کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
دوستان سوال فوری
لطفا تا جایی کهمی تونید راهنماییمکنید
من بعد از ویزا ازدواج کردم و برای باردوم وقت مصاحبه گرفتم هفته اول جولای به اتفاق همسرم.
تمامی مدارک هم فرستادم بهمراه پاکت ویزا برای سفارت آنکارا فرستادم
الان به دلایل بسیار می خوام هم سفارت رو تغییر بدم هم زمان مصاحبه رو
می خوام برم ابوظبی. بهم بگید چکاز کنم خواهشن؟؟؟؟
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، 3pideh
(2013-06-27 ساعت 23:30)shadi20 نوشته:  
(2013-06-25 ساعت 12:14)tabim4 نوشته:  
(2013-06-23 ساعت 02:16)shadi20 نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 22:55)tabim4 نوشته:  
(2013-06-21 ساعت 17:05)shadi20 نوشته:  دوستان سلام
من يه سوال فوق العاده اورژانسي دارم واقعا ممنون ميشم هرچه سريعتر راهنماييم کنيد
تاريخ مصاحبه ما نزديکه ( چند روز ديگه !!! ) و ما مجبور شديم تاريخ مصاحبه رو تغيير بديم.الان ما گيج شديم راستش و
نگران. از کجا بايد شروع کنيم?? در CSC بايد تاريخ عوض شه? به KCC بايد ايميل بديم يا سفارت?? من چند آدرس ايميل دارم اما نميدونم براي اين مورد خاص به کجا بايد اطلاع بدم تا فوري جواب بدن بهم. خواهش ميکنم مرا از مراحلش آگاه کنيد.
راستي اين رو هم اضافه کنم که من هنوز در ثبت نام نکردم. اول بايد در اونجا ثبت نام کنم تا
بتونم زمان مصاحبه رو تغيير بدم؟؟؟؟ يا با ايميل کافيه ؟؟ به کجا بايد ايميل بدم ؟؟
مرسي دوستان
اين اطلاعيه جديد سفارت آنكارا را بخون نوشته از يكم جولاي تغيير زمان مصاحبه از طريق سايت CSC غير ممكن خواهد بود و براي تعيين وقت جديد مصاحبه فقط از طريق اين ايميل و ذكر دلايل خود براي كنسل و تغيير زمان مصاحبه ميتونيد براي مصاحبه وقت جديد را درخواست نماييد. يادتان نرود كه به هنگام تكميل فرم مربوطه موضوع ايميل را May I reschedule my appointment انتخاب نمائيد و اگر مدركي براي اثبات ادعاي خود داريد بد نيست آن را Attach نمائيد.با این حساب ثبت نام در سایت CSC فقط به منظور تعیین دفتر پستی در آنکارا می باشد.به نظر من حتی یکی دو روز مونده به مصاحبه هم میتونید در این سایت ثبت نام کنید و پرینت نتیجه ثبت نام را با خودتون به مصاحبه ببرید.
ممنونم دوست عزيز
تا اينجا به سفارت آنکارا ايميل زديم  و مدارک لازم رو  ضميمه کرديم. آيا زمان مصاحبه رو خودمون بايد انتخاب کنيم يا خودشون به ما ايميل ميزنن؟؟
سوال بعدي اين که در CSC اول با همين تاريخي که نميتونيم برويم بايد ثبت نام کنم و " بعدش" تغييرش بدم؟ آيا گزينه اي داره که همون موقع ثبت نام , تاريخ جديد رو درخواست کنم؟ توضيح خود سايت CSC رو که خوندم فقط نوشته log in  شويد و cancel  يا reschedule رو بزنيد. اما برام واضح نيس ! ( شايد به خاطر اينه که عجله دارم! Rolleyes )  واقعا ممنون ميشم دوستان راهنمايي بفرمايند در CSC چگونه بايد زمان مصاحبه رو تغيير داد؟؟ 
اگه مطابق اطلاعیه جدید سفارت که در بالا بدان اشاره کردم اقدام کرده باشید ظرف 5 روز کاری پاسخ به ایمیل شما میاد و تاریخ جدید مصاحبه را اعلام میکنند من خودم با این روش جدید تاریخ مصاحبه را یکماه عقب انداختم منتهی برای تغییر زمان مصاحبه دلیل مستحکم باید داشته باشید تا اگه قبول نکردند با مدرک ثابت کنید که عذر موجه دارید لطفاً از این به بعد سایت CSC را برای تغییر زمان مصاحبه کلاً بیخیال بشید تلفنی هم خودتان را به زحمت نیندازید فقط توسط ایمیل که روش آنرا در پست های قبلی (بالا) توضیح دادم اقدام کنید منتهی قویاً تاکید میکنم که از درخواست تاریخ مصاحبه برای روز معین خودداری کنید فقط یک بازه زمانی ده روزه برای سفارت اعلام کنید مثلاً بگید برای دهم تا بیستم جولای وقت مصاحبه میخواهین اینجوری به احتمال قوی با درخواست شما موافقت خواهد شد.چرا بعضی از دوستان بخودشان زحمت نمیدند پست ها را بخونند؟ و مدام استرس ایجاد می کنند.
مرسي منتها اگر به صورت سوال من دقت ميفرموديد متوجه ميشديد که عرض کردم سوالم فوق العاده "اورژانسي" هست و چند روز بيشتر فرصت نداشتيم.بهتره پيش از شناخت کافي از افراد به خودمون اجازه نديم دربارشون قضاوت کنيم.فقط کاش متوجه ميشدم که آخه مشکل ما چرا بايد براي شما استرس ايجاد کند؟؟! اگر انقدر اعصبتان ضعيف است خوب چرا اصلا زحمت ميکشيد و پاسخ ميدهيد؟ من از دوستان خوب سايت که بنده را ميشناسند و ميدونن تا چه اندازه پست ها رو مطالعه کردم خواهش کردم که راهنمايي بفرمايند.
در ضمن دوست گرامي موضوعي که شما به آن اشاره فرموديد مربوط به "اول" جولاي هستش و پاسخ بنده نيست. اگر به ماه هاي ميلادي آشنايي داشته باشيد خواهيد ديد هنوز اين تاريخ نرسيده. بنده بارها اون فرم رو خواستم ارسال کنم اما error ميداد و ارسال نميکرد که ديگه نميخوام وارد دلايل و حاشيه ها شوم و دوستان اذيت شوند.
با عرض پوزش فراوان از دوست گرامی ببخشید نیت بنده فقط کمک و یاری عزیزان می باشد .چون بنده و یکی از دوستانم با این روش زمان مصاحبه را براحتی عقب انداختیم گفتم به شما و سایر عزیزان هم اطلاع رسانی کنم. راجع به ظاهر شدن error موقع ارسال فرم به نظرم موارد زیر شاید تاثیر گذار باشه:
- احتمالاً در لحظه ارسال فرم سرور سایت مورد نظر بطور موقت مشکل داشته یا مسدود بوده
- فقط با مرورگر اینترنت اکسپلورر فرم را ارسال کنید ولی حتماً باید ابتدا از منوی options گزینه های delete browsing data - delete history با زدن علامت تیک بر روی تمام موارد در منوی مربوطه اپلای کنید سپس مرورگر خود را ری استارت کنید.
- بدون فیل ؛ تر ؛ شک ن وارد سایت مزبور شوید.
- با کامپیوتر و خط اینترنت فرد دیگر (آی پی متفاوت) وارد این سایت شوید.
تشکر کنندگان: shadi20 ، 3pideh
(2013-06-24 ساعت 11:43)پسرک مهاجر نوشته:  
(2013-06-24 ساعت 10:45)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-24 ساعت 09:04)پسرک مهاجر نوشته:  سلام به همگی-ممنون می شم نظراتتون رو راجع به وضعیت خودم بدونم
22ساله-مجرد-سربازی و کار دولتی نداشتم
فارغ التحصیل از دانشگاه
سفارتم آنکاراست.
من تو فرم هامم آنکارا نوشتم و تغییرش ندادم ،می خوام ویزای یکضرب بگیرم شانسم تو کدوم سفارت بالاتره آیا همان آنکارا برم و تغییرش ندم؟؟؟؟
در ضمن سفرنامه سالهای پیشم خوندم اما کسانی که مثل من باشن بعضی ها یکضرب گرفته بودن بعضی ها هم کلیرنس خورده بودند لذا می خواستم نظر شما دوستان رو هم بدونم.

شما دوست عزیز تمام شرایط برای گرفتن ویزای یکضرب رو خوشبختانه دارید ولی همانطوری که خودتون هم فرمودید ممکنه یکضرب بگیرید و ممکن هم هست کلیرنس بخورید اون دیگه بستگی داره به شانس و اقبال جنابعالی ...
سفارت هم در رابطه با این مورد فکر نمیکنم فرقی داشته باشه البته میتونیدجدول مقایسه سفارت ها رو مطالعه کنید ..
مرسی از پاسختون کیمیا جان Smile
بچه ها کسی دیگه نظری نداره؟؟؟؟
ویزاتون یک ضربه سفارتتون رو عوض نکنید در ثانی هر چی به سمت سپتامبر نزدیک میشیم تعداد ویزای یک ضرب بیشتر میشه
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، 3pideh
(2013-06-29 ساعت 10:16)mechanicalengineer نوشته:  
(2013-06-28 ساعت 09:11)tabim4 نوشته:  
(2013-06-27 ساعت 23:30)shadi20 نوشته:  
(2013-06-25 ساعت 12:14)tabim4 نوشته:  
(2013-06-23 ساعت 02:16)shadi20 نوشته:  ممنونم دوست عزيز
تا اينجا به سفارت آنکارا ايميل زديم  و مدارک لازم رو  ضميمه کرديم. آيا زمان مصاحبه رو خودمون بايد انتخاب کنيم يا خودشون به ما ايميل ميزنن؟؟
سوال بعدي اين که در CSC اول با همين تاريخي که نميتونيم برويم بايد ثبت نام کنم و " بعدش" تغييرش بدم؟ آيا گزينه اي داره که همون موقع ثبت نام , تاريخ جديد رو درخواست کنم؟ توضيح خود سايت CSC رو که خوندم فقط نوشته log in  شويد و cancel  يا reschedule رو بزنيد. اما برام واضح نيس ! ( شايد به خاطر اينه که عجله دارم! Rolleyes )  واقعا ممنون ميشم دوستان راهنمايي بفرمايند در CSC چگونه بايد زمان مصاحبه رو تغيير داد؟؟ 
اگه مطابق اطلاعیه جدید سفارت که در بالا بدان اشاره کردم اقدام کرده باشید ظرف 5 روز کاری پاسخ به ایمیل شما میاد و تاریخ جدید مصاحبه را اعلام میکنند من خودم با این روش جدید تاریخ مصاحبه را یکماه عقب انداختم منتهی برای تغییر زمان مصاحبه دلیل مستحکم باید داشته باشید تا اگه قبول نکردند با مدرک ثابت کنید که عذر موجه دارید لطفاً از این به بعد سایت CSC را برای تغییر زمان مصاحبه کلاً بیخیال بشید تلفنی هم خودتان را به زحمت نیندازید فقط توسط ایمیل که روش آنرا در پست های قبلی (بالا) توضیح دادم اقدام کنید منتهی قویاً تاکید میکنم که از درخواست تاریخ مصاحبه برای روز معین خودداری کنید فقط یک بازه زمانی ده روزه برای سفارت اعلام کنید مثلاً بگید برای دهم تا بیستم جولای وقت مصاحبه میخواهین اینجوری به احتمال قوی با درخواست شما موافقت خواهد شد.چرا بعضی از دوستان بخودشان زحمت نمیدند پست ها را بخونند؟ و مدام استرس ایجاد می کنند.
مرسي منتها اگر به صورت سوال من دقت ميفرموديد متوجه ميشديد که عرض کردم سوالم فوق العاده "اورژانسي" هست و چند روز بيشتر فرصت نداشتيم.بهتره پيش از شناخت کافي از افراد به خودمون اجازه نديم دربارشون قضاوت کنيم.فقط کاش متوجه ميشدم که آخه مشکل ما چرا بايد براي شما استرس ايجاد کند؟؟! اگر انقدر اعصبتان ضعيف است خوب چرا اصلا زحمت ميکشيد و پاسخ ميدهيد؟ من از دوستان خوب سايت که بنده را ميشناسند و ميدونن تا چه اندازه پست ها رو مطالعه کردم خواهش کردم که راهنمايي بفرمايند.
در ضمن دوست گرامي موضوعي که شما به آن اشاره فرموديد مربوط به "اول" جولاي هستش و پاسخ بنده نيست. اگر به ماه هاي ميلادي آشنايي داشته باشيد خواهيد ديد هنوز اين تاريخ نرسيده. بنده بارها اون فرم رو خواستم ارسال کنم اما error ميداد و ارسال نميکرد که ديگه نميخوام وارد دلايل و حاشيه ها شوم و دوستان اذيت شوند.
با عرض پوزش فراوان از دوست گرامی ببخشید نیت بنده فقط کمک و یاری عزیزان می باشد .چون بنده و یکی از دوستانم با این روش زمان مصاحبه را براحتی عقب انداختیم گفتم به شما و سایر عزیزان هم اطلاع رسانی کنم. راجع به ظاهر شدن error موقع ارسال فرم به نظرم موارد زیر شاید تاثیر گذار باشه:
- احتمالاً در لحظه ارسال فرم سرور سایت مورد نظر بطور موقت مشکل داشته یا مسدود بوده
- فقط با مرورگر اینترنت اکسپلورر فرم را ارسال کنید ولی حتماً باید ابتدا از منوی options گزینه های delete browsing data - delete history با زدن علامت تیک بر روی تمام موارد در منوی مربوطه اپلای کنید سپس مرورگر خود را ری استارت کنید.
- بدون فیل ؛ تر ؛ شک ن وارد سایت مزبور شوید.
- با کامپیوتر و خط اینترنت فرد دیگر (آی پی متفاوت) وارد این سایت شوید.
دوست عزیز من میخوام تارخ مصاحبمو عقب بندازم و دستورالعمل شمارو خوندم:
1) بعضیا میگن باید از KCC بخوای اینکارو بکنه ولی شما گفتید از سفارت ! درسته کدومه بالاخره ؟
2) آدرس ایمیلی که شما به اون میل زدید و زمانتون تغییر داد چیه ؟
3) حداکثر چند وقت مصاحبرو عقب میندازند
4) برخیا گفتند باید دلیل قانع کننده و مدرکی بفرستی تا زمانتو تغییر بدهند ، من دلیلم شخصیه و یه سری کار اینجا دارم و مدرکی که اونا رو توجیه کنه ندارم ! باید چیکار کنم بنظرتون تا با تغییرش موافقت کنند ؟اگه متن نمونه ای دارید لطفا بذارید
ممنون
اول از همه خواهش میکنم لطفاً یکی دو پست قبلی بنده و دوستان را بدقت مطالعه نمائید شما مصاحبه تون اگه آنکاراست اون اطلاعیه جدید سفارت را که در پستهای قبلی به آن اشاره کردم بخونید و طبق آن عمل کنید برای تغییر زمان مصاحبه و عقب انداختن آن دلیلی بیارید که باعث میشود شما نتوانید بموقع در وقت تعیین شده قبلی در مصاحبه حاضر باشید.عذر و بهانه های پیش پا افتاده را شاید قبول نکنند مطمئن نیستم .و اگر مدرکی هم برای اثبات ادعای خود دارید که چه بهتر.منتهی توصیه من به شما و سایر عزیزان این است که وقت کشی نکنید و زمان را از دست ندهید چون بهرحال مهلت صدور ویزای برندگان 2013 محدود است و احتمال اینکه حتی قبل از پایان ماه سپتامبر پرونده های 2013 به علت تکمیل شدن سهمیه بسته شوند وجود دارد.
با این اوصاف عقب انداختن تاریخ مصاحبه برای ماه آگوست و سپتامبر ریسک بزرگیه.و کمتر کسی حاضر میشه این ریسک را بکنه.
تشکر کنندگان:
دوستان حداکثر چه مدت امکان داره زمان مصاحبه رو عقب انداخت ؟؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: tajhizgaran
(2013-06-30 ساعت 12:24)KIMIA2005 نوشته:  دوستان حداکثر چه مدت امکان داره زمان مصاحبه رو عقب انداخت ؟؟
من ندیدم که مدت زمان خاصی براش در نظر بگیرن. یک حساب کتاب روی برنامه شخصی خودتون انجام بدین و ببینین اگر در تاریخ مقرر واقعاً نمی تونین برای مصاحبه تشریف ببرید اولین تاریخی که امکانش هست چه موقعی خواهد شد؟ همیشه این رو در نظر داشته باشین که بعد از مصاحبه دیگه هیچ چیز این پروسه تحت کنترل شما نیست. برای کلیر شدن یک مدت زمان معقولی رو در نظر بگیرید. در مجموع من اصلاً با تغییر زمان مصاحبه موافق نیستم. با تغییر مکان هم به شرطی مشکل ندارم که باعث تاخیر در مصاحبه نشه. این جمله من یادتون باشه: "به مصاحبه نگین کار دارم، به کار بگین مصاحبه دارم". هیچ کاری در زندگی شما اهمیتش به اندازه مصاحبه و ویزاتون نیست حالا. همه کارها تعطیل، مصمم و استوار پیش به سوی مصاحبه با مدارک کاملRolleyes.
تشکر کنندگان: nina22 ، KIMIA2005 ، zavosh ، tajhizgaran ، 3pideh ، ojee ، aghaghia
دوستان سلام
ما براي تغيير تاريخ مصاحبه به KCC و سفارت آنکارا سفارت ايميل زديم ( حدودا نزديک تاريخ مصاحبه مون) منتها بيشتر از يک هفته گذشته و هيچ جوابي دريافت نکرديم.به نظرتون دليلش چيه؟ آخه قبلا به سفارت براي موضوع ديگري ايميل زده بوديم و زود جواب دادن, چه بايد کنيم؟دوباره ايميل بزنيم؟؟
ميشه آدرس ايميل سفارت براي مکاتبه درباره اين گونه مسائل رو بفرماييد؟ پيشاپيش مرسي
تشکر کنندگان:
(2013-07-01 ساعت 18:05)shadi20 نوشته:  دوستان سلام
ما براي تغيير تاريخ مصاحبه به KCC و سفارت آنکارا سفارت ايميل زديم ( حدودا نزديک تاريخ مصاحبه مون) منتها بيشتر از يک هفته گذشته و هيچ جوابي دريافت نکرديم.به نظرتون دليلش چيه؟ آخه قبلا به سفارت براي موضوع ديگري ايميل زده بوديم و زود جواب دادن, چه بايد کنيم؟دوباره ايميل بزنيم؟؟
ميشه آدرس ايميل سفارت براي مکاتبه درباره اين گونه مسائل رو بفرماييد؟ پيشاپيش مرسي
به نظر من تماس تلفني بگيريد
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: ojee ، shadi20
اگر پستهای قبلی بنده را خونده باشید خیلی شفاف و واضح توضیح دادم که چطوری باید تاریخ مصاحبه را تغییر داد به نظر من حتی اگه سر موعد در مصاحبه حضور پیدا نکنید باز هم پرونده تون باز میمونه و بسته نمیشه تا زمانیکه دوباره وقت جدید مصاحبه بگیرید البته دقت فرمائید که در صورت تکمیل شدن سقف برندگان 2013 تمامی کیسها بسته میشه و دیگه کار نمیتونید بکنید.
برای راحتی شما و مزید اطلاع دوستان اینجا دوباره پست قبلی خودم را کپی میکنم:
این اطلاعیه جديد سفارت آنكارا را بخون نوشته از يكم جولاي تغيير زمان مصاحبه از طريق سايت CSC غير ممكن خواهد بود و براي تعيين وقت جديد مصاحبه فقط از طريق این ایمیل و ذكر دلايل خود براي كنسل و تغيير زمان مصاحبه ميتونيد براي مصاحبه وقت جديد را درخواست نماييد. يادتان نرود كه به هنگام تكميل فرم مربوطه موضوع ايميل را May I reschedule my appointment انتخاب نمائيد و اگر مدركي براي اثبات ادعاي خود داريد بد نيست آن را Attach نمائيد.با این حساب ثبت نام در سایت CSC فقط به منظور تعیین دفتر پستی در آنکارا می باشد.
اگه مطابق اطلاعیه جدید سفارت که در بالا بدان اشاره کردم اقدام کرده باشید ظرف 5 روز کاری پاسخ به ایمیل شما میاد و تاریخ جدید مصاحبه را اعلام میکنند من خودم با این روش جدید تاریخ مصاحبه را یکماه عقب انداختم منتهی برای تغییر زمان مصاحبه ممکنه عذر و بهانه های رایج را قبول نکنند دلیل مستحکم باید داشته باشید تا اگه قبول نکردند با مدرک ثابت کنید که عذر موجه دارید لطفاً از این به بعد سایت CSC را برای تغییر زمان مصاحبه کلاً بیخیال بشید تلفنی هم خودتان را به زحمت نیندازید اما اگه خیلی نگرانید این هم شماره تلفن تماس برای کسب اطلاع در مورد تقویم مصاحبه 6355 252 0850 به زبان فارسی هم پاسخگو هستند .پیشنهاد میشود در ایمیل ارسالی از درخواست تاریخ مصاحبه برای روز معین خودداری کنید فقط یک بازه زمانی ده روزه برای سفارت اعلام کنید مثلاً بگید برای دهم تا بیستم آگوست وقت مصاحبه میخواهین اینجوری به احتمال قوی با درخواست شما موافقت خواهد شد.
تشکر کنندگان: shadi20
(2013-07-04 ساعت 09:06)tabim4 نوشته:  
اگر پستهای قبلی بنده را خونده باشید خیلی شفاف و واضح توضیح دادم که چطوری باید تاریخ مصاحبه را تغییر داد به نظر من حتی اگه سر موعد در مصاحبه حضور پیدا نکنید باز هم پرونده تون باز میمونه و بسته نمیشه تا زمانیکه دوباره وقت جدید مصاحبه بگیرید البته دقت فرمائید که در صورت تکمیل شدن سقف برندگان 2013 تمامی کیسها بسته میشه و دیگه کار نمیتونید بکنید.
برای راحتی شما و مزید اطلاع دوستان اینجا دوباره پست قبلی خودم را کپی میکنم:
این اطلاعیه جديد سفارت آنكارا را بخون نوشته از يكم جولاي تغيير زمان مصاحبه از طريق سايت CSC غير ممكن خواهد بود و براي تعيين وقت جديد مصاحبه فقط از طريق این ایمیل و ذكر دلايل خود براي كنسل و تغيير زمان مصاحبه ميتونيد براي مصاحبه وقت جديد را درخواست نماييد. يادتان نرود كه به هنگام تكميل فرم مربوطه موضوع ايميل را May I reschedule my appointment انتخاب نمائيد و اگر مدركي براي اثبات ادعاي خود داريد بد نيست آن را Attach نمائيد.با این حساب ثبت نام در سایت CSC فقط به منظور تعیین دفتر پستی در آنکارا می باشد.
اگه مطابق اطلاعیه جدید سفارت که در بالا بدان اشاره کردم اقدام کرده باشید ظرف 5 روز کاری پاسخ به ایمیل شما میاد و تاریخ جدید مصاحبه را اعلام میکنند من خودم با این روش جدید تاریخ مصاحبه را یکماه عقب انداختم منتهی برای تغییر زمان مصاحبه ممکنه عذر و بهانه های رایج را قبول نکنند دلیل مستحکم باید داشته باشید تا اگه قبول نکردند با مدرک ثابت کنید که عذر موجه دارید لطفاً از این به بعد سایت CSC را برای تغییر زمان مصاحبه کلاً بیخیال بشید تلفنی هم خودتان را به زحمت نیندازید اما اگه خیلی نگرانید این هم شماره تلفن تماس برای کسب اطلاع در مورد تقویم مصاحبه 6355 252 0850 به زبان فارسی هم پاسخگو هستند .پیشنهاد میشود در ایمیل ارسالی از درخواست تاریخ مصاحبه برای روز معین خودداری کنید فقط یک بازه زمانی ده روزه برای سفارت اعلام کنید مثلاً بگید برای دهم تا بیستم آگوست وقت مصاحبه میخواهین اینجوری به احتمال قوی با درخواست شما موافقت خواهد شد.
سلام
ممنونم ازتون ,من با اين شماره تماس گرفتم 0017034392348 اما هيچ پاسخ روشني ندادن و گفتن موضوع شما به اين بخش مربوط نميشه. اين شماره اي که لطف کرديد گذاشتيد هميني هست که ما تماس گرفتيم درسته؟؟ببخشيد آيا جدولي در جايي ! سايتي ! وجود داره که ما از روش بايد وقت مناسب مصاحبه مان را رزرو کنيم؟ بازم ممنون
تشکر کنندگان:
سلام
من و همسرم و پسرم (2 ساله ) 4 اوت در ابوظبی مصاحبه دارم ولی به علت گرما در آنجا با سفارت ایروان مکاتبه کردم
گفتند که می تونیم عوض کنیم ولی زمان مصاحبه هم تغییر میکنه که من
دوباره میل دادم که مشکلی نیست .
اگر لطف کنید کی و چگونه به من اطلاع میدهند و نیازی هست در csc وقت مصاحبه را تعیین کنیم؟
متشکرم
خوا هشا یکی پاسخ دهد ؟
تشکر کنندگان:
من شرایطمو تو دو تا پست در تاپیک 2014 مطرح کردم جوابی نگرفتم ار کسی. نظر کارشناسیتونو می خام در مورد تغییر مکان مصاحبم.
http://mohajersara.com/post-374421.html#pid374421
http://mohajersara.com/post-374399.html#pid374399
***2014as3، دو نفر، ایروان برگه آبی
...The cheapest sort of pride is national pride
تشکر کنندگان:
(2013-07-13 ساعت 01:36)fardad1390 نوشته:  سلام
من و همسرم و پسرم (2 ساله ) 4 اوت در ابوظبی مصاحبه دارم ولی به علت گرما در آنجا با سفارت ایروان مکاتبه کردم
گفتند که می تونیم عوض کنیم ولی زمان مصاحبه هم تغییر میکنه که من
دوباره میل دادم که مشکلی نیست .
اگر لطف کنید کی و چگونه به من اطلاع میدهند و نیازی هست در csc وقت مصاحبه را تعیین کنیم؟
متشکرم
خوا هشا یکی پاسخ دهد ؟

اصلا این کارو نکن اگه بهتون کلیرنس بخوره دیگه فرصتی ندارید . اگه سفارت تغییر کنه زمان مصاحبه عقب می افته و دیگه فرصتی ندارید در ضمن جواب کلیرنس سفارت ابوظبی خیلی زودتر میاد تا ایروان
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، hossien_501
من کیس نامبرم **31 . و مصاحبه ایروان زدم البته هنوز نمی دونم زمانش کی هست اما می خوام تا جایی که می تونم عقب بندازمش. باید با kcc مکاتبه کنم؟ خودم می تونم وقتشو تعیین کنم یا حدودشو؟ اگه میشه بعد از اینکه زمان مصاحبه رو فهمیدم اقدام کنم یا قبلش.
ممنون
case number: 2014As3100000##
yerevan
living in Vegas Smile
تشکر کنندگان: tajhizgaran
(2013-07-14 ساعت 00:12)negarin60 نوشته:  من کیس نامبرم **31 . و مصاحبه ایروان زدم البته هنوز نمی دونم زمانش کی هست اما می خوام تا جایی که می تونم عقب بندازمش. باید با kcc مکاتبه کنم؟ خودم می تونم وقتشو تعیین کنم یا حدودشو؟ اگه میشه بعد از اینکه زمان مصاحبه رو فهمیدم اقدام کنم یا قبلش.
ممنون

ببینید بعد از اینکه وقت مصاحبت معلوم شد باید با سفارتت مکاتبه کنی و دیگه با کی سی سی کاری نداری
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، negarin60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان