه ارادتمنديم
[/quote]
دقیقا همین اتفاق هم برای همسر من افتاد اون خانوم خوش اخلاق!
به همسرم گفته بود مدارک رو بدین و همسرم اصل مدارک رو گذاشته بود اول که اون خانوم با عصبانیت گفته بود اصل ترجمه ها ! رو بدین
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mehdi110 ، azar1348 ، farshadsh ، shang ، diamondmili
(2013-08-09 ساعت 12:41)usa lover نوشته:  
(2013-08-09 ساعت 11:35)mehdi110 نوشته:  دوستان من کپی دیپلمم، ترجمه ی تایید شده و یه کپی برابر اصل از دیپلمم دارم. آیا لازمه اصل مدرک دیپلم رو هم ببرم واسه مصاحبه با خودم؟

[/quote]
[/quote]
در مورد آنكارا كه حتما اصل مدارك رو ميخوان در دسترالعمل سفارت هم تاكيد كرده كه اصل رو ميخواد!
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: shang
(2013-08-10 ساعت 00:36)mdna نوشته:  

[/quote]
در مورد آنكارا كه حتما اصل مدارك رو ميخوان در دسترالعمل سفارت هم تاكيد كرده كه اصل رو ميخواد!
[/quote]

از‏ ‏من‏ ‏که‏ ‏علاوه‏ ‏بر‏ ‏ترجمه‏ ‏کلیه‏ ‏مدارک‏اصل‏ ‏اونها‏ ‏رو‏ ‏هم‏ ‏گرفت‏ ‏ولی‏ ‏آفیسر‏ ‏اصل‏ ‏مدارک‏ ‏رو‏ ‏بهم‏ ‏پس‏ ‏داد‏ ‏.‏ ‏ ‏
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: shang ، aghaghia ، Hedieh20
به عنوان آخرین نفر از برنامه 2013 رفتم مصاحبه
مصاحبه خوب و آرومی بود
من حتی قسم هم نخوردم
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: گل نهال ، mahsa3017 ، mani.iht ، nikan_sh ، amiz.abdollah ، spd-r ، Hedieh20 ، amir82
(2013-08-10 ساعت 20:48)Chosey نوشته:  به عنوان آخرین نفر از برنامه 2013 رفتم مصاحبه
مصاحبه خوب و آرومی بود
من حتی قسم هم نخوردم

به به مبارک باشه . خب نتیجش چی شد؟
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ali1982 ، elmira_fa ، shoshina
(2013-08-10 ساعت 21:01)mahsa3017 نوشته:  
(2013-08-10 ساعت 20:48)Chosey نوشته:  /
به عنوان آخرین نفر از برنامه 2013 رفتم مصاحبه
مصاحبه خوب و آرومی بود
من حتی قسم هم نخوردم

به به مبارک باشه . خب نتیجش چی شد؟
نه جان کجای کاری ؟
پس ما چی ؟ ما را ندید نگیرید که آخر آگوست مصاحبه داریم!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان: گل نهال ، shang
(2013-08-10 ساعت 01:40)tajhizgaran نوشته:  
(2013-08-10 ساعت 00:36)mdna نوشته:  

[/quote]

از‏ ‏من‏ ‏که‏ ‏علاوه‏ ‏بر‏ ‏ترجمه‏ ‏کلیه‏ ‏مدارک‏اصل‏ ‏اونها‏ ‏رو‏ ‏هم‏ ‏گرفت‏ ‏ولی‏ ‏آفیسر‏ ‏اصل‏ ‏مدارک‏ ‏رو‏ ‏بهم‏ ‏پس‏ ‏داد‏ ‏.‏ ‏ ‏
[/quote]

ببینید آخه من تاییدیه مدرک دیپلمم رو از سازمان کل آموزش و پرورش دارم که مهر دادگستری و اینام زیرش داره. یعنی در حدی معتبره که میشه جای دیپلم دادش به دانشگاه موقع ثبت نام.
دانشگاه مدرک دیپلم من و بهم نمیده.
یعنی این تاییدیه براشون کافی نیست؟؟Sad
هم خونه ی خانوم واسه وودلند هیلز توی کالیفرنیا نیاز هست، اگه موردی بود مسیج بده بهم لطفنSmile
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان