کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
سلام به همگی
متاسفانه من یکی از برندگان بدشانس لاتاری 2013 هستم که تازه 6 آگوست 2013 متوجه شدم برنده شدم با کیس نامبر زیر 3500! اما مدارکم رو سریع ارسال کردم و 12 آگوست رسید به شهر ارلانگر در ایالت کنتاکی و شخصی به اسم کمپل تحویل گرفته اما دیگه نمی دونم کی ارسال شده به شهر ویلیامزبرگ؟!!براشون ایمیل هم کردم اما هیچ جوابی به ایمیلم هم ندادن. ظاهرا 14 اگوست بولتن سپتامبر باز شده اما هنوز نه ایمیلی برای من اومده برای وقت مصاحبه و نه صفحه ای که نامه قبولیم بوده تغییری کرده می خواستم بدونم کسی هست که برای سپتامبر وقت مصاحبه اش تعیین شد ه باشه و براش ایمیل اومده باشه یا از طریق صفحه نامه قبولیش فهمیده باشه؟ لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره بگه من دارم دیگه سکته می کنم از انتظار.
یعنی امکان داره که بعد از این برام ایمیل بیاد واسه اعلام وقت مصاحبه؟ یا اینکه تا الان به همه کسانی که تو سپتامبر بشون وقت دادن خبر داده شده؟
تشکر کنندگان: mehdi110 ، amiz.abdollah ، عشق رفتن ، roeentan
(2013-08-17 ساعت 17:50)goneyy نوشته:  سلام به همگی
متاسفانه من یکی از برندگان بدشانس لاتاری 2013 هستم که تازه 6 آگوست 2013 متوجه شدم برنده شدم با کیس نامبر زیر 3500! اما مدارکم رو سریع ارسال کردم و 12 آگوست رسید به شهر ارلانگر در ایالت کنتاکی و شخصی به اسم کمپل تحویل گرفته اما دیگه نمی دونم کی ارسال شده به شهر ویلیامزبرگ؟!!براشون ایمیل هم کردم اما هیچ جوابی به ایمیلم هم ندادن. ظاهرا 14 اگوست بولتن سپتامبر باز شده اما هنوز نه ایمیلی برای من اومده برای وقت مصاحبه و نه صفحه ای که نامه قبولیم بوده تغییری کرده می خواستم بدونم کسی هست که برای سپتامبر وقت مصاحبه اش تعیین شد ه باشه و براش ایمیل اومده باشه یا از طریق صفحه نامه قبولیش فهمیده باشه؟ لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره بگه من دارم دیگه سکته می کنم از انتظار.
یعنی امکان داره که بعد از این برام ایمیل بیاد واسه اعلام وقت مصاحبه؟ یا اینکه تا الان به همه کسانی که تو سپتامبر بشون وقت دادن خبر داده شده؟

دوست عزيز بايد كمي منتظر باشيد، چون مدتي طول ميكشه تا مدارك شما رو بررسي و وقت مصاحبه تعيين كنند، حالا تازه يك هفته هست كه شما مدارك رو ارسال كرديد، ولي مطمئن باشيد طي روز هاي اينده وقت خواهند داد بهتون، اصلا سپتامبر واسه اين جور كيس ها هستش كه دير ديدن و يا اشكالي در روند كارشون بوده كه خودشون مصاحبه رو عقب انداختند، كي سي سي به شكل متعارف فقط تا اگوست خودش دعوت مي كنه، سپتامير واسه كيس هايي مثل شماست، اصلا نگران نباشيد و با ارامش و طمانينه شروع به جمع كردن مدارك نمائيد و اگر ميتونيد واكسن بزنيد و كارت بين المللي تون رو اماده كنيد، البته اگر انكارا باشيد مثل اينكه هر واكسني رو نمي تونيد بزنيد، چك بكنيد، يك چيزي هم بگم بهتون اينجوري نگيد بد شانسم و.... ان شاء الله ميريد مصاحبه و ويزاي يكضرب هم مي گيريد و اين همه استرسي كه بقيه كشيدن ميمونه تو جيبتون، و كيف مي كنيدTongue
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: DIVE ، 5ina ، zavosh ، niloo-kh ، r91 ، maryam_a ، maria2000 ، mohammadg846
منم الان دارم ميرم واسه مصاحبه... دعا كنين بچه ها Shy[/php]
هم خونه ی خانوم واسه وودلند هیلز توی کالیفرنیا نیاز هست، اگه موردی بود مسیج بده بهم لطفنSmile
تشکر کنندگان: elmira_fa ، Betti ، گل نهال ، 5ina ، amiz.abdollah ، niloo-kh ، عشق رفتن ، powerb ، ikamaly ، maria2000
(2013-08-19 ساعت 07:43)shang نوشته:  منم الان دارم ميرم واسه مصاحبه... دعا كنين بچه ها Shy[/php]

براتون آرزوی موفقیت داریم
به امید ویزای یه ضرب
تشکر کنندگان: گل نهال ، 5ina ، amiz.abdollah ، niloo-kh ، shang ، عشق رفتن ، maria2000
دوستان عزیز من 2 هفته دیگه وقت مصاحبه دارم باید مدارک رو با چه پستی ارسال کنم برای آنکارا
و اینکه آیا قبل از مصاحبه باید ایمیل هم بزنم به سفارت یا خیر!!!!!
Case No: 2013AS37xx
مصاحبه: آنكارا
زمان مصاحبه 03 September
دريافت برگه صورتي براي يكي از نفرات
كليرنس روز 18Sep
visa Status: بدون ويزا (به دليل تمام شدن ويزا).
توضيح كامل پرداخت 165$ و روند دريافت گرين كارت پس از پرداخت
دريافت سوشيال سكيوريتي و گواهينامه رانندگي
تشکر کنندگان: niloo-kh
(2013-08-19 ساعت 23:19)ashkanelecomp نوشته:  دوستان عزیز من 2 هفته دیگه وقت مصاحبه دارم باید مدارک رو با چه پستی ارسال کنم برای آنکارا

شما میتونید با DHL,TPG,Aramex به آنکارا مدارکتون را پست کنید.نیازی به ایمیل زدن شما نیست.به احتمال زیاد خودشون 7-10 روز قبل از مصاحبه ایمیل میزنند به شما و یادآوری میکنند(البته همیشه هم اینطور نیست)بحرحال چه ایمیل بزنند و چه نزنند شما پرینت صفحه قبولی تان را که به وقت و محل مصاحبه عوض شده بگیرید و ببرید.
موفق باشید
2013AS00005xxx •
تشکر کنندگان: niloo-kh ، amiz.abdollah ، ashkanelecomp
تو رو خدا به من یکی بگه این موضوع رو از کی بپرسم ، هر جا می نویسم پاکش می کنن- دوستان برای من از سفارت برای همسرم که برنده اصلی هستن ایمیل اومده که لیست خواهر و برادرهاتون رو بگید - همسر بنده یه برادر داره که از مادر یکی هستن و پدرشون و در نتیجه فامیلیشون متفاوتن :
2 تا سوال دارم :
1- برای دوستان دیگه ای هم که آنکارا مصاحب کردن همچین نامه ای اومده
2- اسمای همه رو خواهر بردار ها رو مطابق اطلاعات بالا بنویسم یا خیر؟
لطفا زود راهنمایی کنید.
سپاسگزارم

(2013-08-19 ساعت 09:38)n51 نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 07:43)shang نوشته:  منم الان دارم ميرم واسه مصاحبه... دعا كنين بچه ها Shy[/php]

به امید ویزای یه ضرب

موفق باشی دوست عزیز - امیدوارم یک ضرب رو بگیرید
CN:20138xxx/ دونفر / آنکارا / مصاحبه آخر آگوست/ یکضرب/کالیفرنیا
تشکر کنندگان: shang
(2013-08-20 ساعت 09:01)niloo-kh نوشته:  تو رو خدا به من یکی بگه این موضوع رو از کی بپرسم ، هر جا می نویسم پاکش می کنن- دوستان برای من از سفارت برای همسرم که برنده اصلی هستن ایمیل اومده که لیست خواهر و برادرهاتون رو بگید - همسر بنده یه برادر داره که از مادر یکی هستن و پدرشون و در نتیجه فامیلیشون متفاوتن :
2 تا سوال دارم :
1- برای دوستان دیگه ای هم که آنکارا مصاحب کردن همچین نامه ای اومده
2- اسمای همه رو خواهر بردار ها رو مطابق اطلاعات بالا بنویسم یا خیر؟
لطفا زود راهنمایی کنید.
سپاسگزارم

(2013-08-19 ساعت 09:38)n51 نوشته:  

به امید ویزای یه ضرب

موفق باشی دوست عزیز - امیدوارم یک ضرب رو بگیرید

برای منم ایمیلش
اومده بود و آماده کردم بردم براشون .
تشکر کنندگان: گل نهال ، amiz.abdollah ، niloo-kh
سلام دوستان
می خواستم بدونم الان که توی ویزا بولتن ماه سپتامبر باز شده و کلا زده کارنت تا الان باید به همه کسانی که کارنت شدن ایمیل تعیین تاریخ مصاحبه اومده باشه یا اینکه به تدریج این ایمیل ها رو می فرستن؟! آخه من مدارک رو فرستادم و 12 آگوست دیدم که از پست تی پی جی رسیده و ایمیل هم کردم براشون اما نه ایمیل تایید برام اومد که مدارکت رسیده و نه ایمیلی و خبری نیومده واسه تاریخ مصاحبه.حالا ممگنه که به تدریج ایمیل های تاریخ مصاحبه رو بفرستن یا من جز کسانی هستم که دیگه دیر شده و حذفشون کردن؟؟
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، niloo-kh
(2013-08-20 ساعت 14:32)goneyy نوشته:  سلام دوستان
می خواستم بدونم الان که توی ویزا بولتن ماه سپتامبر باز شده و کلا زده کارنت تا الان باید به همه کسانی که کارنت شدن ایمیل تعیین تاریخ مصاحبه اومده باشه یا اینکه به تدریج این ایمیل ها رو می فرستن؟! آخه من مدارک رو فرستادم و 12 آگوست دیدم که از پست تی پی جی رسیده و ایمیل هم کردم براشون اما نه ایمیل تایید برام اومد که مدارکت رسیده و نه ایمیلی و خبری نیومده واسه تاریخ مصاحبه.حالا ممگنه که به تدریج ایمیل های تاریخ مصاحبه رو بفرستن یا من جز کسانی هستم که دیگه دیر شده و حذفشون کردن؟؟

دوست عزیزم شما چرا تماس تلفنی نمیگیری باهاشون ؟
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، niloo-kh ، گل نهال
(2013-08-20 ساعت 14:37)5ina نوشته:  

دوست عزیز برو تو سیس ببین وضعیتت رو چی میزنه ؟
CN:20138xxx/ دونفر / آنکارا / مصاحبه آخر آگوست/ یکضرب/کالیفرنیا
تشکر کنندگان: 5ina
(2013-08-18 ساعت 12:41)mehdi110 نوشته:  
(2013-08-17 ساعت 17:50)goneyy نوشته:  سلام به همگی

دوست عزيز بايد كمي منتظر باشيد، چون مدتي طول ميكشه تا مدارك شما رو بررسي و وقت مصاحبه تعيين كنند، حالا تازه يك هفته هست كه شما مدارك رو ارسال كرديد، ولي مطمئن باشيد طي روز هاي اينده وقت خواهند داد بهتون، اصلا سپتامبر واسه اين جور كيس ها هستش كه دير ديدن و يا اشكالي در روند كارشون بوده كه خودشون مصاحبه رو عقب انداختند، كي سي سي به شكل متعارف فقط تا اگوست خودش دعوت مي كنه، سپتامير واسه كيس هايي مثل شماست، اصلا نگران نباشيد و با ارامش و طمانينه شروع به جمع كردن مدارك نمائيد و اگر ميتونيد واكسن بزنيد و كارت بين المللي تون رو اماده كنيد، البته اگر انكارا باشيد مثل اينكه هر واكسني رو نمي تونيد بزنيد، چك بكنيد، يك چيزي هم بگم بهتون اينجوري نگيد بد شانسم و.... ان شاء الله ميريد مصاحبه و ويزاي يكضرب هم مي گيريد و اين همه استرسي كه بقيه كشيدن ميمونه تو جيبتون، و كيف مي كنيدTongue

ما هم واستون آرزوی گرفتن ویزا اونم یک ماهه داریم.هوراااا
تشکر کنندگان: elmira_fa
(2013-08-20 ساعت 15:22)niloo-kh نوشته:  

برم تو سیس؟!!دوست عزیز سیس دیگه کجاست؟
تشکر کنندگان:
(2013-08-20 ساعت 22:30)goneyy نوشته:  
(2013-08-20 ساعت 15:22)niloo-kh نوشته:  

برم تو سیس؟!!دوست عزیز سیس دیگه کجاست؟

دوست من سایت سیس اینجاست

https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان:
(2013-08-19 ساعت 23:38)zavosh نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 23:19)ashkanelecomp نوشته:  دوستان عزیز من 2 هفته دیگه وقت مصاحبه دارم باید مدارک رو با چه پستی ارسال کنم برای آنکارا

شما میتونید با DHL,TPG,Aramex به آنکارا مدارکتون را پست کنید.نیازی به ایمیل زدن شما نیست.به احتمال زیاد خودشون 7-10 روز قبل از مصاحبه ایمیل میزنند به شما و یادآوری میکنند(البته همیشه هم اینطور نیست)بحرحال چه ایمیل بزنند و چه نزنند شما پرینت صفحه قبولی تان را که به وقت و محل مصاحبه عوض شده بگیرید و ببرید.
موفق باشید
دوست عزیز از راهنمایی شما ممنونم
یه سوال دیگه داشتم که آیا از مدارکی که میخوام کپی شونو برای سفارت پست کنم آیا نیاز هست که زمان مصاحبه بجز اصل دوباره کپی هم با خودم ببرم ؟؟؟؟؟
لطف شما بسیار
Case No: 2013AS37xx
مصاحبه: آنكارا
زمان مصاحبه 03 September
دريافت برگه صورتي براي يكي از نفرات
كليرنس روز 18Sep
visa Status: بدون ويزا (به دليل تمام شدن ويزا).
توضيح كامل پرداخت 165$ و روند دريافت گرين كارت پس از پرداخت
دريافت سوشيال سكيوريتي و گواهينامه رانندگي
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان