کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2012-12-14 ساعت 19:21)3pideh نوشته:  از بچه ها تا حالا کسی کارنت شده بعد در خواست تغییر تاریخ مصاحبه داده باشه و اونا هم موافقت کرده باشن؟
لطفا جواب بدین خیلی اضطراری هست.

اگر منظورتون تغییر تاریخ مصاحبست، بله من اینکار رو کردم. از 14 اکتبر انداختم 25 نوامبر و موافقت کردن و الان هم ویزا رو گرفتم. روز 26 آگست ایمیل درخواست تغییر مصاحبه رو فرستادم که این جواب رو دادن:

Dear Mr. 2013selectee,
Thank you for your August 26, 2012 email. Unfortunately, we have not received the electronic as well as physical file yet. You may contact us after Oct. 1, 2012.
Immigration Visa Unit
US Embassy, Abu Dhabi
UAE

بعد 21 سپتامبر دوباره درخواست دادم که موافقت کردند.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
(2012-12-12 ساعت 22:41)refiusa نوشته:  بچه ها کسی بوده که سفارتشو تغییر داده باشه و رفته باشه مصاحبه؟
در ضمن میخواستم بدونم اگر سفارت رو تغییر بدیم باید فرمهارو هم دوباره بفرستیم یا فقط یه ایمیل کافیه؟
درضمن دوستانی که سفارتشونو تغییر دادن آیا جواب 100درصدی گرفتن؟ آخه این جوابی که گذاشتین فقط گفته که اطلاعاتی که دادین رو دوباره بررسی میکنن نگفته که قبول کردن یا اینکه بعد از reviewشون چی شده یا میشه؟
ممنون

دوست عزیز تصور نمیکنم کسی باشه که سفارت تغییر داده باشه و رفته باشه مصاحبه.
چون اغلب کسانی که سفارتشون رو تغییر دادند همانند من کیس نامبری داشتند که چند ماه دیگه کارنت میشه و با خیال راحت این کار رو انجام دادند. اما کسانی که مصاحبه‌شون نزدیک بوده ریسک نکردند که درخواست تغییر سفارت بدهند که مبادا کارشون عقب بیفته.
پس باید صبور باشید تا کسانی که تغییر سفارت دادند در ماه‌های آینده کارنت بشوند و بروند مصاحبه.
جوابی جز این نخواهد آمد. در این پاسخ گفته میشه اطلاعاتی که دادید در پرونده شما لحاظ میشه برای ریویو.
یعنی مثلا شما در فرمتان زدی آنکارا، الان تغییر دادی به ایروان، اینها توی فرم شما روی آنکارا لاک گرفتند و به جاش از طرف شما ایروان رو نوشتند.
حالا قطعی شدن این مسأله زمانی مشخص میشه که بخواهند سفارت شما رو انتخاب کنند. مسلما اول اولویت شما رو در نظر میگیرند و اگر میسر نبود خودشان سفارت دیگری را انتخاب میکنند. همانگونه که خیلیها آنکارا را نوشته بودند و مصاحبه‌شان افتاد ایروان.
اما استنباط شخصی بنده این است که اگر تغییر سفارت به ابوظبی و ایروان باشد به احتمال غریب به یقین همان خواهد شد. اما اگر تغییر به آنکارا باشد ممکن است با توجه به شلوغی آنکارا و اینکه تقریبا نیمی از آنکاراییها را انداخته‌اند ایروان این احتمال وجود دارد که در نهایت ایروان را برایتان انتخاب کنند.
تشکر کنندگان: bardia9 ، Saeedv13 ، mgolchin13 ، afs ، rouzbehdarvishi ، parsush ، el333 ، nooshshahnar
(2012-12-14 ساعت 22:31)refiusa نوشته:  دوستان میشه جواب منم بدین ؟
دوست عزيز من چند روز پيش كارنت شدم و امروز ايميل زدم و درخواست دادم كه سفارتم رو تغيير بدن با اينكه مي دونم كارم عقب ميافته اما چاره اي نداشتم. هر زمان جواب ايميل منو دادن واستون ميزارم كه ببينيد حالا يا موافقت مي كنن يا نه.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، rouzbehdarvishi
بچه ها، تاحالا کسی شنیده که کسی درخواست داده باشه که زمان مصاحبه شو جلو بندازن و اونا هم قبول کرده باشن؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: parsush
کسایی که محل مصاحبه شون آنکاراست و میخوان زمانشو تغییر بدهند به این خبر توجه کنند:
RESCHEDULE: If you already scheduled an appointment date but will not be able to attend the interview, you can reschedule your appointment through usvisa-info.com. Applicants/petitioners can also call the Visa Information Service at 0850 252 6355 from Turkey or (703) 439-2348 from the United States to reschedule. U.S. Embassy Ankara will no longer handle reschedules.
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، الهه سابق
این لینک خبر در سایت سفارت آنکارا:
http://turkey.usembassy.gov/wn_121212.html
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، الهه سابق
(2012-12-17 ساعت 17:34)mdna نوشته:  این لینک خبر در سایت سفارت آنکارا:
http://turkey.usembassy.gov/wn_121212.html

بله دوست من،
بلافاصله متوجه شدم که خبر شما موثقه! Wink
تشکر کنندگان: mdna
(2012-12-17 ساعت 15:33)mdna نوشته:  کسایی که محل مصاحبه شون آنکاراست و میخوان زمانشو تغییر بدهند به این خبر توجه کنند:
RESCHEDULE: If you already scheduled an appointment date but will not be able to attend the interview, you can reschedule your appointment through usvisa-info.com. Applicants/petitioners can also call the Visa Information Service at 0850 252 6355 from Turkey or (703) 439-2348 from the United States to reschedule. U.S. Embassy Ankara will no longer handle reschedules.
دوستم من انگليسيم خيلي خوبه هااااااااااااااااااااا اما ميخوام شما ترجمش كني ببينيم چي مي گن B-)
تشکر کنندگان: الهه سابق ، 3pideh
بچه ها کسی جواب سوالمو نمیدونه؟ میشه زمانو جلو انداخت؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: 3pideh
(2012-12-16 ساعت 07:09)الهه سابق نوشته:  بچه ها، تاحالا کسی شنیده که کسی درخواست داده باشه که زمان مصاحبه شو جلو بندازن و اونا هم قبول کرده باشن؟

این لینک رو ببینید شاید ایده بهتون بده
http://usvisa-info.com/fa-am/selfservice...pointments
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Saeedv13 ، الهه سابق ، hamedhamed
سلام

برای تغییر زمان مصاحبه باید به KCC ایمیل بزنیم یا به سفارت آنکارا ؟؟

و ایمیلی که باید به اون ایمیل زد چیه ؟ آیا باید فرمتی که برای ایمیل های KCC به کار میبردیم برای سفارت هم بکار ببریم ؟

در ضمن ، دوستان میشه این خبری که گفتین رو ترجمه دقیق کنید ؟
چرا من نمیتونم تاپیک جدید ایجاد کنم ؟Sad

بدلیل نداشتن پاسپورت و سرباز بودن نتونستم برم مصاحبه راهی وجود داره که بتونم دوبازه وقت بگیرم ؟ کمک کنید لطفا
تشکر کنندگان:
یعنی هیچ کدوم از دوستان اطلاعی ندارن ؟؟ ...

بدلیل نداشتن پاسپورت و سرباز بودن نتونستم برم مصاحبه راهی وجود داره که بتونم دوبازه وقت بگیرم ؟ کمک کنید لطفا
تشکر کنندگان:
دوست عزیز مطالب این تاپیک رو بخونید پاسخ سؤالتون رو پیدا میکنید.
تشکر کنندگان: libra_sky
نقل قول:دوست عزیز مطالب این تاپیک رو بخونید پاسخ سؤالتون رو پیدا میکنید.

امیر جان مثل اینکه قوانین عوض شده ، من به KCC ایمیل زدم، اونحا گفتن که در اختیار ما نیست و باید به سفارت اعلام کنید ، اینجوری که توی سایت سفارت آنکارا نوشته ، قوانین جدیدی هست، والا منم زبانم اونقدر ها خوب نیست، میخوام بدونم کسی هست از دوستان که جدیدا تاریخ مصاحبه اش رو عوض کرده باشه و اطلاعاتشو در اختیار ما هم بزاره ؟

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، 3pideh
(2012-12-23 ساعت 20:23)libra_sky نوشته:  
نقل قول:دوست عزیز مطالب این تاپیک رو بخونید پاسخ سؤالتون رو پیدا میکنید.

امیر جان مثل اینکه قوانین عوض شده ، من به KCC ایمیل زدم، اونحا گفتن که در اختیار ما نیست و باید به سفارت اعلام کنید ، اینجوری که توی سایت سفارت آنکارا نوشته ، قوانین جدیدی هست، والا منم زبانم اونقدر ها خوب نیست، میخوام بدونم کسی هست از دوستان که جدیدا تاریخ مصاحبه اش رو عوض کرده باشه و اطلاعاتشو در اختیار ما هم بزاره ؟

پس با این حساب پاسخ سؤالت رو باید اینجا پیدا کنی یا اگر پیدا نکردی تو همون تاپیک بپرسی.
تشکر کنندگان: libra_sky

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان