کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۲
دوستان عزیز 2012 خوشحالم که کارنامه موفقی از خودمون بجا گذاشتیم و شاید این رکورد تا چندین سال تکرار نشدنی باشه و ازتون خواهش می کنم دوستان خوب 2013 رو تنها نگذارید و سعی کنید با همراهی اونها این فاصله رسیدن به مقصد رو براشون کوتاهتر کنید
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان عزیز
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

یک سال گذشت با هم خنده، گریه کردیم با هم از استرس جون به لب شدیم، با هم حرف از فردایی بهتر زدیم با هم یک شدیم.

یا حق....
شماره کیس : 12.0004XXXX
دريافت نامه قبولي: 2011 ژولای
ارسال فرمها: 2011 آگوست
مصاحبه: ابوظبی//2012 First week of June
دريافت کليرنس: 2012 29th of July
دريافت ویزا: August 1st 2012
هزينه ها: ۵۳ تومان (پست)

چه کسی می خواهد من و تو ما نشویم
خانه اش ویران باد
به همه ی دوستان 2012 تبریک میگم و امیدوارم در سرزمین فرصتها به تمام رویاهایتان برسید
مهم نیست قفل ها دست کیست مهم این است که کلیدها دست خداست * Shy
شماره کیس :2012AS00068xxx
رویت قبولی : 7 می
ارسال مدارک با ایمیل و سفارت آنکارا
مصاحبه: 6 آگست (برگه آبی و فرم 9 سوالی+رزومه)
کلیر:10 سپتامبر
دریافت ویزا:18 سپتامبر
(2012-09-30 ساعت 15:19)MPU نوشته:  آنقدر استرس از خاک بر سر شدن ریال در برابر دلار ------
کاش این داستان 2012 مثل سریال های ایرانی که آخر آخر داستان بعد از همه جور مصیبت همه به هم می رسن و شاد میشن بود
واقعا رمقی برام نمودنده از بس فکر کردم این چندر غاز داراییمون رو کی به د ل ا ر تبدیل کنم. Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تا حالا اگه به فکر تردد بین آمریکا و ایران بودم دیگه خدا رو شکر ب این وضع برای رفتن قطعی دارم مصمم تر میشم
برنده 2012-اولین ورود: ژانویه 2013- دریافت پاس سفید اوت 2013- ورود مجدد سپتامبر 2015
دوستان عزیز
واقعا با ابراز احساساتتون خجالت زدم کردین
از gulu پرنیان به گل Arash Alexsander و h - k , محمد 2012 و Mehdi 2012 ,sheida , frz61 , saeid 111 ,.. و خیلی از عزیزان دیگه واقعا تشکر می کنم و عذر خواهی بابت معرفی نکردن خودم.

از طرفی حق با |آقای 3rip اما نه همیشه.
شما اگه تو اینترنت جستجو با اسمتون بکنید خیلی از مشخصاتتون میاد و نمیشه خیلی چیزا رو زد زیرش
مثلا کدوم دانشگاه درس خوندی زمینه پایانامتون چی بود چه مقالاتی دادین اسم استادتون چیه و .. خیلی چیزای دیگه
ولی اگه همچنین موردی نباشه امکان مخفی کردن خیلی موارد هست. پس جستجو با نام فارسی و انگلیسی فراموش نشه مخصوص بچه هایی که تحصیلات بالا دارن.
ببخشید دیر جواب دادم دسترسی به اینترنت نداشتم.

به هر حال همیشه میگن آدمی که خواب هست و میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده نه.

و بعدشم اینو همیشه یادتون باشه.

Honesty is the best policy , but it does not work in US embassies.

من یکم بیشتر شرمنده Gulu هستم چون بش قول داده بوذم تو لس انجلس بعد نماز جمعه بریم ساندیس مهمونش کنم که نشد
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره كيس : 2012AS2XXXX
رويت قبولي : July
ارسال فرم : August
كنسولگري : Ankara
مصاحبه : April و June و July
ويزا : -
تعداد نفرات كيس : 1
هزينه : بيش از 5000 $
Never ever givp up, find a way, as that is what a winner do
(2012-09-30 ساعت 16:39)Kate.S نوشته:  یک سال گذشت با هم خنده، گریه کردیم با هم از استرس جون به لب شدیم، با هم حرف از فردایی بهتر زدیم با هم یک شدیم.

یا حق....

سایت آپدیت شد+++یادش بخیر
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
شماره کیس : 2012AS000200XX
کنسولگری: ANK
مصاحبه : 2012 /FEB دریافت آبی
دریافت کلیرنس:26 SٍEP با ستاره
دریافت وبزا: SEP 28
ورود به آمریکا : 2013/March

تشکر کنندگان: bakhshandehgy ، hadiseh.t ، frz61 ، gulu ، etefag ، a.r.a.s.h1 ، asxz ، mojtaba_k ، پرنیان90 ، کیانا ، daria ، Kate.S ، MPU ، moesa7 ، 3rip
(2012-09-29 ساعت 22:45)a.r.a.s.h1 نوشته:  با سلام وتبریک به تمام دوستانم که کلیر شدن
خدا رو صد هزار بار شکر که جواب دعاهای مارو داد و دل دوستان گلم رو شاد کرد تبریک به خاطر این همه صبر و تلاش تک تکتون وامیدوارم زندگی های خوبی رو در آمریکا در پیش رو داشته باشینWink
در ضمن از دوستان در صورت موافقت مدیران سایت میخوام که همه فردا سر ساعت 7 عصر به این تاپیک بیان و یه هوراااای دسته جمعی بکشیم و در این تاپیک رو ببندیم و بریم.Big Grin
انها که میروند وطن فروش نیستند،همه انها که میروند سبز نیستند.انها که میروند،یک ماه به رفتنشان غمگین می شوند. یک هفته مانده می گریند و یک روز مانده به این فکر می کنند ای کاش وطن جایی برای ماندن بود. و انها که می مانند،می مانند تا وطن را جایی برای ماندن کنند.

دوستان عزيزم بنا به پيشنهاد a.r.a.s.h1 :

وعده ما : امروز مورخه 30 سپتامبر 2012
مكان :‌تاپيك كليرنس 2012
ساعت :7 عصر ( در ساعاتي كه منتظر آپديت جدول كليرنس آنكارا بوديم )
به صرف :‌ هــــــــــــــــــورا و يه عالمه شادي و آرزوهاي خوب خوب واسه همديگه
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

يادتون نره هــــــــــا منتظريم
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

امروز 30 سپتامبر 2012 هم به پایان رسید و این یعنی پایان لاتاری 2012. یکسال در کنار هم بودیم. با هم گفتیم و از هم آموختیم . یکسال که شاید برای هر کدام از ما هزاران امید و آرزو و آینده ایی جدید و البته غمگین از جدایی و خداحافظی از خانواده و دلبستگان - که هنوز برای برخی لحظه خداحافظی فرا نرسیده - و صد البته تاسف و اندوه برای چند نفر از دوستان بازمانده از قافله کلیرنس که نتواستند حداقل تجربه شادی و زندگی جدید را درکنار خانوادهایشان در سرزمین آرزوهایشان داشته باشند.
من و همسرم به نوبت خویش از تمام دوستان و عزیرانی که در این مدت به نوعی با هم سپری کردیم و گفتیم و خندیدیم و گاهی حتی بغض هم کردیم بینهایت سپاسگذاریم. همچنین ازمدیران و دست اندرکاران این فروم کم نظیر که بسیار زیبا تهیه و طبقه بندی شده است بینهایت متشکریم . ما واقعا نمیدانم که اگر این فروم نبود چه می بایست کرد . واقعا جمع کردن این همه افراد یکجا و دور هم که این گونه و بدون منت و چشم داشتی به هم کمک میکنند کاریست بسیار سخت و دشوار که واقعا هزاران هزار آفربن دارد.
امیدوارم که همه دوستان 2012 زندگی جدید و شادی را در دیار آرزوهایشان شروع کنند و همیشه موفق و پیروز باشند همچنین منتظر خبرهای بسیار خوب از دوستان منتظر 2013 و همچنین 2014 نیز میباشیم. SmileSmileSmile
و در پایان به رسم این تاپیک هووووورررررررااااااااا
2012AS00073XXX - آنکارا - دونفر - مصاحبه 25 جولای - کلیرنس 7 سپتامبر - دریافت ویزا 13 سپتامبر Smile
(2012-09-30 ساعت 18:44)lovelybugatti نوشته:  دوستان عزیز
از gulu پرنیان به گل Arash Alexsander و h - k , محمد 2012 و Mehdi 2012 ,sheida , frz61 , saeid 111 ,.. و خیلی از عزیزان دیگه واقعا تشکر می کنم و عذر خواهی بابت معرفی نکردن خودم.

من یکم بیشتر شرمنده Gulu هستم چون بش قول داده بوذم تو لس انجلس بعد نماز جمعه بریم ساندیس مهمونش کنم که نشد
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

خداييش خيلي خيلي ناراحت شدم كه ويزا قسمتت نشد ولي بدون كه يه اتفاق خوب ديگه از طرف خدا در انتظارته حتماً جايزه اين همه تلاشتو مي گيري و خدا به دل پدر و مادرت هم نگاه مي كنه ...

خيلي هم نگران سانديسه نيستم مگه واسه لاتاري 2013 شركت نكردي ؟ خدا رو چه ديدي دور دومش نزديكهBig Grin تازه 2014 هم داريم ! نكنه دلسرد بشي پسر ، دوباره پذيرش بگير Big Grin
من كه تا اون سانديسو ازت نگيرم ول كن معامله نيستم Big Grin
راستي ضرب المثلت هم عالي بود
پاينده و سرزنده باشه نخبه جان Big GrinBig GrinBig Grin
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

(2012-09-30 ساعت 19:19)gulu نوشته:  
(2012-09-30 ساعت 18:44)lovelybugatti نوشته:  دوستان عزیز

خداييش خيلي خيلي ناراحت شدم كه ويزا قسمتت نشد ولي بدون كه يه اتفاق خوب ديگه از طرف خدا در انتظارته حتماً جايزه اين همه تلاشتو مي گيري و خدا به دل پدر و مادرت هم نگاه مي كنه ...

خيلي هم نگران سانديسه نيستم مگه واسه لاتاري 2013 شركت نكردي ؟ خدا رو چه ديدي دور دومش نزديكهBig Grin تازه 2014 هم داريم ! نكنه دلسرد بشي پسر ، دوباره پذيرش بگير Big Grin
من كه تا اون سانديسو ازت نگيرم ول كن معامله نيستم Big Grin
راستي ضرب المثلت هم عالي بود
پاينده و سرزنده باشه نخبه جان Big GrinBig GrinBig Grin

مرسی

سره مصاحبه دوم لاتاری افسره گیر داد بعد گفت چون ایرانیا دروغ زیاد میگن مام فکر کردیم تو م دروغ میگی من بش همینو گفتم

Smile

Smile

انشاله بریم سربازه اسلام شیم بعد حتما یه کارایی می کنیم

راستی اگه همه امروز هوزا بکشن منم به افتخار همه هورا میکشم
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
تشکر کنندگان: bakhshandehgy ، frz61 ، hadiseh.t ، gulu ، etefag ، a.r.a.s.h1 ، پرنیان90 ، Saeedv13 ، daria ، MPU ، moesa7 ، محمد2012 ، Tomas ، 3rip ، r_ent ، ashakibafar ، afshinghwink ، nedaba
(2012-09-30 ساعت 19:33)lovelybugatti نوشته:  
(2012-09-30 ساعت 18:44)lovelybugatti نوشته:  

خدایی من کم آوردم پیش روحیه شما- درود بر شما
برنده 2012-اولین ورود: ژانویه 2013- دریافت پاس سفید اوت 2013- ورود مجدد سپتامبر 2015
تشکر کنندگان: gulu ، hadiseh.t ، etefag ، کیانا ، moesa7 ، Tomas ، 3rip ، r_ent ، afshinghwink
(2012-09-30 ساعت 19:39)frz61 نوشته:  
(2012-09-30 ساعت 19:33)lovelybugatti نوشته:  
(2012-09-30 ساعت 18:44)lovelybugatti نوشته:  

خدایی من کم آوردم پیش روحیه شما- درود بر شما

به خدا ظلمه
عضو این سایت باشی هورا نکشیده با بقیه خدافظی کنی

بچه ها من فقط یادم رفت یه چیزو رو اضافه کنم اگه دوستی دارین که می خواهد واسه ویزای دانشجویی اقدام کنه بگین تا اونجا که می تونه دبی نره واسه مصاحبه مخصوصا رشته های خاص و حساس

1- اگه همین الان شماره منو تو دبی بزنی میگه هنوز کلیرت تموم نشده مصاحبه من جونه 2011 بود Sad
2- وقتی یکی از دوستام پاسپورتشو فرستاد واسه ویزا، پاسشو گم کردن تو سفارت و بش میل زدن که بیا مصاحبه دوباره، بهشون میل زد که پاسمو بدین میام، گفتن دادیم بریم ولی نداده بودن گم شده بود. تو دوهفته هرچی میل و زنگ میزد جوابی نمیدادن تا اینکه بازم یه آشنا پیدا کردیم و ایشون تو کنسولگری رو گشت وپاسو پیدا کرد و داد بیرون
3-یکی از بچه های دیگه در خواست بستن پرونده تو دبی داده بود رفت جای ذیگه مصاحبه، تو محل دوم به دلیل باز بودن پرونده تو دبی ردش کردن هر چی به افسره پرینت ای میلی که زده بود و درخواست بستنه پرونده داده بودو نشون میداد قبول نمی کردند.
4- دو تا از دانشجوی بازگشتی از امریکا که بعد 5 یا 6 ترم درس خوندن تو امریکا برگشته بودن بدون گفتن هیچ دلیلی رد کردنشون.یکی شون (دوستم) سره مصاحبه به افسره گفته بود اگه من اینقد خطرناکم واسه امنیت شما چرا منو همونجا دستگیر نکردین و گذاشتین اونجا 6 ترم درس بخونم؟؟؟ حداقل بگویید علت رد شدن کبس من چیه؟
5- از همه مهمتر چون دبی جز کنسولگریهای مخصوص ایرانهاست اگه پرونده شما در اونجا رد بشه که به دلیل حساسیتهای بیمورد اونا معمولا تو بعضی رشته ها اینجوریه تو مصاحبه دوم و سوم کارتون سخت تر میشه پس تو انتخاب سفارت واسه مصاحبه لطفا دقت زیادی بکنین
وقت مصاحبتون یکی دو هفته دیرتر بشه موردی نداره ولی جاش بسیار تاثیر گذاره
تشکر کنندگان: gulu ، hadiseh.t ، frz61 ، etefag ، a.r.a.s.h1 ، asxz ، کیانا ، mohajer13 ، daria ، MPU ، moesa7 ، محمد2012 ، mrr777 ، Tomas ، 3rip ، r_ent ، afshinghwink ، nedaba
((اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود ، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .))

به افتخار همه دوستان مهاجرسرا و مدیران محترم آن جیغ و هورا. همیشه شاد و خوشبخت و موفق باشید.
کیس نامبر:68000
مصاحبه:آنکارا- 2 جولای به همراه برگ آبی
همراهان:شوهر ودخترم
کلیر: 8 اگوست با ستاره برای شوهرم -31 اگوست شوهرم با ایمیل(در 7 سپتامبر بدون ستاره )
دریافت ویزا: من و دخترم 25 اگوست- شوهرم 11سپتامبر
ورود به آمریکا:5 آذر ماه- لس انجلس
تشکر کنندگان: bakhshandehgy ، a.r.a.s.h1 ، frz61 ، hadiseh.t ، gulu ، پرنیان90 ، کیانا ، moesa7 ، amirhr123 ، mrr777 ، mirman ، Tomas ، 3rip ، r_ent ، afshinghwink
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
شماره کیس 2012AS690000
تاریخ رویت قبولی 17july2011
کنسولگری انکارا
تایخ مصاحبه اواخر جولای
تاریخ کلیرنس 27Aug Big Grin
تاریخ دریافت ویزا 6sepTongue
تاریخ ورود به امریکا نوامبر2012

تشکر کنندگان: صوفیا صوری ، hadiseh.t ، frz61 ، gulu ، etefag ، mojtaba_k ، پرنیان90 ، Saeedv13 ، کیانا ، daria ، moesa7 ، mrr777 ، Tomas ، 3rip ، afshinghwink
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: a.r.a.s.h1 ، frz61 ، gulu ، etefag ، mojtaba_k ، پرنیان90 ، Saeedv13 ، کیانا ، daria ، HOME ، MPU ، moesa7 ، Tomas ، 3rip ، armin1 ، nika ، afshinghwink ، zepehr

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان