کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
دوستان چهار روز پيش اي ميل دادم kcc براي تغيير محل مصاحبه ، امروز جواب دادن كه باشه حله!!!! به نظر شما عجيب نيست انقدر زود قبول كردن؟؟!! نه چك زديم نه چونه؟؟ ونه حتي تلفن!
Thank you for your inquiry.
The information you provided will be included in your case file for review.
Email: KCCDV@state.gov
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
تشکر کنندگان: el333 ، Saeedv13 ، elima1980
(2012-12-11 ساعت 15:36)parsush نوشته:  دوستان چهار روز پيش اي ميل دادم kcc براي تغيير محل مصاحبه ، امروز جواب دادن كه باشه حله!!!! به نظر شما عجيب نيست انقدر زود قبول كردن؟؟!! نه چك زديم نه چونه؟؟ ونه حتي تلفن!

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.
This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

Privacy/PII
This email is UNCLASSIFIED

نه دوست عزیز عجیب نیست. مشکل اینجاس که ما سیستم بروکراسی اداری اونجا رو با خودمون مقایسه میکنیم که برای یه کار کوچیک چقدر باید بریمو بیایم.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Saeedv13 ، parsush ، elima1980 ، lilac ، afs ، Danoosh ، achi686 ، godot
بسیار فوری

تاریخ مصاحبه برادر من برای 40 روز دیگه در آنکارا مشخص شده است. به دلیل سربازی نمی تونه خارج بشه نیاز به 4-5 ماه دیگه داره. الان که برای تغییر وقت به سایت سفارت رفتم دیدم نوشته فقط به دلیل موقعیت های اضطراری پزشکی تاریخ عوض می کنند و بس.

Very Important Notice for Diversity Visa Applicants

Diversity Visa appointments cannot be rescheduled for reasons other than serious medical or similar emergencies. A DV reschedule request will only be considered if it is accompanied by a medical report or other documentation regarding the emergency reason.

حالا می خواستم ببینم چیکار باید کنم. چه راه حل هایی دارم.

ممنون از پاسخ شما
تشکر کنندگان:
(2012-12-11 ساعت 15:36)parsush نوشته:  دوستان چهار روز پيش اي ميل دادم kcc براي تغيير محل مصاحبه ، امروز جواب دادن كه باشه حله!!!! به نظر شما عجيب نيست انقدر زود قبول كردن؟؟!! نه چك زديم نه چونه؟؟ ونه حتي تلفن!
من دقت کردم چند نفرخاص هستند که میل جواب میدن فقط yakobبیشترجواب منفی میده.افراد دیگه که جواب میدن نشون میده که میل ها روخوندن وجواب مثبت دادند
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان: parsush ، godot
سلام دوستان كسى ميتونه متن انگليسى تغيير محل مصاحبه رو بذاره ممنون ميشم.
شماره کیس: 2013AS6900/كليرنس ٣ آگوست
تشکر کنندگان:
(2012-12-12 ساعت 01:44)javid737 نوشته:  سلام دوستان كسى ميتونه متن انگليسى تغيير محل مصاحبه رو بذاره ممنون ميشم.

من این رو نوشتم:
Dear Sir/Mam

Hello ,

As you may surely know The United States does not have embassies or consulates in IRAN therfore iranians are interviewed in other countries. My case has been assigned to Ankara, Turkey by KCC. For some personal reasons I would like to change my interview post to Abu Dhabi in the United Arab Emirates. I have not changed my Address and just want to have my Intrview post changed. I would appriciate your cooperation
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
بچه ها کسی بوده که سفارتشو تغییر داده باشه و رفته باشه مصاحبه؟
در ضمن میخواستم بدونم اگر سفارت رو تغییر بدیم باید فرمهارو هم دوباره بفرستیم یا فقط یه ایمیل کافیه؟
درضمن دوستانی که سفارتشونو تغییر دادن آیا جواب 100درصدی گرفتن؟ آخه این جوابی که گذاشتین فقط گفته که اطلاعاتی که دادین رو دوباره بررسی میکنن نگفته که قبول کردن یا اینکه بعد از reviewشون چی شده یا میشه؟
ممنون
ارسال فرمها may2012/ شماره کیس کمتر از 5000/ مصاحبه W1 MARCHایروان/ویزای یکضرب/ افراد کیس 01/ ایالت انتخابی اتلانتا
تشکر کنندگان:
به kcc ایمیل میزنید چقدر طول میکشه جواب بدن؟ ضمنا مثل قبل که یک اتو ریپلای می اومد الانم میاد یا نه؟ من ایمیل زدم هنوز هیچ خبری نیست.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2012-12-13 ساعت 19:51)mgolchin13 نوشته:  به kcc ایمیل میزنید چقدر طول میکشه جواب بدن؟ ضمنا مثل قبل که یک اتو ریپلای می اومد الانم میاد یا نه؟ من ایمیل زدم هنوز هیچ خبری نیست.

خیلی وقتها اتو ریپلای نمیاد.
من جواب رو از یکروز بعد گرفتم تا دو هفته بعد!
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mgolchin13 ، sadeghi897 ، godot
بعد ازیک هفته که جواب مثبت به تغییرمحل سفارت داده بودند.دوباره یک ایمیل زدم kccوجواب نامه که برام فرستاده بودند.ضمیمه کردم .آیامحل مصاحبم به ایروان منتقل شده یا نه؟بالاخره این yakoobدیدم یک جواب مثبت بده.یک تجربه مهم که دوست عزیزامیرمهاجرهم اشاره کرده بود اینه ومن هم متوجه شدم ه
هرچقدsubject نامه بااهمیت بنویسیدوحساسیت بالاتری برخوردارباشه سریعترجواب میدند مثلا من این دفعه نوشته بودم اطلاعات مهم .ومعمولا ساعتها
خاصی جواب میل میادساعت 7تا8بعدازظهرو11تا12 شب به وقت ایران جواب میل میدن
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، امیر مهاجر ، achi686 ، mgolchin13 ، afs
آیا تغییر سفارت باعث عقب افتادن زمان کارنت شدن نمی شود
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان:
(2012-12-14 ساعت 15:10)پدی نوشته:  آیا تغییر سفارت باعث عقب افتادن زمان کارنت شدن نمی شود

در واقع ما یه زمان کارنت شدن داریم ، و یه زمانی که نامه دوم در سایت قرار میگره و زمان مصاحبه رو مشخص میکنه.....
تغییر سفارت در زمان کارنت شدن تاثیری نداره ، چرا که وقتی در سایت هرماه تعدادی کارنت میشوند ، این شماره ها به طور عمومی برای همه اعلام میشود بطور مثال اگه شما شمارتون 3900 هست و این ماه که تا 4300 اعلام شده، تمامی کیس نامبرها تا 4300 کارنت شدند و به این صورت نیست که مثلا یک کیس با شماره 3910 بشه و یه کیس نامیر دیگه مثل 3911 نشه.....تمامی کیس نامبرها تا 4300 کارنت میشوند.
یه بحث دیگه هست که موقعی که شما اگر سفارت رو تغییر بدی بعد از اینکه کارنت شدی و یا اینکه نزدیک به کارنت شدن کیس شما باشه، در این صورت شما باز کارنت میشید اما ممکن نامه دوم و تعیین وقت سفارت براتون دیرتر از زمانی که تغییر سفارت ندادید ، مشخص بشه......

در هر صورت اگه کیس نامیری مثل شما که هنوز زمان زیادی تا کازنت شدن داره ، محل مصاحبش رو تغییر بده ، هیچ مشکلی بوجود نمیاد ولی اگه کسی که به طور مثال کیس نامیرش حدود 4300 باشه احتمال تاخیر در کارهاش خیلی زیاد هست.
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: amir82 ، پدی ، امیر مهاجر ، afs ، Saeedv13
از بچه ها تا حالا کسی کارنت شده بعد در خواست تغییر تاریخ مصاحبه داده باشه و اونا هم موافقت کرده باشن؟
لطفا جواب بدین خیلی اضطراری هست.
پرواز كن آنگونه كه مي خواهي،وگرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي خواهند.
شماره کیس:2013AS2XXX
تشکر کنندگان:
جواب من هم اومد... برای بررسی می گذارن توی فایلم!Smile تقبل الله.Big Grin
تشکر کنندگان: 3pideh ، amir82 ، Saeedv13 ، godot
دوستان میشه جواب منم بدین ؟
ارسال فرمها may2012/ شماره کیس کمتر از 5000/ مصاحبه W1 MARCHایروان/ویزای یکضرب/ افراد کیس 01/ ایالت انتخابی اتلانتا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان