کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2013-05-04 ساعت 22:15)mehdivatani نوشته:  دوستان عزیز,من پاسپورتم تا روز مصاحبه اماده نمیشه و تاخیر داره,چون دارم دانشجویی اقدام میکنم و مجوز خروج از کشورم باید بره وزارت علوم تایید بشه که زمانبره,الان اگه درخواست بدم برای تعویق مصاحبه دیر نیست؟؟ سفارت ابوظبی هستم
شما با توجه به زمانی که نیاز دارین تا کارای گذرنامه رو انجام بدین زمان رو تغییر بدین ، ایمیل بزنید وتاریخی که میتونید برید رو بگید واستون عوض میکنن
تشکر کنندگان: mehdivatani ، tajhizgaran
(2013-05-04 ساعت 19:17)Judy Abbott 13 نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 13:59)Sany58 نوشته:  مرسى جودى جون,من ديروز صبح ايميل زدم,هنوز خبرى نيست,مى دونى چقدر طول مى کشه جواب بدن؟

خواهش میکنم دوست عزیز
یکی دو روزه جواب میدن نگران نباشید
ایمیلاتونو هر روز چک کنید

سلام. من حدود دو هفته هستش كه ايميل زدم به كي سي سي براي تغيير محل مصاحبه
ولي متاسفانه جوابي ندادند. بايد چيكار كنم لطفا منو راهنمايي كنيد
ممنون
[font=Times New Roman][/font][كيس نامبر **٩٧ قبولي مرحله دوم. تعداد افراد كيس ٤ نفر. مقصد NY] كارنت ١٠ مي. ?
مصاحبه: ایروان ١١ جولاي.? كليرنس: ١٧ سپتامبر .? دريافت ويزا: ٢٠ سپتامبر
تغيير مكان از نيويورك به لس آنجلس
تشکر کنندگان: tajhizgaran
دوستان عزیز با سلام من دیشب برنده شدنم رو دیدم و توی فرم 122 میخوام ایروان رو برای مصاحبه انتخاب کنم.خیلی تعریفش رو شنیدم و خودم هم چند بار تا حالا سفر داشتم و مثل کف دست بلدمش.فقط زمستونهای بدی داره و کیس نامبر من **33 هست فکر میکنید زمان مصاحبه ام کی میشه ؟ و کلا با ایروان موافقید؟
با تشکر
کیس نامبر 2014AS00003XXX/افراد کیس: 3نفر/تاریخ رویت قبولی: 6می /ارسال فرمها: 27می با ایمیل/سفارت: ایروان/کارنت: دسامبر/مصاحبه: هفته سوم فوریه/ دو نفر ویزا گرفتن و خودم در حسرت ویزا

** راه رفتن را باید رفت**
(2013-05-05 ساعت 01:34)Leila12020 نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 19:17)Judy Abbott 13 نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 13:59)Sany58 نوشته:  مرسى جودى جون,من ديروز صبح ايميل زدم,هنوز خبرى نيست,مى دونى چقدر طول مى کشه جواب بدن؟

خواهش میکنم دوست عزیز
یکی دو روزه جواب میدن نگران نباشید
ایمیلاتونو هر روز چک کنید

سلام. من حدود دو هفته هستش كه ايميل زدم به كي سي سي براي تغيير محل مصاحبه
ولي متاسفانه جوابي ندادند. بايد چيكار كنم لطفا منو راهنمايي كنيد
ممنون

به من امروز جواب دادن که مصاحبه ام رو کنسل کردن و گفتن 25 روز قبل از روز مورد نظر ایمیل بزنم که بهم تاریخ جدید بدن، یکم عجیب نیست؟ 25 روزه من چطوری هماهنگ کنم، الان پشیمونم کنسل کردم، حداقل یه ماه و نیم وقت داشتم، شاید تا اون موقع ظرفیت تکمیل بشه و سرکار باشم، کسی نظری نداره؟
آگاهی از برنده شدن: می 2012
تاریخ مصاحبه: 24جون 2013
کیس نامبر: 2013AS88xx
سفارت ایروان
وضعیت: کلیرنسSad
تعداد افراد کیس: یک نفر
(2013-05-07 ساعت 03:58)ali_yari5 نوشته:  با درود
دوستان من پست های قبلی رو هم مطالعه کردم-من جز برندگان 2014 هستم، می خوام سفارتو از ترکیه به ارمنستان تغییر بدم، آیا فقط کافیه تو فرم dsp122 بنویسم ایروان ؟ یا اینکه لازمه به kcc هم ایمیل بدم؟
ممنون از راهنماییتون.

بله دوست عزیز
شما می تونید به جای آنکارا, ایروان رو بنویسید و سفارتتون رو خودتون تعیین کنید
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، Saeedv13 ، ali_yari5 ، nooshshahnar ، lilac ، shani89
دوستان تو رو خدا کسی بوده که خودش تاریخ مصاحبه اش رو عقب بندازه بعد بهش ویزا بدن، من دارم از استرس می میرم، تاریخ مصاحبه مامانم رو عقب انداختم حالا همه می گن اشتباه کردی بهش ویزا نمی دن اینطوری، تاریخ جدید هم بهم ندادن، گفتن خودم 25روز قبلش تماس بگیرم، این یعنی ویزاش رد می شه؟

(2013-05-07 ساعت 01:35)reza_top60 نوشته:  دوستان عزیز با سلام من دیشب برنده شدنم رو دیدم و توی فرم 122 میخوام ایروان رو برای مصاحبه انتخاب کنم.خیلی تعریفش رو شنیدم و خودم هم چند بار تا حالا سفر داشتم و مثل کف دست بلدمش.فقط زمستونهای بدی داره و کیس نامبر من **33 هست فکر میکنید زمان مصاحبه ام کی میشه ؟ و کلا با ایروان موافقید؟
با تشکر

تبریک می گم دوست عزیز، موفق باشید، تجربه کسایی که به سفارت ایروان رفتن بیشترش مثبته باز می تونید با خوندن سفرنامه ها تصمیم بهتری بگیرین، امیدوارم همه چیز براتون خوب پیش بره
سفارت ایروان
تشکر کنندگان: reza_top60 ، shani89
(2013-05-07 ساعت 13:20)Sany58 نوشته:  دوستان تو رو خدا کسی بوده که خودش تاریخ مصاحبه اش رو عقب بندازه بعد بهش ویزا بدن، من دارم از استرس می میرم، تاریخ مصاحبه مامانم رو عقب انداختم حالا همه می گن اشتباه کردی بهش ویزا نمی دن اینطوری، تاریخ جدید هم بهم ندادن، گفتن خودم 25روز قبلش تماس بگیرم، این یعنی ویزاش رد می شه؟
نه پدرجان. من کسی رو می شناسم تو همین سایت که 3-4 دفعه تاریخ مصاحبه شو عوض کرده بود و مرتب عقب می نداختش. فقط در یک صورت امکان داره که به مامان شما ویزا ندن اونم اینطوری که تا روز مصاحبه مامان، سهمیه ویزاهای ایران تموم بشه که احتمالش خیلی ضعیف و در حد صفر هست وگرنه با تعویض تاریخ مشکلی برای ویزا گرفتن ایشون پیش نمیاد. با آرزوی موفقیت برای مادر گرامی.
تشکر کنندگان: shimoda ، Judy Abbott 13 ، Sany58 ، lilac ، Szsanazsz ، nina22
(2013-05-07 ساعت 21:37)Sany58 نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 18:49)Sany58 نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 17:33)Saeedv13 نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 13:20)Sany58 نوشته:  دوستان تو رو خدا کسی بوده که خودش تاریخ مصاحبه اش رو عقب بندازه بعد بهش ویزا بدن، من دارم از استرس می میرم، تاریخ مصاحبه مامانم رو عقب انداختم حالا همه می گن اشتباه کردی بهش ویزا نمی دن اینطوری، تاریخ جدید هم بهم ندادن، گفتن خودم 25روز قبلش تماس بگیرم، این یعنی ویزاش رد می شه؟
نه پدرجان. من کسی رو می شناسم تو همین سایت که 3-4 دفعه تاریخ مصاحبه شو عوض کرده بود و مرتب عقب می نداختش. فقط در یک صورت امکان داره که به مامان شما ویزا ندن اونم اینطوری که تا روز مصاحبه مامان، سهمیه ویزاهای ایران تموم بشه که احتمالش خیلی ضعیف و در حد صفر هست وگرنه با تعویض تاریخ مشکلی برای ویزا گرفتن ایشون پیش نمیاد. با آرزوی موفقیت برای مادر گرامی.

واى خدا از دهنتون بشنوه,من که شب و روز ندارم تا اين کار بخير تموم بشه. وقت مال 18جون بود گفتم يه ماه بندازه عقب,جواب دادن يک ماه قبل از تاريخ موردنظر به ما ايميل بزنيد!!الان دو ماه زودتر مى دونستيم کى مصاحبه داره اون موقع يه منده بايد زنگ بزنم,گفتم نمى شه زودتر اعلام کنيد جواب دادن هنوز زمانبندى جون و جولاى بدستمون نرسيده! پس چطورى اگر نرسيده وقت مصاحبه اعلام شده بود و چطور کنسل شد,گيج شدم

دوست عزیز من 2 بار تاریخمو عوض کردم و خودشونم 1000 بار تاکید کردن که تغییر تاریخ هیچ مشکلی در روند کار ایجاد نمیکنه.
به این شماره زنگ بزن و با قسمت فارسیش صحبت کن.
0017034392348
موفق و پیروز باشید
پرواز كن آنگونه كه مي خواهي،وگرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي خواهند.
شماره کیس:2013AS2XXX
تشکر کنندگان: lilac ، Saeedv13 ، Szsanazsz ، nina22
(2013-05-07 ساعت 21:58)3pideh نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 17:33)Saeedv13 نوشته:  

واى خدا از دهنتون بشنوه,من که شب و روز ندارم تا اين کار بخير تموم بشه. وقت مال 18جون بود گفتم يه ماه بندازه عقب,جواب دادن يک ماه قبل از تاريخ موردنظر به ما ايميل بزنيد!!الان دو ماه زودتر مى دونستيم کى مصاحبه داره اون موقع يه منده بايد زنگ بزنم,گفتم نمى شه زودتر اعلام کنيد جواب دادن هنوز زمانبندى جون و جولاى بدستمون نرسيده! پس چطورى اگر نرسيده وقت مصاحبه اعلام شده بود و چطور کنسل شد,گيج شدم

دوست عزیز من 2 بار تاریخمو عوض کردم و خودشونم 1000 بار تاکید کردن که تغییر تاریخ هیچ مشکلی در روند کار ایجاد نمیکنه.
0017034392348
موفق و پیروز باشید

ممنون از دلگرمیتون،خیالم راحت تر شد، این شماره کی سی سی هست؟ چون من برای کی سی سی ایمیل زدم گفت دیگه به ما ربطی نداره، مدارک رفته ایروان، با سفارت تماس بگیرین. با این حال باز می تونم به این شماره زنگ بزنم؟
سفارت ایروان
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، bikhab
(2013-05-07 ساعت 23:31)Sany58 نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 17:33)Saeedv13 نوشته:  نه پدرجان. من کسی رو می شناسم تو همین سایت که 3-4 دفعه تاریخ مصاحبه شو عوض کرده بود و مرتب عقب می نداختش. فقط در یک صورت امکان داره که به مامان شما ویزا ندن اونم اینطوری که تا روز مصاحبه مامان، سهمیه ویزاهای ایران تموم بشه که احتمالش خیلی ضعیف و در حد صفر هست وگرنه با تعویض تاریخ مشکلی برای ویزا گرفتن ایشون پیش نمیاد. با آرزوی موفقیت برای مادر گرامی.

0017034392348
موفق و پیروز باشید

ممنون از دلگرمیتون،خیالم راحت تر شد، این شماره کی سی سی هست؟ چون من برای کی سی سی ایمیل زدم گفت دیگه به ما ربطی نداره، مدارک رفته ایروان، با سفارت تماس بگیرین. با این حال باز می تونم به این شماره زنگ بزنم؟

درود
من خودم چهار بار عقب انداختم هيچ مشكلي هم نبود آخرشم كلن آفيسر سه دقيقه باهم حرف زد همه چي هم عالي بود.
خيالت راحته راحت
شماره کیس:2013AS00001XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اواخر فوريه
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:

روياي دارم و آن هم آزاديست
تشکر کنندگان: 3pideh ، Saeedv13 ، shadi20
(2013-05-14 ساعت 14:15)bikhab نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 23:31)Sany58 نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 18:49)Sany58 نوشته:  واى خدا از دهنتون بشنوه,من که شب و روز ندارم تا اين کار بخير تموم بشه. وقت مال 18جون بود گفتم يه ماه بندازه عقب,جواب دادن يک ماه قبل از تاريخ موردنظر به ما ايميل بزنيد!!الان دو ماه زودتر مى دونستيم کى مصاحبه داره اون موقع يه منده بايد زنگ بزنم,گفتم نمى شه زودتر اعلام کنيد جواب دادن هنوز زمانبندى جون و جولاى بدستمون نرسيده! پس چطورى اگر نرسيده وقت مصاحبه اعلام شده بود و چطور کنسل شد,گيج شدم

0017034392348
موفق و پیروز باشید

درود
من خودم چهار بار عقب انداختم هيچ مشكلي هم نبود آخرشم كلن آفيسر سه دقيقه باهم حرف زد همه چي هم عالي بود.
خيالت راحته راحت

ممنونم، حالا تاریخ جدید بهم دادن اما اونی که خدم می خواستم نیست، ولی دیگه قبول کردم، اما نامه بهم ندادن فقط با ایمیل غیر رسمی اعلام کردن تاریخ جدید رو، سئوال کردم گفتن همین ایمیل رو روز مصاحبه بیار، چیزی شبیه نامه دوم معروف ندارم، فکر می کنین مشکلی باشه؟
سفارت ایروان
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من از كارنتي هاي جديد هستم. ماه قبل هم ايميل زدم و هم تلفني صحبت كردم كه مي خوام سفارتم آنكارا باشه و به ايروان منتقل نشه. اونها هم گفتن كه باشه طبق خواسته شما آنكارا هست.اما الان كه نامه دومم آمده سفارت را زده ايروان.
چه كار ميشه كرد؟
الان ميشه دوباره اقدام كنم به ايميل و تلفن؟ دير نيست؟ پرونده هاي گم و گور نميشه؟
كيس نامبر 91XX , مصاحبه 1 July ايروان , كلير بعد از 39 روز Big Grin
تشکر کنندگان: shani89
(2013-05-18 ساعت 10:29)hutsa83 نوشته:  سلام دوستان
من از كارنتي هاي جديد هستم. ماه قبل هم ايميل زدم و هم تلفني صحبت كردم كه مي خوام سفارتم آنكارا باشه و به ايروان منتقل نشه. اونها هم گفتن كه باشه طبق خواسته شما آنكارا هست.اما الان كه نامه دومم آمده سفارت را زده ايروان.
چه كار ميشه كرد؟
الان ميشه دوباره اقدام كنم به ايميل و تلفن؟ دير نيست؟ پرونده هاي گم و گور نميشه؟
به نظر من بريد ايروان خيلي هم بهتر از آنكارا هست.فقط با سفارت ايروان نامه نگاري كنيد كه مطمئن شيد اونجاست.
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: 3pideh ، sadeghi897 ، farshadsh ، honey rahmati
(2013-05-18 ساعت 11:09)Szsanazsz نوشته:  
چه كار ميشه كرد؟
به نظر من بريد ايروان خيلي هم بهتر از آنكارا هست.فقط با سفارت ايروان نامه نگاري كنيد كه مطمئن شيد اونجاست.

درود
شما تصميم خودتون چيه ؟ آنكارا و ايروان هيچ فرقي با هم نداره همشون خوب هستند. شما حتي با تماس با سفارت آمريكا در آنكارا ميتونيد فارسي هم صحبت كنيد پرونده ها اونجا گم نميشه چون همشون آنلان با هم در ارتباط هستند.
شماره کیس:2013AS00001XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اواخر فوريه
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:

روياي دارم و آن هم آزاديست
تشکر کنندگان:
(2013-05-18 ساعت 13:34)bikhab نوشته:  
(2013-05-18 ساعت 11:09)Szsanazsz نوشته:  
چه كار ميشه كرد؟
درود
شما تصميم خودتون چيه ؟ آنكارا و ايروان هيچ فرقي با هم نداره همشون خوب هستند. شما حتي با تماس با سفارت آمريكا در آنكارا ميتونيد فارسي هم صحبت كنيد پرونده ها اونجا گم نميشه چون همشون آنلان با هم در ارتباط هستند.
عزیزم شما که تجربه نداری ، راهنمایی نکن یا لااقل با احتیاط راهنمایی بکن
ایروان و ابوظبی خیلی بهتر از آنکارا هست.
از هر نظر ، به حرف ساناز عزیز گوش بدید .
صحبت فارسی با سفارت انکارا هیچ مزینی نیست.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان