کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-08-13 ساعت 09:11)ashkanelecomp نوشته:  
(2013-08-12 ساعت 19:11)گل نهال نوشته:  
(2013-08-12 ساعت 19:10)ashkanelecomp نوشته:  
(2013-08-12 ساعت 18:35)گل نهال نوشته:  
(2013-08-12 ساعت 18:32)ashkanelecomp نوشته:  دوستان عزيز با سلام بالاخره وقت مصاحبه من هم مشخص شد خواستم بدونم كه
1-چقدر قبل از مصاحبه بايد به سفارت ايميل بزنم و تو اين ايميل بايد چه چيزي رو ذكر كنم ؟
2- چه مداركي رو بايد ضميمه كنم به نامه !! : براي خودم و همسرم
3- آيا مدارك رو ميشه ايميل كرد يا حتماً بايد پست بشه؟؟
ممنونم
وقت مصاحبه 3 سپتامبر 2013

اگه آنكاراييد بايد پست كنيد والا ابوظبي و ايروان نيازي به ارسال مدارك قبل از مصاحبه نيست
ميشه كمي راجع به بقيه سوالها هم توضيح بديد البته اگه مقدور هست ممنونم
چه سفارتي هستيد؟

سفارت ما آنكارا هست ممنونم اگه توضيح بيشتري بديد ممنون

دوست عزیز بهتره چند تا از سفزنامه های دوستانی رو که در آنکارا مصاحبه شدند بخونید همه چی دستتون میاد....
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: kasrafo ، zavosh ، گل نهال ، afshinghwink
(2013-08-12 ساعت 13:28)shang نوشته:  دوستان این passport pickup registery رو چطوری انجام بدم؟ راهنمایی کنین لطفا...

چرا هیشکی جواب منو نمیده من فردا بیلیط دارم خوبSadSad
هم خونه ی خانوم واسه وودلند هیلز توی کالیفرنیا نیاز هست، اگه موردی بود مسیج بده بهم لطفنSmile
تشکر کنندگان:
(2013-08-13 ساعت 10:58)shang نوشته:  
(2013-08-12 ساعت 13:28)shang نوشته:  دوستان این passport pickup registery رو چطوری انجام بدم؟ راهنمایی کنین لطفا...

چرا هیشکی جواب منو نمیده من فردا بیلیط دارم خوبSadSad

شما باید به تاپیک گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا سر بزنید و نحوه ثبت نام در امضای اقای محمد فضلی هست.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: shang ، گل نهال ، farmiz ، roeentan ، afshinghwink
(2013-08-12 ساعت 19:28)AmirAliO نوشته:  
(2013-08-12 ساعت 02:33)diamondmili نوشته:  دوستان منم بلاخره فردا نوبتم میشه . اگه کسی سفارشی یا تجربه ای داره بهم بگه ازش ممنون میشم
یه سوالم داشتم اینکه تو سفارت چند تا عکس میخوان چون 6 تا بیشتر ندارم
سلام ،داخل سفارت 3 تا عکس میخوان،سعی کن لباست بسیار آراسته باشه،پیش از رفتن به سفارت اصل مدارکت رو مرتب کن ،کپی از تمام صفحات پاسپورت فراموش نشه ،اگر مدارکی داری که مطمئن هستی نیازی به بردنشون نداری اصلا با خودت نبر که به راحتی بتونی مدارک درخواستیشون رو ارائه بدی.
مهمتر از همه اینها خودت رو به خدا بسپار و ارتباطت رو با خدا داشته باش
ان شاالله که موفق باشی

یعنی لباس اسپرت نمیشه پوشید؟ چندتا از دوستان میگفتن لباس رسمی لازم نیست!!!
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
تشکر کنندگان:
(2013-08-14 ساعت 02:00)marsha نوشته:  
(2013-08-12 ساعت 02:33)diamondmili نوشته:  دوستان منم بلاخره فردا نوبتم میشه . اگه کسی سفارشی یا تجربه ای داره بهم بگه ازش ممنون میشم
سلام ،داخل سفارت 3 تا عکس میخوان،سعی کن لباست بسیار آراسته باشه،پیش از رفتن به سفارت اصل مدارکت رو مرتب کن ،کپی از تمام صفحات پاسپورت فراموش نشه ،اگر مدارکی داری که مطمئن هستی نیازی به بردنشون نداری اصلا با خودت نبر که به راحتی بتونی مدارک درخواستیشون رو ارائه بدی.
ان شاالله که موفق باشی

ما كه كاملاًرسمي رفته بوديم با كت و شلوار، حالا اينقدر هم رسمي نريد مشكلي نيست ولي بهتره خيليم اسپورت و با كتوني نريد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: marsha ، afshinghwink
(2013-08-14 ساعت 02:03)گل نهال نوشته:  
(2013-08-14 ساعت 02:00)marsha نوشته:  
ان شاالله که موفق باشی

ما كه كاملاًرسمي رفته بوديم با كت و شلوار، حالا اينقدر هم رسمي نريد مشكلي نيست ولي بهتره خيليم اسپورت و با كتوني نريد

روزی که ما رفته بودیم حدود 7 تا کیس بودیم، حدود 5 تا کیس رسمی پوشیده بودن و 2 تا غیر رسمی، فقط یک کیس که غیر رسمی بودن ویزا گرفتن بقیه همه آبی گرفتیم، بنابراین به نظر من هر طور راحتید بریدBig Grin
شماره کیس: 2013AS9xxx
تاریخ رویت: 2May 2013
ارسال مدارک: 8May 2013
افراد کیس: 2 نفر
تاریخ مصاحبه: هفته اول آگوست
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، گل نهال ، ashkanelecomp ، afshinghwink ، diamondmili
با سلام خدمت دوستان عزیز من میخواستم بدونم که باید دقیقاً چه مدارکی رو قبل از مصاحبه به سفارت پست کنم و دوم اینکه آیا میشه کپی ترجمه مدارک رو پست کرد و در موقع مصاحبه حضوری اصل ترجمه و مدرک رو ارائه کرد. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن چون من 18 روز دیگه فرصت دارم
بازم ممنونم
Case Number: 2013AS000037xx
سفارت آمریکا در آنکارا
Case No: 2013AS37xx
مصاحبه: آنكارا
زمان مصاحبه 03 September
دريافت برگه صورتي براي يكي از نفرات
كليرنس روز 18Sep
visa Status: بدون ويزا (به دليل تمام شدن ويزا).
توضيح كامل پرداخت 165$ و روند دريافت گرين كارت پس از پرداخت
دريافت سوشيال سكيوريتي و گواهينامه رانندگي
تشکر کنندگان:
ان شاالله که موفق باشی

کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
تشکر کنندگان:
(2013-08-14 ساعت 16:34)marsha نوشته:  
ان شاالله که موفق باشی

اصلاً لباس مهم نيست و تأثيري توي پروسه نداره ولي چون مصاحبه رسمي ست، بهتره خيلي اسپورت نپوشين
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
تشکر کنندگان: tabim4 ، afshinghwink ، diamondmili
(2013-08-14 ساعت 16:47)گل نهال نوشته:  
(2013-08-14 ساعت 16:34)marsha نوشته:  
ان شاالله که موفق باشی

اصلاً لباس مهم نيست و تأثيري توي پروسه نداره ولي چون مصاحبه رسمي ست، بهتره خيلي اسپورت نپوشين

لباس اصلا مهم نیست هرجور راحتی برو . اونام ادمم مثل خودمون اصلا استرس این چیزا رو نداشته باش فقط مدارکتو کامل با ترجمه و کپی پاسپورتتو و عکس ببر حتما
کیس نامبر 2013as000100xx...........ارسال فرمها May 15 ...تاريخ كارنت شدن:10June
سفارت ابوظبی ...........تاریخ مصاحبه هفته سوم آگوست ...
تعداد افراد کیس 4 نفر Big GrinCool
تشکر کنندگان: marsha
(2013-08-12 ساعت 17:10)ashkanelecomp نوشته:  
(2013-08-12 ساعت 02:38)گل نهال نوشته:  
ايشالا با دست پر برگرديد دوست عزيز
خبرشو بذاريد واسمون

به سلامتي اميدوارم كه موفق باشيد و مراحل رو با آرامش طي كنيد.
اگه ميشه حتماً بعد از مصاحبه ما رو هم از كم و كيف قضيه مطلع كنيد ممنون من 19 روز ديگه مصاحبه دارم.
مرسی . شما مدارکتو کامل ببر تمام ترجمه ها و مدارک اصلی مخصوصا کارت پایان خدمت. داخل سفارت از ما فقط ترجمه ها و و از مدارک اصلی فقط کارت پایان خدمت و پاسپورتارو مدارک پزشکی رو خواستن.نفری 330 دلار هم هزینه سفارت میشه که میگیرن همونجا اصلا هیچ چیزه خاصه دیگه ای هم نداره. لباسم هرچیز که دوست داری و راحتی بپوش اصلا استرس نداشته باش . موفق باشی
تشکر کنندگان: sasal
(2013-08-08 ساعت 19:44)spd-r نوشته:  سلام
دوستانی که برای مصاحبه می روید حتما تاریخ واکسن هاتون رو توی کارت زرد چک کنید. پاستور تجریش تاریخ واکسن های بدو تولد من رو (dt) اشتباه وارد کرده بود. مدارکمو که تحویل nmc دبی دادم آنها متوجه شدن و کلی اذیت شدم و کلی استرس کشیدم. پس توصیه می کنم به کارمندهای پاستور اعتماد نکنید و خودتان حتما یک بار تاریخ ها رو چک کنید تا مثل من نشید البته به دلیل تعطیلی سفارت مصاحبه من انجام نشد ولی این تجربه من از این سفر نا موفق بود که خواستم باهاتون درمیون بگذارم

اره حتما چک کنید منم همین مشکلو داشتم اونجا و مجبور شدم دوباره یک مرحله از واکسن هپاتیت و بزنم اونجا
تشکر کنندگان:
سلام
یه سوال اساسی!
اونایی که این آخرا زمان مصاحبشونه، اگه برگه ی آبی بگیرن زمان کلیرنسشون از 30سپتامبر رد میشه! آیا هنوزم شانسی برای گرفتن ویزاشون دارن یا اینکه ربطی به این قضیه نداره؟!
ممنون
تشکر کنندگان: amiz.abdollah
(2013-08-17 ساعت 08:56)amin4193 نوشته:  سلام
یه سوال اساسی!
اونایی که این آخرا زمان مصاحبشونه، اگه برگه ی آبی بگیرن زمان کلیرنسشون از 30سپتامبر رد میشه! آیا هنوزم شانسی برای گرفتن ویزاشون دارن یا اینکه ربطی به این قضیه نداره؟!
ممنون

دوست عزیز اول اینکه ایشالا یه ضرب می گیری و اگه هم چک بخوری پروسه کلیر سریع انجام می شه و زود کلیر می شی.

و دوم اینکه 30 سپتامبر داستان تمامه و همه کلیر شده و خوشحالن
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، گل نهال ، amin4193 ، آیدا اس
(2013-08-17 ساعت 17:27)goneyy نوشته:  سلام به همگی
متاسفانه من یکی از برندگان بدشانس لاتاری 2013 هستم که تازه 6 آگوست 2013 متوجه شدم برنده شدم با کیس نامبر زیر 3500! اما مدارکم رو سریع ارسال کردم و 12 آگوست رسید به شهر ارلانگر در ایالت کنتاکی و شخصی به اسم کمپل تحویل گرفته اما دیگه نمی دونم کی ارسال شده به شهر ویلیامزبرگ؟!!براشون ایمیل هم کردم اما هیچ جوابی به ایمیلم هم ندادن. ظاهرا 14 اگوست بولتن سپتامبر باز شده اما هنوز نه ایمیلی برای من اومده برای وقت مصاحبه و نه صفحه ای که نامه قبولیم بوده تغییری کرده می خواستم بدونم کسی هست که برای سپتامبر وقت مصاحبه اش تعیین شد ه باشه و براش ایمیل اومده باشه یا از طریق صفحه نامه قبولیش فهمیده باشه؟ لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره بگه من دارم دیگه سکته می کنم از انتظار.

بله هستن دوستايي كه دير اقدام كردن و توي سپتامبر مصاحبه شون هست
پيگير كي سي سي باشيد، تماس بگيريد، ايميل بزنين و اگه نرسيده مجدد با آرامكس بفرستيد، هول نشين ولي پيگير باشيد
تشکر کنندگان: shaso ، mehdi110 ، DIVE ، soroshnia ، maria2000

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان